Jak přidat autorský box na váš web WordPress

Jak přidat autorský box na váš web WordPress

Jak asi víte, autorský box zvyšuje autentičnost vašeho blogu. Přestože publikování anonymně má své použití, neporovnává se s hodnotou autentičnosti. Autor bio buduje důvěru se svými čtenáři. Lidé nechtějí jen číst informace, které publikujete na svém blogu, ale také chtějí vědět, kdo jste. Je pro lidi snazší vám věřit, když mohou spojit obsah, který čtou, se skutečnou osobou.


Takže pokud jste se schovávali za pseudonymy, je na čase, abyste zvážili přidání autorského bio boxu. V předchozím příspěvku jsem vám ukázal, jak na blogu spravovat více autorů, a také jsem sdílel to, co potřebujete vědět o tom, jak napsat životopis blogu. Ale v tomto příspěvku se chystám sdílet šest způsobů, jak na svůj web přidat autorovu bio schránku, aby se všichni tito autoři dostávali náležitě. K tomu jsou v zásadě tři přístupy:

 1. Vyberte motiv, který již má autorbox
 2. Používání pluginů WordPress
 3. Přímé úpravy kódu motivu

Šest metod, o kterých budu hovořit, jsou ve skutečnosti pluginy. Než však uděláte cokoli jiného, ​​musíte do panelu na adrese přidat autorů nebo uživatelů UživateléPřidat nový. Pak budete muset vy nebo vaši autoři přidat životopisy (krátké popisy) a jakýkoli další obsah, který bude použit ve vašich autorských boxech (Gravatar, obrázek, odkazy, sociální profily atd.).

Přidejte do svého blogu nové autory

Nejjednodušší a nejvíce doporučovaný (ale ne nutně nejlepší) způsob, jak přidat autorovu bio schránku na svůj blog, je použití pluginu. Stačí si stáhnout vybraný plugin, nainstalovat jej a nastavit tak, jak chcete. A je to. Zde je několik doplňků, které je třeba zvážit:

1. Vyberte motiv s vestavěnými autorskými boxy

Celkový počet vestavěných autorských schránek

Nejjednodušší odpovědí je vybrat téma, které již obsahuje možnosti pole pro autora. Například naše vlastní téma Total zahrnuje podporu autorských bios, obrázků a odkazů. Takže nanejvýš vše, co musíte udělat, je přidat trochu stylingu. Nejprve si udělejte čas, abyste se nejprve podívali na živé ukázky tématu, najděte blog a podívejte se na příspěvky, abyste zjistili, zda existuje autorské pole. Pokud si nejste jisti, kontaktujte vývojáře. Měli by být schopni vám to okamžitě říct, pokud se jedná o motivovou funkci, kterou nabízejí.

2. Starbox: Autorbox pro lidi

Starbox: Autorbox pro lidi

Starbox poskytuje jednoduchý způsob, jak přidat krásnou autorskou bio schránku, aniž byste se museli hýbat s kódem. Dodává se s několika tématy, která můžete použít, jako jsou obchodní témata, rozevírací téma, fantastické téma a další. Tento plugin také usnadňuje integraci autorských sociálních profilů. Kliknutím na tlačítko můžete také nastavit ověření autorství Google a Facebook.

Starbox je vytvořen pro zapojení uživatelů. Zaměřuje se na vizuální prvky a je to určitě velmi uživatelsky přívětivý plugin. Pokud chcete, můžete si zásuvný modul dále přizpůsobit, ale výchozí nastavení nabízí více než dostačující k provedení správné úlohy.

3. Jednoduchý autorský box

Jednoduchý autorský box

Jednoduchý autorský box dělá přesně to, co jeho název napovídá: přidá do vašich příspěvků na blogu WordPress jednoduché autorské pole. Zatímco plugin může být jednoduchý, není nijak nudný. Pomocí pole Simple Author Box můžete zobrazit své jméno, popis, gravatar, web a ikony sociálních médií. Ve skutečnosti podporuje až 30 ikon, pokud jste opravdovým sociálním médiem.

Můžete si ji také přizpůsobit tak, aby odpovídala barvám a rozvržení motivu. Navíc je autorský box plně citlivý, takže na mobilních zařízeních vypadá stejně svěží, jako na laptopech a větších obrazovkách. Jednoduchý autorský box také umožňuje ruční vložení autorského bioboxu do kódu single.php nebo author.php soubory šablon, pokud si to přejete.

4. Spoluautoři Plus

Spoluautoři plus

Program Co-Authors Plus je vytvořen pro blogy s více autory. WordPress ve výchozím nastavení nepodporuje více autorských kreditů, takže plugin, jako je tento, může být opravdu užitečný, pokud máte několik autorů, kteří spolupracují.

Se spoluzakladateli Plus můžete k příspěvku, ke kterému přispěli více spoluautoři, přiřadit více bylin. Autorské bios můžete přidat jako bylines také pomocí jejich profilu hosta autora.

Je zřejmé, že tento plugin není tak přímý jako ostatní, které zde byly dosud pokryty. Než použijete značky Šablony pluginu pro zobrazení autorských her, budete muset některé soubory motivů upravit. Přesto stojí za to zkontrolovat, zda často zadáváte příspěvky na spolupráci.

5. Sexy autor Bio

Sexy autor Bio

Zásuvka Sexy Author Bio usnadňuje přidání plně přizpůsobeného biografu autora do vašich příspěvků. Podporuje autory jednoho i více autorů a přichází se dvěma sadami ikon sociálních médií – kulatými a čtvercovými.

Pomocí panelu pro správu pluginu si můžete přizpůsobit vše, včetně barev, velikosti avataru, barev odkazů a pozadí. Ve výchozím zobrazení je tmavé pozadí se jménem autora psáno velkými písmeny, zatímco bio informace se zobrazuje jako bílý text.

6. Ruční integrace tématu

Předchozí metody používají pluginy nebo spoléhají na vestavěné funkce vašeho motivu pro zobrazení autorských bio-boxů na příspěvcích. Podívali jsme se na pár, které můžete použít k hladkému přidání autorských bio informací k příspěvku, ale určitě existuje mnoho dalších, na které se můžete podívat, pokud potřebujete. Pokud jste webový vývojář a pracujete na vytvoření motivu, budete ho chtít přidat ručně do svého motivu.

Níže je uveden příklad kódu, který můžete přidat. V takovém případě zobrazí nadpis, gravatar, popis autora a odkaz na stránku autorů. Tento kód byl převzat přímo z našeho tématu Zero WordPress a na této stránce můžete vidět živé ukázky.

Několik poznámek:

 • Informace o autorovi jsou přidány do WordPress na Uživatelé> Váš profil.
 • V kódu, který si všimnete, je autorský bio nastaven tak, aby se zobrazoval pouze v případě, že uživatel má popis, protože jinak by vypadal podivně s pouhým jménem a avatarem
 • Avatary ve WordPress se nastavují prostřednictvím Gravatar takže vaši uživatelé budou muset vytvořit účet a nahrát svůj gravatar.
 • Budete chtít upravit svůj autorský bio box přidáním vlastního stylu přímo do motivu style.css soubor.

Pokud chcete vytvořit autentičnost, musíte do svých příspěvků přidat biograf autora. Čtenáři s vámi pravděpodobně budují silné spojení, pokud mohou k obsahu, který čtou, připojit obličej. Naštěstí existuje spousta pluginů, které můžete použít k přidání autorského pole s minimálními problémy.

Nyní k vám. Jak ovlivnilo přidání autora do vašich příspěvků čtenářství na vašem blogu? Rád bych slyšel vaše myšlenky na toto téma níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map