Jak přidat avatary na váš web WordPress pomocí Gravatar

Avatary – grafické znázornění uživatelů počítačů – pomáhají definovat online identitu osoby. WordPress je nazývá Avatary globálně uznávané (nebo „gravanti“) a tyto ikony (spolu se jmény uživatelů) identifikují autory příspěvků a komentářů k blogům a fórům. Gravatary jsou malé, ale výkonné a mohou majitelům webových stránek nabídnout příležitosti, které jsou často přehlíženy.


Gravatary se nemusí zdát nesmírně důležité, ale ve skutečnosti mohou hrát důležitou roli při zvyšování návštěvnosti vašich stránek a povzbuzování lidí k návratu. Pomáhají také navazovat vztahy mezi vámi a vašimi uživateli a upevňovat vaši značku.

V tomto článku vám ukážeme čtyři důvody, proč jsou Gravatary důležité pro vás i vaše návštěvníky. Vysvětlíme také, jak je na vašem webu povolit, a také, jak vytvořit vlastní výchozí výchozí gravitační lístek pro návštěvníky, kteří jej dosud aktivovali..

Co je avatar?

Avatary jsou již dlouho využívány k zobrazování uživatelů online. V závislosti na médiu to může být obrázek nebo 3D reprezentace uživatele. Avatary se postupem času vyvíjely a tento termín má v online světě mnoho významů. Jedna forma avatar – ta použitá v WordPress – se nazývá Gravatar.

Co je Gravatar?

Rozdíl mezi avatarem a gravitátorem je rozsah uznání. Typicky jsou nové avatary vytvářeny pro různé weby a fóra. S Gravatarem vás však stejná zastoupení doprovází vždy, když jdete na různá místa. Jednoduše zaregistrujte se u Gravatar, poskytněte jim obrázek a to je vše! Tam, pokaždé, když budete psát nebo komentovat na webu WordPress, který má povoleno Gravatary, se vedle obsahu zobrazí ikona. Zde je příklad akce Gravatars v akci na našem blogu:

Komentáře z blogového příspěvku WPExplorer s doprovodnými gravitáři.

4 důvody pro vytvoření gravitačního programu pro vás a návštěvníky vašeho webu

Nyní víte, co jsou Gravatars, pojďme se podívat na některé z výhod jejich aktivace na vašem webu.

1. Můžete vytvořit důvěru a důvěru

Gravatary mohou pomoci přidat osobní dojem na vaše webové stránky. Ve věku, kdy je online anonymita tak rozšířená, je hezké mít možnost pojmenovat jméno. Pokud se setkáte tváří v tvář a získáte vizuální představu o tom, s kým mluvíte, interakce mohou být mnohem lidštější. Lidé si také více pravděpodobně zapamatují a rozpoznají obrázek než jméno.

2. Gravatar může být pro vaši značku dalším marketingovým prvkem

Jakmile aktivujete svůj Gravatar, začne se zobrazovat na celém vašem webu. V závislosti na motivu a nastavení jste si ho mohli prohlédnout na každém příspěvku a na jakémkoli komentáři. I když je nízká, díky této frekvenci expozice je váš Gravatar klíčovým prvkem ve vašem úsilí o budování značky. Proto je důležité vložit do obrázku Gravatar nějakou myšlenku, kterou si vyberete.

3. Gravatar může pomoci vybudovat smysl pro komunitu

Jakmile se lidé začnou seznamovat s vámi a dalšími pravidelnými komentátory, začnete budovat pocit komunity. Návštěvníci se pravděpodobně budou navzájem poznávat, což jim poskytne větší náklonnost k interakci. Jak jsme zjistili u sociálních médií, lidé jsou přitahováni k tomu, že jsou součástí komunity – zejména pokud zjistili, že podobně smýšlející lidé diskutují o svých zájmech.

4. Můžete zvýšit svou expozici na jiných webových stránkách

Kromě toho, že se váš Gravatar objeví na vašem webu, můžete také zvýšit svou expozici tím, že se objeví na jiných webech. Lidé vás a vaši značku poznají, když přidáte komentář k jiným webům, pomůže vám získat zpětný provoz na váš web a nakonec pomůže rozšířit vaši komunitu a dosah. Jiní vlastníci stránek mohou být také více nakloněni interakci s vaší webovou stránkou podporující Gravatar ze stejného důvodu zvýšené expozice.

Jak aktivovat gravitáře na vašem webu WordPress

Naštěstí můžete dosáhnout všech výhod Gravatars s minimálním úsilím. Nejprve nemusíte spravovat uživatelské účty, aby se Gravatary objevily – jsou zabudovány do WordPress, takže ani nepotřebujete plugin.

Povolení gravitářů na vašem webu je jednoduché. Přejděte na hlavní panel WordPress a najděte Nastavení a vyberte Diskuse. Na další obrazovce přejděte dolů na ikonu Avatary sekce:

Sekce Avatar nastavení

Pro aktivaci Gravatars zaškrtněte Ukažte avatary a povolte je pro sekce s komentáři. Existují i ​​jiné možnosti, jako je například rozhodnutí, zda chcete, aby se uživatelské profily zobrazovaly, když přejedete myší nad gravitačním zařízením. K dispozici je také Maximální hodnocení volba. Gravatar umožňuje uživatelům hodnotit svůj obrázek podle potřeby pro určité publikum. Výchozí nastavení je G – Vhodné pro všechny publikum, ale pamatujte na to, že uživatelé hodnotí obrázky sami, takže nemusí být zcela spolehliví.

Co když Návštěvníci nemají Gravatar?

Samozřejmě, že ne každý má Gravatar – někteří nemusí být uživateli WordPress, nebo si mohou přát zůstat anonymní. Pokud návštěvníci nemají aktivovaný vlastní gravitační program, zobrazí se vedle jména výchozí obrázek. Na výběr je několik výchozích hodnot:

Výchozí obrázky a názvy avatarů

Ale ne mít jít s jednou z těchto možností. Místo toho můžete změnit vlastní výchozí obrázek, který odpovídá vaší značce. Pokud si pohodlně přizpůsobujete soubory motivů, můžete ručně přidat vlastní výchozí výchozí avatar. To je řečeno, pokud chcete použít plugin, Avatar uživatele WP je rychlá a snadná volba.

Avatar uživatele WP (zdarma)

Snímek obrazovky titulku Avatar uživatele WP z WordPress.org

Tento plugin umožňuje použít jakoukoli fotografii v knihovně médií jako vlastní avatar. Po instalaci a aktivaci pluginu se vraťte zpět k Settings na hlavním panelu WordPress:

Obrazovka nastavení uživatele Avatar uživatele WP

V Výchozí avatar vyberte sekci Avatar uživatele WP a klikněte na Zvolte Obrázek, který vás vyzve k výběru jednoho z vaší knihovny médií, nebo alternativně nahrajte obrázek z počítače.

Tento plugin má prémiová verze cena za 20 USD, která nabízí další funkce, jako je například možnost uživatelům nastavit si vlastní avatar pro váš web. I když to může být vhodné pro některé weby, to ano popřít některé z výhod systému Gravatar jsme zmínili dříve.

Závěr

Vzhledem ke své nesexuální povaze je snadné přehlédnout možné výhody, které Gravatar nabízí. Tyto ikony se nemusí jevit jako hlavní faktor při vytváření vašich webových stránek; mají však nespočet potenciálních výhod, pokud jde o vytvoření značky a zvýšení provozu, který obdržíte.

V tomto článku jsme vám nabídli čtyři skvělé důvody, abychom se ujistili, že máte vy a vaši návštěvníci povoleno gravitaře. Pojďme je rychle shrnout:

 1. Můžete vytvořit známost a navázat důvěru.
 2. Gravatar může být pro vaši značku dalším marketingovým prvkem.
 3. Může to pomoci vybudovat smysl pro komunitu.
 4. Můžete zvýšit svou expozici na jiných webech.

Budou Gravatary pro váš web zásadní? Sdílejte své myšlenky v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map