Dokonalý průvodce bezplatnými tématy WordPress

Dokonalý průvodce bezplatnými tématy WordPress

Pokud se jen chystáte podniknout první kroky nahoře v oblasti vývoje webu, může být tento konečný průvodce zdrojem pro vás..


V dnešní době se zdá, že stavět webové stránky není žádný inteligence. Je to zřejmé. Ať už provozujete malou pekárnu nebo se chystáte patentovat a vyvíjet skvělý vynález, je nemožné přeceňovat důležitost online přítomnost pro jakékoli podnikání v dnešním propojeném světě. A tam přichází web. Web je vaše vlastní online identita. Dobrou zprávou je, že s WordPress Platforma CMS si může kdokoli vybudovat vlastní web, aniž by na něj utratil ruku a nohu. Eureka!

Skutečnost, že WordPress je bezplatná platforma s otevřeným zdrojovým kódem a neomezený oceán bezplatných a prémiových témat, to je to, co dělá to úžasným. Skutečnost, že s tím můžete dělat spoustu zdarma, je to, co volá lidem. Řekněme, že s WordPress si lidé mohou vyzkoušet své nápady, aby plnili své sny, koníčky a přání. Přestože největší překážkou je často výběr správného tématu WordPress. S tolika možnostmi může být matoucí.

Dobrou zprávou je, že na webu je k dispozici ohromující množství bezplatných témat WordPress. Špatnou zprávou je, že existuje obrovské množství bezplatných motivů WordPress, které můžete vyzkoušet.

Ve skutečnosti není nic špatného na použití bezplatného WordPress téma – mějte na paměti, co jste a co nedostáváte.

Co je bezplatné téma WordPress?

Nejprve je zdarma téma WordPress jedním z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů, jak vytvořit web zdarma, kvůli Petovi! Zdarma téma WordPress je to, co pomůže lidem, kteří nemají spoustu peněz, ale mají touhu a sen. Kromě toho jsou ochotni pracovat na tomto snu sami. Témata zdarma jsou skvělá pro ty, kteří mají rozpočet, a nemají dostatek peněz na náhradní. Nejlepší věc na bezplatných tématech je, že jakmile na to půjdete, můžete ji vždy upgradovat na prémiové řešení nebo přepnout na jiné bezplatné téma..

Existuje spousta tématických obchodů včetně TemplateMonster, WPExplorer, ThemeIsle a další nabídka skvělých bezplatných témat WordPress, která přitahují pozornost uživatelů k jejich digitálním produktům. A samozřejmě WordPress.org Téma úložiště má největší sbírku bezplatných témat WordPress k dispozici online, což je skvělé místo k testování vod a začít s tématy WordPress.

Licence GPL

Přiznávejte, že jste ve svém životě nikdy nečetli jednu softwarovou licenci. Většina lidí jim nikdy nevěnovala pozornost. Když mluvíme o volný, uvolnit WordPress témata, Licence GPL je nevyhnutelnou součástí. Proč je to důležité? Pojďme na to trochu světla.

GPL jednoduše zajišťuje, že máte svobodu spouštět, studovat a měnit program / kód a dále distribuovat a upravovat jeho kopie ostatním. GPL pro vás tedy znamená svobodu, nikoli cenu. Jinými slovy, jakmile provedete změny kódu, jste povinni jej uvolnit pomocí stejné licence. Výsledkem je, že čím více lidí je vylepšeno, tím lepší a silnější je tento software. A to snižuje fakt, že licence GPL se zaměřuje na věci zdarma a nic na ceně nic.

99% bezplatných motivů WordPress obsahuje licenci GPL. To znamená, že si je můžete zdarma stáhnout a používat!

Creative Commons

Pojďme kupředu. Licence Creative Commons (nebo CC) je další veřejná licence na autorská práva, která umožňuje lidem sdílet, používat a stavět na vytvořených odvozených dílech. Ve skutečnosti poskytuje autorovi flexibilitu a chrání uživatele, kteří redistribuují autorovo dílo.

Existuje několik licencí CC. Některé motivy WordPress najdete pod licencí CC. Jak uvidíte, obvykle nejsou součástí úložiště motivů.

Volná témata jsou stejná, ale některá volná témata jsou rovnocennější než jiná

Při výběru bezplatného motivu WordPress je důležité zkontrolovat typ licence, pod níž jsou. Proč? Odpověď zní, záleží. To je vše o právech, která s ním můžete dělat.

Výhody bezplatných témat WordPress

Skutečnost, že bezplatná témata WordPress jsou zdarma, se jeví jako skvělá. Ale je to lidská povaha být nespokojen s méně. Vždycky chceme víc. Najděte si zdarma WordPress téma, které se vám líbí, a jednoduše jděte na to. Jaké jsou výhody pro vás??

 • Faktor snižování nákladů
  Jakmile najdete bezplatné téma, které se vám líbí, pokračujte a použijte jej na svém webu. Použijte svou představivost místo vaší peněženky. Pokud z nějakých důvodů budete chtít přejít na prémiové téma, nic vás nezastaví. Naproti tomu u prémiových témat může být obtížné získat zpět své peníze.
 • Podpora neuvěřitelných pluginů
  Navzdory skutečnosti, že bezplatná témata WordPress nejsou podporována, můžete najít mnoho dostupných zdrojů, které vám pomohou zbavit se všech těch starostí. A co víc, můžete pomocí bezplatných pluginů nahrát datum, upravit a provést jakékoli změny.
 • Výběr odrůd
  Nic není konstantní, ale změna. Budete chtít provést změny. Kromě toho můžete provádět jakékoli změny. Jakmile se na to rozhodnete, experimentujte. Experimentujte s tolika bezplatnými tématy WordPress, kolik chcete, a najděte řešení, které nejlépe vyhovuje vašemu jemnému vkusu.

Slabé body bezplatných témat WordPress

No, ať se vám to líbí nebo ne, ale ve vašem Chardonnay je vždy černá muška. A bezplatná témata WordPress nejsou výjimkou.

 • Není unikátní
  Přestože existuje mnoho krásných bezplatných témat WordPress, spousta lidí je používá, protože jsou zdarma. Znamená to, že váš web nemusí vypadat jedinečně.
 • Špatně kódováno (možná)
  Bohužel existuje spousta špatně kódovaných, neohrabaných bezplatných témat WordPress. Ale existuje jen tolik skvělých možností. To znamená, že byste měli své téma prozkoumat a vždy otestovat, než jej nahrajete na svůj živý web WordPress.
 • Omezené funkce
  Pokud jde o vyladění celkového vzhledu vašeho webu, máte omezené možnosti úprav a nastavení.
 • Omezená podpora
  Většina bezplatných motivů WordPress nezahrnuje bezplatnou podporu, ale vývojáři dělají uvítací hlášení o chybách, pokud jste našli problém. Někteří vývojáři také nabízejí prémiové možnosti podpory, takže pokud budete potřebovat pomoc, možná budete muset vyslat trochu peněz.
 • Omezené aktualizace
  Protože volná témata jsou volný, uvolnit vývojářům může trvat déle, než budou poskytovat aktualizace, nebo mohou nakonec téma opustit společně.

Pokud si vyberete zdarma nebo prémiové téma WordPress?

Jakou možnost si tedy vybrat? Odpověď zní, záleží. Před výběrem je třeba zvážit spoustu věcí. Pomyslete na výhodu, kterou můžete získat. Ačkoli očekávání mohou být těžko zvládnutelná. Zpravidla to nevíte, pokud nebudete věnovat čas a úsilí pokusu. Abych to shrnul, obávám se, že nezačneme malé a budovat.

Prémiové téma WordPress je to pravé pro ty, kteří chtějí připojit svůj jedinečný a moderní web, který stojí za čas i peníze. Prémiové téma neznamená vždy lepší volba, to však může mít velký význam. Pamatujte, že za funkce, které nepotřebujete, máte vždy možnost zaplatit příliš mnoho.

Obecně lze říci, že prvotřídní téma je skvělý způsob, jak věci dělat s minimálním rozruchem. Navíc přicházejí s pokročilejšími funkcemi, jedinečnými vzory, častými aktualizacemi, zvláštní podporou pro vývojáře a skvělými možnostmi přizpůsobení. Přiznej to, se všemi těmi výhodami, proč ne?

Tipy pro vyzvednutí ideálního bezplatného tématu WordPress

Možná budete zvědaví, abyste našli spolehlivá bezplatná témata WordPress. To je přece jen důležité. Můžete ztrácet svůj drahocenný čas a peníze létat v noci poskytovatelé a nakonec dostanete nekvalitní produkt, který vás stojí za ruku a nohu. To není možnost.

Tady je hlava pro vás – pokud nemáte tušení, kde začít, podívejme se na některá skvělá bezplatná témata WordPress od předních společností vyvíjejících web, jako jsou TemplateMonster a WPExplorer. Proč ne? To je dobrý nápad. Kromě toho je řada bezplatných a prémiových témat WordPress, která nabízejí, omezena pouze vaší fantazií. Bez ohledu na to, v jakém výklenku jste, každý může najít to nejlepší možné Obchodní témata WordPress, elektronické šablony, módní a kosmetické blogovací stránky, portály designu a fotografie a mnoho dalšího.

Řekněme, že při procházení bezplatných témat WordPress byste měli vybrat ten, který může být snadno šité na míru vašemu zvolenému účelu. Máte misi nebo cíl, na kterém pracujete, že? Například, pokud si přejete připojit obchodní web, Monstroid2 Lite je to pravé pro vás.

Monstroid 2 Lite zdarma WordPress Téma

Monstroid 2 Lite zdarma WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Především by měl vizuální vzhled tématu WordPress ideálně vyhovovat vašemu účelu. A Monstroid2 Lite vás dostal do povědomí. Tato zcela čistá aplikace WordPress s licencí GPLv.3 s bezplatnou licencí vám může pomoci spustit webové stránky vaší firmy bez bolestí kódování. Monstroid2 Lite s hlavním zaměřením na obsah zahrnuje sadu písem Google, která zvýrazňují nejzajímavější části vašeho lepkavého obsahu. Dodává se se spoustou čistého bílého prostoru, který vám pomůže rozdělit váš obsah na snadno čitelné části. S programem WP Live Customizer můžete provádět jakékoli změny a okamžitě vidět výsledky svého experimentu. Čistý, citlivý a přitažlivý design vám navíc umožní svobodnou vůli založit jakoukoli firmu, elektronický obchod nebo web publikující online za běhu. Neuklepejte to, dokud to nezkusíte.

Samozřejmě můžete chtít vybrat téma WordPress, které je dobře kódované a postaveno na moderních webových standardech. Ujistěte se, že téma Corporate Free Business WordPress Theme obsahuje čistý, správně označený kód, který vám usnadní život od začátku.

Téma WordPress pro firemní podnikání zdarma

Téma WordPress pro firemní podnikání zdarma

Info & DownloadView The Demo

Navrženo pro obchodní a firemní webové stránky, toto bezplatné téma GPLv.3 WordPress vám může pomoci reprezentovat vaši jedinečnou značku nebo společnost pro vaše nepochopitelné návštěvníky stránek. S portfoliem můžete předvést své výjimečné práce a projekty, které přilákají vaše zákazníky, a vyprávět příběh své mise. Kromě toho podporuje obrázky, galerie a videa, aby povzbudil své budoucí klienty, aby se připojili k vaší značce. Nepodceňujte důležitost mít blogovou stránku pro propagaci vaší firmy. Proveďte jakékoli změny, experimentujte, vytvořte příčinu, ale všimněte si. Neváhejte a zahrajte si živé demo, abyste zjistili, zda se hodí k vaší jemné chuti.

Myslet si mobilní-první pokud nemáte velmi dobrý důvod. Pokud si chcete být jisti, že máte co největší provoz – ujistěte se, že vaše bezplatné téma WordPress reaguje. Plně citlivé rozložení, které se plynule přizpůsobuje různým digitálním zařízením, eliminuje šance na opuštění stránek. Kustrix Lite je nejvhodnější pro tento účel.

Kustrix Lite Zdarma módní blog WordPress Téma

Kustrix Lite Zdarma módní blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Jak se svět online stává stále více vizuálním; váš krásný web musí být viditelný na všech zařízeních poslední generace. Lidé procházejí a nakupují po celý den, proto by se váš citlivý a poutavý web měl objevit v těchto hladových výsledcích vyhledávače. Podívejte se na toto bezplatné téma WordPress s licencí 100% GPLv.3, přizpůsobené pro osobní blogy a fotografické projekty módy a krásy. Díky své poloze ve dvou sloupcích je téma snadno přizpůsobitelné a navigovatelné. Se společenskými možnostmi můžete získat slovo o svém novém dítěti.

Powered Free Blogování WordPress Téma

Powered Free Blogování WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Užijte si toto zcela zdarma téma WordPress s licencí GPLv.3 určené k vytváření blogů pro podnikání, technologie, životní styl a cestování. Dodává se s čistým, pohotovým a minimalistickým designem, který vám pomůže zaujmout a zaujmout návštěvníky hned od začátku. Udělejte vše, co je v jejích silách, abyste vytvořili blog, který stojí za to. Dodává se s WPML, Polylang, podporou RTL reklamy, sociálními médii, nastavením typografie, čistým a platným kódem a dalšími. Získejte to a plně jej využijte.

Nepropouštěj čisté a minimální zdarma WordPress témata. Při výběru motivu mějte na paměti, že vynikající design nikdy nevyjde z módy. Čistý rozestup vašeho webu ovlivňuje celkový vzhled vašeho webu. Pamatujte, že čisté a jednoduché návrhy jsou často nejlepším způsobem, jak předvést svůj obsah a být si všiml. Podívejte se na téma Melissa Photography WordPress.

Melissa Free Photography, Portfolio & Photo Studio WordPress Theme

Melissa Free Photography, Portfolio & Photo Studio WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Mít krásný minimalistický web může být rozdílem, který ovlivňuje rozhodnutí návštěvníků ve váš prospěch. Se společností Melissa si můžete vytvořit působivý web s fotografiemi a přinutit návštěvníka k pocitu krásy a slávy. Součástí je TM Gallery, která vám pomůže vytvořit a reprezentovat vaše jedinečná díla a projekty tím nejpřitažlivějším způsobem. WP Live Customizer vám umožňuje přizpůsobit šablonu do úžasné míry bez bolestí kódu. Zajistěte, aby se návštěvníci cítili zvláštně, když náhodou přistanou na vašem fotografickém webu.

Ananas Zdarma Fotografie Blog WordPress Téma

Ananas zdarma WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Toto minimalistické téma WordPress s licencí GPLv.3 zdarma vám může pomoci vyhrát bitvu o pozornost. Je dodáván se všemi potřebnými funkcemi, které byste mohli potřebovat k zahájení úspěšného blogu s mrknutím oka. Tato dobře kódovaná, pohotová a kompatibilní šablona kompatibilní s SEO může začít váš webový projekt a ušetřit vám tak čas i úsilí. Pineapple nabízí prostor pro vytvoření poutavého příběhu, který nelze potlačit. Navíc podporuje více typů médií, je kompatibilní s oblíbenými bezplatnými zásuvnými moduly, kontaktním formulářem 7 a dalšími. Teď dost řeči. Ponořte se a uvidíte, o co se jedná.

Vzhledem k tomu, že Google řadí webové stránky vhodné pro mobilní zařízení výše, SEO standard zajistí, aby byl váš web správně označen, aby byl ve výsledcích vyhledávače vysoko. Můžete tak získat maximální pákový efekt z klíčových slov a zvýšit šance, že lidé přistanou na vašem webu. Mnoho bezplatných témat WordPress je od začátku optimalizováno, ale jako vždy jsou jen některé z nich lepší než jiné.

Energico Free Gardening WordPress Theme

Energico Free Gardening WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

SEO-přátelské bezplatné téma GPLv.3 WordPress navržené s jasnou výhodou může zajistit, aby váš web udělal přesně to, co potřebujete. Energico je skvělou volbou pro zahradnické a krajinářské podniky. Je dodáván se spoustou Cherry pluginů, které představují váš jedinečný podnik tím nejpůsobivějším způsobem. Vyberte si z několika rozložení blogů, stylů záhlaví a zápatí a různých prvků uživatelského rozhraní, které nejlépe vyhovují vašim obchodním požadavkům. Vyzkoušejte nyní přilákat přirozený provoz z vyhledávačů.

Pytheas Téma firemního podnikání WordPress

Pytheas Téma firemního podnikání WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pytheas je čisté, minimalistické a pohotové téma GPLv.3 WordPress přizpůsobené pro firemní, obchodní a portfoliové webové projekty. Dodává se s vestavěnou podporou pro vaše drobné SEO strouhanku, WP Live Customizer, sociální média, kontaktní formulář 7 a další. Využijte tuto šablonu přátelskou k SEO a využijte své výhody online a více zapojte své návštěvníky online. Jděte do toho a začněte ještě dnes.

Catwalk Zdarma modelingová agentura reagující na téma WordPress

Catwalk Zdarma modelingová agentura reagující na téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Catwalk je další bezplatné WordPress téma přátelské k SEO, které je ideální pro váš další webový projekt. Vyrobeno s péčí a elegancí, může vám pomoci vytvořit nové digitální přední dveře pro vaši agenturu pro modeling. Postavte se tomu, vaše publikum si zaslouží to nejlepší. S Catwalk můžete propagovat svou značku 24/7, 365 dní v roce. Získejte maximální provoz z klíčových slov, o kterých víte, že způsobí konverze. Jaká je vaše volba??

Gratulujeme! Jste odborník na volné téma!

Abych to shrnul, WordPress je skvělá volba, která může růst s vámi a vaší firmou. A jakmile vyberete správné téma WordPress, může to mít velký vliv na váš úspěch. Jak vidíte, existuje spousta krásných bezplatných témat WordPress, ale pouze některé z nich mohou způsobit, že váš web bude vypadat jako milion dolarů. Výběr správného bezplatného tématu WordPress je ve skutečnosti vždy to nejtěžší. Vše, co potřebujete, je zážitek, který můžete získat pouze malým tréninkem pod pásem.

Jaké jsou podle vás nejdůležitější aspekty bezplatného tématu WordPress? A máte nějaká oblíbená témata, která nám chyběla? Dejte nám vědět v sekci komentářů – rádi bychom je zkontrolovali!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map