18 nejlepších iPhone iOS aplikací pro WordPress

Můj telefon je jedním z mých nejdůležitějších věcí v mém životě. Používám chytrý telefon pro Android a jako většina uživatelů Android – bylo by fér říci, že v jednom okamžiku jsem byl proti iPhonu zaujatý. Co mě změnilo? Nebyl to brilantní displej sítnice, obchodní značka nebo Siri. Ale právě to byla prostá jednoduchost iOS a její minimalistický design, který z mě udělal věřícího. O pár měsíců později jsem si musel vyzkoušet praktický telefon iPhone 4S mého bratra a jeho iPad 2, což mě vedlo k docela intenzivním debatám se svými technicky zdatnými vrstevníky.


Mobilní dominance

Faktem je, že naše telefony obsahují náš svět – od Facebooku po Twitter k důležitým e-mailům – vše je možné pomocí telefonu! Proč by se tedy uživatelé WordPress měli cítit vynecháni? Je snadné si uvědomit, že dobře načasovaný článek na webu se zprávami nebo aktualizacemi produktů může pro vaši firmu udělat zázraky. Pro lidi, kteří provozují stránky s tutoriály a intenzivní debaty, je moderování komentářů nanejvýš důležité. V dnešním článku se chystám sdílet několik aplikací pro iPhone / iOS pro WordPress a blogování pro všechny naše čtenáře fanoušků Apple.

WordPress pro iOS

Aplikace WordPress pro iOS

Dokonale vyladěná domácí aplikace vytvořená tvůrci revolučního CMS – WordPress pro iOS vás přenese o krok blíže k úplné kontrole nad webem bez počítače. Díky nedávné aktualizaci v3.7 získá aplikace brilantní čerstvé uživatelské rozhraní, postranní panel plný užitečných zkratek a možnost prohlížení obrázků HTML kódu. Získejte spoustu všech funkcí tady.

Stáhněte si WordPress pro iOS

BlogPress

BlogPress je více univerzální platforma pro správu blogů, která vám umožňuje spravovat WordPress, TypePad, Tumblr a různé další blogovací platformy. Má zabudovaný systém pro správu komentářů (pro WordPress a Blogger), podporuje základní operace s blogováním a odesílání fotografií a videí. Integruje se také s Facebookem a Twitterem a přináší vám úplnou angažovanost v oblasti blogování a kumulace sociálních médií.

Stáhnout BlogPress (4,99 $)

Čtení aplikací

Čtení

Udržování aktuálního zpravodajství může být složité. Nemáte vždy čas si sednout a číst. Kdykoli je to možné – snažíme se kvílet v nějaké tiché době čtení. Ať už je to na cestě do práce, zatímco si užíváte polední jídlo nebo možná čekáte, až dorazí vaše datum (pravděpodobně to není dobré znamení, pokud jste dokončili kapitolu). Následuje několik aplikací, které vám s tím mohou pomoci:

Aplikace Byline pro iOS

ByLine

ByLine je populární čtečka RSS pro váš iPhone nebo iPad. Připojuje se k vašemu Krmivo účtu a synchronizuje nejnovější zdroje přihlášených webů pro čtení offline.

Stáhněte si ByLine

Instapaper iOS App

Instapaper

Instapaper je kriticky uznávaný klient pro čtení iPhone / iPad, který ukládá webové stránky pro offline čtení. Byl uveden na mých prestižních webech jako Time, Wired a NYTimes.

Stáhnout Instapaper ($ 3.99)

Kapesní aplikace pro iOS

Kapsa

Pocket je další aplikace, která ukládá vaše webové stránky pro čtení offline. Je to zdarma a přichází s elegantním rozšířením Google Chrome a spoustou další skvělé aplikace.

Stáhněte si kapsu

Twitter iOS App

Cvrlikání

Pravděpodobně jste zvědaví, proč jsem sem zahrnul Twitter, pod čtením. Je to proto, že jakmile si vytvoříte svůj vlastní seznam na Twitteru s lidmi / blogy, které sledujete, většinu čtení si můžete přečíst odtud! Je to neuvěřitelně užitečné a šetří čas.

Stáhněte si Twitter

Poznamenejte si to

Psací pero

Kreativita je jednou z jemnějších forem entropie. Zasáhne nás, když to nejméně očekáváme. Není zvláštní čas na to, kdy se stanete kreativním (pokud, možná, když jste opilí: P). Jen se to stává. Možná uprostřed noci, nebo když se díváte na letící mraky z okna během letu – jen vás zasáhne, dočasně vás pohltí a pak vás unikne. Proto potřebujete následující aplikace:

Aplikace Evernote pro iOS

Evernote

Evernote je jednou z nejlepších aplikací pro platformu založenou na poznámkách, která procházejí každým obchodem s více než 10 miliony stažení. Má nepřeberné množství funkcí v aplikaci a umožňuje spolupráci při úpravách hraček.

Stáhněte si Evernote

Paper by 53 iOS App

Papír od 53

Paper by 53 je zábavný způsob, jak vytvořit myšlenkovou tabuli, která integruje vaše poznámky nebo seznamy s fotografiemi a náčrtky v telefonu. Vytvořte si poznámky a uspořádejte téma způsobem, který vám dává smysl.

Stáhnout papír od 53

Writeroom iOS App

WriteRoom

Jak název napovídá, WriteRoom je skvělá aplikace, která vám pomůže soustředit se na psaní tím, že vám poskytne prostředí pro psaní bez rozptylování – podobně jako editor WordPress na celé obrazovce.

Stáhnout WriteRoom (9,99 $)

Photobucket iOS App

Fotobucket

Nedávno jsem napsal článek o nejlepších zdrojích obrázků pro WordPress. Diskutovali jsme o důležitosti příslušných obrázků ve vašem článku. Nalezení správných obrázků z iPhonu by mohlo být trochu únavné. To je místo, kde Photobucket pro iOS přichází velmi vhod.

Automaticky přeloženo z angličtiny

Zvukové poznámky pro iOS App

Zvukové poznámky zdarma

Vytváření hlasových poznámek je skvělý způsob, jak sledovat nápady. Upřímně řečeno, sotva někdo používá skutečný diktafon (s výjimkou právníků, lékařů a důstojníků CSI). Zvukové poznámky je bezplatná aplikace, která zaznamenává vaše hlasové poznámky a podporuje normalizaci hlasitosti a hlasovou optimalizaci. Můžete uložit své nahrávky do AAC nebo WAV – AAC zabere mnohem méně místa ve srovnání s WAV, protože je nekomprimovaný zvuk.

Stáhněte si zvukové poznámky zdarma

RecUp iOS App

RecUp

Představte si aplikaci pro nahrávání hlasu, která uloží vaše hlasové nahrávky ve formátu M4A a poté je nahraje do Dropboxu. Dostanete DropVox. Nemá tolik funkcí jako zvukové poznámky, ale automatické nahrávání do Dropboxu je z mého oblíbeného!

Stáhnout DropVox (1,99 $)

Aplikace Dropbox pro iOS

Dropbox

Osobně si nemyslím, že by článek v seznamu aplikací byl kompletní bez Dropboxu. Bez ohledu na to, co je v seznamu – vždy jsem dokázal zahrnout Dropbox tak či onak. Dropbox je nejoblíbenější společností poskytující bezplatné cloudové úložiště a je nezbytnou aplikací ve vašem telefonu. Udržuje vaše data v pořádku a umožňuje přístup k nim odkudkoli – s jednoduchým, ale vysoce účinným bezpečnostním zámkem.

Stáhněte Dropbox

Sledování

Kontrolní seznam

Seznamy úkolů jsou nutností. Většina novějších smartphonů má integrovaného správce seznamů úkolů, ale ve vašem iPhonu musí být jedna z následujících dvou aplikací.

Any.DO iOS App

Any.DO

Tato aplikace vzala svět bouří zavedením prediktivní AI, která chápe požadavky vašeho úkolu. Přidejte úkol „napsat blogový příspěvek“ a navrhuje několik aplikací pro blogování pro váš telefon. Kromě toho Any.DO má nádherný seznam funkcí – moje oblíbená je denní plánovač. Každý den v 8:00 ráno plánuje můj den podle čekajících úkolů.

Stáhněte si Any.DO

Aplikace Wunderlist pro iOS

Wunderlist

Wunderlist je skvělý software pro správu seznamů úkolů, který se může pochlubit funkčním webovým rozhraním a aplikací pro iPhone a Android. Jsem fanouškem jeho elegantních navigačních funkcí a schopnosti přiřazovat dílčím úkolům a poznámkám ke každému z vašich úkolů a sdílet je se svými přáteli.

Stáhněte si Wunderlist

Správa sociálních médií

Sociální média

Sociální média jsou jedním z nejdůležitějších faktorů, které hrají hlavní roli v úspěchu jakéhokoli webu. Je to jeden aspekt, který si nemůžete dovolit přehlédnout. Ať už se jedná o dlouhé vysvětlení nebo „díky za zastavení“, zapojení vašich uživatelů je obrovský rozdíl. Zde je několik aplikací, které považuji za užitečné:

Aplikace Správce stránek Facebook iOS

Facebook Pages Manager

Správce stránek Facebook vám umožňuje ovládat a moderovat stránku Facebook na cestách. Od moderování komentářů po vytváření nových událostí a poskytování podrobných analýz je tato aplikace nutností, pokud váš web závisí na šťávě z Facebooku.

Stáhněte si Facebook Pages Manager

Hootsuite iOS App

HootSuite

HootSuite je profesionální platforma pro správu sociálních médií, která podporuje více než 130 různých sítí sociálních médií a používá ji více než 7 000 000 uživatelů a některé z nejlepších značek, jako jsou Vigin, WWF a Segate..

Stáhněte si HootSuite

WordPress World Stickers App

Bonus: WordPress World (Samolepky)

Tato bonusová aplikace je sada nálepek s monsterami Wapuu a Drake, které můžete použít ve svých zprávách. Žádný skutečný účel kromě podpory komunity WordPress.

Stáhněte si WordPress World

Závěr

Existuje aplikace s názvem (neoficiální) Google Analytics pro iOS, kterou jsem chtěl do tohoto seznamu zahrnout, ale nemohl jsem ji, protože v poslední době došlo k několika negativním recenzím této aplikace. Zdá se, že aplikace již nefunguje (pravděpodobně kvůli změně na webu Google Analytics), ale vývojář nereagoval na podporu lístků – v tu chvíli jsem se rozhodl nakreslit čáru.

Doporučuji neměnit vaši současnou aplikaci pro správu úkolů, protože pokud se na ni spolehnete stejně silně jako já, můžete narazit na trochu polévky. Pokud hledáte každodenní blogování, pak se standardní aplikace WordPress pro iOS diví. Kromě toho vyzkoušejte RecUp, protože to zní jako slibná aplikace. Pokud používáte / doporučujete další blogovací aplikace – rádi je slyšíme – dejte nám vědět v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map