Automaticky sdílejte nové příspěvky WordPress do svých sociálních účtů

Sociální média jsou skvělý způsob, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu, ale správa každé sociální sítě pro váš web může být časově náročná práce. Vstup do každého účtu a manuální sdílení nejnovějších příspěvků může trvat déle než psaní a příprava nového obsahu. Většina moderních webových stránek je postavena na WordPress.


Většina z nás ví, že WordPress přichází s mnoha pluginy, které nám pomáhají automatizovat sociální sdílení, ale použití těchto pluginů znamená přidání dalších skriptů a funkcí do WordPress, které by mohly potenciálně prodloužit dobu načítání stránek.

Díky mnoha online nástrojům můžeme skutečně automatizovat naše sociální účty a zachránit se před jejich ruční aktualizací. Proč byste měli automatizovat své účty sociálních médií pomocí těchto technik? Výhody používání těchto technik jsou bohaté. Některé z těchto výhod jsou:

 • Čím menší jsou pluginy na vašem webu, tím menší jsou využívané prostředky serveru. To znamená, že váš web bude mít lepší doby načítání stránky.
 • Menší oznámení o aktualizaci znamená málo času investovaného do údržby pluginu.
 • Minimální doba věnovaná správě účtů sociálních médií.
 • Více společenských signálů vám může pomoci lépe se organicky řadit do SERP.
 • Tyto nástroje poskytují analytiku, takže víte, které příspěvky jsou virové.

Ohromen? Jednou budete implementovat jednu z těchto technik na svůj web. Tady jsou tedy tři způsoby, jak automatizovat sociální sdílení vašich webových stránek podporujících WordPress. Já osobně používám první metodu.

Metoda 1: Použití IFTTT, Buffer a Feedly

Moje doporučená metoda automatizace sociálního sdílení je pomocí tří bezplatných webových služeb: IFTTT, Pufr, a Krmivo.

IFTTT je úžasná služba, která nám umožňuje propojit různé účty a webové aplikace za účelem jejich automatizace. IFTTT používám k automatizaci mnoha úkolů a generování sestav a upozornění. Důrazně doporučuji a myslím, že je nejlepší ZDARMA věc k použití.

Buffer je úžasná webová aplikace, která vám umožňuje naplánovat sdílení příspěvků v konkrétních časech. Základní verze je zdarma k použití se všemi populárními sociálními sítěmi, jako je Facebook, LinkedIn a Twitter.

Feedly je software agregátoru zdrojů, který shromažďuje RSS zdroje zdrojů. Nejlepší věc na Feedly je, že jeho design je velmi jednoduchý a funguje při velmi vysokých rychlostech.

Chcete-li automatizovat vaše sociální média, musíte se nejprve zaregistrovat s Feedly, Buffer a IFTTT. Poté přidejte zdroj svého webu WordPress na Feedly pomocí vyhledávací lišty na pravé horní straně. Na webových stránkách podporujících WordPress lze výchozí zdroj RSS najít na adrese www.yourdomain.com/feed.

AddFeedFeedly

Vytvořte novou kolekci a klikněte na Sledovat.

Follow-AddNewCollection

Poté přejděte do vyrovnávací paměti a přihlaste se a připojte sociální platformy a stránky, které chcete konfigurovat. Chcete-li přidat více účtů, možná budete muset zakoupit „Úžasný plán“.

bufferapp

Nyní můžete propojit Feedly a Buffer pomocí IFTTT pomocí tohoto tutoriálu: If Feedly Then Add to Buffer. Ověřte své účty a vyberte kategorii Feedly, kterou chcete automatizovat. A je to! Všichni jste dobří.

Vyberte kategorii-IFTTT

If Feedly Then Add to Buffer od ahsanparwez - IFTTT

Nyní, kdykoli najdete nový příspěvek v kategorii webových stránek Feedly, bude váš příspěvek přidán do vyrovnávací paměti. Poslední věc, kterou musíte definovat, je kolikrát denně chcete automaticky sdílet příspěvky prostřednictvím vyrovnávací paměti.

Metoda 2: Použití TwitterFeed

TwitterFeed je přímá webová služba ve třech krocích, která umožňuje přidávat blogové zdroje a automaticky publikovat příspěvky na Twitteru, Facebooku, LinkedIn a App.net.

Nejprve přidejte zdroj a název zdroje blogu. Poté přejděte na Nastavení záloh, kde můžete definovat frekvenci aktualizací, obsah příspěvku, třídění příspěvků, předponu příspěvku a příponu příspěvku.

TwitterFeed-Add

Jakmile budete hotovi, musíte pro sdílení příspěvků vybrat požadované sítě sociálních médií.

TwitterFeed-step2

Metoda 3: HootSuite

HootSuite byl už dlouho. Je to velmi účinný nástroj pro správu sociálních médií, kde je plánování příspěvků ke sdílení na více sociálních účtech velmi snadné. Podporuje Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Foursquare, WordPress a mixi.

Nejprve si zaregistrujte bezplatný účet na webu Hootsuite.com a přidejte si preferované účty sociálních médií.

HootSuite-AddAccounts

Dále přejděte na Vydavatel a přidejte RSS svého blogu.

HootSuite-AddRss

Nakonec musíte do svých příspěvků přidat AutoSchedule.

HootSuite - automatizace

HootSuite se snadno konfiguruje a na jednom účtu můžete naplánovat až 10 příspěvků najednou. Navrhuji, abyste pro různé weby WordPress používali různé účty HootSuite.

Myšlenky

Doufám, že vám tyto techniky budou užitečné. Pokud víte o více trikech a technikách automatizace zveřejňování sociálních médií bez pluginů, sdílejte je v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map