Činnosti mimo web pro rozšíření vašeho webu WordPress

Činnosti mimo web pro rozšíření vašeho webu WordPress

Existuje mnoho způsobů, jak rozšířit svůj web WordPress a zvýšit počet návštěvníků. Přestože výběr nejlepších témat WordPress a optimalizace na místě je široce zahrnut, možnosti mimo web nejsou diskutovány tak často.


Je to škoda, protože vaše aktivity mimo web mohou hrát velkou roli při rozvoji vašeho webu WordPress a jeho publika. To může platit zejména v případě, že podnikáte v oblasti cihel a malty nebo na webových stránkách zaměřených na servis místní komunity. Stručně řečeno, vaše aktivity mimo lokalitu mohou zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress, generovat potenciální zákazníky a zvýšit prodej.

V tomto článku se podíváme na to, jak rozšířit svůj web WordPress o aktivity mimo web. Budeme diskutovat o tom, co můžete dělat offline, a také o tom, co můžete dělat online, ale stále mimo pracoviště.

Přejděte na Meetups ve vaší místní oblasti

Rozšiřte svůj web WordPress pomocí Meetupů

V závislosti na vašem výklenku, odvětví nebo účelu vašeho webu může být užitečné být viditelný offline i v reálném životě i online. Začněte malé účastí na setkáních ve vaší místní oblasti. Skvělé místo pro start je Meetup. Meetup je webová stránka, která umožňuje lidem, kteří mají stejné koníčky, zájmy nebo jsou zapojeni do stejného odvětví, navzájem se najít a dát se dohromady. To vám pomůže setkat se jako smýšlející lidé, vyvolat diskusi o vašem oboru zájmu a seznámit se se svým webem.

Pokud ve vaší oblasti nejsou žádné skupiny, které by se postaraly o vaše místo, začněte. Je pravděpodobné, že budou lidé, kteří by se chtěli připojit k takové skupině. Pokud cestujete, zkuste začlenit události Meetup na různých místech do itineráře. To opravdu pomůže zvýšit váš profil a rozšířit vaše webové stránky WordPress.

Zúčastněte se konferencí a událostí v síti

síťová událost

Konference o vašich výklencích a síťových událostech jsou dobrými příležitostmi setkat se s ostatními ve vašem oboru a dostat své jméno tam. Můžete také získat nahlédnutí do toho, co vaši konkurenti dělají, a objevit nové příležitosti pro sebe.

Jakmile se stanete pravidelným účastníkem akcí a víte, co to znamená, zeptejte se, zda můžete vést workshop nebo se prosadit jako řečník. Pomůže vám to etablovat se jako orgán ve vaší oblasti odborných znalostí a pomůže zvýšit informovanost o vaší firmě a webových stránkách v tomto procesu..

Inzerujte místně

Reklamní

Pokud chcete propagovat své webové stránky speciálně pro ty v místní oblasti, pak prozkoumejte, jaké možnosti existují pro místní reklamu. Mezi možné možnosti, jak rozšířit svůj web WordPress prostřednictvím místní reklamy, patří:

Místní rádio

Rádio je skvělý způsob, jak propagovat své webové stránky WordPress a obecně zvýšit svůj profil. Rozhlasová reklama pomůže šířit slovo o vašem webu a vytvořit kolem něj zájem. To však může být drahé a stojí za to sledovat provoz na vašem webu před a po reklamách, aby se zjistilo, zda jsou nákladově efektivní..

Místní noviny nebo časopisy

Místní noviny a časopisy jsou stále velmi oblíbené u mnoha demografických a průmyslových odvětví. Najděte médium, které osloví vaše cílové publikum a inzeruje tam. Čím větší je reklama, tím lépe. Pokud se tedy rozpočet rozšíří, rozhodněte se pro celou stránku. Rovněž stojí za to utratit peníze, aby byl navržen poutavý inzerát, který pomůže vyčnívat z davu a zaujme vaše publikum..

Sponzorujte místní sportovní klub, událost nebo příčinu

Sponzoring místního sportovního klubu, příčiny nebo události může pomoci zvýšit profil vašich webových stránek WordPress. Zapojením se do místních příčin se stanete váženým členem komunity. Budete také udržovat své podnikání neustále v myslích lidí. Čím více lidí o vás slyší, tím je pravděpodobnější, že si vás pamatují, a proto místo vašich konkurentů navštíví váš web.

Letáky a letáky

Vytváření letáků pro propagaci vašeho podnikání může být úspěšným způsobem mimo web, který zvyšuje návštěvnost vašich webových stránek WordPress. Nechte svůj leták vyrobit návrhářem, takže to vypadá profesionálně. Lidé, na které váš leták udělá dojem, s větší pravděpodobností navštíví váš web.

Pečlivě přemýšlejte o tom, kde distribuujete své letáky, protože musí oslovit své potenciální zákazníky. Flying od dveří ke dveřím může být efektivní, ale je časově náročný. Totéž lze říci o létání ve městě. Úspěšné může být také nechat letáky v klíčových oblastech, kde se potkávají vaše cílové publikum, jako jsou kavárny.

Publikování elektronické knihy na Amazonu

publikovat ebook

Publikování eKnihy na Amazonu je skvělá mimoprostorová aktivita pro rozšíření vašeho webu WordPress. Nenechte se odradit myšlenkou, že budete muset napsat elektronickou knihu. Nemusí to být příliš dlouhé a obsah z vašeho webu můžete začlenit. Pronájem ghostwriter je další možnost.

Zajistěte, aby vaše eKniha byla relevantní pro vaše podnikání, abyste zajistili, že zacílíte na správné publikum. Rovněž stojí za to zaplatit editorovi, aby to zkontroloval, protože chcete něco, co je dostatečně kvalitní, aby zapůsobilo na čtenáře a povzbudilo je, aby navštívili váš web..

Při publikování knihy na Amazonu ji nekupujte za více než pár dolarů. Důvodem zařazení elektronické knihy na Amazon není vydělávání peněz z prodeje. Je to propagace vaší osobní značky a vašich webových stránek, což pomáhá řídit provoz. Pokud cenu knihy příliš vysoké, přijdete o potenciální nové zákazníky.

Podcasting

podcasting

Podcasty jsou relativně snadným a efektivním způsobem, jak přilákat nové návštěvníky na váš web WordPress. Mnoho lidí nemá rádi čtení online, ale rádi poslouchají. Poskytnutím obsahu v dynamickém podcastu získáte přístup k nové skupině potenciálních sledujících.

Skvělý způsob, jak sdílet své podcasty s novými posluchači, je přidat svůj obsah iTunes. Podle registrace k účtu a odeslání podcastů, mají možnost být vyslyšeny miliony lidí. Nicméně iTunes jsou velmi specifické ohledně podcastů, které přijímají, takže stojí za přečtení osvědčený postup podcastingu než začneš.

Kromě spouštění vlastních podcastů byste měli také zkusit mluvit o podcastech jiných lidí. Najděte lidi ve vašem oboru, kteří mají své vlastní podcasty. Tito lidé budou mít stejné cílové publikum jako vy, kteří se mohou dobře podívat na vaše stránky poté, co vás slyšeli mluvit.

Další online aktivity, ale mimo lokalitu

Existuje mnoho online aktivit, ale mimo web, které mohou rozšířit váš web WordPress. Propagace vašeho webu na sociálních médiích je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu. Zde jsou některé další možnosti;

Youtube

YouTube stojí za zvláštní zmínku, protože se jedná o sociální mediální kanál, který je často přehlížen, když je zahrnut marketing sociálních médií. Pokud je to vhodné pro váš web, může být vytvoření vlastního kanálu YouTube a videí účinným způsobem, jak oslovit nové publikum.

Publikování hostů

Hostování představuje další dobrý způsob, jak získat expozici pro váš web. Vyberte weby, které jsou ve stejném odvětví jako vaše firma, dokonce i stránky konkurentů, protože budou mít čtenáře, na které cílíte. Vždy vytvářejte vysoce kvalitní příspěvky pro hosty, které budou zajímat a lákají čtenáře, aby klikli na váš web.

Reklamní

Reklama na Googlu nebo sociálních médiích může rychle a dramaticky rozšířit váš web WordPress. Reklamy Google, Facebook a Twitter jsou všechny populární a snadno použitelné možnosti, které mohou pomoci propagovat váš web. Vždy se ujistěte, že sledujete analýzu svých webů a zjistíte, zda jsou vaše reklamy nákladově efektivní.

Závěrečné myšlenky

Všechny výše uvedené jsou účinné možnosti mimo web, které vám pomohou rozšířit váš web WordPress. Činnosti, které se účastníte, budou záviset na typu vašeho podnikání.

Vždy zvažte své cílové publikum. Na které místo a na jaké formy marketingu reagují. Sledujte také své stránky pečlivě, abyste věděli, že za svůj čas a peníze dostáváte peníze.

Jaké aktivity mimo web jste se pokusili rozšířit svůj web WordPress? Prosím, podělte se o své úspěchy nebo neúspěchy v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map