5 způsobů, jak najít nejnovější a největší bezplatné pluginy WordPress

Nevím o vás, ale na konci dne jsem geek s pluginem. I když existuje mnoho důvodů, proč si WordPress zamilovat, nemůžete porazit pocit, který člověk získá instalací nového pluginu a okamžitou transformací způsobu fungování webu. Udělali jsme dlouhou cestu od dob vytváření statických webů HTML od nuly v programu Poznámkový blok, to je jisté.


Kdybych však měl jednu stížnost na pluginy, byla by to ta pouhá šíře volby, kterou máme. S téměř 25 000 pluginy k dispozici v Úložiště WordPress.org, jak je možné najít diamanty v surovém stavu? To není tak snadné.

S ohledem na to v tomto příspěvku odhaluji pět různých způsobů, kterými můžete udržovat krok s nejnovějšími a největšími bezplatnými doplňky WordPress, které jsou k dispozici. Užívat si!

1. Alternativní adresáře pluginů

Byl bych první, kdo řekl, že úložiště pluginů WordPress.org zdaleka není dokonalé. Má mnoho slabých stránek, které je ještě třeba napravit.

Z tohoto důvodu se v posledních několika letech objevilo množství alternativních adresářů pluginů. Obvykle využívají data zpřístupněná WordPress.org, ale využívají pokročilé filtry a další prostředky pro prezentaci pluginů, díky nimž je uživatel příjemnější..

Dvě nejlepší možnosti, které okamžitě přijdou na mysl, jsou RankWP:

RankWP
A zásuvné moduly WP:

Pluginy WP
Přestože žádný z těchto adresářů není dokonalý, nabízejí něco trochu jiného než oficiální úložiště a snaží se vylepšit jeho slabiny.

RankWP vám například umožňuje procházet pluginy podle kategorie, které jsou pak seřazeny podle vlastního algoritmu. Pluginy WP vám umožňují filtrovat pluginy podle řady proměnných, včetně minimálního počtu stažení a hodnocení.

Oba jsou skvělé alternativní způsoby, jak najít bezplatné pluginy dostupné na WordPress.org a učinit tak možnost, že odhalíte diamant v drsné mnohem větší.

2. WPDaily Plugin Roundup

WPDaily se rychle etabloval jako přední zdroj zpráv WordPress na webu a každý den bylo publikováno více příspěvků..

Mezi těmito příspěvky najdete Daily Plugin a Roundup témat, což je skoro to, co byste očekávali, že to bude: souhrn nově vydaných a aktualizovaných pluginů a témat dostupných na WordPress.org. Pokud si nejste vědomi pouhého počtu pluginů a témat zveřejněných na WordPress.org, pak zadržte dech – jste v šoku.

Každý z těchto příspěvků obsahuje malý bio pro každý plugin, takže můžete získat představu o funkčnosti, aniž byste museli opustit stránku.

Doplňky WPDaily.

Pokud chcete zvážit každý nový a aktualizovaný plugin, jak je odeslán na WordPress.org, pak je to pravděpodobně vaše nejlepší volba. Případně můžete chytit RSS kanál přímo z WordPress.org a jít přímo ke zdroji, ale to není pro slabé srdce!

3. WPMail.me

První dvě výše uvedené možnosti jsou v podstatě automatizované seznamy – pluginy jsou čerpány z úložiště WordPress.org a prezentovány vám. Další dvě možnosti se však více spoléhají na kuraci než na agregaci. Pro ty z vás, kteří dávají přednost lidskému doteku, mohou být vhodnější.

Začnu s WPMail.me – službou zpravodaje WordPress, která již nějakou dobu existuje. Po přihlášení získáte bezplatný týdenní e-mail s kurátorským seznamem některých nejlepších příspěvků WordPress z celé blogosféry. Články jsou snadno rozděleny do různých kategorií, z nichž jedna je (uhodli jste) pluginy:

Nejnovější vydání WPMail.me.

Nejnovější vydání WPMail.me.

Můžete očekávat, že najdete nejnovější zprávy o doplňcích, funkce a další články. Pokud hledáte více než jen souhrn vývojáře o funkčnosti a užitečnosti pluginu, pečlivě upravené články na WPMail.me by měly být v pravém uličce..

4. Spravujte pluginy měsíce v programu WP

I když jsem možná zaujatý (po tom všem psám příspěvky), ManageWP Pluginy měsíce je nejlepší způsob, jak udržet krok s novými skvělými pluginy.

Používám algoritmus, který filtruje pluginy na základě řady faktorů, jako je datum, kdy byl vytvořen / naposledy aktualizován, počet stažení (jsou uvedeny pouze pluginy s 100 000 nebo méně stáhnutími) a hodnocení. Poté každý ručně zkontroluji a každý měsíc vyberu pouze prvních deset.

Výsledkem je seznam skvělých pluginů, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli. Série byla zahájena na začátku roku 2012 a rok jsme zabalili do našich Top 100 Pluginů s vycházející hvězdou .

Pokud chcete udržet krok s méně známými zásuvnými moduly, které mohou být také hodné místa na vašem webu, pak se podívejte na ManageWP Pluginy měsíce – každý nový příspěvek je zveřejněn kolem poloviny měsíce.

5. D.I.Y. Přístup

Pokud žádný z výše uvedených přístupů neplaví loď, pak je tu jen jedna věc – zcela se ponořit do světa pluginů WordPress..

Nejprve se pravděpodobně budete chtít odkazovat na výše uvedené zdroje, ale také se budete chtít přihlásit k odběru všech blogů WordPress tam (je jich hodně). Věnujte zvláštní pozornost vývojářským blogům jako Pippinovy ​​pluginy a naše vlastní Rémi Corson abyste se ujistili, že jste na špici vývoje pluginů. Možná se také budete chtít zaregistrovat k odběru RSS kanálů pro nové a nedávno aktualizované pluginy WordPress.org, takže můžete vidět doslova každý nový bezplatný plugin tam, jak je publikován.

Abych byl upřímný, protože někdo, kdo to dělá (a naštěstí je za to platen!), Nestojí za to čas zvažovat dostupné alternativy. Faktem je, že tam jsou skvělé zdroje, které vám darují informace, které by jinak věk našli. I když může dobrý plugin občas proklouznout sítí, pravděpodobně se s ním nakonec setkáte.

Jako komunita máme štěstí, že máme spoustu lidí, kteří se věnují tomu, aby nám usnadnili život tím, že nám shromáždili a představili nejlepší pluginy. Proč hledat pluginy sami, když už pro vás někdo udělal těžkou práci?

Jaký je váš oblíbený neznámý plugin?

Na závěr bych rád požádal o příspěvek v sekci komentářů. I když jsme všichni slyšeli o SEO od Yoast, W3 Total Cache a podobně, existuje nespočet úžasných pluginů, které tolik lidí tam neslyšelo. Lepší interní vyhledávání odkazů (zmíněné výše) je jedním z takových příkladů – úžasný plugin s několika tisíci stažení.

S ohledem na to bych ráda, abyste se s námi podělili vy považujte za nejlepší „neznámý“ plugin WordPress – tj. plugin, který používáte a milujete, který má snad jen několik tisíc stažení. Sdílejte s námi v sekci komentáře níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map