Jak přepnout WordPress do režimu údržby nebo přidat stránku připravovanou

Každý má vlastní představu o tom, co je dočasné vypnutí webových stránek. Nový blogger se možná nestará, pokud během vývoje nikdo na webu nic nevidí, takže web vypnou, dokud nebude připraven ke spuštění. Na druhou stranu, existující obchod s eCommerce nemá luxus úplného vypnutí. Musí existovat zpráva pro zákazníky a v ideálním případě způsob, jak získat e-mailové adresy od zákazníků, nebo možná rozdat nějaké kupóny pro nepříjemnosti..


Celkově se důvody dočasného vypnutí vašeho webu WordPress liší. Proto máte několik možností pro dokončení úkolu. První z nich není přesně operace mozku, protože nainstalujete super jednoduchý plugin, který pro vás většinu práce vykonává. Pluginy pro režim údržby a brzy se zobrazující displeje jsou však složitější a lepší pro podnikání.

Kdy budete potřebovat dočasně deaktivovat svůj web WordPress?

Diskutovali jsme o některých případech, kdy může být deaktivace vašeho webu dobrý nápad, ale je důležité porozumět všem těmto situacím. Proč? Protože se s nimi možná někdy setkáte. Pokud jste připraveni na to, co s webem můžete očekávat, spolu s postupy, které je třeba provést, když se něco pokazí, budete si jistější ve své schopnosti provozovat web WordPress. Takže… kdy byste museli deaktivovat svůj web?

 • Pokud se váš web napadne a vy byste chtěli ukončit další hrozby.
 • Váš web je hacknut a vy byste raději měli vaši zákazníci vidět prázdnou obrazovku než bezpečnostní problém.
 • Chtěli byste na svém webu provést nějakou pravidelnou údržbu.
 • Potřebujete čas na vývoj svého webu WordPress, takže byste raději měli vaši zákazníci vidět stránku údržby nebo již brzy, na rozdíl od napůl dokončeného webu.
 • Chtěli byste se zaměřit na další úsilí, ale můžete se vrátit na tento web WordPress. Proto je nechcete úplně smazat.

Rychlá metoda 1: Nainstalujte plugin Zakázat web

Nejsem velkým fanouškem instalace několika pluginů (vzhledem k tomu, že byste mohli zpomalit svůj web nebo otevřít zranitelnosti zabezpečení), ale pomocí pluginu jako je tento, můžete jej aktivovat, pouze když je potřebujete. Poté, co dokončíte deaktivaci svého webu, můžete plugin deaktivovat, aby to neovlivnilo váš web.

Volá se plugin WordPress Zakázat web. Je to skvělé řešení pro blokování celého frontendu vašeho webu WordPress a zároveň vám poskytuje přístup do oblasti dashboardu / administrátora. Věc s pluginem Zakázat web je, že je to tak základní, jak přicházejí. Dostanete rychlou zprávu vysvětlující, co se děje vašim zákazníkům, ale neměli byste očekávat žádné nástroje pro nahrávání grafiky, shromažďování e-mailových adres nebo propojení s vašimi účty sociálních médií..

Můžete však vložit jakýkoli kód HTML, který chcete. Z technického hlediska je tedy plně přizpůsobitelné, pokud máte dovednosti.

Jak dočasně zakázat WordPress pomocí pluginu

Začněte instalací a aktivací zdarma Zakázat plugin WordPress webu. Poté v nabídce panelu vyhledejte kartu Zakázat web a klikněte na ni. Tím se dostanete na jedinou stránku nastavení z Disable Site. Jak již bylo zmíněno, jedná se o základní plugin, ale práce je dokončena.

Začněte výběrem Ano v části Povolit úvodní stránku. Pole Vlastní zpráva je místo, kde zadáte větu nebo dvě, abyste svým návštěvníkům vysvětlili, co se děje. Můžete také přejít do HTML vlastního výstupu, abyste byli více kreativní a zahrnuli věci jako média, přizpůsobený text a odkazy.

Přístup správce je ve výchozím nastavení nastaven na Ano a měl by tak zůstat. Nejsem si úplně jistý, proč byste někdy chtěli uzamknout své administrátory (hlavně vy), ale ujistěte se, že to nepřepíšíte na Ne. Plugin vám také umožňuje povolit ověřeným uživatelům obejít stránku. Hlavním důvodem, proč jste to nastavili na ano, je, pokud potřebujete, aby někteří přispěvatelé nebo spisovatelé pokračovali ve své práci. Jinak vytvořte toto pole Ne, aby žádný z uživatelů nemohl projít úvodní stránkou.

Poté můžete nastavení uložit a zkontrolovat frontend, zda plugin funguje správně. Pokud nevidíte, že váš web WordPress je deaktivován, pravděpodobně se budete muset odhlásit ze svého účtu správce.

Protože se jedná o dočasnou opravu, vraťte se na stejnou stránku nastavení a zakažte úvodní stránku, kdykoli budete připraveni.

Rychlá metoda 2: Použijte stránku nedokončené konstrukce vašeho motivu

Vytvořte stránku nedokončené stavby celkem

Je možné, že vaše téma WordPress obsahuje vestavěnou možnost stránky pod konstrukcí. Například téma Total WordPress obsahuje možnost vytvořit si svůj vlastní již brzy nebo pod konstrukční stránku pomocí tvůrce stránek Visual Composer..

Celkem ve výstavbě

S celkem vytvořte nejprve svou novou stránku a přidejte všechny moduly, které chcete zobrazit (informační bulletin, kontaktní formulář, sociální odkazy, mediální zdroje atd.). Dále přejděte na Panel motivů> Ve výstavbě z ovládacího panelu WordPress. Odtud zaškrtněte políčko pro aktivaci funkce Ve výstavbě a vyberte stránku, kterou jste vytvořili, a poté ji uložte.

Chcete-li stránku konstrukce odebrat, jakmile bude váš web připraven na velké odhalení, jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka „povolit“ a uložte. A je to! Celkem usnadňuje přepínání tam a zpět během provozu vašich webových stránek.

Metoda 3: Získejte ozdobu s režimem údržby nebo již brzy

Rychlá metoda popsaná výše má své výhody (hlavně umožňuje deaktivovat web během několika minut), ale není zdaleka tak produktivní jako skutečný režim údržby nebo již brzy přichází na stránku.

Nejprve bychom ale měli mluvit o rozdílu mezi režimem údržby a brzy na stránce.

Když na svém webu stále pracujete, je potřeba brzy přejít na stránku, ale chtěli byste vytvořit hlášky o tom, co přichází, a případně získat e-mailové adresy zákazníků. Tyto stránky, které přicházejí brzy, mají často videa, obrázky, sekce s komentáři a tlačítka sociálních médií. Nejběžnější je, že se brzy objeví stránka pro nový produkt nebo společnost. Web se také indexuje pomocí vyhledávačů, takže začnete vylepšovat SEO.

Stránka s režimem údržby se používá, když máte v současné době spuštěn web, ale potřebujete rychlý způsob, jak informovat své zákazníky o dokončení údržby nebo úpravách návrhu webu. Protože se jedná o dočasnou stránku, stránka režimu údržby říká vyhledávacím strojům, aby neindexovaly web v tomto stavu.

Stránky pro údržbu i brzké stránky jsou vhodné pro dočasné vypnutí vašeho webu WordPress. Ve skutečnosti jsou to pravděpodobně vaše nejlepší sázky.

Pokud jde o většinu funkcí, použijte modul brzy přicházející nebo plugin pro režim údržby. I když vás provedeme velmi efektivní Připravujeme stránku a režim údržby SeedProd plugin, zde je několik dalších pluginů, které je třeba zvážit:

Používání systému Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd

Po instalaci a aktivaci naleznete možnosti Příchozí stránka a Režim údržby v části Nastavení.

Najdete zde čtyři karty, z nichž si můžete vybrat. Hlavním zaměřením by měl být obsah. Vyberte, zda chcete stránku Již brzy nebo stránku Režim údržby. Rozdíl jsme diskutovali o něco dříve v tomto článku.

Máte také možnost změnit věci, jako je název SEO, popis SEO Meta a kód Analytics. To vše je zcela volitelné, ale mohou vám pomoci.

Posledním krokem je přechod na záložku Coming Soon. Zde můžete měnit položky, jako je barva pozadí, obrázek a barva textu.

Po dokončení návrhu může být vaším výsledkem krásná stránka Coming Soon s logem, obrázkem na pozadí a mnohem více.

Jste připraveni dočasně deaktivovat váš web WordPress?

První (snadná) metoda, o které jsme mluvili, je nejlepší pro menší blogy, které nemají mnoho dalšího. Není to také špatná metoda pro nové weby. Skutečný návrat však pochází z nadcházející stránky. Novější weby a produkty získají z těchto dočasných stránek mnohem větší expozici, přesto můžete na svém webu provádět aktualizace, aniž by to kdokoli viděl. Stránka s režimem údržby je také vhodná pro rychlé opravy.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se dočasného deaktivace vašeho webu WordPress, dejte nám prosím vědět v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map