Jak udělat váš obchodní web WordPress sociálnějším

Při vytváření vaší obchodní přítomnosti online je snadné to vzít příliš vážně. A měli byste – samozřejmě – ale je také v pořádku se trochu bavit. Jedním ze způsobů, jak integrovat zábavu do vašeho webu, je učinit jej sociálně sdíleným a interaktivním. To nejen zvyšuje pravděpodobnost, že návštěvníci budou sdílet vaše stránky, obsah a blogové příspěvky na svých sociálních kanálech, ale také to zvyšuje schopnost publika přímo s vámi komunikovat. A čím více se můžete etablovat jako „skutečná osoba“ online, tím lepší příjem obdržíte pro svou firmu.


Pokud je váš web založen na WordPress, je zvýšení vaší sociální viditelnosti velmi snadné. Existuje spousta pluginů, které to umožňují. Které z nich jsou však nejlepší z hlediska funkčnosti a snadného použití a které z nich jsou nejvhodnější pro firmy? Nebojte se. Mám tě zakryté. Zde je několik nezbytných nástrojů, díky nimž se vaše obchodní stránka WordPress stane více společenskou:

Raketový batoh

Raketový batoh

I když se to může zdát zřejmé, Raketový batoh je jedním robustním nástrojem pro jakýkoli web WordPress, což znamená, že si na tomto seznamu získalo své správné místo (příspěvek Ajeet na Jetpack se dozvíte více o tomto výkonném pluginu WordPress).

Jetpack nabízí mimo jiné bezproblémovou integraci sociálních médií. Nejenže máte možnost automaticky sdílet své nové příspěvky na blogu ihned po jejich zveřejnění, můžete také přidat jednotlivé tlačítka pro sdílení na sociálních sítích pod každý příspěvek. To je skvělé řešení pro ty, kteří nechtějí přetížit své stránky tunou pluginů. Jetpack dělá tolik věcí, že šance jsou dobré, že je budete používat i přesto – i když ne pro sociální sdílení.

BuddyPress

Buddypress

BuddyPress je plně vybavený sociální plugin pro WordPress. Návštěvníci vašeho webu mohou vytvářet vlastní uživatelské profily a můžete si na svém webu vytvořit sociální síť. Pokud máte více webů, funkce sociální integrace se zobrazí jednotně. Je také možné nastavit a spravovat oznámení, povolit soukromé zasílání zpráv a nainstalovat různé rozšíření třetích stran.

Jedná se o horký nástroj a pokud je pro vaši firmu důležitá sociální integrace a budování komunity (mělo by to být), je tento plugin pravděpodobně nutností. Podívejte se na našeho rychlého průvodce BuddyPress, který vám pomůže začít.

Tweetable Shortcode

Tweetable Shortcode

Pokud pravidelně blogujete, je pravděpodobné, že si čtenáři odnesou z každého příspěvku klíčové jídlo. A namísto toho, aby jste je pouze uvedli na konci příspěvku, kde by je mohli přeskočit, je dobré poukázat na to, kde jsou v textu. Doplněk Tweetable Shortcode usnadňuje uživatelům tweetovat kousky vašeho obsahu, které zjistili, pouhým kliknutím na tlačítko. Citace z vašich příspěvků jsou pak sdíleny na Twitteru a nemuseli jste ani zvedat prst.

Po instalaci se na panelu nástrojů post editoru zobrazí tlačítko krátkého kódu. Vše, co musíte udělat, je pouze zvýraznit text, který chcete nabídnout jako soundbite, a kliknout na toto tlačítko. A je to! Plugin stojí 10 $, ale stojí za to, pokud chcete vylepšit svou strategii Twitteru.

Kontaktní formulář 7

Kontaktní formulář 7

Jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit vaši sociální stránku, je nainstalovat kontaktní formulář. A jedním z nejlepších doplňků pro dokončení tohoto úkolu je Kontaktní formulář 7. Instalace a nastavení je snadné. Stačí vybrat pole, která chcete zahrnout, přizpůsobit text a vložit. Obsahuje filtrování nevyžádané pošty, takže vaše doručená pošta nebude v důsledku toho zaplavena nevyžádanou poštou. Jakýkoli dobrý obchodní web usnadňuje potenciálním a současným zákazníkům kontakt s nimi, takže je to nutné. A protože si můžete pole přizpůsobit, nejsou žádné omluvy. Přizpůsobte formulář vašemu podnikání. Snadný.

Sdílet tlačítka od AddThis

Sdílet tlačítka od AddThis

tady je tolik pluginů pro sdílení na sociálních sítích, ale myslím, že to opravdu vypadá hezky Sdílet tlačítka od AddThis. Je nakonfigurován tak, aby pracoval s více než 330 sociálními sítěmi a weby se záložkami sociálních sítí. Všechny biggie jsou na tomto seznamu. Můžete jej nastavit tak, aby se tato tlačítka zobrazovala téměř kdekoli na vašich příspěvcích, včetně nad a pod příspěvky.

Pokud se zaregistrujete pro AddThis.com účtu, získáte přístup ke statistikám o tom, jak se váš obsah sdílí. AddThis má i další pluginy pro sociální integraci, které stojí za to se podívat Postupujte podle tlačítek od AddThis, které se zobrazí buď v horní části domovské stránky, nebo na levé straně každé stránky, AddThis Welcome Bar, který přidává panel v horní části obrazovky, který vítá návštěvníky na základě jejich preferencí v sociálních sítích a další.

Sociální přihlášení

Sociální přihlášení

Pokud je pro vás prioritou co nejplynulejší zážitek, budete se těšit Sociální přihlášení. Tento plugin usnadňuje návštěvníkům vašeho webu přihlášení a zanechání komentářů pomocí jejich profilů na sociálních sítích. Je založen na widgetu a krátkém kódu, takže jej můžete umístit kamkoli na své stránky a spolupracuje se všemi oblíbenými weby, jako je Facebook, Twitter a Google+. Funguje to také s BuddyPress, takže pokud jde o sociální integraci, je to pro vás plugin.

Digg Digg

Digg Digg

Poslední plugin, o kterém dnes mluvím, není nikdo jiný než Digg Digg by Buffer. Plovoucí sdílený panel je uveden na celé řadě webů po celém webu a stal se jakýmsi základem WordPress. Lišta se zobrazí na levé straně obrazovky a při posouvání uživatele se vznáší podél horní části obsahu.

Zobrazuje tlačítka pro sociální sdílení pro širokou škálu webů a můžete si vybrat a vybrat, které z nich se mají zobrazit. Chcete-li vám dát jen vzorek, Digg Digg podporuje Twitter, Facebook Likes, Facebook Shares, LinkedIn, Google +1, Buffer, StumbleUpon, Pinterest, Tumblr a další. Využívá také líné načítání, což znamená, že váš web nezapadne. A pokud nejste na plovoucí liště, můžete se rozhodnout, aby se tlačítka zobrazovala v horní nebo dolní části vašich příspěvků. Je to flexibilita, kterou se mi nejvíce líbí.


Sociální média se stávají stále důležitější součástí podnikání. Jednoduše to potřebujete, pokud chcete být úspěšní online. I když by mohlo být zastrašující etablovat se ve všech populárních sítích, to nejmenší, co můžete udělat, je usnadnit návštěvníkům spojení s vámi a sdílení vašeho obsahu. I když je to vše, co děláte, stále budete mnohem lepší než většina ostatních.

Takže namísto toho, aby vaši návštěvníci dělali více práce a honili váš Twitter profil, e-mailovou adresu nebo to, co jste hledali pomocí Google, použijte výše uvedené pluginy, aby se vaše firemní stránka stala společenskou i na první pohled. Budujte komunity na místě. Integrujte se do populárních sociálních sítí. Umožněte snadnou komunikaci. Povolit sociální sdílení. To jsou nevyhnutelné vlastnosti moderního webu. A naštěstí pro vás, mít vaše stránky na WordPress to všechno trochu jednodušší.

Jaké kroky jste podnikli, aby se web vaší firmy stal více společenským? Používáte některý z výše uvedených pluginů nebo používáte jiné nástroje? Rád bych slyšel, co si myslíte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map