Jak spustit globální summit Výuka WordPress

Globální summit WordPress

V současné době probíhá globální virtuální událost zvaná WP Summit. Funguje do 25. března a sdružuje 28 odborníků na WordPress a online podnikání.


Tuto událost jsem vytvořil, protože jsem ji potřeboval, když jsem začal svou kariéru v internetovém podnikání začátkem roku 2013. Byly tam blogy o WordPress, ale žádný komplexní zdroj, představující informace, které jsem potřeboval, jako krok za krokem.

Chtěl jsem, aby mi někteří z nejlepších odborníků na WordPress poskytovali rady ohledně toho, jak vybudovat skvělý web WordPress (ať už to znamená cokoli), jak sestavit seznam a nadšené publikum a jak zpeněžit web WordPress. Samozřejmě se jednalo o placené členství. Ale do té doby byl můj online obchod vedlejším ruchem, stále jsem pracoval jako obchodní konzultant. Nechtěl jsem do toho investovat peníze, jen čas.

Vařením dolů jsem hledal bezplatný a komplexní zdroj, který mě procházel procesem vytváření webových stránek WordPress od nuly a škálováním na ziskové online podnikání. A to je přesně to, co jsem se rozhodl vytvořit.

Tajná plánovací fáze summitu WP

Proč tajemství? Protože jen velmi málo lidí kromě mého přítele a mentora Navid Moazzez věděl o mých plánech. Ani jsem to neřekl své přítelkyni.

Sestava řečníků na summitu WP musela být neuvěřitelná, aby odpovídala mým vlastním standardům. Rád se učím od nejlepších, tak jsem zapojen.

Témata, na které jsem chtěl, aby se summit WP zabýval, by se měla pohybovat od základů WordPressu až po pokročilé techniky, jako jsou vstupní stránky s testováním split nebo ochrana vašeho WordPress před hackery..

Chtěl jsem zaokrouhlený zdroj, který mi chyběl. Napsal jsem tedy seznam témat, na které jsem chtěl s lidmi pohovořit:

 • Základy WordPress
 • web hosting
 • Online obchodní strategie
 • Budova seznamu
 • Design webových stránek a témata WP
 • Zabezpečení WordPress
 • SEO
 • Marketing sociálních médií
 • Optimalizace převodu
 • Prodejní cesty

V žádném případě nejsem odborník v těchto oborech, ale po téměř dvouletém rozhovoru s internetovým obchodem a WordPress vím dost na to, abych s nimi pohovořil s odborníkem a položil správné otázky.

Když jsem věděl, o čem jsem chtěl mluvit, začal jsem oslovovat vlivné lidi a opravdu populární podnikatele. Opravdu opravdu populární. Toto je výňatek ze sestavy, kterou jsem dal dohromady:

 • Jason Cohen (zakladatel WP Engine)
 • Rand Fishkin (zakladatel společnosti Moz)
 • Tony Perez (spoluzakladatel Sucuri)
 • Dan Norris (spoluzakladatel společnosti WP Curve)
 • Oli Gardner (spoluzakladatel společnosti Odpojit)
 • Navid Moazzez (hostitel Branding Summitu)
 • a mnoho dalších

Říkejte tomu perfekcionismus, nazývejte to vytrvalostí. Chtěl jsem mít reproduktory na úrovni A na summitu WP a dostal jsem je. Samozřejmě, že ne všichni řečníci jsou na této úrovni, ale každý z nich prokázal své dovednosti v řízení vysoce úspěšných online obchodů.

Nástroje za vrcholem WP

Summit WP je postaven na několika pilířových nástrojích, které rozšiřují funkčnost WordPress na potřebnou úroveň. Především téma. Je to Ken by Artbees (je na Themeforestu), který je mimořádně flexibilní díky vizuálnímu skladateli a snadným možnostem přizpůsobení barev, písem a vlastních CSS / JS. Zde je seznam všech pluginů nainstalovaných na webu WP Summit:

 • BackWPUp
 • Sledování teplotní mapy CrazyEgg
 • Snadná tlačítka pro sociální sdílení
 • YoaST SEO a Analytics
 • Celková mezipaměť W3
 • OptinMonster
 • Kraken Image Optimizer
 • Přesměrování
 • Seznam přání
 • Vizuální skladatel WPBakery

Kombinace těchto pluginů je mimořádně výkonná. Dovolte mi jen sdílet statistiku o konverzním poměru OptinMonster. Nakonfiguroval jsem ji tak, aby fungovala jako olověná krabička, která se otevírá kliknutím na tlačítko. Toto je míra konverze:

Zhruba 70% všech návštěvníků, kteří kliknou na tlačítko, které otevře formulář pro přihlášení, se přihlásí k odběru bezplatných rozhovorů. Chcete-li uvést těchto 70% do kontextu, zde je graf provozu od vás Cyfe přístrojová deska:

Vidíte, že provoz se skutečně začal, když byl summit zahájen 16. března. Až dosud máme na webu zhruba 4 000 návštěvníků, z nichž 1 300 bylo převedeno na předplatitele. Jedná se o konverzní poměr 32,5%. Docela dobře, když se mě zeptáš. Konverzní poměr do značné míry závisí na kopii, výzvě k akci, kontextu tlačítka atd. – ale při testování kolem myslím, že 32,5% je solidní výsledek.

V zásuvných modulech můžete také vidět CrazyEgg, které používám pro mapy Heat a Mapy. Ukazují mi přesně, kde lidé na mém webu kliknou, jak daleko se posouvají a která témata se nejvíce zajímají.

Jak vidíte, mnoho lidí kliklo na „Design & Themes“ a ve skutečnosti tyto rozhovory dostaly od účastníků hodně lásky. Vědět, jak se vaše publikum chová na vašem webu, je skvělý způsob vyladění vaší nabídky!

Rozhovory zdarma a globální vize

Summit WP je mým cílem vytvořit něco, co má dopad na celosvětové úrovni. Než jsem začal pracovat na summitu WP, pracoval jsem jako web designer ve společnostech převážně v Singapuru a USA.

Moje firma již byla globálnější, než si to dokázalo představit 99% obyvatel v malém městě, ve kterém žiju. Město je Emden, Německo – většina lidí, kteří zde žijí, jsou 2 roky za německým technologickým vývojem, což je opět 5 let za tím, co se děje v USA nebo Asii.

Byl jsem trochu sobecký pro vytvoření summitu WP. Chtěl jsem vyhodit lidi z mého rodného města pryč, když jsem jim řekl o tom, co dělám pro život. Chtěl jsem jim říct, že jsem vytvořil globální virtuální událost, která pomohla uživatelům WordPress kdekoli na světě. Obyvatelé by neměli tušení, co je WordPress, přesto se mi líbí ten nápad ��

Rozhodl jsem se tedy rozdat všechny rozhovory ZDARMA po dobu 48 hodin po jejich propuštění. To znamená, že se můžete bezplatně zaregistrovat a dostanete denní e-mail včetně odkazu na nejnovější rozhovory.

Nabídnutím rozhovorů zdarma jsem doufal, že přilákám lidi z celého světa. A chlapce jsem toho cíle dosáhl. Do té doby tento web získává provoz ze 102 zemí a více než 1 000 předplatitelů již má zdarma přístup k rozhovorům.

Toto je síla WordPress. Jsem jen obyčejný chlap, vášnivý budování online podniků a vzdělávání ostatních o používání WordPress. Nejsem zvláštní, přesto vím, jak používat WordPress, a teď jsem se také naučil, jak stáhnout globální událost, jako je WP Summit.

Víš, co je na tom tak úžasného? Pokud to dokážu, můžete to také udělat. Vím, že formulace se používá příliš často. Přesto je to pravda. Využití webu WordPress na maximum vám pomůže zvýšit návštěvnost vašeho webu, získat více potenciálních zákazníků (což vede k většímu prodeji) a mít větší dopad na svět.

Proto miluji blogy jako WP Explorer, protože k tomuto hnutí již ve velké míře přispívají. Summit WP je dalším příspěvkem, a doufejme, že za několik let, jak je stanoveno jako WP Explorer, je nyní. Nyní jděte ven a vytvořte si web WordPress, který vás o krok blíží k vašim cílům!

Zde je vaše bezplatná vstupenka na WP Summit!

K vašemu úspěchu, Jan

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map