Jak si vybrat nejlepší WordPress Hosting

Konečně jste přišel na svůj obchodní plán. Přesně víte, co uděláte pro provozování úspěšného webu WordPress, a dokonce jste začali sdružovat zdroje společně. Vše, co nyní potřebujete, je dobrý domov pro váš web WordPress – dobrý hostingový plán WordPress, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů a dosáhnout vašich online snů..


S miliony poskytovatelů hostování WordPress tam, může to být nahoru úkol vybrat nejlepší (nebo ten pravý). A potřebujete jen to nejlepší, protože pokud pro vás nemáte webhosting, provozování online obchodu může a dá vám migrény. Potřebujete to nejlepší a nic z toho.

V dnešním příspěvku vás provedu procesem výběru správného hostování WordPress. Také vám doporučím několik hostitelů WordPress, aby vám usnadnili práci. Na konci tohoto příspěvku si budete moci vybrat nejlepší hosting WordPress pro svůj další projekt.

Cena / cena

Náklady na hosting WordPress

Pro většinu lidí jsou náklady na hosting WordPress prvním aspektem, který zvažují při výběru webhostingu. Impulsem je jít na nejlevnější nabídku, která existuje, ale často se jedná o špatný krok. Mějte na paměti, že dostanete přesně to, za co platíte, protože weboví hostitelé – stejně jako každé jiné podnikání – musí dosáhnout zisku, i když se zdá, že vám poskytují „neomezené vše“.

Zatímco my všichni bychom rádi ušetřili několik babek jednou za čas, měli byste se blíže podívat na funkce, které webhostitel nabízí, na rozdíl od skákání na prvním levném plánu, který vám přijde do cesty.

Cena webhostingu závisí mimo jiné na mnoha faktorech, jako je kvalita podpory a zdraví serverů. Pokud potřebujete to nejlepší, musíte zaplatit pojistné. Určitě si budete dělat srandu, pokud očekáváte nejlepší hosting WordPress za 1 USD měsíčně.

Na druhou stranu, 90 $ za měsíc je trochu drahý, ale $ 3 až 30 $ za měsíc je ideální, pokud máte malý web WordPress, který vám nedělá peníze.

Oh, nespadejte do pastí „neomezeného všeho“, která by vás měla nalákat. Nic není opravdu neomezené. Protože se jedná o často sdílené plány webhostingu (což je v pořádku pro malý web BTPr), je mezi každou webovou stránku na tomto serveru rozděleno omezené množství zdrojů. Jakmile tedy váš web začne přitahovat velké množství návštěvníků, webhostitel vás zdvořile přinutí zvýšit. Pokud máte portál WordPress, který měsíčně získá miliony zobrazení stránek, sdílený hosting jej nezkracuje – a to ani s neomezenými možnostmi.

Určitě můžete začít s přátelským sdíleným webhostingem, ale měli byste se rozšířit s růstem svých webových stránek. Další dostupné plány webhostingu zahrnují virtuální soukromé servery (VPS), dedikované servery, spravované VPS, spravované dedikované servery a spravovaný hosting WordPress. Cena hostování WordPress se liší podle plánů, takže zůstaňte ve svém rozpočtu a jděte pouze na poskytovatele webhostingu, který nabízí funkce, které hledáte.

Funkce a výkon

Funkce hostování WordPress

Nejde ani tak o funkce (nebo úroveň výkonu) poskytované hostitelem webu. Je to všechno o funkcích, které potřebujete ke spuštění webu WordPress. Nemá smysl jít za hostingový plán WordPress s funkcemi, které už nikdy ani v budoucnu nebudete používat. Připravte se předem, abyste přesně věděli, co dnes potřebujete a co budete potřebovat, řekněme, za rok.

 • Kromě WordPress budete muset v budoucnu nainstalovat další skripty – na subdoménu nebo samostatnou doménu?
 • Budete muset hostit více než jeden web WordPress?
 • Podporuje váš hostitel WordPress neomezený počet addon domén nebo subdomén, nebo budete muset přejít na jiného hostitele, abyste si tyto funkce mohli užít?
 • Jste připraveni zaplatit navíc za záložní služby?
 • Chtěli byste využít bezplatné domény?
 • Podporuje webhostingová společnost lásku k srdci?

To jsou jen některé z otázek, které byste si měli položit sami. Koneckonců, je to všechno o vás ao tom, čeho chcete dosáhnout. Mít solidní plán pro vaše online podnikání vás nasměruje na správný hosting WordPress.

Pokud jde o výkon, potřebujete poskytovatele hostingu WordPress, který zaručuje časy provozu, superrychlé servery, šířku pásma a dostatek místa na disku, aby vyhovoval vašim potřebám. Pokud se rozhodnete hrát levně, budete platit plýtváním spoustou času a úsilí při řešení prostojů a dalších problémů souvisejících se serverem. Levné je přece jen drahé.

Váš web WordPress berete vážně a váš poskytovatel hostování WordPress by měl také. Kontaktujte je a zeptejte se. Přečtěte si nezávislé recenze nebo požádejte důvěryhodné přátele o doporučení.

Další věc. Pokud se webhostingová společnost specializuje pouze na podniková řešení hostingu a máte malý blog WordPress, nejsou pro vás ta pravá. Inverzní je také pravda. Mezi další funkce, které byste měli mít na paměti při výběru hostování WordPress, patří e-mailový hosting, ovládací panely a zabezpečení.

Kvalita podpory zákazníků

Kvalita zákaznické podpory, kterou poskytuje webhosting, by vám měla o společnosti hodně říci. Pokud vám podpora zákazníků hodně vyhovuje, nechcete této společnosti důvěřovat online obchodu. Pokud váš web z nějakého důvodu klesá, můžete kontaktovat technickou podporu a získat okamžitou pomoc? Pokud jsou k dispozici, mohou problém vyřešit rychle? Nebo to bude trvat věky, než získáme pomoc i pro ty nejmenší problémy?

Před výběrem webového hostitele pro vaše webové stránky WordPress se ujistěte, že mají dobrou pověst pro zákaznickou podporu. Dobrá webhostingová společnost poskytne několik způsobů kontaktu, včetně telefonního čísla (duh), e-mailu a chatu. Budou mít někoho, kdo vám pomůže 24/7, a budou mít dobré recenze po celém internetu. Proveďte výzkum a vyberte web hostitele, který si váží podpory zákazníků.

Doporučení pro WordPress Hosting

V této části se budeme zabývat dvěma kategoriemi hostování WordPress:

 • Spravovaný hosting WordPress
 • Typičtí poskytovatelé webhostingu

Spravovaný hosting WordPress

Spravované hostingové společnosti WordPress se specializují na poskytování hostingových řešení pro platformu WordPress. To znamená, že s nimi můžete hostovat pouze stránky WordPress a nic jiného.

To je skvělé pro vás, protože všechny jejich zdroje jsou věnovány vaší platformě WordPress, a všichni to víme koncentrované úsilí = lepší výsledky. Toto jsou přední vedoucí hostingové společnosti WordPress na trhu právě teď.

WP Engine

WP Engine Spravuje hosting WordPress

Začínám s WP Engine, protože my používat a milovat! WP Engine už nějakou dobu používáme a zážitek je prostě z tohoto světa. Nejen doporučuji WP Engine, ale chystám se vám prozradit, proč je to nejlepší spravované řešení hostování WordPress tam.

Nejdříve je tým podpory WP Engine „… 100% zaměřen a věnován WordPress.“ Kromě toho se společnost může pochlubit nejlepším poměrem zákazníků k podpoře zaměstnanců v oboru, což znamená, že máte vždy rychlou a osobní podporu.

To není konec. Od té doby, co jsme začali používat WP Engine, jsme se nikdy nemuseli starat o zálohování WPExplorer.com, protože se o něj automaticky stará každý den. A navíc nevznikají žádné další (nebo skryté) náklady. Navíc můžete svůj web kdykoli obnovit několika kliknutími. Jak krásné? Každý plán WP Engine má výše uvedené a následující vlastnosti:

 • Firewally a Malware skenování pro posílení bezpečnosti
 • Velkorysá SLA a žádné dlouhodobé smlouvy (platit měsíčně a odcházet, kdykoli budete chtít – i když to nikdy nechcete)
 • Mezinárodní datová centra, která zaručují velmi rychlé rychlosti načítání (rozloučení s pluginy do mezipaměti)
 • Tolik místa, kolik chcete
 • Neomezený přenos dat
 • Škálovatelné plány
 • Špičkový hardware
 • Podpora sítí pro doručování obsahu (CDN)
 • Vývojové nástroje
 • A ještě mnohem více…

Toto je nejlépe spravované řešení hostování WordPress pro vás, ať už provozujete osobní blog, profesionální web WordPress nebo portál elektronického obchodu. Mají také prémiový balíček s vlastními možnostmi pro vaše jedinečné potřeby.

Mezi klienty WP Engine patří Foursquare, ConstantContact, SoundCloud, Pufr a GeekWire mezi ostatními. Automaticky taky investoval do WP Engine, což mu dává ještě větší důvěryhodnost.

Navštivte WP Engine →

Tradiční webhostingové společnosti

Většina webhostingových společností podporuje software WordPress. Stačí si koupit hostingový balíček, nainstalovat WordPress pomocí několika kliknutí a vaše práce je hotová. Zatím je tato možnost populárnější než spravovaný hosting WordPress pro mnoho bloggerů. Je to velmi rozpočet (s balíčky začínajícími kolem 4 až 5 $ měsíčně), ale ne vždy má všechny další dobroty, které přicházejí s řízeným hostingem WordPress. Následující weboví hostitelé mají dobrou pověst pro zákaznickou podporu a výkon na trhu.

Bluehost

bluehost-wpexplorer-promo

S okamžitým nastavením, zárukou vrácení peněz kdykoli, neomezeným hostováním domény, neomezenou šířkou pásma, neomezeným prostorem na disku, neomezeným e-mailovým účtem, bezplatnou doménou, nástroji pro vytváření webů, FTP, SSL, podporou 24/7, reklamním kreditem Google $ 100 a několika další sladké funkce, Bluehost je velké jméno v oblasti webhostingového podnikání. Plus, Bluehost nabídl speciální nabídka všem čtenářům WPExplorer, takže můžete získat hostitele již od 3,95 $ měsíčně. Nezapomeňte použít jeden z našich odkazů na Bluehost na této stránce nebo na stránce s našimi kupóny, abyste získali slevu.

Ve skutečnosti WordPress ručí za Bluehost jako hostitele WordPress. Kromě sdíleného hostování poskytují také VPS a vyhrazený webhosting, takže rozšíření nebude problém. Pokud si také přejete založit svůj vlastní webhostingový oblek, mají atraktivní prodejce. Jako prodejce byste měli mít zájem zkontrolovat tato témata WordPress pro hostingové společnosti.

Navštivte Bluehost →

Hostgator

hostgator-wordpress-hosting-wpexplorer

S více než osmi (8) miliony webů na svých serverech je HostGator populární webhosting. Poskytují nepřetržitou e-mailovou, chatovou, skype a telefonickou podporu. WordPress můžete nainstalovat pomocí několika kliknutí prostřednictvím ovládacího panelu.

Poskytují také 99,9% záruku dostupnosti, což znamená, že i při jejich nízkých cenách se nemusíte starat o prostoje. Jejich hosting plány začínají na 3,96 $ za měsíc, protože dvacet procent (20%) sleva. Hosting VPS začíná na 9,97 $ měsíčně a dedikované servery začínají na 139 USD měsíčně. Hosting pro distributory začíná na 19,95 USD měsíčně. Je to skvělé hostingové řešení WordPress, abyste mohli začít.

Závěr

Výběr správného hostování WordPress je prvním krokem k dosažení online úspěchu. Chcete se vyhnout problémům spojeným s webhostingem, abyste se mohli soustředit na vytváření produktů, marketing vašich stránek WordPress a obecně vydělávat peníze. Než odjedete, věnujte chvilku a podělte se o své myšlenky v sekci komentářů níže. Přeji vám šťastný a úspěšný rok 2014!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map