35+ Nejlepší Zdarma Fotografie Sites

Více než 35 webů zdarma pro WordPress

Používání krásných a pozorných obrázků může mít skutečný vliv na to, jak vaše publikum reaguje na vaše webové stránky. Obsah zobrazující poutavé fotografie získává více čtení a sdílení, zvýší počet vracejících se návštěvníků, které obdržíte, a nakonec pomůže vašemu webu dosáhnout jeho cílů.


Najít fotografie fotografií, které dodávají vašemu webu faktor „wow“, může být obtížné. V tomto článku jsme sestavili seznam nejlepších bezplatných a prémiových webových stránek s fotografiemi. Doufejme, že ať už vaše webové stránky WordPress potřebují, bude tu něco pro vás.

Existuje mnoho bezplatných webových stránek s fotografiemi, ze kterých si můžete rychle a snadno stáhnout vysoce kvalitní obrázek. Pokud jste blogger nebo malá firma, která potřebuje příležitostnou fotografii pro obsah webových stránek WordPress, pak jeden z těchto bezplatných fotografických webů může být právě to, co hledáte..

1. Unsplash

Unsplash

Unsplash je náš oblíbený bezplatný zdroj fotografií (často je využíváme pro blogové příspěvky). Tato webová stránka obsahuje sbírku více než 200 000 obrázků ve vysokém rozlišení a denně se přidávají stovky dalších. Fotografie jsou poskytovány komunitou více než 41 000 fotografů a všechny jsou zdarma k použití pro osobní a komerční účely.

Unsplash poskytuje možnost registrace, vytváření vlastních sbírek a sledování oblíbených fotografů. Při hledání obrázku můžete použít vlastní termíny nebo zobrazit hotovou sbírku. Unsplash má zajímavou a rozmanitou škálu obrázků a poskytuje fotografiím profesionální dojem a povrchovou úpravu. Toto je nástroj, který rozhodně stojí za vyzkoušení.

2. Pixabay

Pixabay

Pixabay hrdí na to, že jsou komunitou kreativ, sdílejí a používají fotografie, ilustrace, vektory, grafiku a videa bez autorských práv. Licence CC0 se opět vztahuje na veškerý vydaný obsah. Všechna média jsou tedy volně k použití pro osobní a komerční použití a uvedení zdroje není nutné.

Pixabay aktuálně zobrazuje více než 1 090 000 obrázků a videí. Široká škála nabízených obrázků z něj dělá skvělou volbu, zda hledáte ilustraci, vektor, fotografii nebo něco jiného.

Pixabay vybízí uživatele k registraci a vytvoření vlastního účtu (zdarma). Zde můžete nahrávat a ukládat oblíbené obrázky, sledovat další uživatele, odesílat zprávy a mnoho dalšího.

3. PicJumbo

Picjumbo je bezplatná fotografie, kterou vlastní a udržuje Viktor Hanacek. Původně Viktor použil web ke sdílení svých vlastních bezplatných fotografií, ale od svého vzniku Picjumbo rostl a nyní přijímá a sdílí fotografie od mnoha tvůrců.

V současné době existuje více než 1 500+ bezplatných fotografií, ale pokud chcete ještě více, můžete upgradovat na prémiový účet a každý měsíc získat přístup k více než 30 dalším fotografiím. Všechny fotografie můžete libovolně používat, pokud si nepřejete přerozdělit, v jakém případě budete muset předplatit.

4. RawPixel

RawPixel Fotografie

Možná to jméno zní jako rodina, protože jsou jedním z hlavních přispěvatelů do Unsplash. Ale pro více rozmanitostí přejděte na RawPixel hlavní stránka. Zde najdete bezplatné fotografie, vektory a dokonce i PSD. Jejich bezplatná sbírka zahrnuje téměř 200 000 fotografií z čeho vybírat. Pokud vám to však nestačí, nabízejí také prémiová členství (včetně licencí na komerční použití k jejich fotografiím) za dalších 30 000+ akcií.

5. Pexely

Pexels

Pexels je bezplatný zdroj fotografií, který sdílí své obrázky na základě licence Creative Commons Zero (CC0). To znamená, že můžete použít jejich obrázky pro osobní a komerční použití. Pokud tedy provozujete internetový obchod, můžete na svém webu WordPress použít obrázky Pexels, aniž byste je museli připisovat webu nebo fotografovi.

Pexels v současné době nabízí více než 30 000 fotografií zdarma. Navíc je měsíčně přidáno 3 000 dalších. Nebojte se kopírovat, upravovat a distribuovat tyto krásné obrázky. Obrázky jsou k dispozici v různých velikostech stahování, stejně jako vlastní velikost v závislosti na vašich potřebách.

6. PikWizard

pikwizard obrázky ve vysokém rozlišení zdarma wpexplorer.png

PikWizard je skvělý web s bezplatnými fotografiemi s více než 100 000 obrázky zcela zdarma. Více než 20 000 z těchto fotografií je pro ně exkluzivní.

PikWizard se pyšní na fotografiích lidí – něco, co bývá vzácné na bezplatných webech s fotografiemi. Hledejte klíčová slova jako „kancelář“ nebo „schůzka“ a uvidíte kvalitu fotografií, které PikWizard nabízí!

7. Nejlepší Stock Photo Zdarma

nejlepší fotografie zdarma high-reslution fotografie fotografie wpexplorer

Další slušná kolekce licencovaných fotografií pod licencí CC0 – což znamená, že je můžete používat ve všech svých projektech!

8. Burst (podle Shopify)

praskla nakupovat zdarma fotografie ve vysokém rozlišení wpexplorer

Shopify dělá hodně, aby jejich zákazníci uspěli. To zahrnuje vytvoření kurátorské knihovny bezplatných fotografií s názvem Prasknout. Obrázky si můžete zdarma stáhnout pro zákazníky Shopify a další.

9. EveryPixel

everypixel high-reslution obrázky zdarma wpexplorer

EveryPixel je vyhledávač fotografií, který dokáže skenovat přes bezplatné a placené webové stránky s fotografiemi stock photography – poháněné AI. Výsledky vyhledávání můžete vždy filtrovat pouze ze stránek s bezplatnými fotografiemi!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed high-reslution free photos wpexplorer

FoodiesFeed je to, co byste očekávali. Vynikající kurátorská sbírka fotografií zdarma souvisejících s jídlem.

11. FreeImages

freeimages high-reslution obrázky zdarma wpexplorer

FreeImages má dobrou sbírku fotografií a funkcí užitečných sbírek fotografií, které vám mohou ušetřit spoustu času, pokud pracujete na souvisejícím projektu.

12. FreePhotos

freephotos.cc fotografie s vysokým rozlišením zdarma wpexplorer

FreePhotos nabízí velkou sbírku fotografií zdarma seskupených do celkem 100 kategorií. K dispozici je i online editor fotografií.

13. FreeStocks

freestock.org fotografie s vysokým rozlišením zdarma wpexplorer

FreeStocks má šikovnou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením rozložených do 7 kategorií, viz. – zvířata, město a architektura, móda, jídlo a pití, příroda, objekty a technologie a lidé.

14. Gratisografie

gratisografie fotografie s vysokým rozlišením zdarma wpexplorer

Gratisografie nabízí velkou sbírku fotografií zdarma ve vysokém rozlišení z devíti různých kategorií.

15. IM zdarma

im zdarma fotografie ve vysokém rozlišení wpexplorer

Jsem volný nabízí ručně vybíranou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením z různých kategorií včetně rekreace, ČB, okolního prostředí, stvolů města a dalších!

16. Jay Mantri

jay mantri zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

Jay Mantri sdílí nádhernou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením prostřednictvím svého blogu Tumblr pod licencí CC0.

17. Kaboom Pics

foto kaboom zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

Kaboom Pics má fantastickou sbírku originálních fotografií ve vysokém rozlišení, které lze prohledávat pomocí barevné palety.

18. Život Pix

život pixelů zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

Život Pix má rozsáhlou galerii bezplatných fotografií s vysokým rozlišením, které přispěli fotografové z celého světa. Mozky za tímto webem, LEEROY kreativní, také provozujte sesterský web Life of Vids představující bezplatná videa ke stažení videa, která jsou skvělá pro jezdce, pozadí a další.

19. Little Visuals

málo vizuálů zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

Little Visuals nabízí kurátorskou sbírku bezplatných fotografií s vysokým rozlišením doručených do vaší doručené pošty a ke stažení v archivech. Nemají funkci vyhledávání. Samostatná poznámka již po nešťastném zániku majitele webu již nepřidává nové fotografie. Fotografie stále zůstávají online a jsou sdíleny jako pocta jeho úsilí.

20. Magdeleine

fotografie zdarma s vysokým rozlišením magdeleine wpexplorer

Magdeleine nabízí nádhernou ručně vybranou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením, které jsou vybírány v 8 kategoriích, přiřazené k doméně CC0. Každý den také přidávají jednu bezplatnou fotografii!

21. Zásoba MMT

mmt high-reslution obrázky zdarma wpexplorer

MMT (The Moment Captured) poskytuje bezplatné sériové fotografie pro komerční použití. Fotografie jsou licencovány CC0, takže je lze volně stahovat, používat a distribuovat pro osobní i komerční účely. Díky tomu je MMT skvělou volbou, pokud hledáte obrázky, které se mají zobrazit na webech, motivech, šablonách, tiskových materiálech, sociálních příspěvcích, aplikacích nebo nástrojích pro návrh, abychom jmenovali alespoň některé.

Obsah MMT zahrnuje mnoho kategorií, včetně makro fotografie, městských scén, přírody, pracovních prostorů a dalších. Každý týden se přidávají nové obrázky a v galeriích je představena řada zajímavých kategorií. Na místě se také sdílí aktivní blog.

22. Moose

los zdarma s vysokým rozlišením fotografie wpexplorer

Los má fantastickou sbírku jedinečných fotografií zdarma s vysokým rozlišením. Nabízí spoustu bezplatných fotografií s izolovanými postavami a pozadím, které jsou skvělé pro obrázky představující blog a zajímavé příspěvky v sociálních médiích. Jsou však držiteli licence podle CC BY-ND 3.0, což znamená, že budete muset na web zadat odkaz.

23. MorgueFile

fotografie zdarma s vysokým rozlišením wpexplorer

I když nejsem velkým fanouškem jména, MorgueFile má sbírku více než 350 000 fotografií zdarma s vysokým rozlišením.

24. MyStockPhotos

mystockphotos obrázky ve vysokém rozlišení zdarma wpexplorer

MyStockPhotos je fantastická sbírka fotografií zdarma s vysokým rozlišením od Themeisle.

25. NegativeSpace

negativní prostor zdarma s vysokým rozlišením fotografie wpexplorer

NegativeSpace vám poskytuje přístup k velké sbírce fotografií zdarma s vysokým rozlišením na základě licence CC0 – což vám umožní používat fotografie kdekoli!

26. Pikografie

picografie zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

Picography nabízí nádhernou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením rozložených do 12 kategorií. Na ně se vztahuje licence CC0, což znamená, že je můžete používat v jakémkoli projektu.

27. Archiv public domain

designrush fotografie ve vysokém rozlišení zdarma wpexplorer

Archiv public domain má šikovnou sbírku 200+ fotografií zdarma s vysokým rozlišením rozložených do 14 kategorií. Všechny obrázky jsou licencovány pod licencí CC0, což vám umožňuje jejich použití v jakémkoli projektu.

28. ScatterJar

scatterjar obrázky ve vysokém rozlišení zdarma wpexplorer

ScatterJar je vyhrazené místo pro bezplatné fotografie s vysokým rozlišením pro vše, co souvisí s jídlem. Mají zvláštní kategorie pro potraviny včetně zeleniny, nápojů, bylin a koření a dalších.

29. ShotStash

shotstash obrázky ve vysokém rozlišení zdarma wpexplorer

ShotStash nabízí nádhernou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením, které jsou elegantně jedinečné v přírodě. Obrázky jsou seskupeny do 10 kategorií a jsou licencovány pod CC0.

30. SkitterPhoto

skitterphoto fotografie zdarma s vysokým rozlišením wpexplorer

SkitterPhoto má nádhernou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením licencovaných na základě licence CC0 pro veřejnou doménu.

31. Snapwire Snaps

snapwire přichytí fotografie s vysokým rozlišením zdarma fotografie wpexplorer

Snapwire Snaps je kurátorská sbírka fotografií zdarma s vysokým rozlišením od fotografů z celého světa.

32. SplitShire

splitshare obrázky ve vysokém rozlišení zdarma wpexplorer

SplitShire je projekt jednoho člověka s více než 900 fotografiemi zdarma s vysokým rozlišením, zdarma pro osobní i komerční použití.

33. StockSnap

stocksnap.io fotografie zdarma s vysokým rozlišením wpexplorer

StockSnap má skvělou sbírku fotografií zdarma s vysokým rozlišením. Má také zajímavé funkce, jako jsou trendy obrázků a schopnost třídit obrázky podle počtu zobrazení nebo stahování.

34. StyledStock

Styledstock zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

StyledStock pozice samy o sobě jako ženské webové stránky. Získáte přístup k kurátorským bezplatným fotografiím s vysokým rozlišením, které jsou skvělé pro blogové příspěvky, reklamy a další.

35. SuperFamousImages

superfamousimages obrázky zdarma s vysokým rozlišením wpexplorer

Toto je vedlejší projekt od Superfamous Studios a nabízí skvělé fotografie s vysokým rozlišením zdarma se zaměřením na fotografie krajiny a přírody.

36. ThePatternLibrary

patternlibrary zdarma fotografie s vysokým rozlišením wpexplorer

I když technicky nejde o webovou stránku s fotografiemi, ThePatternLibrary nabízí krásné vzory ke stažení v dalším projektu.

Bonus: Nejlepší prémiové webové stránky s fotografiemi

Stejně jako četné webové stránky zobrazující fotografie zdarma, existuje také široký sortiment prémiových obrazových stránek. Celkově tyto stránky poskytují fotografie ve vyšší kvalitě a mnohem větší výběr. Nabízejí také mnoho dalších funkcí, včetně nástrojů pro úpravy, prvků digitálního designu, ilustrací, videoklipů a mnoho dalšího.

Pokud jste velký podnik nebo vaše práce vyžaduje každodenní práci s obrázky, měl by být prioritou přístup k profesionálním fotografiím nejvyšší třídy. Proto byste se měli možná rozhodnout přihlásit k odběru prémiových webových stránek s obrázky. Pojďme se podívat na některé z nejlepších dostupných stránek.

Bigstock

Bigstock Fotografie

Bigstock je webová stránka pro fotografie s více než 57 miliony fotografií, vektorů a videí, ze kterých si můžete vybrat. Cokoli chcete, pravděpodobně to mají. Všechny jejich fotky jsou bez licenčních poplatků, takže můžete používat snímky pro svoji firmu podle potřeby (pokud je neprodáváte nebo je nepoužíváte jako logo).

Bigstock nabízí dvě cenové struktury: měsíční plány se stanoveným počtem stahování za měsíc nebo alternativní úvěrový plán, kde můžete dobíjet a využívat kredity podle potřeby. Stačí si vybrat plán, který vám vyhovuje!

Envato Elements

Envato Elements

Envato Elements je prémiová předplatná služba poskytující digitální aktiva. Společnost Envato Elements, zaměřená na designéry, agentury, obchodníky a další profesionály, poskytuje více než 300 000 fotografií bez licenčních poplatků, 33 000 grafických podkladů, kurzů, elektronických knih a dalších.

Jakmile se zaregistrujete u společnosti Envato, můžete si každý měsíc stáhnout z knihovny neomezený počet fotografií, vše s komerční licencí. Hledejte fotografie podle kategorií nebo přesnější filtry, jako je orientace, pozadí a barva. To usnadňuje nalezení správného obrazu pro váš projekt.

Envato Elements má velkou hodnotu za peníze a je ideální volbou pro profesionály, kteří potřebují fotografie nebo jiné designové prvky, často a ve velkém objemu.

Adobe Stock

Adobe Stocks

Adobe Stocks nabízí tři měsíční prémiové plány. S každým z těchto odběrů si můžete stáhnout řadu úžasných a originálních obrázků. Poté můžete tyto fotografie použít v tisku, prezentacích, webech a sociálních médiích a vyjmenovat několik možností. Procházejte fotografie od dynamických umělců a tematických galerií nebo se podívejte na výběr videí, 3D děl a mnoho dalšího.

Všechny obrázky lze prohlížet, licencovat, přistupovat a spravovat ve vašem Cloudové prostředí Adobe. Před fotografováním si ve Photoshopu CC, Illustratoru CC, aplikaci Adobe nebo jakémkoli jiném nástroji Adobe zobrazte náhled vodotisků, abyste viděli, co funguje nejlépe před nákupem. Pokud se rozhodnete zaregistrovat se v Adobe, jejich inspirativní obrázky vám zajistí, že se vám bude nejlépe hodit pro váš další kreativní projekt.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock je opravdu působivý poskytovatel prémiových obrázků. Představujeme více než 160 milionů fotografií bez licenčního poplatku, vektorů, ilustrací, ikon, videoklipů a hudebních skladeb, určitě pro vás bude něco. Plus s jejich novými Plugin Adobe, je snadné přistupovat ke skladovým fotografiím z vašich oblíbených hlasitých aplikací Creative.

Shutterstock nabízí řadu předplatných plánů, které uspokojí potřeby jednotlivců i podniků. Shutterstock je také vybaven vlastním editorem, který poskytuje šablony připravené k použití pro fotografie, které se rozhodnete stáhnout, umožňuje přizpůsobit obrázky, vytvářet prezentace a mnoho dalšího. Pokud hledáte vysoce kvalitní, zajímavé a poutavé fotografie, pak je pro vás Shutterstock řešením.

Smrt na sklad

Smrt na sklad

Na základě konceptu „když akcie umírají umění,“ Smrt na sklad je prémiový amatérský web, který poskytuje kurátorské galerie vytvořené umělci z celého světa. Vaše členství na webu pomáhá financovat budoucí sady fotek, které zahrnují přírodu, módu, umění umění, tanec, nastavení kanceláře a mnoho dalšího.

Nejlepší na tom je, že s vydáváním nových fotografií každý měsíc přicházejí s vlastním příběhem o tom, jak byly vytvořeny. Díky programu Death to Stock nezískáváte pouze fotografie, získáváte úplný pohled na tvůrčí proces, který jde do jejich koncepce a tvorby. Doporučil bych se zaregistrovat do jejich zpravodaje pro přístup k týdenním bezplatným fotografickým fotografiím.

Canva

Canva

Canva je webová stránka nástroje pro grafický design, která zahrnuje editor fotografií a přístup k více než 1 500 000 bezplatných a prémiových fotografií. Stránky rozdělují fotografie do několika kategorií, což vám pomůže rychle a snadno najít potřebné obrázky.

Jedná se o bezplatný nástroj, ale budete si muset stáhnout a stáhnout bezplatné fotografie. Placené obrázky se liší v ceně a licence poskytnutá s každou fotografií je závislá na ceně. Před použitím obrázku v projektu tedy vždy zkontrolujte licenci. K dispozici je také měsíční plán předplatného Canva for Work, který obsahuje více než 300 000 obrázků zdarma.

Stock That Rocks

Stock That Rocks Premium Stock Photos

Zatímco relativně nový, Zásoby, které skály je další skvělá volba pro prémiové fotografie. Nabízejí celou řadu obrázků uspořádaných do kategorií, sbírek a / nebo relací. Nejlepší ze všeho je použití konzistentního fotografického stylu. Díky nim je skvělá volba při rebrandingu firmy nebo blogu.

Jejich knihovna zahrnuje řadu místností, objektů, lidí a další. S členstvím začínajícím na pouhých 17 za měsíc (pro 6 stahování) nemusí být nejlevnější variantou, ale obrázky stojí za to. Spolu s obecnými členy nabízejí v současné době standardní, rozšířené, exkluzivní a agenturní licenční možnosti pro fotografie. Takže pokud chcete být jediným, kdo použije konkrétní obrázek, můžete být.

Závěrečné myšlenky na nejlepších serverech Stock Stock

Pro ty, kteří denně pracují s obrázky, při přihlášení k prémiovému webu s fotografiemi ušetříte bezpočet hodin hledáním správného obrázku na webu. Prémiová stránka zajistí, že budete moci vyhledávat a přistupovat k nespočetným krásným a profesionálním obrázkům, a to vše z jednoho místa.

I když však máte rozpočet, na bezplatných obrázkových stránkách najdete několik skvělých fotografií. A nyní máte seznam nejlepších bezplatných webů s fotografiemi fotografií! Pokud nejste spokojeni s fotografiemi zobrazenými na jednom webu, jednoduše se podívejte na další. Šťastný obraz hledání!

Můžete mi doporučit nějaké další skvělé webové stránky s fotografiemi? Prosím, podělte se o své oblíbené v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map