8 tipů pro vytvoření dlouhého obsahu pomocí WordPress

Tipy pro vytváření dlouhého obsahu pomocí WordPress

Dlouhodobé články WordPress jsou skvělým způsobem, jak poskytnout čtenářům podrobné informace o daném tématu. Obecně platí, že máte jen sekundu, abyste upoutali pozornost čtenáře. Jinak se přesunou k někomu, kdo jim může dát, co chtějí. Pokud se zajímají o určité téma, jsou cenné, srozumitelné a snadno navigovatelné informace.


Význam vysvětleného obsahu s dlouhými formami

Pokud jde o WordPress, články s dlouhým tvarem obvykle odkazují na články o délce přes 1000 slov. Proč byste měli mít čas na vytvoření obsahu tak dlouho? Existuje několik důvodů.

Za prvé, zvyšuje se tím čas na místě. Čím delší je kopie, tím déle uživatel stráví aktivním čtením stránky (nebo více stránek) na vašem webu.

Vyhledávače také inklinují k upřednostňování dlouhodobého obsahu. Podle Backlinko, příspěvky, které se řadí na první stránku výsledků vyhledávání Google, mají neuvěřitelných 1 890 slov. Pokud tedy chcete hodnotit vyšší zaměření na delší obsah, je to solidní strategie.

Plus dlouhý obsah je ostřejší. Vylepšením délky článků můžete také posílit účty sociálních médií (a provoz).

Zatímco první důvody jsou více založeny na SEO, existují také důvody pro vytvoření delšího obsahu pro vaše publikum. Například celkový uživatelský dojem na vašem webu. Snadná navigace v obsahu dlouhého formuláře usnadňuje uživatelům vyhledání informací, které hledají. To vytváří pozitivní zážitek a často je vede k tomu, aby se při příštím hledání odpovědi vrátili přímo na váš web..

Jak tedy postupujete při vytváření dlouhého obsahu pomocí WordPress? Níže nabízíme 8 tipů, které můžete využít k tomu, abyste využili a vytvořili co největší dopad na svůj web WordPress s delšími články.

1. Vyberte správné téma

Píšete svým čtenářům, takže se ujistěte, že jim dáváte témata, o která se skutečně zajímají. Podívejte se, jaké typy věcí hledají, nebo se podívejte na nejčastější otázky, které jsou položeny. Poskytnutí těchto hodnotných informací dává čtenářům důvod, aby do vás věřili a viděli vás jako autoritu v daném tématu.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je jít do Quory a zjistit, které otázky jsou položeny ve vašem výklenku. To vám může sdělit, o co se vaše publikum zajímá. Poté můžete pomocí analýzy sociálních médií udělat totéž a zkontrolovat, která témata jsou trendy. Fóra a podobné online prostory často dělají trik, pokud je váš rozpočet na výzkum nízký.

Sada nástrojů Moz Pro SEO

Pomocí trendů Google a Zpráv Google můžete také zjistit, co lidé hledají a číst nejvíce. Pokud však chcete ušetřit více peněz, použijte některé z nejlepších nástrojů pro výzkum témat a trendů. Moz je skvělá volba, která vám může pomoci posunout váš marketing obsahu a SEO na další úroveň.

2. Zaměřte se na vždyzelený obsah

Samozřejmě budou existovat některá témata, která přirozeně budou mít datum vypršení platnosti nebo budou vyžadována pouze po krátkou dobu. Tento typ obsahu jsou obvykle tiskové zprávy, obecné aktualizace událostí nebo cokoli jiného, ​​co se děje se značkou, oznámení atd. Existují také komentáře k aktuálním událostem nebo příspěvkům na blogu, které se vztahují k trendům, které budou projít – pamatujte pouze na debatu „Laurel vs Yanny“ nebo „Bílé a zlaté vs černé a modré šaty“. Mnoho značek skočilo na trend a zveřejnilo o něm, ale nebyly to dlouhé blogové příspěvky, protože nejsou vždy zelené. Můžete se rozhodnout psát o těchto věcech, ale je nejlepší zaměřit se na témata, která obstojí ve zkoušce času. Na vytváření tohoto obsahu budete věnovat spoustu času a úsilí, takže z něj budete chtít získat co nejvíce času a výhod..

CoSchedule Free WordPress plugin

Existuje spousta nástrojů, které můžete použít, a jedním z nejlepších příkladů je zásuvný modul CoSchedule, který vám pomůže naplánovat váš obsah a různé aktualizace, takže váš obsah zůstane vždy čerstvý a zajímavý pro vaše čtenáře. Tento šikovný nástroj vám umožní spolupracovat s vaším týmem a zadávat úkoly, získat přehled o celé marketingové strategii, vědět, jaké jsou nejlepší časy pro zveřejnění příspěvků atd..

3. Pomocí nástrojů upravte a korigujte

Psaní není vždy snadné, zejména pokud jde o úpravy a korektury obsahu, jakmile budete hotovi. Může existovat mnoho gramatických chyb nebo pravopisných chyb, které nikdy nejsou dobré pro vaši pověst. Naštěstí však existují nástroje, které vám v této oblasti pomohou zlepšit.

Gramatický asistent psaní

Gramatika je nástroj, s nímž jste pravděpodobně obeznámeni, protože jej používají miliardy lidí, a je to jeden z klíčových nástrojů pro každého spisovatele. Můžete se spolehnout na gramatiku, aby intuitivně zkontrolovala všechny své gramatické a pravopisné chyby, interpunkční chyby a chyby stylů. Jeho použití jde nad rámec jakýchkoli výchozích korektorů, jako jsou ty, které najdete v aplikaci Word nebo Dokumenty Google. Je to zdarma, ale pokud dostanete placenou verzi, můžete snadno zkontrolovat plagiátorství a získat ještě lepší analýzu obsahu.

Korektury zdarma WordPress Plugin

Na druhou stranu je bezplatný modul Proofreading od společnosti Scribit plugin, který můžete použít přímo ve WordPressu. Můžete jej nastavit tak, aby zdůrazňoval všechny vaše chyby během psaní, nebo se tyto chyby mohou objevit v samostatném okně. Můžete přidat speciální terminologii, takže je přizpůsobená a připravená k použití.

Průvodce stylem zdarma WordPress Plugin

A konečně je Průvodce stylem průvodce doplňkem, který vám pomůže vytvořit sadu pravidel pro tvůrce obsahu, která budou dodržovat, což vám umožní mít konzistentní kvalitu obsahu v celé strategii marketingu obsahu. Může pokrýt vše od interpunkce po formátování.

4. Upravte obsah

Lidé rádi sdílejí obsah, který považují za zajímavý a že si myslí, že by o něj měli stejně zájem ostatní. Usnadněte si sdílení obsahu, abyste rozšířili svůj dosah a dopad vašich článků s dlouhým tvarem. A stejně jako u všech věcí WordPress, můžete si vybrat z mnoha doplňků pro sociální sdílení.

Integrujte sociální média s AddThis

AddThis nabízí několik pluginů, které můžete použít, aby byl váš obsah ostřejší. Je to skvělá platforma, která umožňuje rychle a snadno přidávat plovoucí tlačítka sdílení, tlačítka pro sledování sociálních profilů a dokonce i související příspěvky. Budete si muset zaregistrovat bezplatný AddThis účet, abyste mohli používat pluginy a prohlížet si analytické údaje o vašem nejoblíbenějším sdíleném obsahu, doporučujících sítích, zobrazeních stránek a dalších.

Candy Social Widget

Nebo pokud hledáte jednodušší možnost, zvažte plugin pro sociální Candy Widget. Přidá intuitivního tvůrce sociálních widgetů, který můžete použít k přidání vašich preferovaných odkazů na sociální profil do kterékoli oblasti připravené pro widget. Vyberte si z 25 sociálních sítí, 3 stylů tlačítek a přizpůsobitelných rozměrů.

5. Formátujte svůj obsah

Čtenáři chtějí obsah, který lze snadno strávit, kde mohou rychle najít přesnou informaci, kterou hledají. Skvělý způsob, jak jim s tím pomoci, je formátovat váš obsah tak, aby měl jasné nadpisy, titulky a seznamy, aby mohli procházet článkem o dlouhém textu a rychle najít přesné téma, které hledají..

Stáhněte si snadný obsah

Můžete také zvážit přidání obsahu. Pro dlouhodobý obsah je to pro čtenáře často velmi užitečné. Pokud vaše téma WordPress tuto funkci nezahrnuje, trik doplní plugin jako Easy Table of Content. Tento plugin je přesně tak, jak je inzerován – snadný způsob, jak přidat obsah do svých příspěvků nebo stránek. Plugin pracuje automaticky popadnutím záhlaví. Pomocí přiložených možností vyberte styl obsahu, formátování odrážek, hierarchickou podporu, plynulé posouvání a další.

6. Přidávání vizuálů je nutné

Skvělý způsob, jak získat informace pro čtenáře, je prostřednictvím vizuálů, jako jsou infografiky, grafy nebo jiné obrázky. Jsou ideální pro kondenzaci informací do jednoduchého formátu. A i když obrázky nejsou potřeba, je dobré je stejně přidat, rozložit dlouhý text.

Infographic Maker - iList

iList Infographic Maker je plugin WordPress, který vám pomůže vytvořit vizualizaci dat a informací, která vypadá dobře a okamžitě upoutá pozornost čtenáře. Můžete vytvářet krásné seznamy, infografiky, grafy a grafy a může to znamenat rozdíl ve vaší marketingové strategii pro obsah.

Vision Interactive - Image Map Builder pro WordPress

Aplikace Vision Interactive Image Builder vám umožňuje dělat více se svými obrázky – přidávat text, poznámky, odkazy, tvary, čáry a další věci, které vám mohou pomoci objasnit váš bod a inspirovat lidi. Můžete vytvářet interaktivní obrázky, brožury a vyprávět příběh během několika sekund.

Vizualizér: Správce tabulek a grafů pro WordPress

Nakonec vytvořte tabulky a grafy vizualizátoru k vytvoření interaktivních grafů, grafů a dalších vizualizačních nástrojů, které pomohou vašemu publiku porozumět prezentovaným datům. Je to opravdu jednoduché použití a existuje více než 9 typů grafů, které můžete použít. Všechny grafy jsou interaktivní a pohotové, což bude pro vaše návštěvníky ještě lepší.

7. Získejte podporu

Pokud jste upoutali pozornost čtenáře a považují vás za dobře informovaný a spolehlivý zdroj informací, můžete začít propagovat produkty a služby, které nabízíte. Poté, co jste jim dali cenné informace k určitému tématu, možná budete chtít nabídnout své služby, které vám pomohou vytvořit řešení otázky, s níž vás původně oslovili..

Jednou z možností je přidání výzvy k akci (nebo CTA). Existuje spousta doplňků WordPress pro akce, z nichž si můžete vybrat. Pomocí nich můžete čtenáře nasměrovat na registrační formulář k odběru novinek, stránku s cenami, kontaktní formulář pro kontakt atd.

Pokud váš web také obsahuje obchod s elektronickým obchodem, můžete použít zkratku pro přidání souvisejících produktů do textu. Pokud například používáte WooCommerce, můžete použít a přizpůsobit zkrácený kód [produkty] k zobrazení příslušných položek podle kategorie, SKU, popularity atd. (Viz úplný seznam Proměnné krátkého kódu WooCommerce dozvědět se více).

8. Vytvořit pomocí SEO v mysli

Samozřejmě, abyste dosáhli co nejvíce čtenářů, musíte mít vysoké hodnocení vyhledávačů. K dosažení tohoto cíle musíte mít optimalizovaný obsah SEO.

Nejprve budete chtít začít s výzkumem klíčových slov. Plánovač klíčových slov Google je skvělý nástroj k objevování a zkoumání klíčových slov a posuzování konkurence.

Váš SEO plugin

Jakmile se však spokojíte s cílovými klíčovými slovy, nebudete chtít svůj text plnit. To často vychází jako trapné a nepřirozené (pro čtenáře a vyhledávače). Yoast je skvělý plugin, který vám umožní přidat do těchto klíčových slov a zkontrolovat čitelnost. Tím je zajištěno, že nic nezní nepřirozeně a pomůže optimalizovat obsah pro vaše čtenáře (a roboty vyhledávacích strojů). Kromě toho je plugin užitečný pro přidání důležitých funkcí SEO na váš web, včetně souboru Sitemap a strouhanky. Díky tomu je vaše investice do WordPress SEO všude kolem, aby se vaše hodnocení článků z dlouhých článků dostalo do žebříčku.


Při vytváření článků WordPress s dlouhým tvarem, které mají velký dopad, mějte tyto tipy na paměti během celého procesu vytváření. Dlouhodobé články mají určitě své místo a slouží svému účelu; A když se to povede správně, uvidíte skvělé výsledky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map