GoDaddy: Stále nepřítel WordPress nebo hostingové služby se znovu narodili?

Jednou bolestně pomalý čas načítání, špatný zákaznický servis, divoký nárůst a nekompatibilita pluginů kdysi trápily reputaci GoDaddy jako hostitele WordPress. Přílivy jsou spojeny především s negativním sentimentem uživatele a pomalu se mění ve prospěch znovuzrození hostující služby.


GoDaddy byl upřímně úmyslný ve zlepšování výkonu produktu, použitelnosti a podpory zákazníků a produktů.

Přesněji řečeno, dali dohromady hlavní krok k plné integraci WordPress do svých produktových nabídek pro začátečníky i profesionály s řadou balíčků specificky zaměřených na platformu.

Měli jejich úsilí nějaké podstatné dopady, nebo je GoDaddy stále nepřítelem WordPress? V tomto článku se budeme zabývat často bohatou historií vztahu GoDaddy s WordPress, jejich novým směrem a produkty a služby, které jsou nyní v nabídce..

GoDaddy a WordPress: Potom a teď

Společnost Bob Parsons a jeho tým, založený v roce 1997 jako Jomax Technologies, přejmenoval tuto softwarovou společnost GoDaddy v roce 1999. Jeho komický, přesto nezapomenutelný obchodní název odrážel rozmarný přístup společnosti k reklamě..

Co se týče WordPressu, nebylo to všechno jednoduché. Vývojáři si často stěžovali na pomalé načítání v průběhu let a často se také zdůrazňovaly nejednotné odpovědi a zneužití viny z technické podpory..

Jeden blogger byl přesunut do silně se vyjádřit teprve v roce 2013:

Říkat, že jsou „WordPress Friendly“, je jako říkat, že váš pitbul je přátelský, zatímco vy používáte každou unci síly, kterou jste se snažili zabránit tomu, aby na mě zaútočilo!!

V posledních dvou a půl letech se však nový generální ředitel Blake Irving pokusil společnost dramaticky změnit.

Pod jeho vedením společnost GoDaddy vylepšila nabídku produktů, rozšířila své call centrum zákaznické podpory, vylepšila školení technické podpory a vyřešila zastoupení žen ve společnosti. Začali dokonce sponzorovat řadu akcí WordCamp v mezinárodním měřítku.

Bezproblémové nastavení účtu WordPress

Spravováno hostování WordPress od GoDaddy.

Spravováno hostování WordPress od GoDaddy.

U spravovaného hostování GoDaddy se staré varování „Dostanete, za co zaplatíte“ již neplatí. Přestože ceny stále patří mezi nejnižší v oboru (v současné době propagují základní hosting WordPress již od 1 $ za měsíc), úroveň nabízené hodnoty se prudce zvýšila..

WordPress již není jen jednou z mnoha možností v GoDaddy. Místo toho z WordPress učinili ve své produktové řadě prvotřídního občana se sadou řešení, která zaměstnanci označují jako „pevně spravovanou“ nabídku produktů. Rozdíl uvidíte hned po aktivaci účtu.

Hlavní vlastnosti GoDaddy WordPress

Přepracovaná nabídka WordPress zahrnuje řadu úhledných nových funkcí, které si můžete užít. Vybrali jsme některé z nejpozoruhodnějších níže.

Sidekick Návody

Pokud jste novým uživatelem WordPress, budete mít přístup ke stovkám výukových programů SIDEKICK, které ukazují, jak vytvořit váš web. Jejich videa jsou neustále aktualizována a pokrývají témata, jako jsou úpravy fotografií, vytváření stránek a příspěvků, výběr motivů a mnoho dalšího.

WordPress 101

Videa WP101 přicházejí jako standard.

Videa WP101 přicházejí jako standard.

Také aktualizován s každou novou verzí, WordPress 101 nabízí videonávody formátované pro všechna vaše zařízení. Pokrývají vše od velmi základních instrukcí až po pokročilejší koncepty, jako je SEO optimalizace.

Vyškolený podpůrný personál

Asi v květnu 2014 společnost GoDaddy zrušila podporu e-mailů a problémů s lístky. Jednoduše to nefungovalo. Mimo jiné došlo k příliš velkému zpoždění při zpracování zákaznických požadavků a neměly nástroje k ověření informací o zákaznících, pokud byly žádosti zaslány z e-mailových zpráv bez účtu..

Nyní jsou však pracovníci technické podpory školeni k řešení problémů výhradně pro uživatele WordPress telefonicky a prostřednictvím živého chatu 24 hodin denně – obrovské zlepšení úrovně služeb.

Zvýšená bezpečnost webových stránek

Podle Jeffa Kinga, generálního manažera GoDaddyho v oblasti hostování a bezpečnosti, společnost zaujímá stále aktivnější postoj proti bezpečnostním hrozbám pozdě. Blokátory nevyžádané pošty, automatické aktualizace a noční zálohování stránek s opětovnou instalací jedním kliknutím jsou jen některé z nových bezpečnostních funkcí GoDaddy.

Kompatibilita pluginů

Jak již bylo zmíněno výše, kompatibilita pluginů byla hlavním problémem hostování GoDaddy starých. Svůj závazek zlepšování produktů WordPress učinili o krok dále se svým seznamem 100 nejčastěji používaných témat a pluginů (a ano, vsadíte se, že je tam celkem).

Tento seznam, který byl dodán týdně, řadí oblíbená témata a doplňky WordPress, které používají zákazníci GoDaddy WordPress, kteří jsou hostiteli. Je zajímavé, že namísto hodnocení celkového počtu aktivních instalací GoDaddy vyhodnocuje čistou změnu témat a pluginů, které jsou aktivní v době jejich týdenní analýzy..

GoDaddy také sestavil seznam pluginů, o kterých je známo, že narušují funkčnost jejich spravovaných hostingových účtů WordPress. Pokud je aktivována, GoDaddy tyto odstraní blacklisted pluginy z vašeho spravovaného účtu po zjištění.

Migrace webových stránek

Zdá se, že se výrazně zlepšily také možnosti migrace. Jeden blogger nahlásil migraci několika webů bez problémů. Během procesu migrace můžete zobrazit náhled svých webových stránek na samostatnou subdoménu. Kromě toho můžete po dokončení očekávat nárůst rychlosti stránky vašeho webu.

Go Pro se svými stávajícími klienty

GoDaddy Pro je výhoda pro vývojáře.

GoDaddy Pro je výhoda pro vývojáře.

GoDaddy Pro byl vytvořen s ohledem na vývojáře, designéry a kreativní agentury. Kombinuje základní součásti spravovaného WordPress hostování GoDaddy (stejně jako možnosti pro sdílené, cloudové, VPS a dedikované servery) s chytrými nástroji pro správu klientů.

Pomocí nástroje pro migraci webových stránek můžete přejít stávající klienty do tohoto nového systému nebo vytvořit zcela nový účet pro nové klienty. Zde jsou jen některé ze standardních funkcí tohoto nového produktu.

Správa účtu

Vaši klienti určují vaši úroveň přístupu, ale můžete provádět testování v zákulisí, kontrolovat výkonnost webu, funkčnost pluginu, kontrolu kódu – celou kouli vosku. Můžete dokonce začít stavět stránky svého klienta na dočasné doméně, dokud se neusadí na konečné doméně.

Zjednodušené nákupy

Už jste někdy provedli nákupy pro své klienty, aby skončili ve spletité síti s přemýšlením o tom, jak převést vlastnictví svých produktů zpět na ně? GoDaddy Pro řeší tento problém u klientských nákupních vozíků. Existují dvě možnosti:

  1. Naplňte nákupní košík a odešlete jej klientovi ke koupi.
  2. Proveďte nákup jménem svého klienta kreditní kartou, kterou mají v evidenci.

Klienti si udržují vlastnictví, zatímco na účtu pracujete s menším škytáním. Je to skvělá možnost mít a zachránit strašně mnoho potíží po lince.

Vyhrazená podpora zákazníků

Při žonglování s více klienty je snadné občas vyhodit míč. GoDaddy pomáhá tomu zabránit tím, že věnuje linku zákaznické podpory svým zákazníkům Pro. Čekací doby jsou kratší a stále máte možnost používat live chat.

Další funkcí, kterou mnoho nezávislých pracovníků upřednostňuje, je možnost předložit podpůrný lístek. Jakmile bude problém vyřešen, obdržíte aktualizaci. Tím se uvolníte, abyste mohli pokračovat v práci na účtech svých klientů, aniž byste ztráceli čas řešením technických problémů v zákulisí.

Přístup k evangelistovi WordPress

GoDaddy drží ucho k zemi s širší komunitou prostřednictvím svého evangelisty WordPress Mendela Kurlanda. Mendel značně cestuje, aby získal informace od vývojářů, návrhářů a vlastníků webů po celém světě. Kromě navázání vztahů v komunitě WordPress, Kurland předává zpětnou vazbu přímo vývojovému týmu GoDaddy, aby zvýšil výkon a použitelnost GoDaddy Pro.

Je GoDaddy dobré jít?

Jakmile je pro uživatele WordPress potenciální bolestivá možnost považovat ji za hostujícího partnera, GoDaddy je nyní vážným uchazečem se zavedením spravovaného hostování WordPress. A právě teď si to můžete vyzkoušet za pouhých $ 1 měsíčně (stačí kliknout na tlačítko a získat promo), takže co musíte opravdu ztratit?

Spravovaný webový server GoDaddy

Šli do velké míry, aby posunuli vnímání zákazníků a prokázali svou důvěryhodnost jako hostitelská společnost, a navíc přidali inovativní nové funkce, jako je GoDaddy Pro pro vývojáře..

Jsme zvědaví, když slyšíme vaše myšlenky. Jsou tyto změny specifické pro WordPress dostatečné pro to, abyste zvážili hostování svého dalšího webu prostřednictvím GoDaddy? Nebo jste stále na plotě? Spojte se prostřednictvím komentářů a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map