Jak přidat fotografie Instagramu do WordPress

V tuto chvíli máte pravděpodobně buď účet Instagram, nebo jste jej někdy na webu viděli. Od června 2016 měl Instagram 500 milionů aktivních uživatelů Díky tomu je dnes jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí. A protože se to stalo takovým mediálním powerhouseem, není divu, že byste chtěli přidat svůj zdroj na svůj web.


Integrací účtu Instagram s blogem WordPress budete moci přenést část provozu, kterou váš blog dostane do vašeho profilu Instagram (a víza naopak, pokud do svého profilu Instagram přidáte odkaz na svůj blog). Je to skvělý způsob, jak se spojit s publikem blogu a otevírá vám více příležitostí k budování značky online. Jste připraveni začít?

Instagram lze do blogu přidat třemi způsoby – vložením příspěvku, použitím widgetu nebo instalací pluginu. Každá z nich je možností přidání vašich Instagramových příspěvků nebo zdroje na váš web, ale esteticky je každý velmi odlišný.

1. Vkládání příspěvků na Instagramu

Pokud chcete pouze přidat fotografii Instagramu do jednoho z vašich příspěvků, je to stejně snadné jako vložení adresy URL vaší fotografie do vašeho obsahu. WordPress ve výchozím nastavení podporuje širokou škálu vložení adresy URL (můžete vidět celé oembed seznam v codex). Chcete-li přidat fotografii, jednoduše uchopte adresu URL (od před httpsem až po?). Zde je vizuální, takže víte, kterou část adresy URL zkopírovat:

Vložení Instagramu WordPress

Potom zkopírujte zkopírovanou adresu URL do svého obsahu. Je třeba vypadat takto:

[instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

A pokud chcete, můžete také titulek odstranit a upravit šířku displeje zadáním adresy URL Instagramu jako součásti krátkého kódu. Pokud tedy zadáme adresu URL s následujícími parametry (zadejte je pomocí a otevření [ a uzavření ] aby kód fungoval):

instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = true width = 320

Instagramový příspěvek, který jsme sdíleli výše, bude vypadat takto:

[instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = true width = 320]

Pokud však chcete svůj zdroj přidat na svůj web WordPress, měli byste zvážit použití motivu nebo pluginu připraveného na Instagram.

2. Pomocí widgetu Instagram Theme Widget

Skvělá věc na Instagramu je, že je tak široce používán, že mnoho vývojářů motivů WordPress začalo standardně používat widgety Instagramu. To je pro vás skvělé, protože už možná budete moci používat Instagram se svým aktuálním tématem, nebo pokud uvažujete o změně designu, můžete jeden z nich vyzkoušet. Všechny tři obsahují widgety pro váš postranní panel a zápatí.

Téma blogu Redwood Responsive WordPress Blog

Redwood WordPress Téma s Instagram Widget

Téma Redwood od SoloPines je vybaveno widgetem Instagram pro váš postranní panel, stejně jako widgetem zápatí, což vám dává dvojnásobné možnosti pro zobrazení zdroje. Jednoduše zadejte své uživatelské jméno a je dobré jít. Kromě toho můžete do zápatí přidat odkazy na všechny ostatní profily sociálních médií.

Získejte Redwood

Téma reagující na novinky a časopisy v blogu

Stav WordPress Téma s Instagram Widget

Stav zahrnuje krásný widget na Instagramu a vlastní widget na zápatí. Patří k nim náhodně vybrané barvy, které se u vašich fotografií zobrazují jako spodní ohraničení. Toto zábavné téma ve stylu časopisu zahrnuje také integrovanou sociální integraci, přidanou sociální widget a spoustu vestavěných reklamních prostorů. Takže zpeněžit svůj blog snadno!

Získejte status

Téma blogu Fbird Lifestyle WordPress

Fbird WordPress Téma s Instagram Widget

Fbird je téma čistého stylu blogu, které obsahuje také postranní panel Instagram a widget zápatí. Zatímco ovládací prvek postranního panelu je jednoduchá mřížka, ovládací prvek zápatí je pěkně zobrazen vedle odběru informačního bulletinu. Tímto způsobem mají vaši čtenáři možnost sledovat vás a připojit se k vašemu zpravodaji na každé stránce.

Získejte Fbirda

3. Instalace zásuvného modulu Instagram

Poslední možností je použít plugin, protože tam je doslova plugin pro všechno, včetně Instagramu. Při výběru pluginu si přečtěte podrobnosti, abyste věděli, že máte všechny požadované funkce nebo rozvržení. Zde je několik nejstahovanějších bezplatných Instagramových pluginů z WordPress.org.

Grace Instagram Feed

Plugin Grace Instagram Gallery

Info & DownloadView The Demo

Galerie Grace Instagram Feed Gallery je univerzální nástroj pro sociální streamování a sdílení. 4 různé druhy rozložení proudů, 5 možných typů připojení zdroje, otevřená možnost neomezeného streamování soukromého a veřejného obsahu. To je jen několik nejúžasnějších rysů Grace.

Přidejte mřížku, zdivo, zarovnanou galerii nebo posuvné proudy. Navíc si můžete přizpůsobit svou sociální zeď Instagram nejen výběrem vhodného rozvržení. Spousta stylingových funkcí je k dispozici prostřednictvím praktického vizuálního tvůrce. Které nevyžadují vývoj webových aplikací ani profesionální dovednosti v oblasti designu. Barvy, tvary, okraje, výplně, výška a hmotnost jakéhokoli prvku a další nástroje pro jemné doladění jsou otevřené pro vaši kreativitu.

Streamujte prakticky jakýkoli typ obsahu Instagramu. A umožňují uživateli třídit obsah pomocí zdrojů záhlaví nebo sociální zdi. Nezapomeňte, že z Instagramu můžete streamovat jakýkoli otevřený veřejný obsah. Nepotřebujete tedy ani svůj osobní aktivní Instagramový účet.

A pokud streamujete svůj vlastní účet Instagramu na webu nebo blogu WordPress, Grace vám může poskytnout krásnou hlavičku. Zde zobrazte nejdůležitější informace o účtu: avatar, počet sledujících a následující data.

Mezi další funkce patří předběžné moderování, ruční nebo automatické filtry pro vyloučení a zahrnutí určitého obsahu slovem, jsou k dispozici fráze, ID uživatele, URL a další data. Tato funkce je exkluzivní pro galerii Grace Instagram Feed Gallery a nenajdete ji v žádném jiném zásuvném modulu WordPress pro sociální sítě.

Galerie Grace Instagram Feed Gallery také poskytuje nejjednodušší propojení API mezi konkurenty. Pouze jedno tlačítko na záložce Autorizace pluginu – a můžete jít se všemi úžasnými příležitostmi otevřeného veřejného obsahu Instagramu! Grace také poskytuje plynulé přidávání různých tlačítek sociálních podílů pro každý příspěvek v sociální síti. Nyní byste neztratili žádné uživatele, kteří chtějí sdílet obsah okamžitě!

Widget Instagram WP

Plugin WP Instagram Widget

WP Instagram Widget je jednoduchá integrace Instagramu s vaším WordPress webem. Pomocí tohoto pluginu můžete pomocí nejnovějšího widgetu pluginu přidat své nejnovější Instagramové fotografie na jakýkoli postranní panel nebo zápatí. Plugin udržuje věci čisté a jednoduché, ale můžete je přizpůsobit pomocí CSS tak, aby odpovídal zbytku vašeho webu.

Stáhněte si WP Instagram Widget

Instagram Posuvník Widget

Doplněk Instagram Slider Widget

Pokud chcete přidat svůj kanál Instagram jako jezdec místo do galerie, zvažte bezplatný plugin Instagram Slider Widget. Pomocí tohoto pluginu jsou vaše obrázky importovány jako přílohy. Poté mohou být zobrazeny v widgetu jako posuvník nebo jako galerie. Navíc existují možnosti propojení obrázků, třídění a další.

Stáhněte si Instagram Slider Widget

Užijte si Plugin pro Instagram

Užijte si plugin WordPress pro Instagram

Obrázky Instagram můžete také přidat jako karusel pomocí Pluginu Enjoy WordPress pro Instagram. Pomocí tohoto pluginu jednoduše aktivujete, přidáte profil nebo hashtag, který chcete zobrazit, vyberte rozložení mřížky nebo karuselu, poté vyberte sloupce a voila! Okamžitý Instagram na vašem webu pro jakoukoli stránku, příspěvek nebo oblast widgetu!

Stáhněte si Enjoy for Instagram

DsgnWrks Instagram Importer

DsgnWrks Instagram Importer Plugin

Pro ty z vás, kteří chtějí něco, co můžete opravdu přizpůsobit DsgnWrks Instagram Importer může být pro vás to pravé. Pomocí tohoto pluginu jsou vaše fotografie Instagramu importovány na váš web WordPress. Odtud můžete plně přizpůsobit jejich zobrazení pomocí vlastního typu příspěvku, taxonomie nebo vlastního formátu příspěvku.

Stáhněte si DsgnWks Instagram Imported

Instagramové odznaky

Plugin odznaků Instagram

A konečně, pokud vše, co chcete, je jednoduché tlačítko Instagram, takže vaši čtenáři vás mohou následovat, pak jej udržujte v jednoduchosti pomocí základního pluginu Instagram Badges. Tento plugin přidá jednoduchý widget, takže můžete přidat odkaz na svůj profil na jakýkoli postranní panel nebo zápatí. Snadno správně?

Stáhněte si Instagram odznaky

InstaShow Instagram Feed Plugin pro WordPress

InstaShow Instagram Feed Plugin pro WordPress

InstaShow je prémiový modul plug-in WordPress feed Instagram, který usnadňuje integraci fotografií Instagramu s webem WordPress. Flexibilní zdroj fotografií má spoustu možností, které vám usnadní přidání obrázků Instagramu. S tímto šikovným pluginem můžete snadno vložit přizpůsobitelný Instagramový kanál téměř kdekoli. Pomocí možností pluginu určete zdroj pomocí uživatelského jména, hashtag nebo odkazu. Poté vyberte své vlastní barvy, citlivost, navigaci, čítače a další. Poté pomocí generátoru krátkých kódů vložte svůj Instagramový kanál kamkoli budete chtít. Mezi další skvělé funkce pluginu patří kompatibilita Visual Composer, podpora pro 16 různých jazyků, autorotace a další

Získejte InstaShow

Do budoucna

Po přidání Instagramu na svůj web můžete využít všech jedinečných možností, které vám otevírá. Instagram je skvělý způsob, jak se spojit se svými čtenáři na osobní úrovni sdílením zákulisí fotografií, pořizováním snímků nových a připravovaných projektů, povzbuzováním vašich následovníků, aby sdíleli své vlastní fotografie týkající se vaší firmy, označování kolegů nebo vašich největších fanoušků v obrazech , nebo dokonce začínáte s vašimi # trendy.

Popadněte motiv nebo plugin (nebo vložte vlastní fotografie) a začněte budovat vztah se svými čtenáři! Pokud máte jiné téma nebo plugin, který byste doporučili pro Instagram, nebo pokud máte nějaké tipy nebo dotazy pro sdílení fotografií s WordPress, jednoduše zanechte komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map