E-mailový marketing pro WordPress Plus Snadné pluginy začít

E-mailový marketing pro WordPress Plus Snadné pluginy začít

Pokud jste jednoduše po nejlepších e-mailových marketingových službách pro WordPress, laskavě vás vyzýváme, abyste se posunuli dále dolů a my vám vyhovíme. Pokud byste se však chtěli dozvědět více o e-mailovém marketingu a o tom, jak to zajistit, aby fungovalo pro váš web WordPress, doporučujeme vám tento příspěvek po jednotlivých částech pohltit..


Dnes se naučíme pár věcí. Budeme se dotýkat toho, proč e-mailový marketing skály, jak můžete zdvojnásobit své úsilí a konečně objevit nejoblíbenější e-mailové marketingové služby pro naši nejoblíbenější platformu, dobrý ole WordPress. Jinými slovy, získáte ty nejlepší tipy, služby a doplňky e-mailového marketingu, což je okey dokey.

Jste připraveni? Skvělé, pojďme tango.

Proč e-mailový marketing?

E-mailový marketing jednoduše zahrnuje čtenáře, kteří se přihlásili k odběru vašeho seznamu e-mailů pro pravidelné aktualizace. Když publikujete příspěvek nebo máte produkt nebo něco skvělého ke sdílení, pošlete svým čtenářům výbuch. Na tom není nic, jen posílejte spoustu e-mailů vašim potenciálním kupcům. Snadnější řekl, než udělal.

Proč byste přesto měli zvážit použití e-mailového marketingu? Co způsobuje e-mailový marketing? Zapomeňte na e-mailové marketingové služby na okamžik, stojí e-mailový marketing za čas a peníze? Jaké jsou výhody? A jsou tu nevýhody?

Výhody e-mailového marketingu

Nejprve se podívejme na pozitiva e-mailového marketingu.

To je osobní

Vytváření spojení a důvěry prostřednictvím e-mailu je snazší než jakákoli jiná forma marketingu. Rozluštění není třeba vědecké vědy. Pro začátečníky je e-mail doručen do doručené pošty potenciálního zákazníka, kde si můžete vytvořit přímý vztah se svou cílovou skupinou.

Přesné cílení

Vedete osobní rozhovor s někým, kdo měl to potěšení z vyplnění formuláře a potvrzení jejich předplatného. Tento druh člověka projevuje nějaký vážný zájem o to, co nabízíte. Tato osoba s největší pravděpodobností nakupuje od vás a můžete se k nim dostat nedbale prostřednictvím e-mailu.

Segmentace uživatelů

E-mail vám umožňuje segmentovat cílové publikum. Vzhledem k tomu, že předplatitelé e-mailu jsou zjevně lidé se zájmem o vaši firmu, víte přesně, co se každé skupině uživatelů líbí. S tímto druhem informací můžete vytvářet vysoce relevantní obsah a produkty pro dosažení nejlepších výsledků.

Vlastníte svůj mailing list

Vlastníte svůj e-mailový seznam způsobem, který na své facebookové stránce nemůžete vlastnit. Váš dopad na tyto platformy třetích stran je omezen na jejich zásady, což znamená, že malá změna uvedených zásad může vést k velkým ztrátám na vaší straně. Vlastníte svůj seznam e-mailů a jeho jednu velkou výhodu vám říkám. Navíc stránky sociálních médií přicházejí a odcházejí, ale e-mail žije dál.

Spousta možností

Některé e-mailové marketingové služby jsou dodávány s neuvěřitelnými možnostmi, jako je například slavná funkce Exit-Intent v OptinMonster, která vám umožní zachytit vyhlídky stejně jako se chystají opustit váš web. Pamatujte, že většina lidí, kteří opustí váš web, se nikdy nevrátí, tento problém však řeší e-mailový marketing.

E-mailový marketing je levný

E-mailové marketingové služby jsou v dnešní době poměrně levné a většina nabízí bezplatné plány, které vám pomohou zasáhnout. Například MailChimp nabízí plán navždy zdarma, který vám umožní posílat 12k e-mailů měsíčně 2k odběratelům. Pokud začínáte s neziskovou organizací nebo s omezeným rozpočtem, je to skvělá zpráva. Koneckonců, nezáleží na velikosti, ale na kvalitě vašeho seznamu adresátů.

Snadné nastavení

Nastavení e-mailového marketingu je relativně snadné, vaše máma vám nemusí pomoci. Většina e-mailových marketingových služeb nabízí to nejlepší z prostředí pro vytváření, správu a odesílání obrovského počtu e-mailů v daném okamžiku. Nabízejí drag and drop formulář a informační bulletiny stavitele, které dávají tolik síly do vašich rukou.

Analytics

Můžete získat spoustu informací o svých vyhlídkách pomocí registračních formulářů a průzkumů. Nepotřebujete, abychom vám říkali, jak cenné jsou tyto informace. Kromě toho můžete snadno sledovat své e-maily, což znamená, že přesně víte, co funguje a co selhává. Můžete si dokonce stáhnout přehledy kdykoli a tak dále.

Ušetřit čas

Za prvé, nastavení e-mailových marketingových služeb je rychlé. Vyplňte krátký formulář a stiskněte tlačítko Odeslat, jste v pořádku. Za druhé, můžete vytvořit e-mailovou marketingovou zprávu za hodinu a odeslat ji do celého světa během několika minut. Vaše konkurence vás neuvidí.

Testování A / B

Většina e-mailových marketingových služeb vám nabízí testy A / B, které jednoduše zahrnují zasílání dvou variant e-mailu vašim potenciálním zákazníkům a měření toho, jak na ně reagují. Získání zpětné vazby pomocí e-mailu je okamžité, což znamená, že můžete provádět marketingové zprávy v reálném čase, abyste dosáhli maximálního účinku.

Nevýhody e-mailového marketingu

Nyní pro nevýhodu. Stejně tak úžasný, jako je e-mailový marketing, může existovat několik problémů.

Spolehlivost

I když e-mail má skvělé míry konverze, bohužel existují příjemci, kteří váš e-mail před čtením smažou. No tak, pravděpodobně také uděláte to samé, co s marketingovými společnostmi, které pravidelně zaplavují vaši doručenou poštu. Neměli byste se bát uvažování e-mail má průměrnou otevřenou míru 25%.

Spam

Použití hromadné e-mailové marketingové služby znamená, že váš dobrý a legitimní e-mail by mohl skončit ve složce spamu, kde se scvrkává a umírá. Pokud se potýkáte s tímto problémem, můžete doporučit potenciálním zákazníkům, aby do svého adresáře přidali svůj e-mail.

Jak přebírat vaši e-mailovou marketingovou kampaň

Stává se, že jsme docela zaneprázdněni. Myslím tím, že každý den posíláme příliš mnoho e-mailů. Podle Mashable, netizens po celém světě posílejte přes 145 miliard e-mailů denně! To je ohromující postava, odkud stojím. Opravdu, je to závratné číslo vzhledem k tomu, že nás je asi 7 miliard.

145 miliard e-mailů denně ?! Pokud vás zajímá, jak se vám v této soutěži o hrdelní hrdinu postavíte, další část je věnována výhradně vám.

Získejte správnou e-mailovou marketingovou službu

Je samozřejmé, že pokud potřebujete vyniknout, potřebujete to nejlepší z e-mailových marketingových služeb. E-mailová marketingová služba, kterou vyberete, závisí na vašich osobních preferencích, ale zde je několik ukazatelů bez ohledu na to.

Mezi věci, které je třeba hledat, patří kvalita podpory, funkce, ceny, dobrý záznam a snadné použití. Jak jsme právě řekli, na vašich potřebách záleží také. Například, pokud máte malý seznam, možná několik stovek předplatitelů, máte lepší službu, která nabízí bezplatný tarif.

Napište skvělé titulky

Bez ohledu na to, na co jste si zvykli, titulky v jakékoli publikaci, nejen e-mail, hrají pouze jednu roli a jednu roli. Obchodníci používají titulky k upoutání pozornosti a tato praxe se používá od nepaměti. Vezměte si například novinový stánek, jsou to titulky, které upoutávají pozornost kolemjdoucích.

V marketingu mluvte, vytvářejte titulky, které zvyšují vaši e-mailovou sazbu. Vytvářejte nadpisy, které potenciální zákazníci nemohou čekat na otevření, stejně jako ty nejlepší populární příspěvky. Udržujte titulek jasný, výstižný a vágní – druh vágního, který vyvolává zvědavost.

Přidat výzvu k akci (CTA)

Když už mluvíme o srozumitelnosti, měli byste také zvážit přidání jasných a relevantních CTA do svých e-mailů, čímž se prodlužujete vyhlídky na další prodejní cestu. Ať už potřebujete předplatitele, aby se vrátil na vaše stránky, zúčastnil se soutěže, koupil si některé z vašich úžasných věcí nebo udělal cokoli, CTA je vaše nejlepší šance uzavřít obchod.

CTA můžete dokonce propojit se speciální vstupní stránkou jen proto, že možnosti jsou zde nekonečné. Podle Matta Cartera z Odpojit, “Čím jasnější je CTA, tím je pravděpodobnější, že váš odběratel bude poháněn dále po vaší prodejní cestě.”

Umístěte své přihlašovací formuláře strategicky

Většina začátečníků je vinna této. Pokud své přihlašovací formuláře neumístíte strategicky, budete mít těžkou šanci zachytit zlatou husí, pokud jde o e-mailový marketing. Díky nesčetným metodám integrace, včetně množství pluginů pro e-mailový marketing pro WordPress, máte nástroje, které potřebujete.

Slavné jsou vyskakovací registrační formuláře, které spouští téměř návštěvník, který opustí váš web. Je to rušivé, ale docela efektivní, když uživatelé hlásí až 469% zvýšení míry konverze e-mailů. OptinMonster je jednou z předních e-mailových marketingových služeb nabízejících tuto funkci Exit-Intent mimo jiné možnosti přihlášení.

Přizpůsobte si svůj e-mail

Nejste bot a ani nejste předplatiteli. Svůj e-mailový marketing můžete zvýšit jednoduše personalizací svých zpráv. Podle Roberta Cialdiniho, chlapa za sebou Šest principů vlivu, lidé od vás častěji kupují, pokud vás mají rádi.

Stejně jako to, jak používáte úžasný design webových stránek a cílený obsah, abyste hovořili přímo se svými návštěvníky webu, snažte se přizpůsobit všechny zprávy, které odešlete svým předplatitelům. Protože víte, kdo jsou vaši odběratelé a co se jim líbí, můžete psát přizpůsobené e-maily, které mají největší dopad.

Příklad: Jednou jsem požádal předplatitele, aby zmínili svou největší bolest, když se přihlásili, a byl jsem příjemně překvapen odpověďmi, a tím spíše zpětnou vazbu, kterou jsem snadno získal. Pak jsem napsal e-maily, které se týkaly těchto bodů bolesti, a můžete hádat, co se stalo mým otevřeným kurzům ��

Stejnou zpětnou vazbu jsem použil k přepracování návrhu mého webu i obsahu a desetkrát jsem zvýšil počet konverzí.

Mix obsahu e-mailu

Nemůžete riskovat, protože spamman se snaží vydělat peníze, i když to znamenalo bombardovat účastníky nabídkami, nabídkami a dalšími nabídkami. Proto je důležité mít dobře promyšlenou e-mailovou marketingovou strategii informující o celém marketingovém procesu.

Pokud to nedává smysl, jen se snažte psát velmi informační e-maily s příležitostnou zmínkou o produktu. Vaše e-maily by měly být rozšířením obsahu na vašem webu, ale lepší. Díky vysoké hodnotě prostřednictvím e-mailů se zvýší vaše otevřené sazby a v konečném důsledku vaše konverzní kurzy. Budete mít také větší šanci vyhnout se složce se spamem.

Test, oplach a opakování

Na konci dne si vždy nezapomeňte vyzkoušet své metody a dát prst na to, co funguje a co ne. Tímto způsobem můžete ze svých snah o e-mailový marketing odstranit problémy, které dusí život. Zjevně se chcete držet věcí, které fungují, a pochovat cokoli, co není.

Nyní, když máte tipy, které potřebujete, abyste posunuli svou e-mailovou marketingovou strategii dopředu, co takhle se podíváme na ty nejlepší služby e-mailového marketingu pro WordPress?

5 Populární e-mailové marketingové služby pro WordPress

Následující služby e-mailového marketingu pracují s aplikací WordPress. To znamená, že existuje nespočet doplňků WordPress, které vám umožňují integrovat jakoukoli z těchto služeb s vaším webem během několika minut. Začneme s mým osobním favoritem.

MailChimp

nejlepší e-mailové marketingové služby pro WordPress MailChimp

MailChimp patří mezi nejlepší e-mailové marketingové služby, které si peníze mohou koupit. Ze své výroční zprávy za rok 2016 poslali zákazníci MailChimp pouze v tomto roce přes 245 miliard e-mailů. Služba MailChimp slouží po celém světě a usnadňuje milionům uživatelů WordPress odesílání hromadných e-mailů s rozsáhlou sadou nástrojů.

Tyto nástroje vám pomohou vybudovat vaši e-mailovou marketingovou kampaň od základu. Vytvoření seznamu e-mailů je snadné jako koláč a několik návrhů formulářů je jen na dosah. Nabízejí celou řadu funkcí i integrací. Můžete například odesílat automatické zprávy návštěvníkům, kteří opustí vozíky atd.

A je tu více…

K dispozici jsou podrobné zprávy, které měří dopad vašich kampaní na předplatitele. Z těchto přehledů je toho tolik, že se z nich můžete poučit, a dokonce je exportovat nebo stáhnout pro budoucí použití a budoucí generace. Například vidíte aktivitu v sociálních médiích, sledujete odkazy, kontrolujete konverzace a mnoho dalšího.

Stačí vědět, že bychom potřebovali příspěvek v této hloubce a délce, abychom mohli zkontrolovat vše, co MailChimp nabízí za ceny za odkoupení. Pokud MailChimp zní jako e-mailová marketingová služba, kterou potřebujete, společnost nabízí tři cenové plány:

 • Navždy Zdarma plán s až 2 000 odběrateli a 12 000 e-mailů za měsíc
 • Rostoucí obchodní plán začínající na 10 $ dolarů měsíčně a
 • Super výkonný program Pro Marketer začínající u těžkého odesílatele e-mailů začíná na 199 $ měsíčně

Vždy si vyberte plán, který funguje pro vaše podnikání. MailChimp vám umožňuje posílat e-maily z „vašich vlastních serverů“ úpravou vašich záznamů DNS, což je proces, který tým podpory jasně stanoví. Jinými slovy, zdá se, že e-maily pocházejí z vaší domény namísto serverů MailChimp.

MailChimp můžete vždy integrovat do svého webu WordPress pomocí kterékoli z metod nabízených na hlavním panelu, to znamená, že se musíte dotknout kódu. Abychom tomu zabránili, integrujeme MailChimp s WordPress pomocí pluginu.

Získejte MailChimp

MailChimp pro WordPress

MailChimp pro WordPress

Jen abych to dostal tam, chtěl bych prohlásit, že MailChimp pro WordPress není přidružen ke službě MailChimp. Plugin MailChimp pro WordPress je duchovním dítětem Dannyho van Kootena, Ibericode, Lap a Harish Chouhan.

Umožňuje vám propojit váš web WordPress se svým mailingovým seznamem MailChimp. Navíc je dodáván s nástrojem pro tvorbu formulářů, který můžete nejlépe využít, pokud jste docela obeznámeni s HTML a CSS. S několika vylepšeními však můžete vytvořit jakoukoli formu, jakou si dokážete představit.

Instalace pluginu je navíc snadná, protože vše, co potřebujete, je klíč API, který lze snadno získat. MailChimp pro WordPress se hladce integruje s úžasnými rozšířeními a pluginy, jako jsou MailChimp reCAPTCHA, WPBruiser, WooCommerce, kontaktní formulář 7, BuddyPress, MemberPress a Easy Digital Downloads. Plugin můžete dále integrovat s komentáři WP a registračními formuláři.

Můžete připojit bezplatný plugin MailChimp pro WordPress s plánem zdarma MailChimp a mít kompletní e-mailový marketing za méně než 10 minut.

Stáhněte si MailChimp pro WordPress

Neustálý kontakt

Neustálý kontakt

Konstantní kontakt vás zahajuje 60denní bezplatnou zkušební verzí, která vám umožňuje zasílat neomezené zprávy 100 předplatitelům. To je ideální pro malé ukázkové publikum, například pro testery mobilních aplikací nebo malé zaostřovací skupiny. Je to také nejjednodušší nastavení a spuštění – první e-mail jsem poslal ve 3 krocích. Bylo to tak snadné.

V závislosti na počtu odběratelů budete muset upgradovat na e-mail nebo e-mail plus plán, který stojí mezi 20 a 295 $ za měsíc. 295 $ je za 50 000 kontaktů s 2 GB webového úložiště, neomezenými kampaněmi, kupony, průzkumy, propagací událostí, reportováním a automatickými odpověďmi.

Další významné funkce…

… Zahrnují nástroje pro vytváření seznamů, správu kontaktů, bezplatné koučování, úžasnou podporu, archivy atd. Pak jsem viděl hotové šablony! Jaká obrovská sbírka krásných e-mailových šablon. Web pro web Constant Contact je vážně vytvořen pro drobného podnikatele.

Konstantní kontakt je ideálním řešením, pokud se chcete vyhnout nadměrnému a obtěžujícímu přístupu ve prospěch minimalismu. Na rozdíl od většiny e-mailových marketingových služeb je Constant Contact zcela propuštěn. Užíval jsem si čisté rozvržení a útulný pocit. Existuje vlastní kódování, ale tvůrce e-mailů Drag & Drop vyhrává, takže jo.

Nejprve jsem skoro odhodil Constant Contact, ale další vyšetřování nyní potvrzují, že mnoho e-mailových marketingových služeb si mohlo od těchto lidí půjčit list. E-mailová služba tohoto kalibru vyžaduje odpovídající plugin WordPress.

ZÍSKEJTE neustálý kontakt

Konstantní kontaktní formuláře prostřednictvím MailMunch

Konstantní kontaktní formuláře prostřednictvím MailMunch - WordPress Pluginy

… A den je uložen. MailMunch, autor tohoto pluginu, je společnost, která zjednodušuje e-mailový marketing zaměřením na získávání zákazníků a generování potenciálních zákazníků. Tento plugin pro e-mailový marketing je vyvrcholením hodin tvrdé práce, Liz Gannes a outfitem pro e-mailový marketing nabízející vzrušující funkce za nízké ceny.

Tento plugin WordPress je stejně jako Constant Contact podceňován. Byl jsem zaujatý, dokud jsem nezkontroloval dostupné funkce. Chcete-li ochutnat vaši chuť k jídlu a dostat věci do chodu, můžete si z tohoto světa sestavit přihlašovací formuláře, co s 5 typy formulářů, asi 20 svůdnými tématy, nesčetnými poli formulářů a tvůrcem formulářů, který přijímá vlastní HTML.

Nejlepší funkce jsou samozřejmě uzamčeny v prémiových plánech, které začínají na 6,30 dolarů měsíčně. Budete potřebovat, aby si agentura užila celou řadu funkcí, které stojí 34,30 $ měsíčně. Plán zdarma obsahuje dvě plně přizpůsobitelná témata a základní funkce, které potřebujete ke sběru e-mailů.

Nastavení celé věci je jednoduché, budete hotovi za pár minut. Všechny formuláře, které vytvoříte pomocí tohoto doplňku, fungují (měl bych vědět, testoval jsem) a přihlašují uživatele k odběru libovolného seznamu konstantních kontaktů, který si přejete. Pokud již kontakt existuje, plugin automaticky aktualizuje účastníka.

Opravdu bychom potřebovali celou recenzi, abychom pokryli všechny ostatní funkce, které jsme nezmínili, včetně laskavého uživatelského rozhraní, podrobné analýzy, autoresponderů a intuitivního tvůrce e-mailu. Jednoduše řečeno, Constant Contact a tento plugin pro generování vedou dobře spolu jako chléb a máslo.

Související: Mají druhý plugin, Doplněk MailMunch WordPress která se integruje s konstantním kontaktem podobným způsobem.

Stáhněte si konstantní kontaktní formuláře od MailMunch

AWeber

nejlepší e-mailové marketingové služby pro WordPress AWeber

El numero dos na našem seznamu dnes je AWeber, populární e-mailová marketingová služba, která existuje již od roku 1998. Jejich hlavní posláním je a stále je pomáhat „… malým podnikům a podnikatelům vytvářet a odesílat e-maily, které lidé milují…“, aby „… spojte se s [řečenými lidmi] způsoby, které rozšiřují jejich podnikání. “

Pokud jde o e-mailové marketingové služby, má AWeber dlouholetou reputaci v poskytování prvotřídních služeb za cenu, která vyhovuje všem přes celý účet. Slouží stovkám tisíc obchodníků ze všech oblastí života, což znamená, že jste ve skvělé společnosti.

V oddělení funkcí znamená AWeber seriózní podnikání. Je plná možností, jako jsou autoresponders, tuny e-mailových šablon, podrobná analýza, úžasná podpora zákazníků, snadno použitelný nástroj pro tvorbu formulářů, integrace sociálních médií, mobilní aplikace, editor drag and drop, segmentace účastníků a seznam pokračuje a dále.

Integrace AWeberu je velmi jednoduchá a díky šikovnému pluginu známému jako Hustle to můžete udělat za méně než 5 minut. To je pravda, protože se nemusíte o nic starat; nabízejí vám 30denní bezplatnou zkušební verzi. Plány se pohybují v rozmezí 19 až 149 dolarů za měsíc, přesto si můžete vytvořit vlastní plán přesně podle svých potřeb.

Získejte AWeber

Ruch

Hustle - vyskakovací okna a zasílání e-mailů - zásuvný adresář - WordPress

Hustle, špičkový e-mailový marketingový plugin pro WordPress, vám pomůže integrovat nejen AWeber, ale také MailChimp a osm dalších e-mailových marketingových služeb. To vše děláte z snadno použitelného administračního panelu, který je plný nejlepších možností. Opět stačí klíč API, který je snadný … víte, jak to chodí.

Díky integraci e-mailových služeb v minulosti máte možnost navrhnout formuláře pro přihlášení podle vašich přání, a to pomocí 4 předdefinovaných stylů, neomezených barev, dalších polí, ohraničení, tvarů a animovaných ikon. Pokud chcete vyzkoušet své konstrukční kotlety, má Hustle také ustanovení pro vlastní CSS.

Posledním krokem je přizpůsobení vzhledu a chování vašich přihlášených formulářů na vašem webu. Formulář můžete přidat kdekoli na svůj web pomocí krátkého kódu. Kromě toho můžete za svůj obsah přidávat formuláře nebo vytvářet vyskakovací a zasouvací formuláře pro zvýšení odběru. Interaktivita v této věci!

S více než 70 000 aktivními instalacemi se Hustle od WPMU DEV daří mnoha standardům. Přihlaste se na AWeber a integrujte se s Hustlem, abyste dnes mohli zahájit svou e-mailovou marketingovou kampaň. Čím dříve začnete, tím lépe.

Automaticky přeloženo z angličtiny

Mad Mimi

Mad Mimi Email Marketing Vytvořit odesílat a sledovat HTML e-mailové zpravodaje

Mad Mimi je krásný ESP s naprosto jedinečným přístupem k e-mailovému marketingu. Ale i s hordou funkcí se jim tito chlapi podaří, aby to pro vás kamaráde bylo snadné. Spravoval jsem seznam adres v Mad Mimi a nemůžu si stěžovat. Tato vysoce výkonná služba přitahuje mobilní aplikaci.

Vše od registrace, vytváření formulářů a e-mailů, až po spojení s vašimi odběrateli je stejně snadné jako A, B, C. Tvůrce formulářů je úžasný a má všechny funkce, které potřebujete k vytvoření krásných zpravodajů bez ohledu na příležitost nebo sezónu. Na svou stránku na Facebooku můžete dokonce zdarma přidat formuláře!

Samozřejmě mají navždy bezplatný plán, který vám umožní uložit 100 kontaktů a posílat neomezené e-maily. Plány programu Pro stojí 10 až 369 dolarů za měsíc, v závislosti na vašich potřebách. Každý plán má úžasný seznam funkcí, které vás připraví a rozběhnou se v jiffy.

Admin dashboard je radost pracovat. Dopřejte si zážitek z designu z tohoto světa s úžasným tvůrcem drag-and-drop, integrujte své propagace se sociálními médii, vytvářejte kanály RSS a spravujte své publikum jako šéf s Mad Mimi. Exportujte své seznamy snadno, pokud byste se chtěli pohybovat kolem a tak dále.

Mad Mimi je jednou z největších e-mailových marketingových služeb, musíme ji propojit s jedním z nejlepších pluginů pro budování seznamu pro WordPress.

Získejte Mad Mimi

Prospívá vede

Thrive vede konečný plugin pro vytváření seznamů pro WordPress

Nejlepší plugin pro vytváření seznamů pro WordPress, Thrive Leads je dodáván s 30denní zárukou výkonu. To znamená, že pokud se vám Thrive Leads za 30 dní nelíbí, můžete požádat o vrácení peněz. Správně, nenabízejí bezplatnou verzi. Thrive Membership stojí pouhých 19 dolarů za měsíc a zahrnuje neomezené licence na web a všechny produkty ThriveThemes.

Nabízejí další tři jednorázové plány. Můžete jít o licenci pro jeden web, která stojí 67 dolarů, 5 stránek za 97 dolarů nebo za 15 dolarů za balíček 147 dolarů. Volba zde záleží na vašich potřebách, přestože Thrive Membership zní lépe.

Další skvělý doplněk k Thrive Leads. To je přesně důvod, proč doporučuji Thrive Themes všem jako jediné řešení pro jejich online marketing. Ještě jednou díky, Shane! – Gary Kaminski

Seznam funkcí se táhne odtud až na Měsíc a zpět. Mluvíme o věcech, jako je SmartExit +, SmartLinks, testování A / B, krásné animace, laserové ostření, spouštěče založené na interakci, každý typ formuláře pro přihlášení, úžasné zprávy a nespočet integrací s populárními e-mailovými marketingovými službami, včetně Mad Mimi.

Link Thrive vede k Mad Mimi nebo k jakékoli e-mailové marketingové službě a máte silné řešení pro vytváření seznamů pro své podnikání, ať už jste začátečník, profesionál, agentura nebo velká společnost. Ne, opravdu, nemusíš jít někam jinam.

Získejte prosperující potenciální zákazníky

GetResponse

E-mailový marketingový software GetResponse

Vychováváním vzadu je GetResponse, poslední na našem seznamu, ale v neposlední řadě z hlediska funkcí a použitelnosti. Okamžitě můžete začít 30denní bezplatnou zkušební verzí, není nutná žádná kreditní karta. Po registraci, která zahrnuje ověření pomocí SMS, se dostanete na příjemný dashboard.

Zde si můžete zvolit přidání kontaktů, vytvoření formuláře nebo vytvoření zpravodaje. Pouhá tři tlačítka, což je daleko od obsáhlého seznamu funkcí, témat a možností, na které je GetResponse nejznámější. Můžete například zkopírovat a vložit, nahrát nebo importovat kontakty ze služeb třetích stran, jako jsou Dokumenty Google, SalesForce atd..

Tvůrce formulářů fouká všechny ostatní e-mailové marketingové služby z vody! Pořád jsem procházel dolů, což vypadalo jako nemožné množství nádherných témat ve více kategoriích a formátech. Můžete vytvořit formuláře pro kampaň Facebook stejně snadno, jako můžete vytvořit formulář pro přihlášení na postranním panelu.

getresponse-newsletter-builder

GetResponse Newsletter Builder ��

To není konec. Tvůrce formulářů je vybaven funkcí Color Magic, která naimportuje barvy vašeho webu a přizpůsobí a použije ve vašich formulářích, jak budete chtít. K dispozici máte 7 aplikací Builder List pro pevný pruh, stahování, ukončení vyskakovacích oken, posouvání, otřesy, obrazové pole a formuláře přihlašovacích formulářů.

Formáty můžete rychle vytvářet pomocí prostého editoru HTML a se všemi integracemi balíčků GetResponse pravděpodobně nebudete nakonec potřebovat plugin. Můžete mezi sebou propojit své formuláře s webem WordPress, obchodem WooCommerce a stránkou Facebook.

V oddělení zpravodajů můžete k přetahování e-mailů, které přinášejí docela punč, použít buď drag-and-drop, nebo obyčejný HTML Builder. Tvůrce drag and drop je dodáván s milionem a jedním šablonem zpravodaje a více funkcemi, než kdy budete potřebovat.

Získejte GetResponse

Kontaktujte formuláře od WPForms

Kontaktní formulář od WPForms - Drag Drop Builder Builder pro WordPress - WordPress Pluginy

GetResponse spárujeme s kontaktními formuláři od WPForms, protože ten je jednoduchým, ale plnohodnotným mistrovským dílem stejně jako ten první. Na první pohled můžete tento plugin i GetResponse zavřít, ale jakmile projdete dveřmi, dobroty vás odstrčí z nohou.

Contact Forms by WPForms má v době psaní více než 90 000 instalací. Stačí nainstalovat a aktivovat plugin na svůj web. Dále musíte vytvořit formulář. To je místo, kde začíná vzrušení. Plugin je dodáván s intuitivním tvůrcem drag-and-drop, který zefektivňuje celý proces návrhu.

A je stavitel formulářů nabitý funkcemi nebo co? Pouhý počet dostupných možností ve bezplatné verzi způsobí, že se vaše hlava točí. Budete však potřebovat verzi 99 $ pro integraci do vašeho seznamu GetResponse. Bezplatná verze vám umožní připojit se pouze ke stálému kontaktu.

Se všemi funkcemi, které získáte, včetně integrace s platebními branami, nebude verze Contact Forms by WPForms Pro znít tak špatně. Plány začínají na pouhých 39 dolarů ročně, ale pamatujte, že GetResponse přichází s mnoha dalšími integracemi.

Stáhněte si kontaktní formuláře od WPForms

Bonus: Ninja vyskakovací okna pro WordPress

Ninja vyskakovací okna pro WordPress

Pokud jste již nějakou dobu součástí komunity internetového marketingu, bezpochyby jste slyšeli, jak lidé mluví o důležitosti sestavení seznamu e-mailového marketingu. To vám nejenže umožní rozvíjet váš vztah se čtenáři, protože máte způsob, jak s nimi přímo komunikovat, ale také vás chrání před nepříznivými účinky aktualizace algoritmu Google – pokud vám aktualizace způsobí pád SERP, můžete také při publikování nového příspěvku stále přitahujte provoz na svůj blog zasíláním e-mailem svůj seznam. Cílové publikum, rozvíjející se vztahy a stabilní provoz mohou být pro vaši spodní linii jen dobrou věcí.

Pokud chcete rozšířit svůj seznam e-mailů, vyskakovací okna jsou osvědčeným způsobem, jak upoutat pozornost návštěvníka, a zajistit tak, že je pravděpodobnější, že se přihlásíte k odběru. Existují etická hlediska, ale vyskakovací okna mají prokazatelně lepší výsledky při rozšiřování e-mailových seznamů.

Ninja Popups pro WordPress je skvělý plugin pro každého, kdo chce rozšířit svůj seznam adresátů. Plugin podporuje dvanáct různých služeb e-mailového marketingu, včetně AWeber a MailChimp.

Součástí pluginu je řada fantastických vzhledů, které vám umožní vytvořit několik krásně vypadajících vyskakovacích oken. S řadou možností přizpůsobení (viz níže uvedené snímky obrazovky pro představu o kvalitě vyskakovacích oken, které plugin dokáže vytvořit), můžete navrhnout vyskakovací okno ve svém vlastním obrázku a v souladu se značkou svého webu. Můžete také vytvořit vícestránková vyskakovací okna, což je užitečné, pokud je vaše publikum rozděleno do velmi odlišných zájmových skupin.

Vyskakovací okna mohou být nepříjemná, pokud jsou příliš impozantní, ale plugin Ninja Popups vám umožňuje vybrat, kdy se zobrazí vaše vyskakovací okno. Může to být poté, co návštěvník dosáhne určitého bodu v článku, po období nečinnosti nebo když návštěvník projeví úmysl opustit váš web. Můžete také nastavit test A / B, abyste mohli analyzovat, kdy vaše vyskakovací okna nejlépe převádějí, a také porovnat dva různé návrhy, což vám umožní získat nejlepší možné výsledky. A pokud si chcete vybrat ještě více vzhledů, je k dispozici Themes Pack for Ninja Popups.

Získejte Ninja vyskakovací okna


Jaký skvělý průvodce do světa e-mailového marketingu, ale je toho tolik, že bychom v tomto příspěvku nemohli všechno zmáčknout. Existuje mnoho dalších služeb e-mailového marketingu pro WordPress a nechci mě začít s pluginy pro vytváření seznamů. Možná jste obětí dalších tipů pro e-mailový marketing, které jsme vynechali.

Jsem velkým fanouškem MailChimp a MailChimp pro plugin WordPress, ale to jsem jen já. Jaká je vaše oblíbená kombinace? Kterého poskytovatele e-mailových služeb používáte? Pokud máte dotaz nebo návrh, dejte nám vědět v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map