Jak naplánovat hromadně příspěvky WordPress

Jak naplánovat hromadně příspěvky WordPress

Myslím, že budete souhlasit, když řeknu: funkce plánu v WordPress je skutečný zachránce. Můžete snadno naplánovat příspěvky, stránky a dokonce i produkty WooCommerce na budoucí datum, což vám ušetří spoustu času, které můžete nasměrovat na zvýšení provozu a rozšíření vašeho blogu..


Pokud máte jeden příspěvek, stránku nebo produkt, plánování je stejně snadné jako nastavení budoucího data publikování v editoru příspěvků WordPress. Obrázek níže ukazuje výchozí plánovač WordPress v akci.

výchozí funkce časového rozvrhu wordpress

Pokud máte více příspěvků, řekněme, že provozujete blog pro více autorů, naplánování každého příspěvku individuálně může sníst obrovský kus vašeho času. Pokud byste chtěli recyklovat staré příspěvky, aby váš blog zůstal hledá čerstvé, úprava data zveřejnění u každého příspěvku může být skličující úkol, tím spíše, pokud máte stovky příspěvků.

Co dělat?

Chcete-li uložit den, můžete se obrátit na automatické hromadné plánování. A co potřebujete hromadně naplánovat své příspěvky ve WordPressu? Volný Plugin Auto Post Scheduler.

V dnešním příspěvku se podrobněji podíváme na funkce, díky nimž je program Auto Post Scheduler perfektním doplňkem pro hromadné plánování pro WordPress..

Doplněk vám pomůže naplánovat příspěvky na jeden pokles, takže můžete svůj blog nechat běžet, i když jste na dovolené. Kromě toho vám umožňuje upravovat zveřejněná data vašich příspěvků, takže můžete svůj blog udržovat svěží.

Hromadné plánování je také ideální pro provádění propagačních kampaní během svátků a svátků. Jak již bylo řečeno, vezměte si šálek kávy a nechte test Auto Post Scheduler vyzkoušet.

Nenechávejte prosím bez sdílení své myšlenky v sekci komentářů na konci.

Jak nainstalovat program Auto Post Scheduler

plugin pro automatické odesílání plánovače wordpress

Auto Post Scheduler je bezplatný plugin dostupný v úložišti pluginů WordPress. Můžete si stáhnout, nainstalovat a používat plugin právě v tuto minutu, aniž byste zaplatili desetník.

Pokud potřebujete ještě více možností, vývojář nabízí prémiovou verzi známou jako WP Auto Poster na Codecanyon. Prémiová verze stojí v době psaní 25 $ dolarů.

wp auto plakát

Pro tento příspěvek použijeme bezplatnou verzi. Jak již bylo řečeno, začněme nastavením pluginu na vašem webu WordPress.

Instalace automatického plánovače příspěvků

Přihlaste se ke svému administrátorskému panelu WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový jak ukazuje obrázek níže.

přidání nového wordpress pluginu

Poté do vyhledávacího pole pro klíčové slovo zadejte „Auto Post Scheduler“ a poté stiskněte Nainstalovat nyní jak zvýrazňujeme na následujícím snímku obrazovky.

instalace zásuvného modulu pro automatické plánování příspěvků na řídicí panel WordPress

Poté klikněte na ikonu aktivovat tlačítko, aby se míček valil, jak jsme detail níže.

aktivace pluginu automatického plánovače příspěvků

Po aktivaci je modul Auto Post Scheduler připraven k použití, stačí nakonfigurovat několik možností.

Jak to děláš?

Čtěte dále a dozvíte se, jak nakonfigurovat plugin Auto Post Scheduler, aniž by došlo k potu.

Jak nakonfigurovat zásuvný modul WordPress Auto Post Scheduler

Nyní, když je na vašem webu aktivní plugin Auto Post Scheduler, podívejme se pod kapotu a zjistíme, proč má plugin pouze 5hvězdičkové recenze na WordPress.org.

recenze auto plánovač

Skvělé recenze stranou, nechme nás pustit se do práce.

Navigovat do Nastavení> Plánovač automatického účtování jak zdůrazňujeme na obrázku níže.

přístup k automatickému plánovači příspěvků

Pokud tak učiníte, dostanete se na administrační panel automatického plánování plánů, jak je znázorněno na obrázku níže.

možnosti automatického plánování příspěvků

Docela jednoduchý administrační panel, nemyslíte? Mám rád jednoduchý administrační panel, který se zaměřuje na to, na čem záleží. Obrazovka možností automatického odesílání příspěvků je milá, protože vše, co potřebujete, je pouhým kliknutím. Stačí ukázat a kliknout a vaše práce je hotová!

Než uděláte cokoli jiného, ​​věnujte čas tomu, abyste se seznámili s dostupnými možnostmi. Níže je uveden přehled dostupných možností začínajících shora.

Odchozí tlačítka

možnosti administrátora automatického účtování plánovačů

Jak je vidět na obrázku výše, v horní části administrátorské obrazovky jsou čtyři prominentní tlačítka. Za prvé, máte Fórum podpory tlačítko, které vás vede k Fórum podpory Auto Post Scheduler na WordPress.org – kde můžete získat bezplatnou podporu. Za druhé, máte Zanechat recenzi tlačítko, které vás zjevně přivede do sekce recenzí na WordPress.org.

Zatřetí, máte Okamžitá karma pouze 1 $ tlačítko, které vás přesměruje na stránku PayPal darování, což vám umožní podporovat Auto Post Scheduler. Zaškrtnutím políčka níže můžete darovat jednorázový dar nebo měsíční dar.

Začtvrté, máte WP Auto Poster tlačítko, které přesměruje na prémiová verze. WP Auto Poster je zcela přepsán s více funkcemi, neomezeným množstvím pravidel a plnou prémiovou podporou.

Povolit automatický plánovač příspěvků

I po aktivaci pluginu si musíte zapnout plánovač pomocí Povolit automatický plánovač příspěvků tlačítko, jak je znázorněno níže.

tlačítko pro automatické plánování příspěvků

Doporučujeme aktivovat plánovač až po konfiguraci vašich možností. Pokud plánovač ihned aktivujete, budete muset pracovat s výchozím nastavením. Pokud pro vás výchozí možnosti fungují, jděte přímo dopředu a klikněte na ikonu Povolit automatický plánovač příspěvků. Pokud si však přejete nakonfigurovat automatický plánovač příspěvků, přečtěte si další informace o každé možnosti.

Možnosti automatického plánování příspěvků

V této části projdeme každou možnost, takže můžete plně využít sílu pluginu Auto Post Scheduler.

Auto Post Schedule

automatický rozpis příspěvků

První v řadě je Auto Post Schedule výše uvedená možnost, která umožňuje nastavit automatický rozvrh publikování. Výchozí hodnota je 24 hodin, což znamená, že automaticky publikujete jeden příspěvek denně. Pokud například chcete publikovat dva příspěvky denně, musíte změnit hodnotu na 12 hodin. Potřebujete publikovat čtyři kusy denně, změnit hodnotu na šest hodin atd.

Znovu spusťte publikování?

možnost restartovat při publikování

Za druhé, máte Znovu spusťte publikování? Zaškrtávací políčko, které se hodí, pokud chcete znovu publikovat staré příspěvky. Zaškrtnutím políčka znovu publikujete již publikované příspěvky. V zásadě vám tato možnost pomůže, aby se váš blog objevil svěží, a to automatickým publikováním příspěvků.

Začněte zpoždění plánování

zahájit možnost zpoždění plánování

Za třetí, máte Začněte zpoždění plánování, což vám pomůže nastavit časové zpoždění před spuštěním prvního naplánovaného příspěvku. Výchozí hodnota je nastavena na nulu (0), což znamená – pokud aktivujete automatický plánovač příspěvků – váš první naplánovaný příspěvek bude okamžitě zveřejněn. Můžete nastavit zpoždění spuštění v sekundách, hodinách nebo dnech, což znamená, že máte absolutní kontrolu nad tím, kdy se vaše příspěvky zveřejní.

Omezit kontrolu na tyto typy příspěvků

Pak máme Omezit kontrolu na tyto typy příspěvků volba. Tato možnost umožňuje zvolit, které typy příspěvků chcete naplánovat. Pošta je výchozí hodnota, ale do výběru můžete přidat další typy příspěvků. Jak? Jednoduše držte POSUN na klávesnici a vyberte všechny typy příspěvků, které chcete automaticky naplánovat.

Omezit kontrolu na příspěvky v těchto kategoriích

Dále máme Omezit kontrolu na příspěvky v těchto kategoriích, což vám umožňuje vybrat kategorie, které chcete naplánovat. Ve výchozím nastavení jsou vybrány všechny kategorie, ale vždy můžete vyloučit libovolnou kategorii. Chcete-li do svého výběru přidat kategorie, jednoduše podržte POSUN na klávesnici a vyberte požadované kategorie.

Omezit kontrolu na příspěvky od těchto autorů

Podobně si můžete zvolit automatické plánování příspěvků od některých autorů. Program Auto Post Scheduler ve výchozím nastavení zahrnuje všechny autory. Každého autora můžete libovolně zahrnout / vyloučit opět stisknutím tlačítka POSUN klíč k výběru.

Omezit kontrolu na příspěvky s vyhledáváním klíčových slov

Kromě toho můžete naplánovat příspěvky podle klíčových slov. Podle vývojáře vyloučení příspěvku s pomlčkou vyloučí příspěvky odpovídající tomuto výrazu. Například „John-Malkovich“ vrátí příspěvky obsahující „John“, ale nikoli „Malkovich“. Pochopit to? Úžasné, pojďme dál.

Omezit kontroly v určitých dnech na

Poté máte Omezit kontroly v určitých dnech na možnost, která vám nabízí spoustu kontroly nad časy publikování. Tato možnost vám pomůže nastavit časový rozsah, ve kterém budou vaše příspěvky zveřejněny v daný den. Musíte zadat časový rozsah ve 24hodinovém formátu.

Zjistíte, jak výše uvedená možnost funguje? Zde je příklad. Řekněme, že byste chtěli publikovat své naplánované příspěvky v pondělí mezi 8:00 a 17:00, do pondělního slotu zadáte 0800–1700. Pokud chcete zveřejnit naplánované příspěvky od 6:00 do 13:00 v úterý, zadejte do úterního slotu 0600–1300 atd..

Neplánujte data

Pokud chcete přeskočit určitá data, automatický plánovač příspěvků vám nabízí pouze požadovanou možnost. Neplánujte data výše uvedená možnost vám umožňuje vybrat data, kdy nechcete naplánovat příspěvky. Plugin podporuje následující formáty: d-m-Y (např. 17-06-2019), d-m (např. 17-06), M (např. 06) a d (např. 17. den v měsíci).

Způsobilé post statusy

Dále si můžete snadno vybrat stav příspěvku, který chcete zkontrolovat. Ty máš Koncepty, Čeká sePublikováno zveřejňovat stavy, ze kterých si můžete vybrat. Pokud se rozhodnete Pracovní verze, příspěvky se stavem konceptu budou zkontrolovány k publikování. Pokud se rozhodnete čekající, čekající příspěvky budou zkontrolovány pro zveřejnění. A pokud se rozhodnete Publikovat, publikované příspěvky budou zkontrolovány na recyklaci.

Extra možnosti recyklace příspěvků

Směrem dolů získáte více možností, které vám pomohou kontrolovat, jak recyklovat své příspěvky, jak je uvedeno výše.

Možnosti ladění a protokolování

Hapo chini kabisa (což znamená úplně dole), máte možnosti protokolování a ladění, které se hodí při řešení problémů. Viz obrázek níže.

Uložení vašich možností

Jakmile vyberete požadované možnosti, jednoduše klikněte na ikonu Možnosti aktualizace jak zvýrazňujeme níže.

ukládání možností automatického plánování příspěvků

Povolení automatického plánovače příspěvků

Nakonec a za předpokladu, že jste nepovolili automatický plánovač příspěvků, klikněte na ikonu Povolit automatický plánovač příspěvků tlačítko, jak je znázorněno níže.

Jakmile povolíte plugin Auto Post Scheduler, měli byste vidět podrobnosti, které zvýrazníme na obrazovce níže.


Jak jsme se zde dnes dozvěděli, hromadné plánování příspěvků WordPress je hračkou. Každý, kdo může nainstalovat plugin WordPress, může nastavit automatický plánovač příspěvků a začít hromadně plánovat příspěvky WordPress jako profesionál. Nyní si musíte jen vytvořit obsah!

Plánujete hromadně naplánovat své příspěvky WordPress pomocí jiné metody? Nebo máte nějaké dotazy nebo návrhy? Prosím, podělte se s námi v sekci komentářů níže.

Poznámka: Tento příspěvek byl aktualizován tak, aby zvýrazňoval zásuvný modul Auto Post Scheduler. Původní příspěvek z roku 2015 používal zásuvný modul Plánovače návrhů, který již není podporován.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map