Jak propagovat svůj web WordPress „Off-Site“

Jak inzerovat a propagovat váš web WordPress „mimo web“

Kdykoli lidé přemýšlejí o propagaci mimo web, okamžitě přijde na mysl e-mailový marketing. Ale kromě vytvoření dynamické e-mailové kampaně, co jiného můžete udělat pro propagaci svého webu WordPress mimo web?


V tomto článku se zabýváme řadou technik mimo web, které můžete implementovat online i offline, abyste mohli oslovit širší publikum a zvýšit návštěvnost svého webu WordPress. Od hostování příspěvků a hostování podcastů až po různé strategie sociálních médií, místní reklamu a účast na událostech osobně, doufejme, že zde najdete několik tipů, které vám pomohou propagovat vaše stránky.

Napište příspěvky hosta

Publikování hostů je skvělý způsob, jak propagovat web WordPress mimo web. Zveřejnění příspěvku je, když publikujete jeden z vašich vlastních příspěvků na webových stránkách někoho jiného. Ačkoli je to často zdarma, dostanete svůj životopis s odkazem na vaše stránky zobrazené pod článkem. Váš článek proto pomůže nejen oslovit nové publikum, ale měl by také zvýšit návštěvnost vašich stránek.

Chcete-li začít zveřejňovat příspěvky, obraťte se na webové stránky v podobném segmentu jako vaše vlastní stránky a také na vaši přímou konkurenci. Čtenáři těchto stránek jsou vaše cílové publikum a právě tito lidé se chcete pokusit oslovit svými hosty.

Když píšete příspěvek pro hosta, přestože rozdáváte obsah zdarma, vaše články musí být stále na nejvyšší úrovni. Vyberte témata, která jsou zajímavá, jedinečná a pomohou čtenářům vyřešit nějaký problém. Čtenáři se rozhodnou, zda váš web stojí za návštěvu na základě hodnoty a kvality příspěvku pro hosty, takže se na ně nezapomeňte.

Objeví se na podcastech

Podcasty

Dalším způsobem, jak oslovit širší publikum a zvýšit návštěvnost svých webových stránek, je zobrazovat se jako host na podcastech jiných stránek. Znovu se budete muset zbavit cesty a kontaktovat různé weby a zeptat se, zda můžete mluvit o jejich podcastech. Ujistěte se, že tyto podcasty jsou nějakým způsobem relevantní pro vaše místo, takže publikum, které oslovujete, je vaším cílovým trhem.

Můžete být požádáni, abyste společně hostili podcast nebo byli pozvaní hosté. Ať tak či onak, pečlivě si naplánujte, co chcete říct, a ujistěte se, že moudrost, kterou poskytujete, je pro ty, kterým se chcete apelovat, hodnotná. Je také důležité, aby se v podcastu objevila vaše osobnost. To pomůže vašim návštěvníkům spojit se s vámi na emocionální úrovni a zvyšuje tak šanci, že se na vaše stránky budou dívat.

Než se dohodnete na podcastu, zkontrolujte, zda je producent šťastný, že propagujete svůj web a sdílíte webovou adresu svého webu s posluchači. Pokud je to možné, poskytněte nějaký obsah (na vašem webu), který podporuje téma podcastu a je užitečný pro publikum. Poté můžete sdílet URL pro další obsah v podcastu a povzbudit posluchače, aby navštívili váš web.

Vytvořte si vlastní podcast

itunes

Vytvoření vlastního podcastu a jeho uvedení na iTunes je další skvělý způsob, jak propagovat své stránky. Můžete snadno vytvořit podcast s WordPress. Miliony lidí stahují z iTunes, takže také zde přidáte svůj podcast (nebo sérii podcastů), aby váš web mohl být vystaven velkému publiku.

Během podcastu můžete schválit obsah svých stránek a jemně vysvětlit, proč by posluchači měli navštívit váš web. Jen to nepřehánějte. Nikdo nechce poslouchat podcast, který je veškerá reklama a žádná podstata. Vytvářejte podcasty na základě zajímavých a užitečných témat, vždy souvisejících s výklenkem vašeho webu. Pokud je vaše publikum ohromeno tím, co slyší, je pravděpodobnější, že se na vaše stránky podíváte.

Recenze a hodnocení jsou důležitým aspektem toho, jak je na iTunes velký. Čím pozitivnější recenze máte, tím větší je pravděpodobnost, že vaše cílové publikum si stáhne váš podcast, i když o vás nebo vašem webu nikdy předtím neslyšeli. Chcete-li si vytvořit počet recenzí, na konci každého podcastu upozorněte posluchače, aby vám nechali recenzi.

Buďte přítomni na sociálních médiích

Pufr

Být neustále přítomen a zapojen do sociálních médií je efektivní způsob, jak vybudovat svou základnu sociálních fanoušků. Následující obsah umožňuje sdílet váš obsah a propagovat svůj web.

Nejprve musíte zjistit, kde se vaše publikum potkává. Pak udělejte z těchto sociálních médií své zaměření. Každý den trávte čas oblíbením a sdílením příspěvků jiných lidí. Sledujte ostatní ve svém výklenku a komentujte jejich obrázky. A zveřejňujte relevantní články a obsah z vašeho webu WordPress.

Pomocí automatizovaného nástroje, jako je Pufr umožňuje být aktivní na sociálních médiích, i když spíte. Můžete automaticky sdílet příspěvky WordPress s vyrovnávací pamětí naplánováním článků předem tak, aby byly publikovány kdykoli během dne nebo v noci. Vyrovnávací paměť také umožňuje spravovat všechny vaše účty sociálních médií z jednoho ovládacího panelu, což vám ušetří čas přihlašování a odhlášení z různých účtů a pomáhá udržovat vaši sociální strategii dobře organizovanou.

Vytvořte si stránku na Facebooku

Facebooková stránka

A facebooková stránka propagovat své podnikání je skvělý způsob, jak vytvořit komunitu zapojenou kolem vašeho webu. Vzhledem k tomu, že Facebook je stále největší platformou sociálních médií, s více než 2 miliardami uživatelů měsíčně, Facebook stránka je do značné míry nutností.

Úspěšná stránka na Facebooku by měla být neustále aktualizována zajímavými a užitečnými informacemi. Ptejte se a odpovídejte na otázky, povzbuzujte lidi, aby zveřejňovali vaše stránky a diskutovali o různých problémech. Zajistěte, aby vaše stránka obsahovala odkazy na váš web, aby vaši následovníci na Facebooku mohli co nejsnadněji navštívit váš web WordPress.

Chcete-li na Facebooku dosáhnout nejlepších výsledků, měli byste zvážit platbu za propagaci své stránky. Reklamy na Facebooku se snadno nastavují a pomáhají zajistit, aby vaše příspěvky zacílily na nové potenciální sledující i oslovili vaše současné sledující. Můžete také nastavit remarketing a povýšit svou stránku na ty, kteří již navštívili váš web, ale dosud vás na Facebooku nesledovali.

Jakmile si na Facebooku vybudujete silné pokračování, máte aktivní platformu, kde můžete sdílet obsah svých webových stránek, propagovat své webové stránky a nabízet své služby a produkty na trh. Nezapomeňte však, že vaše stránka musí svým čtenářům přinést přidanou hodnotu. Nenechávejte svou stránku příliš propagační ani prodejní, protože ztratí vaše následovníky.

Provozujte soutěže na sociálních médiích

Provozování soutěží na sociálních médiích je skvělý způsob, jak sdílet vaši značku s širším publikem a propagovat obsah nebo produkty vašeho webu. Facebook se obzvláště hodí na soutěže a jsem si jistý, že jste viděli více než několik soutěžních příspěvků sdílených vašimi přáteli.

Organizování soutěže na Facebooku je snadné. Jednoduše vytvořte příspěvek obsahující obrázek toho, co lze vyhrát. Diváci na Facebooku se pak musí vaše stránka líbit a sdílet svůj příspěvek, aby mohli vstoupit do soutěže. To bude mít za následek nové sledovatele a pomůže prodat váš web.

Nejprve musíte vyberte cenu dát pryč. Čím lepší je cena, tím lepší je zájem o vaši konkurenci. Vždy se však ujistěte, že je to relevantní pro výklenek vašeho webu WordPress a že si můžete dovolit takové prozradit. Měli byste udělat trochu výzkumu ohledně prozradí ve vaší oblasti. Některé země, státy a / nebo města mají zákony o hodnotách výherních cen. Například v USA by cena v hodnotě 600 nebo více USD vyžadovala, abyste na konci roku zaslali výherci formuláře 1099-Misc, který uvedete do svých daní.

Po výběru ceny budete muset rozložení Pravidla. To zahrnuje jasné určení ceny a její hodnoty, trvání prozradí, způsoby vstupu, kdo může vstoupit, jak bude vybrán vítěz a technické problémy (jak budete zpracovávat duplicitní záznamy, výpadek napájení, přírodní katastrofu atd.). Pokud používáte službu třetí strany, například Rafflecopter, mají generátor pravidel / podmínek, který tento zákon trochu usnadňuje.

Dalším krokem je udělat krásnou fotografie ceny. Atraktivní a poutavá fotografie pomůže upoutat pozornost lidí a povzbudit je, aby se připojili k soutěži, jako je vaše stránka a sdílí váš příspěvek.

A konečně, po stanoveném časovém období musíte vyhlásit vítěze. Udělejte to hodně, abyste svým fanouškům na Facebooku připomněli soutěž, kterou provozujete, a pokračovali v propagaci svých stránek.

Vytvořte si vlastní kanál YouTube

Youtube

Vytvoření vlastního kanálu YouTube je další účinný způsob, jak propagovat web WordPress mimo web. Na YouTube je každý den sledováno pět miliard videí, takže je to skvělá platforma, která vám pomůže dosáhnout nového trhu a také zvýšit návštěvnost vašich stránek..

Chcete-li si vytvořit svůj vlastní kanál YouTube, jednoduše se zaregistrujte a přidejte potřebné informace. To zahrnuje pojmenování kanálu, nahrání loga vašeho webu do kanálu, napsání popisu a přidání odkazů na váš web a kanály sociálních médií..

Vytváření videí pro váš kanál YouTube může být časově náročné. Chcete-li ušetřit čas znovu vynalézat kolo, zkuste znovu vygenerovat obsah, který jste již zveřejnili na svém webu, v textové podobě. Tím zajistíte, aby obsah odpovídal typu publika, s nímž se chcete spojit, a zajistíte, abyste se nespálili.

Hodně můžete udělat pro povzbuzení diváků kanálu YouTube, aby navštívili váš web. Napište popis každého videa s výzvou k akci a adresou vašeho webu. Diskutujte o obsahu z vašeho webu ve videu a sdílejte adresu URL stránky, kde si diváci mohou přečíst více. A využívejte YouTube karty, , které vám umožní přidat poznámky ke každému videu zobrazující odkazy na váš web WordPress.

Zúčastněte se událostí

Wordcamp

Stejně jako online existuje mnoho offline aktivit, kterých se můžete také účastnit a které vám pomohou prodávat vaše webové stránky WordPress. Wordcamps jsou skvělou příležitostí k setkání s podobně smýšlejícími jedinci a pomáhají vám poznat vaše jméno a značku mezi komunitou WordPress. Jakmile se lidé setkají a vytvoří s vámi emoční spojení, je mnohem pravděpodobnější, že si v budoucnu pamatují, navštíví a dokonce doporučí váš web ostatním. Místní setkání nebo průmyslové konference jsou další dobré marketingové příležitosti, které by mohly být plodné.

Zvažte místní reklamu

Pokud máte fyzický obchod nebo prostory, může být místní reklama vaší firmy a webových stránek přínosná. Zvažte reklamu v místním rádiu nebo v místních novinách nebo časopisech. Sponzorování akce nebo místního sportovního týmu může být také dobrým způsobem, jak propagovat vaše podnikání a nasměrovat provoz na váš web WordPress.

Zabalení

Ne všechny off-site marketingové metody uvedené v tomto článku budou vhodné pro vaše místo. Vyberte si techniky, o kterých si myslíte, že jsou pro váš web WordPress nejvhodnější. Poté vytvořte akční plán, aby každá strategie fungovala pro vás. Hodně štěstí!

Jaké strategie použijete k propagaci webových stránek WordPress mimo web? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map