Jak používat Instagram ke zvýšení prodeje v eCommerce

Jak používat Instagram ke zvýšení prodeje v eCommerce

Pokud provozujete obchod s eCommerce, měla by být propagace vašich produktů na Instagramu nejvyšší prioritou. Instagram se nyní rozrostl na 600 milionů aktivních uživatelů měsíčně, veškeré prohlížení, zveřejňování a sdílení fotografií a obrázků. Díky tomu je ideální platformou pro inzerci vašeho internetového obchodu.


Účast na Instagramu pomůže vaší značce oslovit širší publikum. Instagram vám také umožní vytvořit komunitu sledujících, kam můžete své produkty zobrazit. Nakonec vám Instagram pomůže vygenerovat potenciální zákazníky a zvýšit prodej v eCommerce.

Stejně jako u všech sociálních médií však neexistují žádné jistoty. Čas potřebný k tomu, aby se na Instagramu stal hlavním hráčem, může být dlouhý. Může být také obtížné sledovat, jak efektivní je Instagram při zvyšování prodeje v eCommerce. Jaký je nejlepší postup Instagramu, pokud chcete skutečně ovlivnit vaše příjmy z internetového obchodu?

V tomto článku probereme akční úkoly, které vám pomohou při jejich používání Instagram pro zvýšení prodeje v eCommerce. Budeme se zabývat tím, jak začít na Instagramu, jak se vaše obrázky odlišit od davu a jaké hashtagy byste měli používat. Poté zvážíme, jak vytvořit skutečnou přítomnost Instagramu a jak pomocí reklamy zvýšit provoz Instagramu na vašich webových stránkách WordPress..

Začínáme s Instagramem

Instagram

Instagram je rychlé nastavení. Jednoduše si stáhněte aplikaci pro svůj smartphone z Google Play nebo Apple Store. Po rychlém přihlášení jste připraveni začít. Je to tak snadné!

Výběr profilového obrázku

Po nastavení účtu musíte nahrát profilový obrázek. Vyberte si něco důležitého pro váš eCommerce obchod, nejlépe své logo. Vždy se ujistěte, že je to něco, co lidé poznají a budou si pamatovat. Pokud jste tváří vaší firmy, mohl by to být obrázek vás, nebo pokud prodáváte jednu hlavní klíčovou položku, může to být fotografie konkrétního produktu.

Přidání bio

Bio

Vaše bio je důležité, protože vypráví vašemu publiku o vaší firmě, kdo jste a co prodáváte. Bio má délku pouhých 150 znaků, takže do krátkého počtu slov musíte zabalit co nejvíce informací. Zde můžete přidat odkaz na svůj web, takže jej přidejte na konec svého životopisu. Pomůže to zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress.

Upgradování na obchodní účet

Po dokončení profilu byste měli upgradovat na podnikatelský účet. Je to jednoduché a zdarma, ale budete muset přidat některé kontaktní údaje pro svou firmu a mít obchodní stránku Facebooku.

I když upgrade na obchodní účet není nezbytný, pokud jste vážným obchodem s elektronickým obchodem, určitě se doporučuje. Obchodní účet umožňuje zobrazit více informací o vašem webu WordPress a produktech, které prodáváte. jiný výhody zahrnují nahlédnutí do příspěvků a sledovatelů a také možnost propagace obrázků k dosažení obchodních cílů.

Jakmile je váš firemní účet nastaven, je čas začít přidávat obrázky …

Nechte své obrázky vyniknout

Samsung

Instagram je sociální mediální kanál zaměřený na obrázky, takže je důležité, aby byly vaše obrázky dobře promyšlené a kvalitní. Vaše obrázky musí vyniknout z davu, takže přemýšlejte o přidávání kombinace krásných, originálních, zábavných a provokujících fotografií.

Pojďme se podívat na to, co je třeba zvážit při zveřejňování obrázků, a jaké nástroje můžete použít k tomu, aby byly mimořádně zvláštní.

Nechoďte na tvrdý prodej

Nike

Instagram není o tvrdém prodeji, takže se nezobrazí jen obrázek zřejmě reklamní produkty. Přemýšlejte o tom, jak můžete jemně ukázat používané produkty. Zobrazení životního stylu, který váš produkt vytváří, představuje účinný způsob tiché reklamy na vaše produkty.

Skvělý příklad jemné reklamy na životní styl na Instagramu pochází od Nike. Většina obrázků nahraných Nike ukazuje sportovcům v akci. Teprve když se podíváte blíže, všimnete si, že všichni tito sportovci nosí Nike. Zde Nike prodává nejen své výrobky, ale životní styl, který jejich značka inspiruje. A kdo nechce být slavným sportovcem na vrcholu své hry?!

Přidat text k obrázkům

Překrytí

Přidání textového překryvu k obrázkům je skvělý způsob, jak oslovit publikum. Přidejte inspirativní citát, položte otázku, sdílejte novinky nebo vyjádřete názor na fotografii. Přidání těchto dodatečných informací k obrázku povzbudí diváky, aby se zastavili a zvážili váš příspěvek.

Při použití překryvného textu je tučný a jasný text dobrý, ale ujistěte se, že se neodkryje od obrázku. Přidání textu, který sdílí vaši webovou adresu WordPress, kód kupónu se slevou nebo prodej, může být účinným způsobem, jak zvýšit návštěvnost vašich webových stránek. Tento takt však používejte střídmě. Příliš mnoho reklamy na obrázky pravděpodobně ztratí sledovatele Instagramu.

Vytvořte koláž

Koláž

Vytvoření ohromující koláže je další způsob, jak pomoci vašim obrázkům vyniknout z davu. Vyprávění příběhu prostřednictvím koláže může být účinným způsobem, jak zaujmout publikum a vyvolat zájem o vaše produkty.

Bezplatná aplikace Instagram Rozložení umožňuje vytvářet jedinečné koláže. Ty pak můžete nahrát a sdílet se svými sledujícími a potenciálními zákazníky.

Nahrajte prezentaci

Prezentace

V únoru tohoto roku vznikly Instagram Slideshows. Prezentace Instagram vám umožňuje nahrát 10 fotografií nebo videí, které lze přehrát jako prezentaci na Instagramu. To je ideální pro eCommerce obchod, protože vám umožní zobrazit celou řadu produktů v rámci jedné prezentace. Vzhledem k tomu, že prezentace jsou na Instagramu stále relativně novým konceptem, je vhodné tuto možnost zobrazení využít.

Použijte video

Chcete-li opravdu ovlivnit Instagram, je důležité publikovat různá média, která osloví vaše publikum různého vkusu a zaujmou zájem vašich následovníků. Vytváření videí je dalším skvělým způsobem, jak oslovit své diváky a pomoci vám odlišit se od konkurence.

Instagram umožňuje přidat až 15 sekund videa na nahrávání. Použijte video k předvedení produktu v pohybu, použití, řešení problému nebo jiným relevantním, zábavným nebo zajímavým způsobem.

Nejlepší tipy pro použití hashagů

Jablko

Hashtags může být těžké napravit. Je důležité použít řadu populárních hashtagů, aby byly vaše obrázky viděny velkým publikem. Příliš vágní značky hasht však nakonec přilákají lidi, kteří ve skutečnosti nemají zájem o produkty, které prodáváte.

Trendy hashtagů se také neustále mění, takže se ujistěte, že při každém vložení nového obrázku prozkoumáte související hashtagy. Zde je několik způsobů, jak najít správné hashtagy pro vaše obrázky …

Vyhledejte související hashagy

Vyhledávání

V rámci Instagramu jsou dvě skvělá místa pro hledání vhodných hashtagů. Za prvé, funkce vyhledávání v Instagramu vám poskytne seznam všech relevantních hashtagů pro váš výklenek, obchod s eCommerce nebo produkt. Jednoduše zadejte své klíčové slovo a ukáže vám, jaká související slova jsou hledána.

Za druhé, podívejte se, co hashtag používá vaše konkurence na Instagramu. Snažíte se přilákat stejné publikum jako vaši bezprostřední konkurenti, takže se podívejte, jaké hashtagy používají k přitahování lidí… a poté je také použijte.

Použijte nástroj třetí strany

Nástroj třetí strany, například Ohnisko vám pomůže najít relevantní hashtagy Instagramu pro každou fotku, kterou zveřejníte. Jednoduše identifikujte zaměření obrázku, který zveřejníte, a Focalmark vám poskytne seznam oblíbených hashtagů pro tento předmět. Vyberte hashtagy, které jsou nejvhodnější pro váš eCommerce obchod a produkty v obrázku.

Vytvořte si vlastní obchod s e-obchodem Hashtag

Jak váš eCommerce obchod roste, chcete, aby vaše značka byla prohledávatelná pomocí vašeho vlastního jedinečného hashtag. Tento hashtag by měl být přidán ke všem obrázkům, které zveřejníte, aby všechny vaše fotografie byly okamžitě prohledávatelné. Měli byste také sdílet svůj jedinečný hashtag se svým publikem přidáním do svého Instagram bio.

Vytvořte přítomnost na Instagramu

Dosud jsme v tomto článku diskutovali o tom, jak nastavit účet Instagram, přidat různé obrázky produktů a médií, které zastavují show, a jak je správně označit hashtagy. Pouhé zveřejnění vlastních obrázků však bohužel nestačí, pokud chcete použít Instagram ke zvýšení prodeje v eCommerce. Takže k čemu ještě musíte udělat roste váš Instagram?

Příspěvek pravidelně

Je důležité vytvořit rozvrh, kdy se chystáte přispívat, a držet se ho. Obrázky by měly být pravidelně zveřejňovány, aby se na Instagramu udržovala stálá přítomnost.

Pomocí plánovače jako Později je snadný způsob, jak zůstat ve svém příspěvku organizovaný a aktuální. Později můžete vizuálně naplánovat a naplánovat příspěvky Instagramu, abyste viděli, co bude zveřejněno, když. Profesionálním spravováním účtu Instagram budete moci konkurovat velkým značkám ve vašem oboru.

Přidat výzvy k akci

Výzva k akci

Pokud jste přidali příslušné značky hashtagů, získáte na svých obrázcích provoz. Jak tedy postupujete, když vás toto publikum následuje??

Pod každým obrázkem, který publikujete, přidejte výzvu k akci, aby lidé mohli komunikovat s vašimi fotografiemi. Zeptejte se jich na obrázek a povzbuzujte je, aby sdíleli své myšlenky. Čím více lidí pracuje s obrázkem, tím je pravděpodobnější, že vás sledují.

Příležitostně je můžete požádat, aby vás sledovali, prosazovali prodej nebo je nasměrovali na váš web WordPress přidáním adresy URL do komentářů. Nedělejte to však příliš často, protože nechcete, aby se vám zdálo, že je to příliš motivováno prodejem.

Sledovat, milovat a komentovat

Stejně jako pravidelné zveřejňování a komentování vašich vlastních fotek je třeba věnovat čas líbání a komentování obrázků jiných lidí. Zaměřte obrázky a uživatele ve vašem výklenku, takže ti ve vašem oboru vás začnou poznat jako odborníka v oboru.

Zeptejte se v komentářích nebo přidejte zamyšlené názory, abyste se zapojili do těch, kdo zveřejňují obrázky nebo čtou komentáře. Pokud vás lidé vidí jako přínos pro diskusi, pak vás uvidí jako někoho, kdo stojí za to následovat. To vám pomůže vybudovat Instagram komunitu, do které můžete propagovat své produkty elektronického obchodu.

Inzerujte na Instagramu

Nakupuj teď

Reklama na Instagramu může být velmi účinným způsobem, jak přenést váš provoz Instagramu na váš web WordPress. Existuje řada způsobů, jak inzerujte na Instagramu. Můžete si vytvořit fotografii, video nebo karusel a také si vybrat z mnoha obchodních cílů.

Při nastavování reklam musíte nejprve vybrat hlavní cíl reklamy. Pokud chcete použít Instagram ke zvýšení prodeje v eCommerce, musí být cílem vašich reklam „konverze“. Pokud zvolíte možnost „Konverze“, budete moci do reklam Instagram přidat tlačítko výzvy k akci (Nakupujte nyní). Když kliknete na toto tlačítko „Nakupovat nyní“, vaše publikum se přesune na vybranou stránku na vašem webu WordPress..

Pomocí tlačítka Výzva k akci vytvoříte způsob, jak se vaše publikum dostane přímo k vašemu webu a produktům. Toto tlačítko je k dispozici pouze u placených reklam a je to možnost, kterou by obchody s eCommerce rozhodně měly zvážit.

Použijte Instagram se svým webem ke zvýšení prodeje v eCommerce

A konečně – je důležité, abyste na svůj web uvedli svůj účet Instagram nebo příspěvky. Existuje několik způsobů, jak to udělat, ale nejjednodušší je jednoduše použít téma připravené pro WooCommerce, které již obsahuje vlastní sekci Instagramu nebo widget.

New York WordPress Téma

Téma blogu a obchodu WordPress v New Yorku je vynikající volbou, protože zahrnuje úžasné zápatí Instagramu a plnou podporu (s vlastním stylem) pro zásuvný modul elektronického obchodu WooCommerce. Téma se však nekončí – přichází také s funkcemi a možnostmi pro barvy, písma, rozvržení, reklamu a snadné vylepšení CSS (díky přiloženému prémiovému pluginu Yellow Pencil).

Pokud však již máte téma, které máte rádi a postrádá integraci Instagramu, můžete své příspěvky Instagram vždy vložit ručně nebo si z úložiště WordPress přidat plugin a přidat svůj zdroj. Máme celý článek o tom, jak přidat Instagram do WordPress, měli byste se na pokladnu dozvědět více!

Sledování výsledků

Je důležité vědět, zda se vaše těžká práce vyplácí a zda vám Instagram skutečně pomáhá prodávat produkty. Iconosquare nabízí podrobné informace o vaší aktivitě, publiku a konverzích na Instagramu. Sledujte analytiku pečlivě a zjistěte, co funguje a co je třeba zlepšit. A vždy mějte na paměti konečný výsledek … zvýšení prodeje eCommerce.

Co musíte udělat, abyste zlepšili svou přítomnost na Instagramu a pomohli zvýšit prodej v eCommerce? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map