12 Osvědčené způsoby, jak vydělat peníze pomocí WordPress

Osvědčené způsoby, jak vydělat peníze pomocí WordPress

Nyní dny mnoho lidí našlo způsoby, jak vydělat spoustu peněz pomocí WordPress. Existuje mnoho různých způsobů, jak s ním můžete také vydělávat na živobytí online.


Přemýšleli jste někdy o vydělávání peněz pomocí WordPress? Pokud ano, tento podrobný příspěvek je pro vás potěšením! Budu diskutovat o 12 osvědčených způsobech, jak můžete vydělat peníze s WordPress. Níže uvedené metody vyžadují různé sady dovedností, takže i když nejste vývojářem, ujistěte se, že WordPress je pro vás plný příležitostí!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Psaní na volné noze (aka Tvorba obsahu)

psaní peněz

Snadné zahájení – pokud máte zařízení, které můžete psát, a připojení k internetu můžete vytvářet obsah pro jiné webové stránky. Existují miliony webových stránek a všichni potřebují nový obsah.

I když je tento seznam plný způsobů, jak můžete pomocí WordPress vydělávat, tvorba obsahu se rozšiřuje téměř do každé mezery. Stačí navštívit své oblíbené online blogy. Mnoho z nich má stránky s přispěvateli, kde můžete odesílat své články a dostávat za ně zaplaceno. Nejenže získáte úžasné zpětné odkazy z nejlepších žebříčků, ale za svou tvrdou práci můžete dostat zaplaceno.

Úlohy na psaní obsahu WordPress najdete také na webech pracovních desek. Pár stojí mimo kontrolu patří UpworkÚkoly ProBloggeru – v obou je od tohoto okamžiku k dispozici mnoho psacích úloh.

Před použitím může být dobrý nápad mít nastavení portfolia online, které vám předvede vaši předchozí práci. Konkrétně byste si měli být jisti, že uvedete krátký životopis, aktivní sociální profily a odkazy na nedávno publikované příspěvky (nebo pokud právě začínáte vytvářet na svém vlastním blogu několik příspěvků, které můžete použít jako příklady). Tímto způsobem se potenciální zaměstnavatelé mohou podívat na váš styl psaní a na odhalení vašich článků napříč blogy a sociálními médii.

2. Vytvořte a vydělávejte blog

Web WordPress

V online světě se vždy doporučuje založit web pro vaši firmu. Tak na co čekáš? Spusťte svůj vlastní blog WordPress a začněte vydělávat peníze!

Nejste si jisti, jak začít s webem WordPress? Podívejte se na našeho snadného průvodce, jak začít blog, kde vás provedeme všemi kroky vytváření webových stránek. Klíčovými kroky jsou výběr domény a hostování, instalace WordPress, výběr motivu, instalace pluginů a přidání příspěvků a stránek.

Mít blog je skvělý způsob, jak generovat pasivní příjem. Můžete vydělat peníze pomocí affiliate marketingu, prodeje reklam, sponzorovaných recenzí atd. Z vašeho blogu. To od vás nevyžaduje žádné další úsilí – je to prostě způsob, jak plně využít obsah a provoz, který již máte.

Většina trhů a poskytovatelů služeb nabízí přidružené programy. Mezi naše osobní oblíbené, se kterými lze snadno pracovat, patří Themeforest, Shareasale, CJ Affiliate a kreativní trh. Stačí se zaregistrovat k účtu ZDARMA a přidat odkazy na vaše příspěvky tam, kde je to přirozené.

Na prodávat reklamy můžete nabídnout vlastní reklamní balíčky nebo pracovat prostřednictvím společnosti, jako je BuySellAds. Nebo registrace na Google Adsense účet a vložte svůj kód, aby síť Google mohla zpracovat reklamy, zatímco každý měsíc získáte pěknou kontrolu.

Můžete také nabídnout sponzorované příspěvky na vašem blogu. Přidejte na svůj web stránku nebo kontaktní formulář, aby vás značky mohly kontaktovat a zaplatit vám za recenze, průvodce, příspěvky ve stylu seznamu nebo něco jiného. Nezapomeňte ve své sponzorované dohodě stanovit, že všechna stanoviska budou upřímná, a ujistěte se, že do posledního zveřejněného příspěvku přidáte vyloučení odpovědnosti, že byl sponzorován..

Svůj web můžete také využít k propagaci dalších činností vytvářejících peníze (které jsou uvedeny níže), jako jsou kurzy, produkty nebo prémiové služby.

3. Kurzy WordPress

Nejlepší kurzy WordPress pro začátečníky

Docela si jistý svými schopnostmi? Vytvořte kurz! Existují miliony lidí, kteří používají internet k učení nových dovedností. Musíte pouze vytvořit (a zpeněžit) kurzy, které jim pomohou. Naučte lidi, jak na zahradě, sdílet tipy na vaření, nebo dokonce sdílet svůj vlastní průvodce, jak začít blog. Jakmile bude váš předmět zúžen, existuje několik možností, jak skutečně vytvořit a zpeněžit svůj online kurz.

Prvním je použití vašeho webu jednoduše jako marketingové platformy s vašimi kurzy pořádanými na a e-learningové stránky třetích stran. Mezi oblíbené možnosti patří weby, jako je Udemy, kde můžete nahrát své kurzy a nastavit si vlastní ceny, nebo Lynda, kde je váš kurz součástí obecného členství. Oba nabízejí snadné způsoby, jak začít rychle. Jen si uvědomte, že s těmito platformami si nedržíte celou částku zaplacenou za váš kurz (Udemy sníží o 3 až 50% z ceny kurzu, zatímco Lynda se vyplácí na základě vašich názorů za měsíc).

Druhou možností je jít vše dovnitř a použít WordPress k vytvoření vašich webových stránek a hostování vašich kurzů. Tímto způsobem spravujete své kurzy, nastavujete ceny a sklízíte všechny výhody. A štěstí pro vás – existuje řada pluginů, které usnadňují vytváření kurzů pomocí WordPress. Pomocí našeho průvodce vytvořte online kurz s WordPress a dozvíte se více. Nebo můžete použít zásuvný modul pro členství k vytvoření placené sekce pouze pro členy s exkluzivním obsahem. To může zahrnovat kurzy, blogové příspěvky, videa, nástroje ke stažení nebo prostředky – opravdu cokoli, co chcete nabídnout.

4. eCommerce & Dropshipping

Jednoduché tipy pro zvýšení prodeje

Kromě znalostí můžete se svými čtenáři sdílet také zboží ke stažení nebo hmotné zboží. Začínáme trochu úsilí, ale WordPress je skvělá platforma pro vytvoření webové stránky elektronického obchodu.

Proč elektronický obchod? Nyní více než kdy jindy lidé nakupují online. A s WordPress stačí nainstalovat plugin jako WooCommerce pro vytvoření online obchodu. Ve srovnání s jinými možnostmi elektronického obchodování je WooCommerce zcela zdarma a nabízí mnoho užitečných funkcí, které můžete použít k nastavení obchodu..

Kromě běžného výkladu pro vlastní zboží lze WordPress použít také k sestavení dropshipping ukládat. V tomto případě prodáváte zboží přímo zákazníkům, ale třetí strana je odesílá (podobně jako Amazon často zpracovává přepravu pro menší prodejce pomocí jejich platformy). Ať už používáte WooCommerce nebo Shopify, tato metoda obvykle zahrnuje použití pluginu nebo použití nastavení, aby bylo zajištěno, že informace o dopravě budou odeslány přímo dodavateli. Pokud to zní jako správný obchodní plán pro vás, existuje řada pluginů, které můžete použít k vytvoření dropshippingového podnikání s WordPress.

5. Služba nastavení blogu

WordPress je více než platforma pro blogování

Jste začátečník nebo bloger na částečný úvazek, který nemá mnoho zkušeností s vývojem, přestože chcete pomocí WordPress vydělávat peníze? Pokud ano, služba pro nastavení blogu je pro vás tou nejlepší volbou. Tento typ služby mohou nabídnout i začátečníci! Ale jak?

Mnoho lidí chce používat WordPress ve svých blogech, ale prostě nemají technické znalosti, aby mohli začít. Proto se rozhodnou pro službu nastavení blogu. Vaším úkolem jako poskytovatele služeb nastavení blogu bude instalace WordPress, nahrání motivu WordPress, přidání doporučených pluginů atd..

Chcete-li získat klienty, můžete začít s jednoduchou stránkou služby nastavení blogu na svém webu. Chcete-li přilákat potenciální zákazníky nebo vyhrazený provoz na tuto stránku, přidejte bannery pro vaše služby na svůj vlastní web, zkuste oslovit další blogy a poslat hostům příspěvek, zanechat komentáře na fórech s odkazem na váš web, dostat se na sociální média a investovat do placené reklamy. pokud jsi schopen. Pokud cílíte na menší nebo místní publikum (například „služba nastavení blogu pro zahradníky“ nebo „služba nastavení blogu v Savannah Georgia“), je často mnohem dostupnější, než byste si mysleli. Pokud vás lidé zajímají o vaši nabídku, budou vás kontaktovat.

Při vytváření stránky služeb zvažte přidání více cenových bodů se zvyšující se úrovní služeb. Můžete například mít základní službu nastavení blogu za 100 USD, která zahrnuje instalaci WordPress, nahrání motivu a přidání ukázkového obsahu motivu. Pak můžete nabídnout nastavení SEO pluginu jako 20 $ vzestup, nebo jako součást prémiové instalační služby spojené s několika dalšími funkcemi (například strouhanka, nastavení domovské stránky atd.).

Případně můžete poskytnout služby nastavení blogu zdarma, ale na své stránce služeb se budete muset spolehnout na přidružené odkazy. Můžete například nabídnout bezplatné nastavení blogu zakoupením hostování Bluehostingu, když zákazník použije váš konkrétní partnerský odkaz. Bluehost nabízí konkurenční ceny hostingových plánů, které si mohou noví bloggerové dovolit, a velkorysé provize pro affiliate partnery o 65 USD za každé úspěšné přihlášení. Podobně můžete uživatelům navrhnout témata, doplňky, bezpečnostní služby a další přidružené produkty, když se zaregistrují prostřednictvím vaší servisní stránky. Nezapomeňte pouze doporučit produkty, které jste testovali a jsou dobré.

6. Údržba webových stránek

Údržba webových stránek

Zmínili jsme nastavení blogu, ale existuje obrovská příležitost generovat průběžný příjem údržba. Mnoho majitelů webových stránek nechce řešit každodenní úkoly spojené s provozováním webových stránek – jednoduše chtějí, aby je lidé našli na webu. A to je místo, kam jste přišli. Údržba může zahrnovat aktualizace WordPress, monitorování zabezpečení, aktualizace témat a pluginů, správu hostingu, nastavení CDN atd. Téměř cokoli, co již děláte pro svůj vlastní web, můžete dostávat měsíční poplatek udělat pro ostatní.

Je důležité si uvědomit, že pokud se vydáte touto cestou, budete chtít pro usnadnění života použít plugin pro správu webu. Některé z nejlepších možností jsou:

 • InfiniteWP
 • MainWP
 • Spravovat WP

Všechny tyto pluginy vám umožňují spravovat aktualizace jádra, motivu a pluginů a také sledovat SEO, rychlost webu, komentáře a dokonce i zálohy vše z jediného dashboardu. Tímto způsobem můžete svým klientům poskytovat komplexní servisní služby, aniž byste museli sledovat každý web samostatně.

7. SEO a marketingové služby

Doporučené postupy pro WordPress SEO

Pokud jste strávili čas učením, jak optimalizovat svůj vlastní web, můžete tyto dovednosti určitě uvést do praxe. SEO je obrovská součást vytváření webových stránek a pro některé lidi to může být velmi ohromující. Což je důvod SEO služby obvykle získejte prémiové ceny. Ať už pomáháte s optimalizací obsahu, vytvářením odkazů, rychlostí webu nebo dalšími aspekty webu SEO, určitě je to oblast, kterou mnozí majitelé webových stránek zaplatí za.

Marketingové služby jděte ruku v ruce se SEO. Správa reklam je časově náročná, protože vyžaduje vytvoření grafiky, zkoumání klíčových slov, strategii nabídek, umístění a další. Dobrá marketingová kampaň navíc zahrnuje několik formátů – reklamy Google, informační bulletiny, sociální média atd. Vyzbrojený vědomostmi a kontakty, které jste již vytvořili pro svůj vlastní web, určitě můžete klientům poskytnout pomocnou ruku. Ve většině případů marketingové služby zahrnují poplatek založený na ceně plus procento na základě provozu nebo zvýšení konverzí.

8. Bezpečnostní poradenství a řešení

Zabezpečení WordPress

Pro ty, kteří věří v jejich bezpečnostní schopnosti, a zejména v oblasti kódování, může být bezpečnostní poradenství velmi lukrativní. Zabezpečení je pro každého vlastníka webu nanejvýš důležité. Mezi oblasti, které byste mohli zvážit, patří:

 • Bezpečnostní audit: K dispozici jsou prémiové softwarové služby pro audit, ale můžete to provést také ručně. Ať už zvolíte jakoukoli trasu, nezapomeňte pokrýt klíčové aspekty zabezpečení, jako je výchozí nastavení WordPress, hesla, přístup k uživatelské roli, oprávnění k souborům, aktualizace, nastavení bezpečnostního pluginu, nastavení zálohování (prostřednictvím pluginu nebo hostingu), konfigurace serveru, certifikát SSL atd..
 • Obecné bezpečnostní kalení: Mohlo by to být tak jednoduché jako nabídka profesionální instalační služby pro důvěryhodný bezpečnostní plugin, jako je iThemes Security Pro, Wordfence nebo Vše v jednom zabezpečení WP a bráně firewall.
 • Nastavení SSL: SSL je komplikovaný, tak proč vlastníkům webových stránek pomoci správně vytvořit a nainstalovat jejich certifikát SSL.
 • Odstranění malwaru: Pokud znáte soubory WordPress jako zadní část vaší ruky, odstranění Malwaru je přímo na vaší uličce. Pokud se rozhodnete odstranit podezřelý kód sami ručně nebo pomocí pluginu, je to určitě něco, co byste mohli přidat do svých celkových bezpečnostních služeb.

Samozřejmě existují i ​​další aspekty zabezpečení WordPress, ale jsou to skvělá místa, kde začít, pokud je vaše vášeň webová bezpečnost.

9. Vývoj pluginů WordPress

10 nejlepších Gutenberg pluginů, doplňků a rozšíření

Pokud jste použili WordPress, musíte si být vědomi jedné věci – svůj blog nemůžete spustit bez použití alespoň několika pluginů, že? Každý používá pluginy k přidání dalších funkcí, které pomáhají úspěšně spustit blog WordPress. Ve WordPress jsou k dispozici tisíce pluginů – některé jsou zcela zdarma, jiné nabízejí placené upgrady a zbývající jsou prémiové.

Pokud najdete řešení problému a vytvoříte pro něj plugin (který by vaše publikum mohlo mít zájem o koupi), není nic, co by vám mohlo zabránit v tom, abyste z něj vydělávali. Analyzujte několik existujících pluginů (nejlépe v podobném výklenku), které vydělávají slušné peníze. Zjistěte, zda používají prémiový (placený plugin) nebo freemium (bezplatný plugin s placeným upgradem). Využívají k propagaci propagaci WordPress.org, tržiště nebo spoléhají na své vlastní webové stránky? Můžete také zkontrolovat komentáře / recenze a získat představu o tom, jaká podpora by pro vás mohla být. Pak zjistěte, jak můžete udělat to samé, abyste vytvořili konstantní peněžní tok!

Pokud uvažujete o vydělávání peněz prodejem pluginů WordPress, nezapomeňte je vytvořit zaměřením na konkrétní potřeby. Jedním z nejlepších příkladů v této kategorii je tvůrce stránek Elementor. Tento modul pro vytváření mega stránek je zaměřen na usnadnění vytváření vlastních rozvržení stránek a jeho použití se rozšířilo na více než 4 miliony webů WordPress. Vývojář pluginů navíc zpeněžil jejich tvorbu uvolněním prémiového prvku Elementor Pro s pokročilejšími funkcemi.

Doplňky WordPress můžete prodávat na CodeCanyon. Můžete jej také prodat ze svého vlastního blogu nebo pro něj vytvořit samostatný web. Můžete také vydělávat peníze prací na vlastních projektech pluginů.

10. WordPress Theme Development

rozvíjet-wordpress-témata

Jste webový designér nebo vývojář? Ano? Pak můžete vydělat peníze vývojem WordPress Themes. Nemusíte být špičkovým návrhářem nebo kodérem, abyste mohli navrhnout skvěle vypadající téma WordPress – ale určitě byste měli vědět, co navrhujete pro své cílové publikum. Na konci dne byste měli vědět, pro koho navrhujete své téma, jinak nakonec pro své téma zjistíte nulové publikum.

Existuje tolik společností, které navrhují fantastická témata pro weby WordPress, aby vytvořily pasivní toky příjmů. Například lidé jako Brain Clark založili StudioPress (a laters jej prodali společnosti WP Engine, která nyní zahrnuje všechna témata StudioPress ZDARMA s jejich hostitelskými plány) a naše vlastní AJ Clarke vytvořila témata WPExplorer (včetně našeho # 1 Celkem WordPress Theme) vytvářejte kvalitní a atraktivní témata pro weby WordPress. V posledních letech se jim daří skvěle, když najali několik designérů a prodali atraktivní témata.

Pokud jste právě začínají, pokud jde o vytváření motivů WordPress, a nejste si jistí, že to zvládnete sami, můžete vytvořit tým. Nebo se můžete připojit k podniku, který již pracuje na vytváření témat pro ostatní. Tímto způsobem nebudete mít tolik času na vydělávání peněz při dokončení vaší práce.

Možná budete chtít své motivy WordPress prodat na adrese Šablona Monster, Themeforest, Creative Market nebo je můžete prodat z vlastního webu. Stejně jako pluginy můžete také pracovat na vlastních tematických projektech WordPress pro klienty, jak vydělat nějaké další dolary.

11. Přizpůsobení motivu

Přizpůsobení motivu WordPress

Jste pokročilý vývojář s nějakým časem navíc na ruce? Zkuste nabídnout služby přizpůsobení. Mnoho vývojářů vydělává slušné vedlejší příjmy, které nabízejí služby přizpůsobení webových stránek, motivů nebo pluginů na pracovních stránkách WordPress.

V každém případě existuje mnoho uživatelů WordPress, kteří mohou nainstalovat téma (nebo to jejich poskytovatel hostování nabídl spolu s nastavením instalace WordPress), ale nemají technické schopnosti provádět změny. Například:

 • Vlastní rozvržení stránky
 • Vlastní typy příspěvků
 • Vytvoření loga / značky
 • Integrace sociálních médií
 • Nastavení informačního bulletinu
 • Nastavení elektronického obchodu
 • Konfigurace pluginu

Toto je samozřejmě jen velmi malý příklad, protože WordPress má tolik aspektů. Můžete nabídnout své služby za stanovenou cenu za úkol nebo zpřístupnit svůj čas s proměnlivou sazbou za hodinu.

12. Návrhové služby WordPress

poradenství v oblasti vydělávání peněz

Jedním z posledních způsobů, o kterém chceme mluvit o vydělávání peněz online pomocí WordPress, je nabídnout komplexní designové služby. To lze snadno provést pouze tehdy, pokud jste v WordPressu dobří – vytváření vlastních návrhů pro klienty a vytváření úplného webu od základu. Vývojáři, kteří pracují přímo s klienty na vlastních webech, si za svou práci účtují tisíce. Takže i když tato možnost může vyžadovat více znalostí a úsilí, je to velmi užitečné. A v podstatě můžete spojit několik dalších metod zpeněžení uvedených v tomto seznamu a vytvořit tak celkový balíček služeb (vlastní téma, nastavení blogu, nastavení zabezpečení, průběžná údržba atd.).

Webové stránky jako KódovatelnýUpwork a Toptal jsou skvělá místa pro inzerci vaší dostupnosti pro práci klientů. Můžete také nabídnout své služby prostřednictvím svého vlastního webu, pokud chcete přeskočit prostředníka. Ujistěte se, že máte skvělé portfolio, pokud uvažujete o vytvoření pasivního toku příjmů pomocí této metody. Konkrétně nezapomeňte požádat klienty, aby poskytli zpětnou vazbu, pokud jsou s vaší prací spokojeni, nebo aby se podělili o recenzi svých služeb, které můžete zveřejnit na svém webu nebo sdílet na sociálních médiích. To může skutečně zvýšit váš online prodej, protože posudky od nejlepších bloggerů jsou skvělým sociálním důkazem.

Konec Poznámka

Nemusíte být génius WordPress, abyste si vydělali na živobytí. Pokud můžete udělat něco z výše uvedeného a víte, jak prodat sebe nebo svůj produkt, budete mít spoustu šancí vydělat opravdu dobré peníze pomocí WordPress. Také zjistěte, co vaše cílové publikum skutečně chce; Tímto způsobem budete na správné cestě.

Máte nějaké další strategie, jak vydělat peníze online pomocí WordPress? Prosím, sdílejte je v sekci komentářů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map