15 důvodů proč používat Jetpack pro WordPress v roce 2020

Potřebuji JetPack pro WordPress? 15 důvodů, proč byste měli používat Jetpack v roce 2018

Co se stane, když se lidé za WordPress.com spojí a vytvoří plugin WordPress? Dostaneš Raketový batoh.


S více než 5 miliony aktivních instalací je Jetpack navržen jako všestranný plugin pro lidi používající WordPress, bez ohledu na jejich odborné znalosti. Přemýšlejte o tom jako o doplňku all-in-one s funkcemi od vylepšení výkonu, bezpečnostních protokolů, přizpůsobení motivu a mnoha dalších.

Lidé, kteří začínají s WordPress, mohou používat statistiky webu Jetpack, kontaktní formulář a další užitečné moduly – bez nutnosti instalovat pro každou funkci samostatný plugin. Na druhou stranu mohou uživatelé moci využívat funkce, jako jsou související příspěvky, líné načítání a CDN – vše zdarma! I když upgrade na Jetpack premium přináší ještě užitečnější funkce pro analytiku Google, reklamu, podporu priorit a další.

Tento článek byl původně publikován v roce 2013 s názvem 10 důvodů, proč byste měli používat Jetpack pro WordPress. O pět let později aktualizujeme tuto příručku o 15 nejlepších funkcí nabízených společností Jetpack – a proč byste je měli používat na svém webu WordPress.

Než začnete, bylo by užitečné znát některá synonyma použitá pro „funkce“ Jetpacku. Od “modulů” po “nastavení” až po “funkce”. Ve zbývající části tohoto článku omezíme naše synonyma na „moduly“ a „funkce“.

Pojďme s tím!

Contents

1. Síť pro doručování bezplatného obsahu (CDN) pro WordPress pomocí Photon

síť pro doručování obsahu bez fotonů pomocí jetpack

První funkcí, která přichází na mysl, je bezplatná síť pro doručování obsahu poskytovaná společností Jetpack. Na rozdíl od jiných poskytovatelů CDN, Jetpack’s Photon CDN nevyžaduje žádnou registraci, dává vám neomezenou šířku pásma CDN a je zcela zdarma – na celý život!

Kdo by měl používat Photon?

Stručně řečeno, všichni. Ať už jste mocný uživatel nebo začínající uživatel nebo někdo, kdo právě začíná; použití CDN výrazně urychluje načítání webu. To vám dává trojnásobnou výhodu:

 1. Google odměňuje rychlejší weby s lepším skóre SEO. Řadíte rychleji podle cílových klíčových slov.
 2. Uložíte prostředky na šířku pásma serveru; protože obrázky jsou zobrazovány ze sítě pro doručování obsahu Photon.
 3. Rychlejší web vede k příjemnému zážitku návštěvníků. To zase zvyšuje šance na konverzi – ať už se jedná o registraci e-mailů, stahování e-knih, nebo něco tak jednoduchého jako sociální podíl!

Jak povolím Jetpack Photon?

jetpack-cdn-lazy-load-images

Modul Photon CDN a Lazy načítá obrázky z Jetpacku

Vše, co musíte udělat, je povolit modul Photon z Zrychlete své stránky nastavení, najdete pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavení> Zápis tab.

2. Líné načítání obrázků ve WordPressu

líné načítání obrázků ilustrace pomocí prasete

Lazy Loading je funkce, která našla zmínku v každém důvěryhodném příspěvku na optimalizaci výkonu WordPress. Uvidíte, že myšlenka líného načítání je jednoduchá. Načíst obrázek pouze tehdy, když ho vidí návštěvník.

To má dvojnásobnou výhodu.

 1. Za prvé, web se načítá rychleji, protože se zmenší velikost stránky. To nám zase poskytuje lepší SEO a snižuje spotřebu šířky pásma ze serveru.
 2. ThDruhá výhoda přímo prospívá koncovému uživateli tím, že šetří jeho šířku pásma.

Jak může líné načítání ušetřit mobilní šířku pásma?

Řekněme, že Samantha prochází v telefonu článek o „nejlepších módních tématech WordPress“. Když Samantha otevře web, stránka začne načítat všech 25 obrázků najednou.

Je-li však povoleno líné načítání, načtou se pouze obrázky viditelné ve výřezu. Ostatní obrázky se načtou, pouze když se Samantha posouvá dolů a zobrazuje je. Samantha tak nakonec ušetří drahocennou mobilní šířku pásma a zároveň si užije super-snappy web.

Kdo by měl používat líné zatížení?

Opět všichni!

Jak povolím lenivé zatížení Jetpacku?

Tento modul je umístěn těsně pod modulem Foton. Jednoduše se přepíná, aby to bylo možné!

3. Přihlaste se k odběru nových příspěvků prostřednictvím e-mailu ve WordPress

přihlásit se a sledovat wordpress blog jetpack

Toto je osobní favorit. Jetpack má řadu krásných funkcí, pokud jde o zapojení návštěvníků. Pokryjeme je jeden po druhém počínaje tímto.

Funkce předplatného e-mailu společnosti Jetpack umožňuje návštěvníkům přihlásit se k odběru vašich blogových příspěvků prostřednictvím e-mailu. Je zobrazen jako Sledujte blog knoflík. Lidé, kteří na ni kliknou, jsou požádáni o sdílení své e-mailové adresy, aby se mohli přihlásit k odběru nebo „sledovat“ příspěvky na vašem blogu.

Kromě toho můžete použít Postupujte podle komentářů Tato funkce dává čtenářům možnost přihlásit se k odběru komentářů z vašeho blogu prostřednictvím e-mailu.

Kdykoli je publikován nový příspěvek nebo zveřejněn nový komentář, vaši následovníci obdrží e-mail s odkazem na váš příspěvek / komentář.

Jaké jsou výhody předplatného Jetpack?

Pro začátečníky nemusíte používat poskytovatele e-mailových služeb (ESP), jako je MailChimp. I když váš seznam e-mailů roste, nemusíte za e-maily platit. Pamatujte, že ESP s navždy bezplatným tarifem obvykle omezují počet odběratelů nebo počet e-mailů odesílaných za měsíc – jak by měli! (Musí jíst, že?)

Na druhou stranu však pomocí tohoto modulu Jetpack nebudete moci svým odběratelům odesílat jednotlivé e-maily (tj. Bez zveřejnění příspěvku). Tehdy se musíte přihlásit k ESP.

Kdo by měl používat předplatné?

Závisí to opravdu. Lidé, kteří se chtějí jednoduše soustředit na psaní a ne na rozšiřování svého seznamu e-mailů, si mohou tento modul zvolit. Pokud však vážně uvažujete o svém seznamu e-mailů od prvního dne (je to skvělé, pokud jste!), Pak začnete používat bezplatný ESP, jako je MailChimp.

Jak povolím předplatné blogu Jetpack?

Přihlaste se k odběru modulu blogů a komentářů od společnosti Jetpack

Přihlaste se k odběru modulu blogů a komentářů od společnosti Jetpack

Přejděte do modulu Předplatné pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavení> Diskuse tab.

4. Sledování dostupnosti a doby prostojů WordPress

wordpress site uptime and downtime monitoring jetpack

Funkce sledování prostojů od společnosti Jetpack pravidelně monitoruje váš web a upozorňuje vás e-mailem, kdykoli dojde k prostojům.

Nejen to, že to neustále sleduje a zasílá vám e-maily, které vám připomínají, že váš web je stále mimo provoz. Nakonec, jakmile se váš web vrátí online – Jetpack pošle další potvrzovací e-mail – informující, že váš web je znovu online!

Tuto funkci absolutně miluji – zejména proto, že mi pomohl získat argument a získat plnou náhradu od mého poskytovatele hostingu WordPress. Jediné, co jsem musel udělat, bylo sdílet snímek obrazovky s mojí doručenou poštou a já jsem musel zpracovat vrácení peněz!

Kdo by měl používat monitorování?

Každý! Pokud ovšem nepoužíváte prémiový nástroj pro sledování dostupnosti webových stránek a nechcete instalovat další plugin.

Jak povolím sledování výpadků Jetpacku?

monitorování výpadků jetpacků

Modul monitorování prostojů od společnosti Jetpack

Jednoduše přepněte možnost sledování prostojů pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavení> Zabezpečení tab.

5. Související příspěvky pro WordPress

související příspěvky v jetpacku

Funkce Související příspěvky automaticky navrhuje související obsah po každém příspěvku na vašem webu WordPress. Je to skvělý způsob, jak udržet návštěvníky v interakci, zlepšit čas na místě a snížit míru okamžitého opuštění (do určité míry).

Ale počkejte, je tu problém:

Výpočet těchto souvisejících příspěvků je však náročný na zdroje. Problém se znásobí, pokud je v každé z nich více kategorií a značek a více příspěvků. Výpočet souvisejících příspěvků je stále náročnější na CPU. Spojte to vše ve sdíleném hostitelském prostředí a máte sami e-mail „porušující zdroje“, nebo ještě horší – pozastavení vašeho účtu.

Co je tedy oprava? Jetpack samozřejmě!

Jetpack vykládá všechny tyto složité výpočty náročné na CPU do cloudu a vrací hotové výsledky – tj. Související příspěvky – na náš web WordPress. To vše zdarma !. Vzhled souvisejících příspěvků (s obrázkem nebo bez obrázku, výňatku atd.) Si můžete dále přizpůsobit pomocí WordPress Customizer.

Kdo by měl používat související příspěvky?

Blogy s úhledně uspořádanou taxonomií, spolu s dostatečným počtem příspěvků a stránek pod každou značkou a kategorií. Související příspěvky byste neměli používat, pokud máte na svém webu pouze několik příspěvků. V takovém případě doporučujeme ruční propojení s vaším obsahem.

Jak povolím příspěvky související s Jetpackem?

Jednoduchý! Stačí přepnout možnost Související příspěvky pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavení> Provoz tab.

6. Nekonečné posouvání ve WordPressu

nekonečný svitek wordpress příspěvky jetpack

Nekonečné posouvání je funkce, která automaticky načte nové příspěvky bez aktualizace stránky, protože návštěvník přejde dolů na konec aktuálního příspěvku. Podobný Související příspěvky, Tato funkce je navržena tak, aby zvýšila návštěvnost a čas na webu.

Kromě toho vám Jetpack umožňuje konfigurovat způsob načítání dalších příspěvků. Můžete je například nakonfigurovat tak, aby se načítaly automaticky – podle chování motivu / uživatele. Můžete také návštěvníkům představit tlačítko „Číst / načíst více“, které po kliknutí načte další sadu příspěvků.

Kdo by měl používat nekonečný svitek?

Tuto funkci může použít kdokoli s několika příspěvky zveřejněnými na jejich webu WordPress. To je vysoce doporučeno pro zpravodajské a mediální blogy.

Jak povolím nekonečný posun Jetpacku?

Nekonečný posuvný modul od společnosti Jetpack

Modul Infinite Scroll od společnosti Jetpack

Toto nastavení můžete povolit z Vylepšení motivu nastavení nalezeno pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavení> Zápis tab.

7. Vytvořte kontaktní formulář ve WordPress

kontaktní formulář ilustrace jetpack

Tento modul Jetpack umožňuje vytvářet kontaktní formuláře s uživatelskými poli přímo z výchozího editoru WordPress. Jediným kliknutím můžete vkládat a přizpůsobovat kontaktní formuláře přímo z editoru WordPress.

Kdo by měl použít kontaktní formulář?

Většina webových stránek by měla mít snadno použitelný kontaktní formulář, zejména pokud jednáte s klienty. Takže kdokoli, kdo na svém webu WordPress nepoužívá plugin pro kontaktní formulář.

Jak mohu povolit kontaktní formuláře Jetpack?

Kontaktní formulář Jetpack vložený přímo z editoru WordPress

Dobrá zpráva – tento modul je ve Jetpacku standardně povolen.

8. Publikovat příspěvky prostřednictvím e-mailu ve WordPress

publikovat příspěvky ve formátu wordpress prostřednictvím e-mailu v jetpacku

Představte si, že jste na vzdáleném místě a vy mít publikovat článek na vašem webu WordPress. Weby bohaté na média, jako je editor WordPress, se nenačtou kvůli pomalému připojení k internetu. V okolí nejsou žádné WiFi kavárny. Zdá se, že jediná věc, která funguje, je e-mail. Sotva máte dostatek rychlosti internetu k odeslání e-mailu.

Tady je Jetpack příspěvky prostřednictvím e-mailu Tato funkce se hodí. Poskytuje vám vyhrazenou e-mailovou adresu, kterou můžete publikovat ve svém blogu WordPress. Po aktivaci můžete svůj e-mail poslat na tuto adresu a zveřejní se ve vašem blogu.

Jak by to fungovalo? Jednoduchý. Předmětem vašeho e-mailu bude nadpis příspěvku a tělo e-mailu bude obsah příspěvku na blogu. Můžete také poslat další informace, jako jsou kategorie, značky a další pomocí nich předdefinované krátké kódy.

Kdo by měl používat příspěvek Jetpack e-mailem?

Publikování příspěvků ve WordPress prostřednictvím e-mailu pomocí Jetpack!

Každý, kdo potřebuje rychlé pokrytí, aniž by investoval příliš mnoho času do formátování nebo práce v oblastech s omezeným připojením k internetu.

 • Cestujte bloggerům, kteří chtějí sdílet své zážitky ze vzdálených míst s omezeným připojením k internetu.
 • Zprávy, které chtějí sdílet rychlé pokrytí, aniž by se pokaždé muselo otevřít aplikaci WordPress.

Publikování příspěvku prostřednictvím e-mailu je někdy jednodušší.

9. Automatické sdílení sociální sítě v WordPress pomocí modulu Publicize

automatizace sociálních médií pomocí jetpack

Modul Publicize od společnosti Jetpack vám umožňuje automaticky zveřejňovat váš čerstvě publikovaný obsah na vašich sociálních médiích. To vám ušetří starosti s ručním zveřejňováním v každé síti sociálních médií.

Kdo by měl použít Publicizovat?

Každý, kdo propaguje svůj obsah na sociálních médiích, je vítán a vyzkoušet tento modul. Je však důležité vybrat správnou sociální síť v závislosti na výklenku vašeho webu a poté vytvořit obsah specifický pro každou síť.

Jak mohu povolit sociální sdílení Jetpack?

Nastavení sdílení sociálních médií Jetpack

Budete muset navázat jednorázové připojení k vašim sítím sociálních médií z nastavení Publicize umístěného pod Řídicí panel WordPress> Jetpack> Nastavení> Sdílení tab.

10. Zabezpečené ověření a přihlášení na WordPress.com

jetpack security

Modul zabezpečené autentizace Jetpack umožňuje (nebo vašim uživatelům) přihlášení k vašemu webu WordPress pomocí účtu WordPress.com.

Modul můžete také nakonfigurovat tak, aby se uživatelé mohli přihlásit, pouze pokud se jejich e-mailová adresa účtu WordPress.com shoduje s e-mailovým ID použitým k vytvoření uživatelského účtu na vašem WordPress.site. Kromě toho můžete od uživatelů vašeho webu vyžadovat, aby se přihlašovali pomocí dvoufaktorové autentizace na webu WordPress.com.

Kdo by měl používat přihlašovací autentizaci?

Přihlaste se pomocí WordPress.com

Přihlaste se pomocí WordPress.com

Pokud jste jediná osoba, která provozuje váš blog WordPress, můžete přeskočit aktivaci tohoto modulu. Pokud však máte na svém webu WordPress více přispěvatelů, může to být užitečná funkce!

11. Vložení médií do WordPress

obsah vložený do wordpressu pomocí jetpack

Toto je jedna z těch funkcí, které jsou ve Jetpacku standardně povoleny. V zásadě vám pomáhá vkládat obsah bohatý na média, jako jsou videa YouTube a zvukové soubory SoundCloud – v jejich nativní podobě – ​​bez zápisu jediného řádku kódu / krátkého kódu.

Jediné, co musíte udělat, je zkopírovat vložit odkaz do svého příspěvku v editoru WordPress a Jetpack se postará o zbytek.

Jetpack se vyvinul pro podporu několika webů s obsahem bohatým na média, včetně Instagramu, Slideshare, Twitteru, Dokumentů Google, TED, DailyMotion, CodePen, Medium, Pinterest a dalších. Pro detailní a aktuální seznam, podívejte se na jejich oficiální dokumentace o vložení obsahu.

Kdo by měl používat obsah bohatý na média?

Každý! ��

12. Ověření webu a soubory Sitemap ve WordPress

ověření webu pomocí jetpacku

Budu s vámi přímo – Jetpack není tam nejlepší SEO plugin. Pro začátečníky je samotný SEO modul v Jetpacku placenou funkcí. WordPress SEO od Yoast je mnohem lepší, bezplatný plugin s množstvím funkcí a návody, důvěryhodné více než pěti miliony webových stránek WordPress.

Jak již bylo řečeno, pro uživatele, kteří nejsou připraveni trávit čas s vyhrazeným modulem SEO, mohou pomocí modulů ověření webu společnosti Jetpack ověřit svůj web pomocí několika vyhledávačů včetně Google, Bing, Pinterest a Yandex..

Sitemap a nastavení ověření webu z Jetpack

Jetpack také vytváří soubor Sitemap, který usnadňuje vyhledávacím strojům procházení vašich stránek.

Kdo by měl používat soubory Sitemap pro Jetpack?

Lidé, kteří nechtějí investovat čas do vyhrazeného pluginu WordPress SEO, by měli používat soubor Sitemap společnosti Jetpack. Důrazně však doporučujeme použít samostatný plugin. Pouhými několika hodinami týdně můžete získat základy svého SEO SEO. Tímto způsobem budete implementovat SEO na stránce správně hned od prvního dne. To je velká podpora pro vaše hodnocení dlouhodobého vyhledávání!

13. Widgety, widgety a další widgety WordPress

další sada widgetů v jetpacku

Widgety jsou jednou z nejoblíbenějších funkcí nabízených pluginem Jetpack. Poskytuje nepřeberné množství jedinečně užitečných widgetů, které lze použít několika způsoby. Sáhají od sociálních médií, oznámení o souborech GDPR a dalších. Vydejte se k vašemu Hlavní panel WordPress> Vzhled> Widgety pro přístup k těmto dalším widgetům.

Další vzrušující funkcí widgetu, kterou nabízí Jetpack, jsou podmíněné widgety. To v podstatě umožňuje konfigurovat viditelnost widgetů na základě stránky, příspěvku, značky nebo kategorie.

Můžete definovat podmínku a pouze v případě, že podmínka platí, zobrazí se widget.

Vlastní widgety Jetpack

Můžete například nakonfigurovat widget předplatného zpravodaje tak, aby byl viditelný pouze v příspěvcích v kategorii Finance. Tímto způsobem můžete vytvářet super cílené e-mailové konference.

Kdo by měl používat widgety Jetpack?

To většinou záleží na uživateli. Pokud vaše téma WordPress přichází s vlastními widgety – jako jsou sociální podíly nebo předplatné zpravodaje – měli byste je použít místo Jetpacku, protože jsou stylem a kódováním, aby dobře fungovaly s vaším motivem.

Podmíněné widgety Jetpack však můžete vždy použít k vytvoření poutavého obsahu na vašem webu.

14. Více stránek z jediného řídicího panelu na WordPress.com

spravovat vícenásobný webový jetpack

Pamatujete si, jak jsme mluvili o používání WordPress.com, aby bylo možné plně využít výhod Jetpacku? Dobře, budeš tuto funkci milovat.

Jakmile propojíte své weby s Jetpack, můžete je všechny spravovat z ovládacího panelu WordPress.com. Patří sem například prohlížení statistik stránek, publikování příspěvků, reakce na komentáře, aktualizace pluginů a mnoho dalšího.

Kdo by to měl použít?

Lidé, kteří spravují hrst webů WordPress, mohou z této funkce získat hodnotu. Můžete například spravovat své blogy a osobní stránky pod jednou střechou – na WordPress.com.

Tuto funkci bych však nedoporučoval, pokud spravujete více webů WordPress pro klienty. Nástroje jako ManageWP a InfiniteWP jsou vytvořeny pro správu více webů WordPress v měřítku, s mnohem více vestavěnými funkcemi a prémiovou podporou.

15. (Premium) Zálohování a obnovení WordPress pomocí Jetpack

cloudové zálohování wordpress a obnovení pomocí jetpack

Zálohování a obnovení WordPress je vážná věc. V průběhu let jsme viděli mnoho záložních pluginů a služeb WordPress, které se specializují na hodinové zálohy, přírůstkové zálohy a další.

Backup and Restore from Jetpack je prémiový modul začínající na $ 39 / rok. Bere automatické zálohy a podporuje obnovení jedním kliknutím. Co je zajímavé je jak zálohování je provedeno.

Jetpack v podstatě vezme zálohu vždy, když dojde k události. Událost může zahrnovat vytváření a úpravy stránek a příspěvků, odesílání / úpravy komentářů, instalace pluginů a motivů, úpravy nebo aktualizace a přidání nebo změny uživatelských účtů..

Jetpack také udržuje Protokol činnosti všech událostí uvedených v chronologickém pořadí. Každá položka v tomto protokolu aktivit slouží jako bod obnovení. Stačí kliknout na událost a vybrat mezi stažením zálohy nebo obnovením svého webu do tohoto okamžiku.

Kdo by měl používat zálohy JetPack využívající technologii VaultPress?

Zálohování je nezbytnou součástí údržby webu WordPress. Doporučuji, abyste se rozhodli pro placený záložní plugin, pokud dáváte přednost bezpečnosti a klidu, než ušetříte několik dolarů každý měsíc. (Zábavná skutečnost – náklady na záložní plugin jsou obvykle náklady na šálek kávy). Nicméně, s trochou šťourat, měli byste být schopni získat stejné funkce zdarma.

Jak to získám?

Jedná se o placenou funkci začínající na 39 USD ročně. Musíte si zakoupit plán Jetpack, nakonfigurovat plugin s přihlašovacími údaji hostujícího serveru a relaxovat. Jetpack začne automaticky zálohovat.

Existuje lepší alternativa zálohování?

Pokud jste ochotni utratit trochu více za svůj hosting WordPress, zvažte poskytovatele spravovaného hostingu, jako je WPEngine. Nejenže máte vysoké rychlosti, lepší spolehlivost a rychlou zákaznickou podporu – dostanete také vyhrazené pracovní prostředí a zálohování a obnovu jedním kliknutím. Plány začínají na 35 $ / měsíc až na 25 000 návštěv měsíčně a přicházejí s 2 měsíci zdarma, pokud se rozhodnete pro roční plán. Nemluvě o 60denní bezrizikové zkoušce!

Cena Jetpack

Možnosti ceny Jetpack od července 2018

Možnosti ceny Jetpack od července 2018

Přestože je většina funkcí Jetpacku nabízena zdarma, existují určité prémiové moduly, jako je zálohování a obnovení, elasticsearch, pokročilá ochrana proti malwaru, které jsou k dispozici pouze v rámci placeného plánu.

Ceny začínají u osobního plánu na 39 $ / rok a přicházejí se zálohováním a obnovou (s 30denním archivem záloh) spolu s prioritní podporou.

Získejte Jetpack Premium

Dostává se za to placený plán Jetpacku?

Pokud jste příležitostným blogerem s rostoucím blogem, může se rozhodnout, že se rozhodnete pro osobní plán společnosti Jetpack. Nemusíte se starat o zálohování a obnovení a pokud se něco pokazí, můžete vždy kontaktovat prioritní tým úspěchu zákazníka.

Pokud však blogujete na plný úvazek, doporučuje se plán společnosti Jetpack Professional. Tímto plánem získáte pokročilou ochranu proti malwaru a schopnost přijímat platby přes PayPal.

Poznámka k Jetpack a WordPress.com

Je důležité si uvědomit, že Jetpack je plugin, který funguje ve spojení s WordPress.com, přestože jej můžete nainstalovat a používat s weby WordPress.org. To znamená, že budete muset vytvořit účet WordPress.com, abyste mohli plně využívat výhod Jetpack (ale nemusíte mít strach – nemusíte hostovat svůj web na WordPress.com). Rozšířené možnosti přizpůsobení pro několik modulů Jetpack lze konfigurovat pouze pomocí WordPress.com.

Pro lidi, kteří právě začínají s WordPress, je dobré znát rozdíly mezi WordPress.com a WordPress.org. Pro začátek je WordPress.com komerční alternativou k WordPress.org – open-source platformě CMS. Ve výše uvedeném článku jsme pokryli další důležité rozdíly mezi oběma řešeními.

Zabalení

jetpack v budoucnosti

Původně jsem tento článek napsal v roce 2013 a jsem rád, že vidím nové funkce a vylepšení pluginu Jetpack. I když zavedli placený plán, naprosto miluji skutečnost, že si nechali zdarma ty nejlepší funkce, jako je Photon a Downtime Monitoring. Rovněž nezavrhli žádný z předchozích modulů, jako je Krásná matematika, Pravopis a gramatika, a Odkazy WP.me.

Jako vždy – jaké jsou vaše oblíbené moduly Jetpack? Používáte (nebo plánujete používat Jetpack)? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Láska pluginy WordPress? Podívejte se na náš seznam nejvíce doporučovaných pluginů WordPress a zjistěte, zda najdete něco nového!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map