Jak přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress

Jak přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress

Vzhledem k tomu, že kryptoměny se stávají stále více populárnějšími, stojí za zvážení myšlenka přijetí bitcoinů (a dalších digitálních měn) na vašem webu WordPress jako způsobu platby. Ale jak začít s kryptoměnou? A jak zpracováváte platby bitcoinů pomocí WordPress?


V tomto článku diskutujeme o čem Bitcoin je a zvažte výhody přijetí této digitální měny a dalších altcoinů na vašem webu. Poté se podíváme na to, jaké nástroje budete potřebovat, abyste mohli začít přijímat bitcoiny jako platby, včetně peněženek bitcoinů, služeb digitálního platebního procesoru a pluginů WordPress pro kryptoměnu (pokud jste na trhu s tématem, podívejte se na náš seznam nejlepších témat kryptoměny WordPress) ).

Na konci čtení budete vědět, jak nastavit přijímání plateb bitcoinů pomocí WordPress. A budete mít dobré znalosti o dostupných službách a zásuvných modulech, které vám k tomu pomohou.

Úvod do bitcoinů

Přijímejte platby za bitcoiny pomocí WordPress

Vzhledem k nedávné pozornosti tisku je pochybné, že jste o této populární kryptoměně neslyšeli. Bitcoin je decentralizovaná digitální měna, která funguje bez centrální banky nebo jediného správce. Původně ji vytvořila osoba nebo skupina lidí v roce 2009 a vyšla pod názvem Satoshi Nakamato.

Hodnota bitcoinu v posledních letech rychle rostla a nyní je to nejznámější kryptoměna ze všech. Ve skutečnosti však existují více než 1000 kryptoměn v současné době v oběhu. Mezi další oblíbené kryptoměny patří…

 • Ethereum
 • Litecoin
 • Zcash
 • Vlnění
 • Pomlčka

Těžba a přímé nákupy v bitcoinech jsou dvě metody, které investoři široce využívají k růstu svých bitcoinových zásob. Stále častější je však provádění plateb online v bitcoinech. Pokud tedy provozujete obchod s elektronickým obchodem nebo přijímáte platby online ze služeb nebo z jiných důvodů, je vhodné nabídnout platební možnosti bitcoinů (a jiných kryptoměn).

Jaké jsou výhody přijímání plateb bitcoinů?

Při provádění bitcoinových plateb na vašem webu WordPress existuje mnoho výhod. Pojďme se podívat na několik z nich …

 • Bitcoiny mohou být přijímány od kohokoli, kdekoli na světě. Vyloučíte tedy i ty, kteří nemají kreditní karty ani účet PayPal, z nákupu na vašem webu..
 • Bitcoin přichází s maskováním anonymity, protože ti, kteří provádějí platbu, se nemusí dělit s žádnými osobními údaji. To osloví mnoho kupujících, kteří si nejsou jisti sdílení citlivých dat online.
 • Bitcoin je digitální měna typu peer-to-peer, takže bankovní transakce třetích stran není pro dokončení transakce nutná. Díky tomu jsou transakční poplatky za bitcoiny nízké.

Takže nyní víme něco o bitcoinech a proč byste měli zvážit jejich přijetí na svém webu WordPress. Pojďme se dále podívat na to, co musíte začít …

Co potřebujete, abyste mohli začít

Než budete moci přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress, budete muset …

 • Vytvořte bitcoinovou peněženku
 • Zaregistrujte se pomocí služby digitálního platebního procesoru
 • Nainstalujte plugin pro kryptoměnu WordPress

Podívejme se na každou z nich podrobně …

1. Vytvořte bitcoinovou peněženku

Bitcoinová peněženka

A Bitcoinová peněženka je místo, kde můžete své bitcoiny bezpečně ukládat, jakmile získáte. (To není technicky správné – bitcoinová peněženka je vlastně softwarový program, který obsahuje vaše soukromá bitcoinová data / klíče).

Peněženky lze ukládat na plochu, na hardware, na mobil nebo na web. A pro každou platformu existuje celá řada možností peněženky, takže před provedením rozhodnutí, která z nich je pro vás nejlepší, proveďte svůj výzkum.

Je třeba mít na paměti, že některé služby pro zpracování digitálních plateb skutečně poskytují službu online peněženky (Bitpay a CoinBase). Zatímco jiné platební brány jednoduše ukládají bitcoinové prostředky jako ekvivalent měny do vaší banky (Mollie), což vede k tomu, že vůbec nepotřebujete bitcoinovou peněženku.

2. Zaregistrujte se pomocí služby digitálního platebního procesoru

Služba digitálních platebních procesorů vám umožní provádět platby bitcoinů na vašem webu WordPress. I když to není rozhodující, je to nejjednodušší způsob, jak přijmout bitcoiny a další altcoiny.

Jakmile na svém webu přijmete bitcoinovou platbu, zpracovatel plateb poté automaticky uloží bitcoiny do vaší peněženky. Poskytuje také možnost převést bitcoiny do místní měny a uložit je na váš bankovní účet.

Zde je jen několik služeb digitálního zpracování plateb, které si můžete zaregistrovat…

Bitpay

Bitpay

Bitpay poskytuje populární bitcoinovou peněženku a službu zpracování plateb. Toto řešení funguje tak, že umožňuje platby bitcoinů pomocí WordPress zasílat přímo na vaši bitcoinovou peněženku a / nebo bankovní účet v měně podle vašeho výběru.

Bitpay může posílat finanční prostředky bankám ve více než 38 zemích a v mnoha měnách. Je také integrován s více než 40 platformami a řešeními eCommerce, podporuje, WooCommerce, gravitační formuláře, Shopify a mnoho dalších.

CoinBase

Coinbase

Alternativou k Bitpay je CoinBase. Tato digitální platforma a služba online peněženky mohou řešit platby z vašeho webu WordPress v bitcoinech, etereu a litecoinech. Tyto kryptoměny pak můžete poslat do vaší peněženky altcoinů. Nebo vyměněno CoinBase za vaši místní měnu a odesláno na váš bankovní účet.

CoinGate

CoinGate

CoinGate je služba digitálního platebního procesoru, která přijímá přes 45 kryptoměn. Doplněk Coingate WooCommerce vám rychle umožní integrovat váš internetový obchod se službou Coingate.

Po nastavení funguje CoinGate podobným způsobem jako předchozí dva uvedené platební procesory a převádí prostředky z vašeho webu na váš bankovní účet nebo digitální peněženku. (Přestože společnost CoinGate neposkytuje vlastní službu online peněženky, doporučuje použít Digitální peněženka Electrum).

3. Nainstalujte plugin WordPress

Jakmile jste si vybrali digitální peněženku a zaregistrovali se ve službě pro zpracování plateb, je na čase přidat na váš web WordPress integraci plateb bitcoinů. K dispozici je řada pluginů, které tuto funkci poskytují. Pojďme se podívat na několik nejlepších…

Blockonomics

Blockonomics Plugin

Blockonomics vám umožní přijímat bitcoinové platby, stejně jako Ethereum a Litecoin. A s jejich Doplněk WordPress Bitcoin Payments můžete je přijmout jako způsoby platby prostřednictvím WooCommerce. Ale to není ani ta nejlepší část – Blockonomics odesílá platby do vaší peněženky, nikoli na platební bránu. Díky tomu získáváte peníze rychleji, bezpečněji a při vybírání dokonce ušetříte na poplatcích. Poznámka: Potřebujete účet Blockonomics, ale pro obchodníky je to jen 1% poplatek – takže je super cenově dostupný.

TripleA

TripleA Download Bitcoin Payment Gateway pro WooCommerce

Další skvělou možností je TripleA Bitcoinová platební brána pro WooCommerce. Pomocí tohoto pluginu můžete přijímat platby přímo pomocí bitcoinů, a to bez jakýchkoli poplatků a bez nutnosti vlastního účtu. Zákazníci potřebují pouze naskenovat QR kód, aby zaplatili. TripleA však zákazníkovi neusnadňuje pouze věci – jako prodávající budete mít také prospěch z e-mailových oznámení o transakcích, ušetříte peníze, protože neexistují žádné zpětné platby, a budete si moci vybrat své peníze v místní měně (19) aktuálně podporováno) pomocí směnných kurzů v reálném čase (s nízkým poplatkem za výběr 0,8%).

Bitpay pro WooCommerce

Bitcoin Bitpay plugin

Pokud na svém webu používáte WooCommerce a Bitpay zní jako správná služba pro zpracování plateb, pak Bitpay pro WooCommerce plugin je skvělá volba. Chcete-li začít s Bitpay, jednoduše se zaregistrujte pomocí „obchodního účtu“.

Bitpay Zaregistrujte se

Poté na svůj web WordPress nainstalujte plugin Bitpay. Pak postupujte podle Pokyny pro bitpay pro připojení obchodu WooCommerce k účtu Bitpay. Po dokončení bude váš internetový obchod schopen provádět platby v bitcoinech.

Chcete-li získat podporu o tom, jak připojit váš obchod WP eCommerce nebo Shopify nebo jiné pluginy s otevřeným zdrojem nebo integrovaná řešení, podívejte se na Bitpay dokumentace.

Coingate pro WooCommerce

CoinGate může být pro váš web WooCommerce vhodnější než Bitpay, protože vám umožňuje přijímat platby za produkty v mnoha kryptoměnách. Chcete-li přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress v internetovém obchodě přes Coingate, musíte nainstalovat CoinGate pro WooCommerce zapojit.

Doplněk Coingate WooCommerce

Dále se musíte zaregistrovat do CoinGate kliknutím na „Vytvořit účet“ v horním rohu domovské stránky..

Coingate registr

Pak postupujte podle Pokyny CoinGate propojit obě řešení. Jedná se o rychlý a snadný proces a po dokončení budete moci přijímat bitcoiny a další platby za altcoiny na svém webu WooCommerce..

Snadné digitální stahování – Coinbase Payment Gateway

Snadné digitální stahování

Snadné digitální stahování je populární bezplatný plugin WordPress pro ty, kteří prodávají digitální produkty na svých webových stránkách WordPress. Platební brána Coinbase je nabízen jako prémiový doplněk pro weby používající Easy Digital Downloads. To vám umožní přijímat platby bitcoinů na vašem webu pomocí Coinbase jako procesoru plateb.

Coinbase Extension

Chcete-li začít, musíte si zakoupit Coinbase Payment Gateway z webu Easy Digital Downloads. Poté jej nainstalujte na svůj web WordPress.

Dále se zaregistrujte u Coinbase. Pak postupujte podle Dokumentace k nastavení platební brány Coinbase propojit Coinbase s vaším webem. Po nastavení budete moci dostávat platby za bitcoiny pomocí WordPress za digitální produkty na vašem webu.

Digitální platební schránka

Digitální platební schránka

Digitální Paybox je další prémiový plugin, který vám umožní vzít bitcoiny výměnou digitálních stahování. Toto řešení se integruje s mnoha platebními branami, ale používá Bitpay k přijímání bitcoinů.

Digitální Paybox, který se snadno instaluje a nastavuje, umožňuje zákazníkům rozhodnout se, kolik by za digitální produkt chtěli zaplatit. Můžete nastavit minimální platbu (nebo pevnou cenu, pokud dáváte přednost), takže tento plugin je dobrou volbou, pokud chcete dostávat dary na vaše digitální stahování. Po provedení platby digitální platební schránka automaticky odešle kupujícímu e-mailem dočasně zašifrovaný odkaz, který jim umožní přijímat digitální produkt..

Mollie Payments for WooCommerce

Mollie

Mollie je řešení platební brány, které se zavazuje usnadnit online platby. Jednou z mnoha platebních možností je bitcoin. Mollie Payments for WooCommerce je jedním z jejich bezplatných pluginů, které vám umožní rychle integrovat všechny hlavní platební systémy, včetně bitcoinů, do vašeho webu WooCommerce..

Nejprve se zaregistrujte u Mollie a nainstalujte si na svůj web plugin Mollie Payments for WooCommerce. Jakmile zákazník zaplatí v bitcoinech, obdržíte odpovídající částku v eurech. A protože Mollie zpracovává všechny vaše bitcoinové platby pomocí WordPress a odešle je přímo do vaší banky, nepotřebujete ani bitcoinovou peněženku.

GoUrl – platební brána bitcoinů, placené stahování a členství

GoUrl

GoUrl je kryptoměnová platební brána. Doplněk GoUrl WordPress, GoUrl – platební brána bitcoinů, placené stahování a členství, vám umožní přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress. GoUrl však nepřevede bitcoiny na hotovost, pouze předá platby do vaší bitcoinové peněženky. Tento plugin také přijímá další kryptoměny na vašem webu WordPress včetně Litecoinu, Dash, BitcoinCashu a mnoha dalších.

Plugin GoUrl umožní vašim návštěvníkům platit altcoiny za produkty, digitální stahování, zobrazení stránek a členství. GoUrl také poskytuje řadu dalších doplňků pro rozšíření, včetně GoUrl pro WooCommerce a GoUrl Dary bitcoinů.

Závěrečné úvahy o tom, jak zpracovat platby bitcoinů pomocí WordPress

Jak vidíte, existuje celá řada pluginů a metod, které vám umožňují zpracovávat a přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress. Nástroje, které vyberete, by měly záviset pouze na vašem webu a potřebách publika. A nezapomeňte, že vždy můžete vyzkoušet několik různých řešení, abyste zjistili, co funguje, a zajistili, že pro svůj web najdete nejlepší bitcoinové řešení..

Který doplněk Cryptocurrency vyberete, aby vám pomohl přijímat platby bitcoinů pomocí WordPress? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map