Jak snížit prostoje webových stránek WordPress

Vysoký prostoj pro váš web WordPress má katastrofální následky. Když lidé kliknou na váš web, chtějí ho používat, ale pokud je offline, vaše publikum rychle ztratí trpělivost. Co tedy můžete udělat, abyste snížili prostoje svého webu WordPress?


V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak prostoje mohou negativně ovlivnit váš web WordPress a jak můžete sledovat prostoje a zjistit, zda se jedná o problém. Kriticky se podíváme na to, jak můžete vylepšit dobu bezporuchovosti a pomoci tak, aby byl váš web co nejúspěšnější.

Proč je prostoj pro váš web WordPress špatný

Zdravý rozum říká, že nechcete, aby byl váš web offline. Prestoje budou frustrovat, matou a rozruší vaše potenciální návštěvníky. Když se lidé pokusí o přístup na váš web, dělají to s určitým cílem, ať už se to baví, učí se něco nového nebo nakupuje.

Pokud je váš web offline, může vás to stát vracení návštěvníků, nových potenciálních zákazníků, potenciálních klientů a prodeje. Prestoje mohou také znamenat, že váš web ztrácí důvěryhodnost s publikem a ve vašem oboru. Web, který má problémy s prostoji, zobrazuje obraz neprofesionality a nebyl by první volbou pro placení klientů. Rozhodně by to nebylo považováno za vůdce a autoritu ve svém oboru.

Dalším hlavním důvodem, proč nechcete mít problém s prostojem, je to, že Google a další vyhledávače se to nelíbí. Pravidelné stahování velmi rychle začne ovlivňovat vaše hodnocení na stránkách s výsledky. Jak všichni víme, čím nižší spadáte, tím méně provozu získáte. Proto je nezbytné, abyste se všem snažili snížit prostoje svého webu WordPress.

Použijte monitorovací řešení ke sledování prostojů

První věc, kterou musíte vědět, když uvažujete o tom, jak snížit prostoje vašeho webu WordPress, je to, do jaké míry je váš problém tímto problémem ovlivněn. Může to být mnohem víc, než si myslíte.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je použít monitorovací řešení a zjistit, zda a kdy váš web přechází do režimu offline. Zde je několik možností, jak měřit prostoje vašeho webu WordPress.

Raketový batoh

snižte prostoje vašeho webu WordPress

Raketový batoh je bezplatný plugin WordPress, který má více použití a stojí za instalaci na váš web. Jednou z důležitých součástí Jetpack je jeho modul Monitor, což vám pomůže sledovat prostoje.

Monitor vás každých 5 minut zkontroluje, zda je online. Pokud se něco pokazí, společnost Jetpack vám pošle e-mail, aby vás informovala, že váš web je nefunkční, a poté, jakmile je znovu spuštěn a spuštěn. Takto získáte přesný obrázek o tom, kdy je váš web offline a jak dlouho pokaždé.

Pingdom

Pingdom

Pingdom je populární prémiové řešení pro ty, kteří chtějí trochu více informací o výkonu svých stránek. Pingdom poskytuje monitorování dostupnosti, pomocí 60+ sondových serverů z celého světa otestujte své webové stránky až každou minutu. Pokud se něco pokazí, okamžitě vás upozorní.

Pingdom však nabízí působivější analýzy, které vám pomohou pochopit příčinu každého problému s prostojem. To znamená, že můžete problém vyřešit a zabránit jeho opakování, což má za následek delší dobu provozuschopnosti. Plus s Plugin Pingdom Real User Monitoring nástroje Pingdom můžete snadno integrovat do instalace WOrdpress.

Prvním krokem ve snaze snížit prostoje vašeho webu WordPress je změřit jeho prostoje. Koneckonců, jak říká staré přísloví, pokud to nemůžete změřit, nemůžete to zvládnout.

Vyberte si webhostingu s dobrou pověstí

Až budete mít představu o tom, jak často vaše stránky trpí prostoji, musíte začít řešit příčiny. Váš web hosting by mohl být jedním z problémů, takže je důležité, abyste svěřili svůj web profesionální hostingové společnosti, která vás nezklame.

WP Engine

Hosting WPEngine

Určitě jste nás již slyšeli mluvit o nich, ale WP Engine je náš nejlepší výběr pro spolehlivého hostitele. Nabízejí plně spravované hostingové plány WordPress, které přicházejí s velkou technickou podporou, bezplatnými webovými stránkami, výkonnými servery a působivou 99,95% zárukou dostupnosti.

Možná se vám to podaří vidět a zajímalo by vás, proč to není 99,99% nebo dokonce 100% – je to proto, že WP Engine umožňuje až 0,05% času serveru každý měsíc pro údržba (a dokonce nabízejí kredit ve výši 5% z vašeho měsíčního poplatku za každou hodinu, kdy je váš web mimo provoz). Je to proto, aby vaše servery fungovaly rychle a bezpečně. Už jste někdy viděli prohlížeč WPExplorer? Asi ne. Je to proto, že tým WP Engine je ve své práci skvělý. Navíc, pokud předpokládají, že server nebo datové centrum bude delší dobu mimo provoz, budou aktivní a převedou vaše stránky na nový server, aby vás udrželi v chodu a provozu..

Chcete se dozvědět více o WP Engine a všech funkcích, které nabízejí s jejich spravovanými hostingovými plány WordPress? Podívejte se na naši kompletní recenzi hostitele WP Engine na blogu.

SiteGround

SiteGround

SiteGround je další hostovaná služba s bohatými funkcemi. Tento je však na cenově dostupnějším konci škály, a proto je přístupnější pro všechny od bloggerů po malé podniky a dále. SiteGround nabízí výběr možností hostování, včetně webu, cloudu a vyhrazeného hostingu. Nastavení je rychlé a snadné a používá nejnovější technologie v oblasti hostování.

Nejdůležitější však je, že stejně jako Pagely je SiteGround proslulý svou provozuschopností. SiteGround se může pochlubit jeho uptime je v současné době na 99,99%, záznam, na který by byla jakákoli hostitelská společnost hrdá. Proto, i když to stojí méně než Pagely, je SiteGround stále působivým hostingovým řešením, které rozhodně stojí za zvážení.

Chcete-li získat další informace o této skvělé službě, přečtěte si naši podrobnou recenzi hostingu WordGround SiteGround.

Pagely

Pagely
Pagely je špičkové řešení hostování zaměřené na velké weby a velké podniky. Pagely nabízí plně spravovaný hosting specifický pro WordPress v cloudu Amazon a pyšní se extrémně škálovatelností. Proto je oblíbenou volbou pro značky s vysokou hmotností s rostoucími potřebami provozu.

Jedním z hlavních důvodů, proč je Pagely tak populární, je, že nabízí 100% dostupnost (i když je na vašem dobrém úsudku, zda tomu chcete věřit nebo ne 100% záruka dostupnosti) To znamená, že se nikdy nemusíte starat o to, že vás hostingová služba nechá dolů. Pagely vám může poskytnout klid a pro všechny webové stránky bez ohledu na vaši velikost je to neocenitelné.

Další tipy pro výběr správného hostingu

Při výběru poskytovatele webhostingu se nenechte ovlivnit cenou nebo velikostí oblečení. Je to možná levná dohoda, ale pokud váš webový hostitel nemůže zaručit dostupnost, váš web rychle ztratí peníze, které jste uložili na hostování.

Stejně tak proto, že řešení hostingu je dobře známé, neznamená to, že je spolehlivé. Dokonce známí hostitelé mohou mít problémy před registrací si také proveďte průzkum a zkontrolujte společnosti, které hostují zprávy.

Pokud tedy chcete snížit prostoje svého webu WordPress, je investice do kvalitního hostingu skvělým místem pro začátek.

Udržujte zabezpečení svého webu aktuální

Jedním z hlavních způsobů, jak dosáhnout uptime, je narušení bezpečnosti. Problémy se zabezpečením se mohou pohybovat od podráždění virů až po hackování celého vašeho webu, což vše může výrazně zvýšit míru prostojů na vašem webu.

Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit zabezpečení vašeho webu WordPress. Na nejzákladnější úrovni byste měli pravidelně měnit svá hesla, aktualizovat témata a doplňky WordPress a provádět každodenní kontroly malwaru. Investování do bezpečnostního pluginu WordPress je však jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit bezpečnost webu a prostoje na minimu.

Zabezpečení Wordfence

Zabezpečení Wordfence

WordPress Zabezpečení Wordfence plugin poskytuje bezplatnou ochranu vašeho webu před hackery a malwarem. Její brána Web Application Firewall předchází problémům dříve, než k nim dojde, a skenování Wordfence vás okamžitě upozorní v případě, že je váš web ohrožen.

Je tam také prémiová verze tohoto pluginu, který zahrnuje řadu mimořádně technologických bezpečnostních technologií, jako je ochrana před hrozbami v reálném čase. Zdarma nebo prémiové, Wordfence Security je skvělý plugin pro instalaci, pokud chcete, aby vaše stránky v bezpečí a online.

VaultPress

VaultPress

VaultPress je prvotřídní řešení zabezpečení a zálohování pro weby WordPress. Tento výkonný plugin bohatý na funkce nejen ochrání váš web před všemi malými a malými problémy se zabezpečením, ale také nabízí ochranu, pokud by se mělo stát to nejhorší.

Představte si, že se zítra ráno probudíte a celý váš web zmizel kvůli narušení bezpečnosti. Nyní mluvíme o závažných prostojích, protože musíte svůj web pomalu, ale jistě přestavět.

VaultPress vám umožňuje zálohujte svůj web a umožňuje jej rychle a snadno obnovit. Nejenže budete mít vždy funkční kopii svého webu, ale vaše uptime by nikdy neměla být vážně ovlivněna.

Správný záložní plugin může výrazně pomoci snížit prostoje vašeho webu WordPress v případě nešťastné události, že je váš web nějakým způsobem napaden nebo poškozen..

Údržba a optimalizace

Kromě implementace robustního procesu zálohování a obnovy je důležité provádět pravidelnou optimalizaci a údržbu vašeho webu WordPress, včetně jeho databáze..

Další informace o tom, jak udržet hladký chod vašeho webu, naleznete v našem průvodci optimalizací databáze WordPress a v příručce pro začátečníky k údržbě webových stránek WordPress..

A pokud to všechno zní jako příliš mnoho práce, můžete si vždy vyhledat služby profesionální služby podpory WordPress a nechat je, aby se postarali o zkrácení prostojů vašeho webu WordPress..

Závěrečné myšlenky

Nelze podceňovat důležitost práce na snížení prostojů vašeho webu WordPress. Výběrem profesionální webhostingové služby, sledováním prostojů a udržováním nejdůležitějších úkolů zabezpečení a údržby vašeho webu byste měli být schopni maximalizovat dobu provozuschopnosti svého webu..

To by mělo vést k lepšímu hodnocení ve vyhledávačích, šťastnějším návštěvníkům a nakonec k úspěšnějšímu a výkonnějšímu webu.

Trpí vaše webové stránky prostoje? Co si myslíte, že to způsobuje? V následujících komentářích nám sdělte, jak plánujete snížit prostoje svého webu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map