Jak se vloupat do nasyceného blogovacího výklenku

Jak se vloupat do nasyceného blogovacího výklenku

Pokud jste na blogování nováčkem, může vás ohromit počet úspěšných blogů, které jsou v současné době k dispozici. Možná by vás zajímalo, jestli stojí za to se ponořit na takový konkurenční trh. Stručně řečeno, možná budete mít pocit, že výklenek, pro který chcete blogovat, je již nasycený.


Avšak jen proto, že mezera je populární, nutně neznamená, že se jí musíte vyhnout. Ve skutečnosti si ji můžete prohlédnout jako příležitost. Výklenek je nasycený, protože lidé mají zájem o to, co musíte říci nebo prodat. K získání jejich pozornosti prostě potřebujete správný přístup.

V tomto příspěvku diskutujeme o tom, jak vstoupit do nasyceného výklenku a najít nový přístup na stávajícím trhu. Také poskytneme několik rad, jak zlepšit hodnocení vyhledávání v oblasti, která nabízí extrémně tuhou konkurenci. Začněme!

Co je nasycený výklenek?

Copyblogger

Copyblogger vyniká v oblasti vysoce nasyceného marketingového obsahu.

A nasycené místo pro blogování je taková, v níž existuje ohromná konkurence pro jediné publikum. Samozřejmě, že ano nějaký nesouhlas o tom, zda může být výklenek skutečně nasycený. Bez ohledu na to, kolik lidí tam venku bloguje o stejné věci, vždy máte příležitost proniknout do pole.

Nasycený výklenek nemusí být nutně špatný. Dokazuje to, že existuje připravené publikum pro váš obsah, a znamená, že máte větší komunitu, se kterou se můžete propojit, jak získáte trakci a autoritu. Na druhou stranu je však v tomto druhu výklenku obtížnější vyniknout před konkurencí. Pokud nemůžete najít způsob, jak odlišit svůj blog, nezískáte svůj podíl publika, které je tam venku.

Pokud jste na výzvu zadat nasycený výklenek, existuje několik způsobů, jak zvýšit své šance na úspěch. Pojďme se nyní podívat na některé z těchto metod.

Tipy, jak účinně proniknout do nasyceného blogovacího výklenku

Jak se vám daří v nasyceném výklenku, bude záležet na vašem přístupu a schopnosti následovat. V ideálním případě chcete strategii, která vám pomůže vyniknout a poskytne hodnotu pro vaše cílové publikum. Tyto tipy by vám měly pomoci s oběma aspekty.

1. Upřesněte své téma a cílové publikum

Penny Hoarder

Na internetu jsou tisíce finančních poradenských blogů, ale Penny Hoarder stále získává názory v milionech.

Pokud se vám vybraný výklenek zdá být nasycený, můžete stále vyniknout jedinečným přístupem k vašemu obsahu. Místo toho, abyste se pokusili pokrýt všechno ve svém výklenku, najděte konkrétní aspekt, který můžete hledat pro nápady. Můžete to udělat zkoumáním své konkurence a poté pomocí své jedinečné sady dovedností a odborných znalostí najít nový úhel, od kterého můžete přistupovat k vašemu obsahu..

Penny Hoarder blog je skvělým příkladem nalezení tvůrčího úhlu v nasycené nika. Spíše než poskytování tradičního investičního poradenství poskytuje rady, jak získat finanční prosperitu o několik centů najednou. Toto zaměření hovoří k cílové skupině, kterou tvoří hlavně mladí dospělí, kteří začínají s rozpočtováním, úsporami a investováním..

Pokud tento termín neznáte, je vaše cílové publikum vaším zamýšleným čtenářem, nebo lidé, které očekáváte, získají hodnotu z vašeho blogu. Pokud jste určili vaše konkrétní téma nebo podřízenou oblast, můžete pro svůj obsah vylepšit správné publikum. Jakmile určíte své zaměření i cílové publikum, můžete začít přitahovat pozornost pomocí marketingových nástrojů, jako jsou e-mailové seznamy a sociální média..

2. Najděte problém ve své nika a nabídněte řešení

Bez ohledu na to, jaký výklenek si vyberete, bude zde několik společných otázek, které se na toto téma budou ptát. Řekněme například, že máte blog o elektronickém obchodování a jedna z prodávaných položek získává trakci. Začnete si však všimnout, že na stejném produktu na větším maloobchodním webu, jako je Amazon, existují stížnosti.

Blogování o stížnostech nebo problémech a nabídnutí řešení vás dostane před křivku. Lidé, kteří hledají opravu tohoto problému, zjistí, že jste ho preventivně vyřešili. Budou se cítit sebevědomější při nákupu a budete mít prospěch ze zvýšené loajality zákazníků.

Sledování nejnovějších trendů ve vašem výklenku vám pomůže identifikovat problémy nebo stížnosti a včas je řešit. Můžete se dokonce rozhodnout zaměřit svůj blog na řešení konkrétního typu problému, což je skvělý způsob, jak najít jedinečný úhel.

3. Poskytněte hodnotu svému niku a vašemu publiku

Backlinko

Briana Deana Backlinko.com dominuje mezeru SEO.

Jedním ze způsobů, jak poskytnout hodnotu jak vašemu výklenku, tak publiku, je nabídnout řešení a sledovat trendy k řešení problémů. Váš obsah však musí být také užitečný. Když vytvoříte obsah, který je lepší než konkurence, budete přirozeně přitahovat větší publikum.

Dalším způsobem, jak být nalezen v nasyceném výklenku, a zároveň přidat hodnotu, je implementace strategie vytváření odkazů. Doporučujeme mrakodrapová technika pro propojení budov, které zahrnuje tři základní kroky. Nejprve musíte najít obsah vhodný pro odkazy. Hledejte články a webové stránky, které se ve vyhledávačích umísťují nejlépe na konkrétní klíčová slova, na která chcete cílit a na která jsou často odkazována

Pak udělejte něco ještě lepšího. Vyhledejte způsoby, jak vylepšit původní obsah tím, že budete důkladnější, aktualizujete zastaralé informace nebo vylepšujete vizuální design. Nakonec oslovte weby, které odkazovaly na původní část, a dejte jim vědět, že máte ucelenější a aktualizovanější příspěvek na stejné téma..

4. Vyladěte SEO, aby byl váš blog konkurenceschopný

SEO je klíčem k dosažení pokroku ve vaší nika. Ujistěte se, že optimalizujete svůj web pro vyhledávače, což vám pomůže dosáhnout vyššího hodnocení výsledků na stránce, díky čemuž se vaše publikum najde uprostřed moře podobných blogů..

Pokud jde o posílení vašeho SEO, budete se muset soustředit na vrahový obsah a solidní plán vytváření odkazů. Poté na své stránky aplikujte běžné strategie SEO, například začleněním klíčových slov a optimalizací odkazů.

Existuje také spousta nástrojů WordPress SEO, které vám mohou pomoci vylepšit SEO. Pokud již nemáte oblíbenou možnost, doporučujeme SEO. Kromě toho, že je vysoce hodnocen a snadno použitelný, vám to umožňuje zlepšit Všechno aspekty SEO vašeho blogu. Yoast také poskytuje užitečného průvodce WordPress SEO, který opravdu doplní vaše hodnocení.


Začínáme v blogu, zejména nasyceném, může být skličující i vzrušující. Dobrou zprávou je, že víte, že je na vás publikum připravené a čeká na vás, pokud můžete najít ten správný způsob, jak se do něj zapojit. Prozkoumání a skutečné pochopení nasyceného výklenku vám může pomoci přilákat pozornost a vyniknout z davu.

Máte otázku, jak se dostat do konkurenčního nebo nasyceného výklenku? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map