Jak přidat videa do WordPress (a proč)

Jak přidat videa do WordPress

Je pro vás snadné přidat videa na váš web WordPress? Pokud jste křičeli ANO, nebyli byste tady, teď ano?


Další související otázka: Je vytváření nebo nalezení nejlepších videí pro váš web WordPress snadné? To je pravda, nemyslel jsem si to. Pravděpodobně ani nevíte, kde začít, ale nepotíte se; nejsi sám.

Jako začátečník se přidání videí na vaše příspěvky a stránky WordPress může zpočátku zdát zastrašující, ale nic nemůže být dále od pravdy. Ukázalo se, že na svůj web WordPress můžete přidat videa jako profesionál. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak přesně. Připravte si hrnek a vytvořte náladu pomocí některých statistik videa.

Některé statistiky videa…

Pokud je video takovým problémem, proč se obtěžovat přidávání videí na svůj web? Myslím, že byste si mysleli, že kvalitní text a obrazový obsah je dost, správně?

Koneckonců jste slyšeli, jak odborníci odříkávají, že můžete optimalizovat obrázky a text pro SEO a zaznamenávat nejvyšší pozice ve vyhledávačích. Byl jsem tam a udělal to, takže vás mohu ujistit, že to funguje. Nic nového tam.

Proč byste tedy měli zahrnout video do svého marketingového arzenálu WordPress? Následující statistiky vám pomohou učinit informované rozhodnutí.

 • Lidé sledují na YouTube denně přes 5 miliard videí
 • Uživatelé sledují přes 100 milionů hodin videa na Facebooku denně
 • 82% uživatelů Twitteru sleduje videa na platformě
 • Průměrný uživatel internetu tráví o 88% více času na webu s videem
 • 70% marketingových profesionálů aktivně optimalizuje video pro SEO
 • Dobrých 43% obchodníků souhlasilo s tím, že vytvoří více videoobsahu, pokud neexistují překážky, jako je rozpočet, zdroje a čas
 • 65% diváků sleduje více než 3/4 videa
 • 9 z 10 diváků uvedlo, že videa o výrobcích jsou užitečná v rozhodovacím procesu
 • Přidání videa do e-mailového marketingu zvyšuje míru prokliku o 300%
 • Zahrnutí videa na vstupní stránku může zvýšit míru konverze o 80%
 • 64% nakupujících s větší pravděpodobností koupí produkt na vašem webu po zhlédnutí videa

Zdroj: Renderforest infographic s více než 40 statistikami z různých renomovaných zdrojů.

Je zřejmé, že výše uvedené statistiky vykreslují skvělý obrázek o budoucnosti video marketingu. Data také ukazují, že nikdy nebyl lepší čas na začlenění videa do marketingové strategie vašeho webu. A pokud statistiky neznamenají jack pro vás, možná následující seznam výhod uzavře dohodu.

Výhody video marketingu

Pokud nejste hloupý typ, statistiky vás stěží pohnou. Chcete-li čelit, zde je rychlý seznam výhod, které budete mít, když zahrnete video do své marketingové strategie.

Video může:

 • Zvýšit povědomí o značce desetkrát. Dobrým příkladem toho, jak můžete pomocí videa zvýšit povědomí o značce, je Dollar Shave Club YouTube video, což během dvou dnů vyvolalo 12 000 objednávek. Čtyři roky v řadě společnost Unilever koupila klub Dollar Shave Club za hlášenou 1 miliardu dolarů v hotovosti. Říci wh-a-a-at?
 • Pomozte oslovit více uživatelů. YouTube a mnoho webů sociálních médií aktivně propaguje videoobsah a umožňuje tak oslovit více uživatelů. Video vám pomůže vybudovat cílené publikum, z něhož budou mít prospěch vaše firemní webové stránky nyní i v budoucnu.
 • Poskytněte jasnější ukázky produktů nebo služeb, které povedou k dalšímu nákupu
 • Vylepšete si hodnocení ve vyhledávání, protože jste víc než 50krát s větší pravděpodobností se umístí na první stránku Google, pokud na svůj web přidáte optimalizované video
 • Nabízíme lepší návratnost investic (NI)
 • Budujte emocionální spojení a důvěru, protože videa mají vrozenou schopnost vyvolat emoce, pokud vykonáte svou práci
 • Vede k více konverzím
 • Doplňte zbytek svého obsahu, což vám umožní poskytovat bohaté uživatelské prostředí na vašem webu WordPress

Videa budou bezpochyby nadále růst pouze z hlediska účinnosti a penetrace jako marketingového média. Je však důležité zaměřit se na nejnovější video trendy, abychom zůstali před konkurencí, což je, bohužel, tuhé.

Kde tě to všechno nechává? Stále uvízl, ano?

Prvním krokem při využití síly videa je naučit se, jak přidat videa na svůj web WordPress. Jak jinak si užijete výhody videí WordPress, pokud je nemůžete přidat na svůj web?

Čtěte dále a zjistěte, jak můžete snadno přidat videa na svůj web WordPress, aniž byste utráceli desetník na vývojáře nebo pluginy.

Jak přidat videa do WordPress ručně

Pro přidání videí na svůj web WordPress nepotřebujete plugin. WordPress, protože je úžasnou platformou, přichází s šikovnými funkcemi pro integraci videa, díky kterým je celý proces stejně snadný jako A, B, C.

Dostaňte se k věci Freddy … Dobře, slyším tě ��

Za předpokladu, že jste již na YouTube nahráli svá videa (nebo možná sdílíte videa od jiného tvůrce), přejděte na video, které chcete přidat na svůj web WordPress..

Zkopírujte odkaz do adresního řádku prohlížeče, jak je znázorněno níže.

jak přidat videa do wordpress

Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na video a kliknout Zkopírujte adresu URL videa jak zdůrazňujeme na níže uvedeném snímku obrazovky.

jak přidat videa do wordpress copy video URL na youtube video

Nyní máte odkaz, který vypadá takto:

https://youtu.be/eGYuBjqkj8Q

Dále přejděte na stránku nebo příspěvek, kam chcete video přidat. Pokud vytváříte novou stránku, jednoduše přejděte na Stránky> Přidat nové v nabídce Správce WordPress, jak je uvedeno níže.

přidání nové stránky do wordpress admin

Poznámka: Pokud přidáváte video k příspěvku, musíte přejít na Příspěvky> Přidat nové ve výše uvedeném kroku.

Jakmile se editor stránky načte, přidejte obvyklé položky, tj. Název stránky, obsah, značky, kategorie, SEO atd. Naplnili jsme našeho editora falešným obsahem, jak je uvedeno níže. Všimněte si také, že používám editor Gutenberg.

jak přidat videa na svou stránku wordpress

Video můžete přidat na svou stránku v editoru Gutenberg dvěma způsoby. Můžeš v souladu video nebo použijte Gutenbergovo video blok.

1. Přidejte Inline Video do WordPress

Chcete-li na stránku přidat vložené video, jednoduše vložte adresu URL YouTube, kterou jste zkopírovali dříve, do samostatného řádku (klikněte na ENTER klíč před vložením adresy URL), jak vidíme níže.

přidat video na stránku wordpress gutenberg

Pár poznámek k výše uvedenému obrázku (čísla odpovídají níže uvedenému číslovanému seznamu). Můžeš:

 1. nevidí odkaz, který jsme právě vložili, protože WordPress okamžitě převede odkaz na náhled videa
 2. zarovnejte video, upravte adresu URL YouTube, duplikujte video a dokonce jej odstraňte mimo jiné akce specifické pro Gutenberg
 3. zde můžete snadno přidat popisek
 4. zvolte, zda má velikost videa menší velikost. Doporučujeme ponechat toto nastavení NA
 5. definovat další CSS třída, což znamená, že si můžete přizpůsobit své styly video kontejnerů, ale musíte se nejprve naučit CSS, takže tuto oblast prozatím zapomeňte

Se vším na místě, neváhejte zasáhnout Náhled v horní části zobrazíte nové video YouTube vložené do akce. Zde vypadá, jak můj vzhled vypadá s tématem dvacet sedmnácti WordPress.

přidat video do wordpress

A pokud používáte klasický editor, bude vaše stránka vypadat takto:

Přidejte videa na WordPress v klasickém editoru

Jak vidíte, adresa URL se automaticky vyplní videem na základě odkazu – v tomto případě videem YouTube. S klasickým editorem opravdu neexistují žádné možnosti, jak upravit velikost nebo zarovnání videa – to je ono.

To bylo snadné, že? Ani jsi nezlomil pot.

2. Přidejte videa do WordPress pomocí bloku Gutenberg

Přidání videa pomocí bloku Gutenberg je také snadné. Když máte po ruce zkopírovanou adresu URL YouTube, umístěte kurzor na místo, kam chcete video umístit, a klikněte na znaménko plus (+), jak je znázorněno níže.

přidat video do wordpress přes gutenberg blok

Na panelu, který se otevře, přejděte na Společné bloky a klikněte na Video blok, jak zdůrazňujeme níže.

blok videa v editoru gutenbergů

Poté klikněte na ikonu Vložit z URL tlačítko, jak jsme detail v níže na obrazovce.

přidat video do wordpress vložením z URL adresy

Poté vložte adresu URL videa YouTube a stiskněte Aplikovat přidejte video na svůj web WordPress. Viz obrázek níže.

přidejte video na web wordpress vložením pomocí adresy URL

A tady je to, co dostanete.

přidat video na web wordpress prostřednictvím gutenberg video bloku

Všimnete si ještě něco? Dokážete si všimnout tučně, Italicize a Odkaz tlačítka ve spodní části náhledu videa? Co si myslíte, že tato tlačítka dělají??

Vytvořte zbytek své stránky a stiskněte Publikovat tlačítko publikovat stránku / příspěvek na vašem webu WordPress.

Point přidává videa na váš web WordPress, což je snadné. Výše uvedené metody podporují velký počet webů pro streamování videa, což znamená, že máte dostatečné možnosti pokrýt všechny vaše potřeby.

Zde je několik podporovaných video serverů:

 • Youtube
 • Vimeo
 • Facebook
 • Flickr
 • Hulu
 • Instagram
 • Animoto
 • DailyMotion
 • Vzdělávání
 • SproutVideo
 • Internetový archiv
 • TED rozhovory
 • Twitch.tv
 • Ustream.tv
 • Viddler
 • Vine
 • Wistia
 • A mnoho dalších!

Stále zvědavý? Můžete se dozvědět více o podporovaných video serverech a o tom, jak přidat videa z těchto webů na internetu WordPress Codex.

3. Jak přidat videa do WordPress Widgetu

Chcete své video místo obsahu hlavní stránky na postranním panelu nebo zápatí? To je také snadné. Jednoduše přejděte na Vzhled> Widgety jak zdůrazňujeme níže.

jak přidat videa do wordpress widgety

Dále vyberte Text a vyberte oblast widgetu, kam chcete umístit své video. Pro ilustraci jsem šel s Boční panel blogu. Poté klikněte na ikonu Přidat widget tlačítko, jak je znázorněno níže.

přidání videa pomocí textového widgetu

V závislosti na motivu, který používáte, můžete mít více nebo různé oblasti widgetů.

Kromě toho dejte widgetu název (1), vložte adresu URL videa YouTube (2) a nakonec stiskněte Uložit tlačítko (3), jak je znázorněno níže.

přidat video do wordpress prostřednictvím widgetů

Nyní se podívejme, jak naše videa vypadají na našem testovacím webu WordPress, který používá téma Dvacet šestnáct.

jak přidat video na web wordpress

To vůbec není špatné. Náš ukázkový web je dodáván s videem postranního panelu!

Poznámka k přidávání videí do WordPress

Přidání videí na váš web WordPress je věcí čtvrtých srovnávačů. Je to tak snadné, že není nutné předchozí kódování ani technické znalosti.

Ale pokud jste si to všimli – náš průvodce doporučuje používat k hostování vašich videí službu třetí strany. Obecně nedoporučujeme nahrávat video soubory přímo na váš web WordPress (pokud neexistuje konkrétní důvod, například prémiová videa nebo kurzy pro členství). Proč? Několik důvodů:

 • Pokud právě začínáte, je pravděpodobné, že používáte sdílený webhosting, který přichází s omezeními na šířku pásma a úložiště, a to navzdory „neomezenému všemu“, které většina hostitelů dělá. Ukládání velkých souborů ve sdílených hostitelských prostředích může poškodit váš web, pokud má vaše video velký provoz.
 • Nahrávání videí přímo na váš web WordPress znamená, že vám chybí veškerý provoz, který můžete získat ze stránek pro streamování videa, např. YouTube, Vimeo atd., A ze sociálních médií. Kromě toho vám zpětné odkazy z těchto webů mohou pomoci zlepšit hodnocení vyhledávání, což vede k většímu provozu.
 • Ztěžujete uživatelům vyhledávání a sdílení vašich videí, což omezuje, jak daleko můžete šířit svůj videoobsah. Když například hostujete videa na YouTube, uživatelé se mohou přihlásit k odběru vašeho kanálu, jako jsou videa, a sdílet váš obsah, aniž by vás museli věnovat práci navíc. Také nemusí nutně navštěvovat váš web, aby sdíleli videoobsah s přáteli, což vám pomůže dostat vaše videa před více očí.
 • ČEKEJTE, můžete také vydělávat z reklam na svých videích YouTube, takže to doslova platí vytvářet videa, která mají sklon k virové reakci. Podívejte se na to, právě jsme pro vás objevili další tok příjmů ��

To je však jen náš názor. Můžete samozřejmě nahrát video do své mediální knihovny, kterou chcete použít na svém webu, pokud to opravdu chcete. Doporučujeme však nejprve mít k dispozici serverové zdroje pro videa.


Přidání videí na váš web WordPress je stejně jednoduché jako A, B, C. Pro práci s videem nemusíte ani instalovat pluginy. Stačí si vybrat web třetí strany (máme rádi YouTube nebo Vimeo) a když začnete vytvářet videa, vytvářejte vysoce kvalitní videa, která mohou být virová.

Máte problémy s přidáváním videí na svůj web WordPress? Máte dotaz nebo obavy týkající se našich metod? Možná návrh? Vynechali jsme něco? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích. Na zdraví!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map