12 úžasných zdrojů WordPress, které můžete navštívit dnes

V neustále se vyvíjejícím ekosystému, ať už jste začátečník nebo zkušený vývojář WordPress, je důležité držet krok s nejnovějším vývojem, aby zůstal konkurenceschopný.


Jedním z největších důvodů širokého úspěchu WordPressu jako platformy bylo přijetí principů open source. Stejně jako u jakéhokoli otevřeného zdroje však WordPress trpí problémem přetížení informací. Existuje tolik webů, které představují věrohodné zdroje pro všechny věci WordPress, je těžké vědět, kde začít a komu důvěřovat.

V tomto článku jsme shromáždili 12 našich oblíbených zdrojů WordPress pro rok 2015 (opravdu, 13 opravdu od té doby) WPExplorer.com by měla být nahoře nebo na vašem seznamu). Každý web obsahuje velké množství materiálu, který pomůže začátečníkům získat důležité dovednosti a zkušení uživatelé posouvají věci na další úroveň. Seznam jsme rozdělili do tří sekcí:

 1. Prémiová témata a doplňky.
 2. Profesionální nápověda pro WordPress.
 3. Zdroje pro učení a školení.

Protože nás (doufejme) už znáte a pravděpodobně jste viděli náš blog WordPress a naše úžasná bezplatná témata WordPress, začněme s dalšími 12 zdroji, se kterými byste se měli seznámit!

Nejlepší zdroje pro prémiová témata a pluginy

1. ThemeForest

Téma Forest

Pokud hledáte téma pro stavbu svého nejnovějšího webu WordPress, kde začít lépe než největší tržiště pro témata WordPress známá lidstvu? ThemeForest nabízí širokou škálu témat kategorizovaných podle funkčnosti, spolu s komplexní podporou. Produkty na trhu pocházejí od vývojářů třetích stran a procházejí komplexním procesem kontroly, aby bylo zajištěno, že standardy zůstanou vysoké.

2. CodeCanyon

Codecanyon

CodeCanyon je jedním z největších zdrojů prémiových pluginů WordPress. Díky 3 877 pluginům WordPress (a každý den je přidáván další) je to potenciálně důležitý nástroj v zbrojnici každého vážného vlastníka nebo správce webu.

Stojí za zmínku, že existují i ​​další skvělé zdroje prémiových pluginů (máme rádi FooPlugins), WPMU DEV a Pippins Pluginy). CodeCanyon má však řadu, kterou jinde prostě nenajdete.

3. Pro Plugin Directory

Adresář Pro Plugins

Každý, kdo strávil čas budováním nebo správou webů WordPress, bude vědět, jak obtížné je získat slušné prémiové pluginy. Už nějakou dobu existuje potřeba kvalitní databáze prémiových pluginů a vypadá to, že bychom konečně mohli mít řešení ve formě adresáře Pro Plugins Directory.

Adresář, který byl spuštěn před několika měsíci, se může pochlubit více než 150 pluginy. Uživatelské prostředí je působivé a poskytuje snadný přechod pro ty, kteří byli zvyklí do oficiálního adresáře WordPress. Proces odesílání pro vývojáře je přímý a umožňuje rychlou a snadnou kontrolu uživatelů. To je určitě ten, kdo dohlíží na budoucnost.

Nejlepší zdroje pro profesionální pomoc s WordPress

4. Kódovatelné

Kódovatelný

Pamatujete si, kdy jste chtěli udělat ten malý vyladění vzhledu vaší domovské stránky, ale nevěděli jste, jak upravit kód motivu, nebo jste nebyli dostatečně sebevědomí, abyste to dokázali? Studna, Kódovatelný je tu, abych tě dostal právě z těchto potíží.

Je to tržiště, kde si můžete najmout nezávislé vývojáře WordPress pro úkoly libovolné velikosti. Díky robustnímu procesu revize pro dodavatele je Codeable jednou z nejspolehlivějších outsourcingových služeb pro WordPress a 98,9% dokončených projektů, které dostávají pět hvězdiček od klientů.

5. Křivka WP

Křivka WP
WP Curve je další outsourcingová služba pro zpracování úloh WordPress. Na rozdíl od kódovatelného však WP Curve není poháněna prostřednictvím třetích stran, ale řídí svůj vlastní interní tým vývojářů. Za pouhých 79 $ měsíčně se WP Curve postará o celou vaši potřebu podpory WordPress (pro 1 web). V sekci reference na jejich webu je skvělý přehled o úkolech, které můžete WP Curve přiřadit.

6. Envato Studio

Envato Studio
Envato Studio je další alternativou, na kterou se můžete obrátit s žádostí o odbornou pomoc. Na rozdíl od našich předchozích dvou položek není Envato Studio pouze tržištěm specifickým pro WordPress. Můžete jej také použít k najmutí profesionálů pro celou řadu různých úkolů v oblasti kódování, obsahu, grafiky, videa nebo marketingu. Služby nabízené na platformě jsou individuálně kontrolovány týmem Envato Studio.

Jednou z pozoruhodných vlastností této platformy je skutečnost, že mezi kupujícím a prodávajícím jsou předem stanoveny podrobnosti, jako jsou časy obratu a počet povolených revizí. To je velký rozdíl od jiných platforem, kde může být obtížnější tyto předměty zlikvidovat.

Nejlepší zdroje pro učení a školení

7. WP 101

WP 101
WP 101 je jedním z průkopníků v dovednostním tréninku WordPress a nabízí promyšlená videa o všech základních aspektech ekosystému WordPress. Nejde však o prostředek zaměřený na to, aby vás naučil, jak vlastní kódovat web WordPress – to je více pro blogery a tvůrce obsahu, kteří jsou na platformě WordPress noví.

K dispozici jsou tři druhy balíčků: 30denní přístup, roční přístup a celoživotní možnost. Spolu s těmi, kteří chtějí doladit své vlastní dovednosti WordPress, je WP 101 také užitečný pro profesionální designéry webů nebo manažery, kteří mají možnost bílého označování svých videí a nabízet je jako doplňky klientům pomocí jednoduchého pluginu.

8. Videa pro začátečníky WP

Videa pro začátečníky WP
Začátečník WP je skvělý zdroj pro lidi, kteří začínají s WordPress. Podobně jako u WP 101 je nepravděpodobné, že by obsah, který najdete zde, byl na střední úrovni. Přestože web nabízí užitečný obsah v různých formátech – psaných článcích, průvodcích a glosářích -, je to video sekce, která opravdu vyniká. Sekce videa je pouze pro členy, ale členství je naštěstí zdarma.

9. Treehouse

Dům na stromě

Treehouse slouží širšímu publiku, než naše předchozí dvě položky, a je skvělým řešením pro lidi všech úrovní zkušeností, kteří chtějí vylepšit svou kódovací hru. Existuje velké množství témat, která si můžete na webu prohlédnout, včetně WordPress, PHP, Ruby a Vývoj aplikací.

Moduly Treehouse jsou působivě interaktivní s kvízy a úkoly zabudovanými jako standard, spolu s videy, přepisy a fórami. S plány začínajícími na pouhých 25 USD měsíčně – a pouhým množstvím vzdělávacích zdrojů, které jsou k dispozici – je Treehouse snadno jedním z předních jmen v tomto prostoru.

Nejlepší zdroje pro vývojáře

10. Dotazovací příspěvky

Dotazové příspěvky

Dotazové příspěvky jsou lépe organizovanou a přátelštější alternativou k oficiálnímu WordPress Codex. Vývojáři najdou chronologicky a abecedně uspořádané výpisy funkcí WordPress mnohem snadnější navigaci a použití než jejich oficiální protějšek.

11. WP Seek

Hledejte WP

Hledejte WP je jako Google specifický pro WordPress. Je navržen tak, aby vývojářům pomohl hledat funkce WordPress, značky šablon, akce a další. Podobně jako běžné vyhledávače, program WP Seek obsahuje automatické návrhy a také umožňuje uživatelům vyhledávat více klíčových slov – což je nesmírně užitečné při psaní vlastního kódu nebo provádění změn prvků motivu..

12. 10up Engineering Best Practices

10up Best Engineering Practices

10up je renomované jméno ve světě webdesignu, inženýrství a digitální strategie. 10up Best Engineering Practices je základní čtení pro vývojáře všech úrovní zkušeností.

Tento projekt poskytuje pokyny pro osvědčené postupy, které je třeba dodržovat ve všech aspektech kódování, od nastavení místního prostředí až po řešení PHP, návrhové prvky, funkce specifické pro WordPress a další.


Doufáme, že náš seznam zdrojů pomůže nasměrovat vás správným směrem, pokud jde o rozšíření sady dovedností WordPress a získání pomoci s vašimi weby. Nikdy nebylo lepšího času na zapojení se do WordPress a existuje mnoho dalších vynikajících webů, které jsme museli bez váhání opustit tento seznam.

Jsme zvědaví, když slyšíme vaše myšlenky. Už používáte některý ze zdrojů, které jsme zmínili? Nebo máte vlastní výběr, který měl být na seznamu? Spojte se prostřednictvím komentářů a dejte nám vědět.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map