Jak Nail Velké Blog Nápady pro vaše webové stránky WordPress

Než začnete, uvědomte si, že existuje obrovský rozdíl mezi generováním úžasných nápadů na blog a vytvářením úžasného obsahu pro váš web WordPress. Pro vítěznou kampaň s marketingem obsahu potřebujete prvotřídní příspěvky, ale jak začít generovat úžasný obsah bez skvělých nápadů na blog, abyste mohli začít?


To je ta velká otázka, že? Jak generujete skvělé blogové nápady, které udržují oheň na vašem blogu WordPress a rostou vaše bankovní zůstatky? Jak to, že někteří lidé znají jen nápady na blog, o které se mají usilovat o maximální dopad často, což vede k mužnosti?

Jak generovat skvělé nápady na blog okamžitě

Pokud přemýšlíte, jak získat ty nejlepší blogové nápady, jak vyrazit z kolejí, překonat blok spisovatele nebo jednoduše přidat život do svého blogu, vydechněte si (a napijte se všeho, co máte), když jste na správném místě. Všichni potřebujeme inspiraci občas, takže vítejte a cítíte se jako doma (pro každý tip jsme dokonce spojili s užitečným článkem – pokud si chcete přečíst více, stačí kliknout na obrázky!).

1. Zeptejte se svých čtenářů

Nejlepší kvízové ​​pluginy pro WordPress pro zlepšení zapojení uživatelů

Ano, opravdu nevíte, jakou hodnotu mají vaše čtenáři. Můžete vygenerovat tunu úžasných blogových nápadů jednoduše tak, že se čtenářů zeptáte, co chtějí číst. Ano, zeptejte se, ale pokud to nezní jako vy, můžete použít chytré metody, jako jsou jednoduché průzkumy.

Například jsem jednou přidal další pole do mých formulářů pro registraci e-mailů a požádal předplatitele, aby zmínili svou největší výzvu s marketingem obsahu. Mezi vámi a mnou jsem nashromáždil dostatek nápadů na blog na měsíce a něco navíc pro zpravodaj.

Zeptejte se a obdržíte a použijete všechny metody, které máte k dispozici. Naštěstí dnes existují sociální média, což znamená, že skvělé nápady na blog jsou jen konverzací. Spojte se se svými čtenáři a vytvořte relevantní obsah, který rezonuje s jejich problémy.

2. Brainstorm

Tipy pro blogování WordPress pro úspěch

Může to znít jako jedna z těch „náhod“ věcí, ale ve skutečnosti se to stalo včera. Přišel na návštěvu blízký přítel známý jako Duncan (Vidíte? Je skutečně skutečný) a mluvili jsme o vedlejším projektu, na kterém pracuji. V žádném okamžiku jsme se nerozhodli, což mělo za následek několik nápadů na blog.

Byl jsem tak nadšený zjevením, které jsem zmínil při procházení, že pracuji na příspěvku o přibíjení blogových nápadů pro váš web WordPress. Takže jsme více debatovali a vytvořili jsme ještě více nápadů, z nichž některé nemají nic společného s obsahem, ale s jinými aspekty vedlejšího projektu..

Už máte tým na místě? Skvělý! Můžete brainstorming nápady a používat nástroje, jako je Trello mimo jiné k řízení procesu. Brainstorming vyžaduje jen jeden další mozek, takže prosím jen brainstorming a užijte si konverzace, které máte s lidmi kolem vás.

3. Zkontrolujte své komentáře

Jak získat více komentářů k vašemu blogu WordPress

Všichni sníme o publikování příspěvků, které přitahují spoustu komentářů, a pár věcí se dá přirovnat k pocitu, že dostáváte prvních několik komentářů. Je to potěšující, protože můžete říct, že chlapi se o vás zajímají.

Ale věděli jste, že stejně jako přímo požádáte své čtenáře, můžete z oblasti komentářů shromáždit spoustu blogových nápadů? Které relevantní otázky čtenáři kladou? Jaké body bolesti vyjadřují v reakci na váš příspěvek? To vše jsou zralé cesty k odvození skvělých blogových nápadů.

Tento přístup můžete rozšířit na další blogy ve svém oboru a také si prohlédnout jejich sekce s komentáři. Co čtenáři žádají? Co trápí čtenáři a můžete nabídnout řešení prostřednictvím svého obsahu? Určitě můžete vidět, jak je sekce komentářů bohatým zdrojem relevantních blogových nápadů, správně?

Stranou: Pokud máte sklon, můžete předvést své odborné znalosti tím, že odpovíte na otázku komentátora a poté. Podívejte se na to. Budujete autoritu a shromažďujete nápady na blog ve stejnou zatracenou dobu, na svém blogu nebo jinde! Teď vím, proč jsou komentáře tak zatraceně cenné.

4. Definujte své cílové publikum

Lepší publikum WordPress: Je třeba zvážit důležité metriky

Jak se sakra vůbec snažíte vytvořit obsah, pokud nemáte představu, pro koho je určen? Pravděpodobně nemůžete zabít ty nejlepší nápady na blog, protože jste své publikum dosud nedefinovali. Jaký je váš ideální zákazník? Čím pravděpodobně procházejí a jak můžete zmírnit tuto bolest?

S křišťálově čistým obrázkem osoby, které se snažíte oslovit, přijde k vám úžasný blogový nápad. A protože budete vytvářet vysoce cílený a přizpůsobený obsah, vaše příspěvky budou působit divy na vašich čtenářech i vyhledávačích..

Udělejte si čas, abyste pochopili své vyhlídky. Jaké jsou jejich motivace? Proč jsou na vašem webu? Mají potřebu setkat se s volným obsahem? Víte, takové věci. Opravdu, je to jeden z nejlepších tipů, které můžete dnes vzít. Dříve jsem psal z modré, jen abych naplnil svůj blog obsahem, ale výsledky byly zděšené, dokud jsem nedefinoval cílové publikum. Je to snadné.

5. Zapojte výzkum klíčových slov

WordPress SEO: Výzkum klíčových slov (a co dělat s klíčovými slovy)

Spolu s definováním cílového publika přichází výzkum klíčových slov. Nyní máte na mysli jasný obraz svého publika a několik klíčových slov, která popisují jejich body bolesti. Možná i přesná klíčová slova, která používají k nalezení vašeho webu. Jde o to, že potřebujete klíčová slova, takže získejte klíčová slova.

Pomocí těchto klíčových slov můžete generovat více nápadů na klíčová slova, což vytváří úrodné důvody pro cílené blogové nápady, které mají právě požadovaný dopad. Nástroj pro návrh klíčových slov AdWords je v tomto ohledu zachránce. Stačí plonk svá klíčová slova do nástroje a sledovat kouzlo se stalo.

Existuje i nespočet nástrojů pro výzkum klíčových slov, včetně prohlížeče klíčových slov Moz, KWFinder a SEMRush, což znamená, že můžete vygenerovat tolik blogových nápadů, kolik potřebujete, a podpořit tak SEO v tomto procesu. Skvělé SEO zahrnuje inteligentní výzkum klíčových slov.

6. Sledujte konverzaci na sociálních médiích

Jak zvýšit vaše sociální média vyplývá z vašeho WordPress webu

Konverzace v reálném čase na sociálních médiích jsou skvělým zdrojem nápadů na blog pro vaše stránky. Stačí hledat dotazy, diskuse nebo dokonce zprávy o jakémkoli tématu ve vašem oboru a nikdy vám nikdy nedojdou skvělé nápady na blog..

Vezměte například Quora nebo Reddit. Čtenáři ze všech oblastí života často tyto stránky hledají odpovědi na prakticky jakékoli téma pod sluncem. Jako ten, kdo hledá skvělé blogové nápady pro budoucí příspěvky, můžete jasně vidět, že tento jediný tip má velkou váhu.

Stačí hledat na Twitteru nebo na vašem oblíbeném webu sociálních médií a pravděpodobně získáte více nápadů na blog, než můžete kdy použít. Ve skutečnosti se blogové nápady skrývají v #hashtagech, @mentionech, sdílených položkách, obrázcích a mnohem více. Stačí si jen vybrat ty, které se vám líbí a běžet.

7. Automatické návrhy Google: Rychlá palba Tip

Jak vytvořit blogový příspěvek WordPress

V současné době Google při psaní předpovídá vaše vyhledávací dotazy. Tato šikovná funkce automatického podávání je v podstatě „vzorkováním“ věcí, které lidé chtějí. Je to rychlý zdroj nápadů na blog pro prakticky každé téma, které si dokážete představit. Navíc získáte lepší hodnocení vyhledávání, protože znovu, jsou to věci, které lidé chtějí.

Stačí zapálit náš oblíbený vyhledávač, dobrý ol Google a napsat. Autosuggest se okamžitě spojí se seznamem témat. Po výběru oblíbených témat můžete titulky trochu změnit, aby vyhovovaly vašim různým potřebám.

Například, pokud jsem napsal „Jak vytvořit blog“ a tato funkce mi poskytla několik nápadů, mohl bych se otočit a ohnout je, jak chci. S autosuggestem Google můžete snadno a rychle přijít s mnoha nápady. Chci říct, dělali z tebe skvělý nástroj, tak proč je nechat?

8. Autoři pronájmu / hostitelů

10 nejlepších pluginů pro správu více autorů WordPress

Operace jednoho člověka má své výhody, ale jednoduše nemůžete argumentovat úsporami z rozsahu. Můžete vytvořit mnohem více nápadů na blog a obsahu, pokud provozujete blog pro více autorů, na rozdíl od samostatné operace. Můžete platit spisovatele, vítat hostující blogery nebo dělat obojí.

Andy of Newsforshoppers vytvořil online časopis, který pomáhá zákazníkům s online nakupováním. To vše udělal pomocí modelu sdílení příjmů a týmu specializovaných novinářů, kteří udržují web svěží s obsahem. Spisovatelé získávají 70% peněz na AdSense, které jejich příspěvky vydělávají, a Andrew se nikdy nemusí starat o nápady na blog.

Mnoho dalších webů používá tento model a je efektivní pro chybu. Soustředíte se na další aspekty provozování svého podnikání a necháte někoho jiného, ​​aby se staral o nápady na blog a generování obsahu. To platí také v případě, že chcete zveřejnit veškerý obsah pod svým jménem nebo jménem, ​​například „Redakční štáb“.

9. Interview Experti

Nejlepší podcastové pluginy a řešení pro WordPress

Kdo neradi čte (nebo poslouchá), co řekl odborník na určité téma zájmu? Odborné rozhovory jsou samy o sobě skvělými nápady na blog, nemluvě o množství moudrosti, které můžete z odpovědí získat. Rozhovory lze snadno vymyslet a vytvořit, ale mohou rychle vybudovat důvěryhodnost a důvěru.

Oslovte odborníky ve vašem oboru a požádejte je, aby odpověděli na relevantní otázky týkající se vašich čtenářů. Rozhovory zveřejňujte kdykoli, zejména v příslovečný den, kdy prostě nemůžete nechat plynout své tvůrčí šťávy.

Na rozhovory nemusíte dlouho a tvrdě přemýšlet, prostě musíte přijít s otázkou nebo spoustou otázek. Pošlete otázky vašim nejoblíbenějším odborníkům a jejich odpovědi zkompilujte do působivých příspěvků. Nebo zkuste najít hosty pro svůj vlastní podcast. To nejen přidá nový obsah do vašeho blogu, ale také různé mediální formy, které lákají nové čtenáře / posluchače.

10. Joyride on Trends

WordPress Marketing Tipy a trendy

Trendy jsou skvělým zdrojem nápadů na blog, které jsou virové. A protože se trendy točí kolem toho, co je horké v určitém čase, poskytují krmivo pro zpravodajské příspěvky. Všechny trendy jsou však stejně dobré jako horké. Pokud nebudete jednat rychle, můžete si nechat ujít šanci zachytit virový provoz.

Nejlepší na tom je, že existuje nespočet nástrojů, které vám pomohou zůstat na vrcholu nejnovějších zpráv a trendů v jakémkoli odvětví. Pro začátek máme Upozornění Google, který vás upozorní každou chvíli, když se zmíní o vašich klíčových slovech. Můžete si vytvořit více upozornění, ale nepřekračujte je, nebo se utopíte poštou.

Trendy vás také mohou informovat o posunu v zájmech lidí v průběhu času, což je skvělý způsob, jak předpovídat, co bude dál. Pokud shromáždíte dostatek dat a budete hrát inteligentně, můžete snadno vytvořit stálezelený obsah, který funguje dnes i v budoucnu.

11. Uchovávejte záložky

10 zdrojů WordPress, které potřebujete hned zaregistrovat

Inspirace žije všude a článek o průzkumu vesmíru by mohl vyvolat vašeho génia stejně snadno jako napínavé místo ve vašem oboru. Kdykoli najdete nějaké informace, které by se v budoucnu mohly hodit, má smysl uložit záložku.

Prohlížeče umožňují segmentovat vaše záložky, což znamená, že můžete mít více složek pro různé potřeby. Jedinou nevýhodou se záložkami je to, že se mohou všichni zmatit, když se zvednou. Navíc byste museli hlouběji kopat, abyste našli článek.

Hlavní pro, samozřejmě, je, že máte rozšiřující se soubor blog nápadů v daném okamžiku. To znamená, že potřebujete pouze vážné množství káva povzbuzující prostředky k psaní tohoto zvláštního příspěvku, který potřebujete, aby se kola otáčela.

12. Žít trochu

Činnosti mimo web pro rozšíření vašeho webu WordPress

A tím jednoduše myslíme na chvíli opustit tu zatracenou obrazovku. Život je pro život, ne pro život upřímně, pokud slova Jay-Z jsou čím dál. Musíte se trochu pustit a prostě být. Užijte si šálek kávy s přítelem, jděte na film nebo lyžujte se svou rodinou – prostě udělejte něco jiného než napsat.

Souhlasíte s tím, že blok spisovatele zasáhne to nejtěžší, když jste vyhořel. Pokud nemáte tušení, co dělat s prázdnou stránkou hledící zpět na vás, všechny ostatní nápady na blog jednoduše zmizí do vzduchu. Poof, přesně tak. V této době si musíte uvědomit, že nejste součástí života, ale života samotného.

Vydejte se na čerstvý vzduch, trochu cestujte, něco si přečtěte, dopřejte si koníček, trávte čas s lidmi, které máte rádi – prostě udělejte cokoli, abyste si udělali tolik potřebnou přestávku. Chudák, nejspíš nemůžete přijít s nápadem, jak zachránit svůj vlastní život, protože máte na ramenou veškerou váhu. Hrajte trochu, nebo buďte hloupí.

14. Vytvořte seznam nápadů

25+ tipů pro odborníky na blogování WordPress

To je chléb na máslo, který je výše uvedeným bodem. Ukládání záložek rozhodně není šálek čaje každého. K uložení záložek potřebujete prohlížeč. Jak jsme však již zmínili, inspiraci najdete kdekoli.

Skvělý nápad na blog by mohl udeřit v lichých dobách a vy byste mohli jen věřit, že je odhodláno k vaší chvělé lidské paměti po celou věčnost. Nenechte se oklamat kamarádem, dejte si poznámkový blok připraven zapisovat nápady. Pokud nenávidíte papír, co takhle aplikace jako Evernote?

Zapomeňte na inspiraci, která se na vás zakrádá pokaždé, věděli jste, že můžete skutečně podvádět svou mysl a vytvářet nápady, jako je strojek? Ano, opravdu můžete. Vyjměte kus papíru a zapište si 10 nápadů na blog z horní části hlavy. Zahodit ten kus a udělat další seznam deseti. Opakujte denně.

15. Nikdy neukradni, půjč si

30 profesionálů WordPress, které je třeba sledovat na Twitteru

Navštěvujte populární blogy ve svém oboru, sledujte je na sociálních médiích a sledujte, co je horké. Populární blogy mají obvykle týmy spisovatelů, kteří pravidelně přicházejí s nápady. Populární blogy mají také skvělé redakční týmy a celý shebang znamená, že většina práce je již pro vás hotová.

Můžete si sbírat některé z nejlepších nápadů z populárních blogů ve vaší nika. Vaším úkolem je vytvořit z uvedených nápadů svěží a originální obsah, jinak byste kradli práci někoho jiného. Určitě najdete motivaci, nebo dokonce trochu odlišný pohled na populární téma na jakémkoli blogu.

Půjčte si nápady a vytvořte si vlastní témata kolem témat. Obsah neukradejte, protože by to mohlo znamenat, že se budete potýkat s hořkým koncem zákona a s podobnými zájmy společnosti Google. Koneckonců, proč vynalézat kolo?

16. Organizujte soutěže a dárky

Rozšiřte své publikum o soutěže o WordPress

Oh freeloader v každém z nás. Bože, děláme všechno pro věci zdarma. Ale pokud existuje něco, co milujeme stejně jako freebies, je to šance hodit se do konkurence takového druhu. Jsme docela konkurenční druh, že? Ale je to pravděpodobně jen matka příroda.

Každopádně jsem měl šanci zúčastnit se několika dárků a soutěží a výsledky byly pokaždé úžasné. Pro začátečníky dělají skvělé blogové nápady, soutěže a dárky, protože vše, co potřebujete, je co dát.

Když vaše studna nápadů běží na sucho, můžete se vždy spolehnout na soutěže a dárky jako pick-me-up druh příspěvků. Pokud jde o generování provozu a vedení, dělají se celkem dobře a vzhledem k tomu, že nemusíte celou noc zůstat v soutěži nebo prozradit svůj blog, můžeme říci, že jste všichni dobří kámoši.

Před tebou…

Nebudu urazit vaši inteligenci tvrzením, že je to kompletní průvodce, jak přijít s skvělými nápady na blog. Nemůžeme vyvrátit, že na této planetě je tolik přístupů, kolik je lidí, což znamená, že stále existuje dostatek prostoru pro růst tohoto seznamu..

Předtím, než půjdete, mohli byste se podělit o to, jak generovat skvělé blogové nápady pro svůj web WordPress? Jaké nástroje, pokud existují, které používáte, a který tip s vámi rezonuje nejvíce? Předem děkuji a za nejlepší přibití všech nejlepších nápadů na blog ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map