Jak používat aplikace Messaging ke zvýšení provozu na vašem webu WordPress

Jak používat aplikace Messaging pro zvýšení provozu na vašem webu WordPress

Po celém světě přitahují mobilní aplikace messenger stále více uživatelů každý den. Ve skutečnosti tři nejlepší platformy – WhatsApp, Facebook Messenger a WeChat – přitahují každý měsíc přes miliardu uživatelů..


I když ano aktivnější uživatelé v aplikacích pro zasílání zpráv než na sociálních médiích, tyto platformy jsou do značné míry přehlíženy a přilákaly významné investice od velkých podniků v posledním nebo dvou letech. To znamená, že existuje příležitost i prostor pro chyby – zejména pokud hledáte způsoby, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress.

Pravda je, 67% uživatelů usilují o větší interakci s podniky prostřednictvím aplikací pro zasílání zpráv, a mnoho z toho lze udělat pomocí správných pluginů WordPress, abyste mohli využít tento rozmach. Prvním krokem je porozumět aplikacím pro zasílání zpráv a poté se podívat na to, jak je efektivně používat, může zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress.

Zde je to, co potřebujete vědět.

Aplikace pro zprávy: Nová příležitost pro generování provozu

Vzhledem k tomu, že tato technologie a tyto nové marketingové strategie jsou tak jedinečné, byla zveřejněna velmi malá data. Avšak tam, kde některé z větších značek investují největší část svého úsilí a také jak rychle roste konkrétní chatovací platforma, jsou spravedlivé způsoby, jak odhadnout potenciál.

Doplňky WordPress a aplikace pro zasílání zpráv

Přidání tlačítka sdílení na web WordPress je vynikající způsob, jak zvýšit provoz a zvýšit zapojení. Proč? Protože umožňuje uživatelům sdílet vaše informace na různých platformách, které používají. Ještě lepší je, že si můžete vybrat z mnoha jednoduchých pluginů.

AddtoAny Share Buttons Zdarma WordPress Plugin

AddToAny je jeden plugin pro sociální sdílení, který na vaši stránku získá tlačítka sdílení pro 100 různých prodejen. Mezi aplikace pro zasílání zpráv, které AddToAny využívá, patří Kik, Viber, WeChat a WhatsApp..

Linka je další skvělá aplikace, která má plugin pro sdílení tlačítek. Jeden snadný způsob, jak pro půl miliardy uživatelů linky vědět, že jste tam, je přidání Linkový sociální plugin na váš web. Jedním jednoduchým kliknutím na tlačítko „Line It“ se vaše stránka dostane před mnoho nových tváří.

Můžete také jít o krok dále a automatizovat své odpovědi pomocí aplikace Discord. WP Discord post plugin například používá robota a webovou adresu URL, která upozorní čtenáře ve vašem požadovaném kanálu o každém novém příspěvku, který byl zveřejněn na vašem webu WordPress..

Nejlepší možnosti aplikace pro zasílání zpráv

Takže znáte pluginy, které můžete integrovat do své stránky WordPress, ale jaké aplikace pro zasílání zpráv byste si měli vybrat, abyste pomohli zvýšit provoz?

Pokud jste již dříve využívali marketing sociálních médií pro generování provozu, platí zde mnoho stejných dovedností. Zvládnutí jednoho z těchto kanálů a využití jeho plného potenciálu generování provozu nebude snadný úkol.

Jakmile však budete mít problém a všechny vaše účty jsou nastaveny, můžete většinu každodenních funkcí nechat na roboty, což se očekává téměř na všech těchto platformách. Chatbots poskytují mnoho výhod pro vaše zákazníky a umožní vám využívat aplikaci pro zasílání zpráv v plném rozsahu.

ŘÁDEK

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: řádek

Řádek je mobilní aplikace pro okamžitou komunikaci na inteligentních zařízeních. S pouhým více než čtvrt milionu uživatelů, Linka nabízí hodně pro aplikaci pro zasílání zpráv. Poskytuje lidem a podnikům možnost vzájemné interakce, vytváření a připojení k komunitám a sdílení zpráv, fotografií a videí. Podporují také používání, vytváření a prodej jedinečných emotikonu a nálepek. Některá klíčová fakta o Line:

 • Nejvýznamnější část uživatelské základny linky je právě v jihovýchodní Asii – zejména v Japonsku (kde aplikace vznikla).
 • Uživatelé linky mají tendenci být na mladé straně s mnoha v internetu Věková skupina 10–19 let
 • Uživatelská základna linky se každoročně zdvojnásobuje

Ze všech chatovacích platforem zde je Amazonova nejvýznamnější přítomnost na lince. Jejich účet a komunita se věnují propagaci produktů a životního stylu Amazonky. Není to tak interaktivní, jako mnoho jiných značkových komunit a všechny odkazy směřují přímo na Amazon.com. Pokud máte na webu WordPress přidruženou webovou stránku Amazonu, můžete využít připojení Amazonu k lince.

Stáhněte si Amazon Associates Link Builder

Doplněk Amazon Associate Link Builder poskytuje nástroje potřebné k propagaci přidružených produktů na vašem webu WordPress. Poté můžete pomocí Linky propagovat své přidružené produkty. Můžete se dostat přes linku a požádat o zpětnou vazbu, můžete propagovat nové produkty nebo můžete požádat zákazníky, aby zkontrolovali různé produkty. Trik spočívá v otevření „Linky“ komunikací a vytvoření pocitu důvěry, takže potenciální zákazníci navštíví váš web WordPress jako první, když nakupují online..

WhatsApp

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: Whatsapp

WhatsApp je velmi populární mobilní aplikace pro video a textový chat. S 1,5 miliardy měsíční aktivní uživatelé, je pravděpodobné, že jste slyšeli nebo použili WhatsApp. Některé statistiky WhatsApp, které je třeba mít na paměti, jsou:

 • 42% uživatelů internetu ve věku 25-34 let použili nebo budou používat WhatsApp
 • Téměř třetina lidí mladších 44 let ji užila
 • V průzkumu více než 70 000 uživatelů, 15% ohlásili WhatsApp za svůj primární zdroj zpráv, zatímco pouze 8% spoléhalo na Facebook Messenger

Chcete-li pomocí služby WhatsApp zvýšit provoz, budete chtít využít výhod „skupin“, které aplikace nabízí. Možná však budete muset své úsilí rozdělit, protože každá skupina může mít najednou až 256 členů. Můžete se také účastnit zavedených skupin. Na rozdíl od jiných služeb zasílání zpráv WhatsApp nepovoluje reklamy ani roboty. To znamená, že musíte být kreativní.

Zašlete odkazy na své blogové příspěvky WordPress, abyste je mohli vzdělávat a informovat. Můžete také nabídnout lidem pobídky k zapojení se do vašeho účtu. Například, Absolut Vodka vytvořil fiktivní postavu „Steve“. Aby se pozvali na párty Absolut, museli se lidé spojit a „zapůsobit“ na Stevea.

WhatsApp Chat zdarma Plugin

K dispozici je také plugin WhatsApp WordPress, který umožňuje otevřít chat WhatsApp přímo z vašeho webu WordPress. Tento plugin umožňuje vývojáři webu WordPress vložit chatovací pole na web.

Potom, aby provozování trychtýře na web WordPress žádalo mnoho majitelů webových stránek čtenáře, aby nabídli zpětnou vazbu k obsahu prostřednictvím jejich chatového chatu WhatsApp. Mluví se čtenáři, aby viděli, co s nimi rezonuje, a poté pomocí zpětné vazby upraví a upraví svou obsahovou strategii.

Kik

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: Kik

Kik je bezplatná mobilní aplikace pro rychlé zasílání zpráv, která uživatelům umožňuje snadno zahájit nové konverzace skenováním jejich kódu Kik. Umožňuje individuální a jednoduché skupinové zprávy. Pozoruhodná fakta o Kik zahrnují:

 • Zdá se, že velká část Kikovy osobní značky je zaměřena na dospívající a mladé dospělé
 • 70% Kikova publika je mezi 13-24
 • Je to jedna z top 10 aplikací pro zasílání zpráv pro dospívající v USA

Kik začal nabízet schopnost značek používat roboty v polovině roku 2016. To znamená, že nyní můžete vytvořit Kik bot pro váš web WordPress a zvyšte provoz. Kik bot může být ve skutečnosti účinnější než tradiční chaty. Tento robot lze použít k automatickému odesílání aktualizací, zpravodajů a speciálních nabídek zákazníkům, aby navštívili váš web WordPress a viděli úspory a nabídky.

Mnoho značek, včetně Sephora a H&M, začalo používat Kik jako alternativní způsob poskytování doporučení zákazníkům. V jednom breakout kampaň od Sephora, značka získala přes Kik přes půl milionu interakcí s chatovacími botami.

WeChat

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: Wechat

Se může pochlubit nejvyšší poměr aktivních uživatelů denně, WeChat je v jedinečné poloze. Tato aplikace pro mobilní hlasové zprávy a textové zprávy má několik zajímavých statistik:

 • 90% uživatelů WeChat je mladších 36 let
 • Více než 90% uživatelů WeChat sídlí v Číně
 • 83% bude používat WeChat při práci nebo pro práci

Buzzfeed například použil WeChat k přilákání nových čtenářů nebo vracejících se čtenářů, kteří chtějí najít jedinečný obsah. Společnost zřídila bot, který by dával doporučení na základě klíčových slov a poskytoval uživatelům kurátorský zážitek.

WeChat plugin pro WooCommerce

Je tam také WeChat plugin pro WooCommerce který aktivuje platby WeChat pro weby WooCommerce. Výhodou přidání tohoto pluginu na váš web WordPress jsou jeho jednoduché platební možnosti. Zákazníci se vracejí a provoz se zvyšuje, když je to snadné, a plugin WeChat to tak činí. Tento plugin umožňuje platby QR kódem a platby přes WeChat mobile.

Svár

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: Diskrét

Svár je mobilní aplikace Voip, která je o komunitách. Většina z nich je postavena na hrách a fandomech – tam začala Discord. Mnohé z nich jsou však politické nebo připravené k projednání konkrétních typů otázek. Diskutování je jednou z mála komunitních aplikací pro zasílání zpráv, které vám umožňují připojit se ke komunitě a hledat provoz na rozdíl od kontaktování jednotlivců. Některá relevantní fakta o Discordu:

 • Je to příklad úspěšné, ale specializované služby chatových zpráv.
 • Jeho skupinová struktura a celkový design mají oslovit hráče zvlášť
 • Také se obrací ke skupinám, které chtějí s neustálou komunikací vytvářet pevné komunity

Vytvoření vlastní komunity nebo připojení k jiné jsou životaschopné způsoby, jak rozšířit svou přítomnost na Discordu a také nasměrovat ostatní uživatele Discord na váš web..

Doplněk WP Discord Post Free

Jak již bylo zmíněno dříve, existuje dokonce i zásuvný modul WordPress s názvem WP Discord Post, který zveřejní vaše příspěvky WordPress na vašem kanálu Discord. Ti, kteří se zabývají vaším kanálem Discord, budou mít možnost snadno odkazovat na váš web.

Facebook Messenger

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: Facebook Messenger

Poté, co se uživatel rozhodl nastavit funkci chatu na Facebooku jako samostatnou aplikaci, umožnil uživatelům připojit se ke svým kontaktům FB podobně jako textové zprávy SMS.

Pokud jde o růst, po jeho oddělení od aplikace Facebook, Facebook Messenger měl:

 • 600 milionů uživatelů v dubnu 2015
 • 900 milionů v červnu 2016
 • 1,2 miliardy v dubnu 2017

Hlavní značky používají Facebook Messenger jako nástroj pro získání přímého přístupu k cílové skupině. NBA Champions, The Golden State Warriors použil Facebook Messenger vytvořit „Warrior Playoff Assistant“. To byl způsob, jak přimět uživatele, aby se přihlásili k přijímání aktualizací pro týmovou play-off agendu.

Stáhnout Messenger Zákazník Chat zdarma Plugin

K dispozici je plugin, který vám umožní přidat živý chat na Facebooku na váš web. Umožňuje odesílat aktualizace prostřednictvím aplikace Messenger, když na svůj web WordPress zveřejníte nový obsah. Pomocí služby Messenger můžete také požádat zákazníky o vyplnění formulářů pro zpětnou vazbu. Tyto dvě jednoduché techniky zapojení mohou řídit významný provoz.

SnapChat

Aplikace pro zasílání zpráv pro zvýšení provozu na váš web WordPress: SnapChat

Tato mobilní platforma sociálních médií má jedinečné rozlišení od ostatních platforem, protože všechny příspěvky se samy ničí vteřiny poté, co si je uživatel prohlédl. O některých klíčových faktech Snapchat zahrnout:

 • 71% uživatelů Snapchat je mladších 34 let
 • 70% uživatelů Snapchat jsou ženy
 • 30% uživatelů internetu tisíciletí pravidelně používá Snapchat

Snapchat byl používán mnoha značkami k efektivnímu a poutavému oslovení publika. Web založený na WordPress MTV News používá Snapchat aby dali publiku přístup k exkluzivnímu obsahu, který nenajdou nikde jinde. Může se jednat o záběry, výstupy nebo propagační akce. Když sledovatelé SnapChat uvidí tyto krátké klipy exkluzivních záběrů, jsou přitahováni na web a zobrazí delší klipy. Provoz webových stránek tak roste.

Kterou aplikaci pro zasílání zpráv byste si měli vybrat?

Nahoře můžete vidět šest nejoblíbenějších možností aplikací pro zasílání zpráv, které vám mohou pomoci rozšířit komunitu kolem vašeho webu WordPress a poslat vám více provozu. To znamená, že ne všechny aplikace pro zasílání zpráv jsou vytvořeny rovnocenné.

Než se rozhodnete investovat čas a peníze do budování kampaně pro danou platformu pro zasílání zpráv, zvažte, kdo je vaše publikum a kde je s největší pravděpodobností.

Aplikace Zprávy mohou udělat více

Chcete víc než jen generování provozu? S WordPress a AI a oblíbenou aplikací pro zasílání zpráv můžete získat více než jen další členy vaší skupiny nebo více návštěvníků vašeho webu WordPress. Můžete shromažďovat relevantní data, která umožňují vašemu webu nebo firmě růst nejziskovějším směrem. Můžete také převést zvědavé na celoživotní fanoušky svého hlasu nebo vaší značky. Potenciál aplikací pro zasílání zpráv pro marketing se teprve začíná realizovat.

Máte další pro používání aplikací pro zasílání zpráv ke zvýšení provozu na vašem webu WordPress? Rádi bychom slyšeli vaše myšlenky níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map