Jak může sociální obchod těžit z vašeho webu WordPress

Jak může sociální obchod těžit z vašeho webu WordPress

Sociální média v podnikání mohou někdy mýlit spotřebitele špatným způsobem. Většina lidí nechce, aby se na jejich zdrojích na Facebooku zobrazovaly reklamy. Nechtějí také neustálé promítání propagací z vašeho blogu, firmy nebo webu elektronického obchodu.


Sociální sítě se výrazně liší svou demografií, obsahem a způsobem, jakým lidé platformy používají. Ale obecně je lidé používají k vytváření sítí, smíchu, inspiraci, povídání o problémech a možná koupí věci nebo dvou.

A tomu některé firmy nerozumí. Nákup je často poslední položkou v seznamu věcí, které je třeba udělat pro uživatele sociálních médií. To však neznamená, že byste se měli zcela vyhýbat sociálnímu obchodování, pokud provozujete obchodní web WordPress.

To vyvolává otázku, jak může sociální obchod prospět vašemu webu WordPress?

Automatické nástroje usnadňují synchronizaci a správu inventáře

Jednou z otázek, které mají weboví administrátoři o sociálním obchodování, je, jak postupujete při synchronizaci inventáře se sociálními weby? Existuje nějaká aplikace na Facebooku, kterou musíte projít, abyste mohli prezentovat krásný obchod Facebook?

Odpověď na to je spousta aplikací, ale žádné oficiální řešení na Facebooku.

Oblíbený je například plán Shopify Lite, který poskytuje tlačítka eCommerce pro váš web WordPress, spolu s částí obchodu, kde můžete sdílet a prodávat své produkty na své Facebookové stránce..

Volá se další možnost Ecwid, který má zdarma plán a jednu z nejjednodušších integrací pro obchody WordPress. V zásadě dostanete obchod s eCommerce během několika minut. Na vašem webu WordPress je zobrazen nákupní košík, který zákazníkům umožňuje procházet produkty a nakupovat.

Ecwid také poskytuje plnou prodejnu na Facebooku, což znamená, že všechny vaše produkty na webu WordPress jsou synchronizovány se stránkou Facebook, což vás udrží na nohou, pokud jde o zásoby. Nejen to, ale Ecwid nabízí podporu pro mnoho dalších sociálních a tržních možností, jako jsou eBay, Amazon, Blogger a Tumblr, které se všechny hladce integrují s WordPress.

Nelze popřít sílu pluginů, jako je WooCommerce. Jediným problémem je, že WooCommerce nemá okamžitý nástroj, který spouští obchod Facebook nebo něco podobného Koupit Pin na Pinterestu. Proto je nutné najít alternativní plugin nebo rozšíření, jako je Rozšíření WooCommerce na Facebook z StoreYa.

Tento drahokam umožňuje úžasný obchod Facebook, ale společnost má také možnosti pro prodej Twitter, Instagram galerie, karty YouTube, kupóny a Pinterest prodej.

Sociální prodej Průměrné sociální podíly

Sociální obchod prospívá webu WordPress mnoha způsoby, ale primárním způsobem je, že je to, kde jsou zákazníci, a využívají výhody sdílení.

Zamyslete se nad prodejem na svém webu WordPress pomocí WooCommerce. Na stránce produktu můžete mít některá tlačítka pro sdílení na sociální síti, ale ne to, že to mnoho lidí sdílí s přáteli. Nejen to, ale váš web nebude přesně centrem pro vaše zákazníky, které budou každý den navštěvovat.

Uživatelé Facebooku však tráví hodiny na sociální síti a to samé lze říci o Twitteru, Pinterestu a Instagramu. Je tedy logické, že často můžete získat větší trakci vytvořením obchodu na Facebooku.

Kromě toho je osoba, která kupuje položku z vašeho sociálního obchodu, již v tomto sociálním prostředí. Mohli by být ochotnější sdílet v této situaci to, co koupili, nebo začít sledovat vaši stránku. Bez ohledu na to, lidé rádi mluví na sociálních médiích, takže pokud je cílem přimět je, aby mluvili o vašem webu WordPress, jste na správné cestě.

Můžete kombinovat skvělý obsah a nabídku produktů

Jedním ze způsobů, jak vyniknout na Facebooku a Instagramu (a na všech vizuálních sociálních sítích), je vytváření a sdílení úžasných fotografií. Například vlastní obchod s obuví pravděpodobně více zaujme zákazníky krásnými záběry jeho bot a bot na lidi v divočině na rozdíl od bot před bílým pozadím..

Stručně řečeno, sociální média vám dají omluvu, abyste byli se svým obsahem kreativní. Možná jste přeskočili kreativitu se svými webovými stránkami produktu, ale na sociálních sítích je malá šance na prodej.

Některé společnosti používají své blogy WordPress k vytváření výukových programů, seznamů a dalšího obsahu, to vše s myšlenkou na prodej dalších produktů. Řekněme například, že vlastníte železářství, takže se snažíte prodat více pístů. Vytváření příspěvku na Facebooku, které lidi vybízí k nákupu více pístů, nemá na Facebooku žádný vliv. Koneckonců, to není to, o čem je Facebook.

Pokud si však vytvoříte blogový příspěvek nebo infographic, kde se dozvíte, jak ponořit záchod, začnete nabízet svým zákazníkům užitečný obsah. Nejen, že děláte lidi šťastnými, ale můžete také propagovat písty v blogu nebo infographic. Často můžete dokonce přímo odkazovat na svou stránku sociálního obchodu.

Správné sociální sdílení dělá z vaší značky více přizpůsobivou

Nelze popřít, že díky přístupu na sociální média je vaše značka přístupnější; to je, pokud k tomu přistupujete správně. Jak jsme již zmínili výše, zákazníci pravděpodobně tráví na Facebooku více času než váš web WordPress. Můžete je však nasměrovat na svůj web pomocí míst jako Facebook nebo Instagram.

Stále však mluvíme o sociálních obchodech a sdílení příležitostí. A co zákaznický servis? S nástroji, jako je Facebook Messenger a pravidelné staré Facebook, Pinterest, Instagram a Twitter, získají zákazníci přístup k více osobní verzi vaší společnosti.

Možná si myslíte, že znalostní báze nebo centrum podpory vašeho webu jsou dost dobré, ale v mysli zákazníka.

Osobně se mi nelíbí zavolat do společnosti a předpokládám, že odeslání e-mailu mi pomaleji odpoví. Společnosti mi však často reagují rychle a poněkud nedbale, když přidávám komentáře k sociálním médiím nebo posílám zprávy.

Totéž lze udělat pro jakýkoli web WordPress a nemusíte své zákazníky nutit k tomu, aby se vzdali pohodlného sociálního nastavení..

Jste připraveni využít sociální obchod pro svůj web WordPress?

Sociální obchod může být prospěšný mnoha způsoby. Pokoušíte se najít pro svou současnou webovou stránku elektronického obchodu více podniků. Jindy se více zajímáte o rozšíření svého blogu WordPress o některé prodeje zboží na Facebooku. Bez ohledu na rozsah vašeho úsilí jste povinni najít úspěchy prostřednictvím sociálního obchodu. Nejlepší část prodeje na sociálních sítích je skutečnost, že na spuštění obvykle nestojí žádné peníze.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se využití sociálního obchodu pro váš web WordPress, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map