12 Osvědčené signály důvěryhodnosti na webových stránkách WordPress

12 Osvědčené signály důvěryhodnosti na webových stránkách WordPress

Každé podnikání je založeno na důvěře a jeden způsob, jak to zprostředkovat na webu, je pomocí signálů důvěry. Pokud se uživatel nemůže spolehnout na vás a vaši značku, bude sotva kdy odkázán na vás, abyste získali konkrétní služby nebo produkty. Spolehlivá přítomnost na webu se může spolehnout na trvalý růst tržeb, podporu zapojení uživatelů a celkový obchodní úspěch.


Při přemýšlení o spuštění webového projektu můžete důvěřovat své webové přítomnosti WordPress. Systém pro správu obsahu se stal skutečným obrem, kterému více než důvěřuje 25% všech zdrojů dostupných na webu. Na WordPress běží blogy, osobní a obchodní projekty, weby elektronického obchodování, kreativní portfolia a řada dalších projektů. Pokud jste si také vybrali tento systém pro správu obsahu pro svůj budoucí webový projekt nebo pro aktualizaci již spuštěného webu, budete muset vědět, jaké konkrétní signály důvěry by měly zahrnovat téma založené na WordPress, aby byly požadovány mezi vaší cílovou skupinou..

Definice důvěryhodných signálů

Jak název napovídá, signály důvěry jsou prvkem webové stránky, který inspiruje důvěru ve každého, kdo ji sleduje. Důvěra hraje předdefinující roli, když se uživatel rozhodne, zda se má zabývat konkrétním podnikem, nebo by měl pokračovat v hledání lepší alternativy. Ve skutečnosti bude osobě trvat několik sekund, než se rozhodne, zda se může spolehnout na vaši organizaci. Pouhým prohledáním domovské stránky vašeho webu se mohou setkat s vaší značkou a učinit závěr, pokud je váš web životaschopný nebo ne.

Důvěra je přesně to, co dělá běžného návštěvníka vašeho webu spojením se s komunitou vašich věrných fanoušků. Existují tisíce signálů důvěry, z kterých může váš web těžit. Některé z nich jsou účinnější než jiné. Jakmile některý z nich uvidí průměrný uživatel, jakmile se objeví na vaší stránce, zatímco definování ostatních může nějakou dobu trvat.

Prokázané důvěryhodné signály pro WordPress

Abychom zkrátili krátký příběh, pro tuto publikaci jsme vybrali ručně nejúčinnější signály důvěry témat založených na WordPress, které upoutají pozornost publika, jakmile dosáhnou vašeho online projektu.

1. Hodnocení zákazníků

I když váš marketingový tým poskytuje texty zaměřené na konverzi hnízd, nic se nedá srovnávat s čestným hodnocením, které zanechal jeden z vašich klientů. Stačí si vzpomenout, kdy jste naposledy hledali společnost / agenturu / freelancer, která něco najme nebo objedná. Prohlédli jste si před konečným rozhodnutím recenze zákazníků na několika webech? Věřím, že vaše odpověď bude pravděpodobně „ano“ než „ne“. Čestná recenze, kterou zanechal jeden z klientů společnosti, bude vypadat důvěryhodnější a spolehlivější v očích vašich potenciálních zákazníků.

Prokázaný důvěryhodný signál č. 1: Recenze

Při hledání nejlepších ready-made obchodních webových šablon se ujistěte, že to podporuje možnost uživatelů sdílet své zkušenosti s používáním konkrétních řešení přímo na webové stránce. Zobrazování seznamů uživatelských recenzí na domovské stránce vašeho webu zvyšuje šance přilákat širší webové publikum k vašim nabídkám, což s větší pravděpodobností povede k pozitivnímu rozhodnutí o nákupu.

Proč jsou uživatelské recenze tak efektivní? Studie to ukazují 88% zákazníků si před konečným rozhodnutím přečte uživatelské recenze. Pro 72% uživatelů webu, čestná recenze od kolegy nakupujícího se rovná osobnímu doporučení. Očekává se, že téma WordPress podporující možnost zobrazení zdroje uživatelských recenzí vám pomůže vybudovat spolehlivější a důvěryhodnější přítomnost na webu. Naštěstí pro vás nejvíce prémiové téma, jako je naše téma Total WordPress, zahrnuje reference nebo vestavěné recenze.

Snadné reference zdarma WordPress Plugin

Pokud vaše téma již neobsahuje vlastní typ příspěvku v posudku, je super snadné jej přidat pomocí bezplatného pluginu. Líbí se nám Plugin Snadné reference protože je to opravdu snadné a má překvapivé množství možností pro přizpůsobení zobrazení vašich posudků.

2. Explicitní příběh „O nás“

Když zákazník poprvé navštíví web, nemusí ani vědět něco o původu a pozadí organizace stojící za webem. Stránka „About“ je první místo, na které se lidé budou odkazovat s cílem dozvědět se více o značce a jejích zkušenostech. Správně vytvořená stránka „O nás“ se může stát pevným základem dlouhodobých vztahů mezi společností a klientem.

Osvědčený důvěryhodný signál č. 2: O nás sekce

Při procházení stránek O uživateli bude mít uživatel větší zájem dozvědět se více o osobnosti / značce stojící za webem. Používání videí, obrázků, podcastů a dalších typů obsahu vám pomůže efektivněji doručit vaši zprávu cílovému publiku. Kromě toho sdílejte fotografie členů svého týmu, aby vypadali důvěryhodněji v očích uživatelů webu. Zapomeňte na použití obrázků na těchto stránkách. Fotografie, která umožní webové komunitě osobně se setkat s každým členem vašeho týmu, bude mít na vaše klienty silnější účinek.

Pokud tedy hledáte optimální téma WordPress, ujistěte se, že je předem načtena podrobná stránka About. Velkou výhodou pro vás bude podpora různých forem vizuálního a písemného obsahu. Texty doplněné o videa vytvoří informativní, silný a spolehlivý příběh o vašem projektu.

O nás Widget Free WordPress Plugin

Opět platí, že pokud téma nemá stránku, můžete přidat stránku s pluginem. Opravdu však preferujeme zdarma O nás Widget plugin namísto. Tímto způsobem můžete přidat jakýkoli jednoduchý oddíl do libovolného postranního panelu nebo zápatí.

3. Kontaktní údaje

Čím snazší je najít kontaktní údaje na webu, tím lépe. Perfektní téma WordPress pro vybudování důvěryhodné obchodní přítomnosti by mělo zahrnovat sadu jasně definovaných kontaktních údajů na přední straně i samostatné stránce „Kontakty“. Kdykoli se tedy někdo dostane na vaše stránky a vyhledá informace o vaší fyzické adrese nebo telefonním čísle, najde je bez námahy z jakékoli oblasti vašeho webu, na které přistál. Zde je dobrý příklad chytře vytvořené kontaktní stránky, předem navržené pro jedno z obchodních témat WordPress od TemplateMonster.

Prokázaný důvěryhodný signál č. 3: Kontaktní údaje

Přidání kontaktních údajů na stránky vašeho webu bude prospěšné i pro místní účely SEO. Předpokládejme, že v Texasu provozujete agenturu pro webový design. Takže pokaždé, když člověk hledá agenturu pro webový design v TX, bude mu poskytnut návrh na návštěvu vašeho webu..
4 základní typy informací, které by vaše kontaktní údaje měly obsahovat, jsou:

 • adresa
 • telefonní číslo
 • e-mailem
 • provozní hodiny

Navíc můžete Mapy Google doplnit kontaktní údaje. Díky této pomoci bude pro vaše zákazníky mnohem snazší dosáhnout vaší fyzické adresy a zároveň najít nejkratší cestu na integrované mapě.

Kontaktní formulář 7 Zdarma WordPress Plugin

Chcete-li přidat kontaktní formulář do jakéhokoli tématu WordPress, se kterým se nemůžete pokazit Kontaktní formulář 7. S více než 3 miliony instalací se stal průmyslovým standardem (pokud však potřebujete něco více přizpůsobitelného, ​​důrazně doporučujeme Gravity Forms).

4. Odkazy na sociální mediální kanály

Používání sociálních médií by nemělo být podceňováno. Téměř každý současný uživatel webu má účet sociálních médií. Pro řadu současných společností se platformy sociálních médií staly hlavním zdrojem oslovování nových klientů, udržování jejich zapojení a dokonce i prodeje. Nástroje a triky, které si současné značky mohou vybrat, jsou neomezené. Můžete například provozovat placené kampaně, abyste dosáhli správné demografie a zobrazili svůj obsah publiku, které se o něj bude nejvíce zajímat.

Propojení webu s oficiálními profily sociálních médií je osvědčeným způsobem, jak sjednotit širší komunitu na vašem webu. Čím početnější je vaše základna sociálních médií, tím spolehlivější se vaše firma objeví v očích potenciálních klientů. Prostřednictvím widgetů sociálních médií můžete odhalit příslušná data na svém webu. Čím větší je vaše komunita v sociálních médiích, tím spolehlivější se objeví.

Pokud chcete upoutat pozornost vašich návštěvníků pomocí statistik sociálních médií, doporučujeme umístit do záhlaví webu widget pro sociální média. Pokud jste právě vytvořili profil sociálních médií a publikum není tak početné, doporučuje se počkat, až se zvětší..

Dalším hackem, který si můžete vybrat, je přidání sociálních médií na váš web. Například můžete ve spodní části webové stránky zobrazit widget s nejnovějšími aktualizacemi Instagramu nebo Facebooku.

JetPack Zdarma WordPress Plugin Sociální ikony

K dispozici jsou stovky pluginů pro sociální média, ale opravdu se nám líbí JetPack Social. Je pravděpodobné, že již používáte JetPack pro WordPress pro optimalizaci obrázků, galerie, ochranu brutální síly nebo jakoukoli další skvělou funkci. Věděli jste však, že tento užitečný soubor v jednom pluginu zahrnuje také ikony sociálních médií? A jsou pěkně milí, pokud se nás zeptáte, tak proč ne vyzkoušet místo instalace jiného pluginu.

5. Často aktualizovaný blog

Provozování blogu vám pomůže navázat dlouhodobý vztah s publikem. Obsah, který sdílíte na svém oficiálním blogu, by měl být relevantní pro mezeru, se kterou je vaše společnost spojena. Mělo by to být užitečné pro vaše publikum. Můžete sdílet recenze nabízených řešení, návody, návody, zábavný obsah, eKnihy zdarma a ještě mnohem více.

Blog plný relevantních a užitečných informací přinese vašemu publiku hodnotu. Často aktualizovaný blog ukazuje, že vám záleží na vašich zákaznících, stávajících i potenciálních. Ukazuje se, že vám záleží na způsobech, jak jim pomoci v různých podnicích, namísto toho, abyste je pouze donutili provést rychlý nákup. Při aktualizaci blogu skvělým obsahem prokazujete svou odbornost ve své obchodní oblasti, čímž odhalíte, že vaši klienti mohou věřit a spolehnout se na vás.

Další funkcí, kterou musíte hledat v tématech WordPress pro vaši důvěryhodnou obchodní přítomnost, je podpora funkcí blogů. Funkční, uživatelsky přívětivý a snadno procházitelný blog dokáže online obchodům dělat zázraky.

6. Zásady ochrany osobních údajů

S rostoucím počtem virtuálních útoků na moderním webu jsou lidé posedlí soukromí. Pokud vám záleží na svém publiku a pokud chcete, aby vám věřili, stejně jako vy sami důvěřujete, je důležité odhalit, co děláte, s každým údajem, který osoba předkládá. Pokud například web používá data cookies, zeptá se uživatelů na detaily a zanechává komentář, obsahuje online průzkum shromažďující uživatelská data atd., Musíte vysvětlit svému publiku, jakým způsobem budou taková data použita..

Například se stává běžnou praxí, že webové stránky informují lidi o používání zásad cookies. Pokaždé, když webový zdroj požaduje data o poloze uživatele, mělo by se na webu zobrazit příslušné vyskakovací okno.

Jak můžete takové údaje uspořádat na svém webu? Různé firmy se rozhodnou pro různé strategie. Zatímco někteří z nich sdílejí všechna data, která se zabývají zásadami ochrany osobních údajů, na jedné stránce, jiní dávají přednost přidání odkazů na stránky obsahující podrobnosti o použití těchto údajů v zápatí svých stránek. Kdykoli tedy uživatel potřebuje zjistit více podrobností o zásadách ochrany osobních údajů, zásadách pro komentáře, zásadách cookies atd., Může najít příslušné informace kliknutím na pravý odkaz.

Automatické smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů Zdarma WordPress Plugin

Nemějte obavy, pokud si nejste jisti, kde začít se svými zásadami ochrany osobních údajů – k tomu můžete skutečně použít plugin! Volný Automatické smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů plugin WordPress dělá ti těžkou práci. Stačí přidat několik proměnných a poté pomocí krátkého kódu přidat svou politiku na stránku. Snadný!

7. Zabezpečená pokladna

S rostoucím počtem online podvodů jsou lidé opatrnější, pokud jde o online nákupy. WordPress již není redakčním systémem pro vytváření obchodních webů a blogů. Většina současných témat WordPress, která najdete na současném webu, přichází s podporou WooCommerce. Z tohoto důvodu můžete vytvořit plně funkční internetový obchod na základě tématu WordPress.

Osvědčený důvěryhodný signál č. 7: Bezpečná pokladna

Poskytovatelé témat zpravidla stahují své produkty několika způsoby platby online. Aby vaše podnikání vypadalo důvěryhodněji, zde jsou klíčové body, které musíte vzít v úvahu.

 • Chcete-li ukázat, že se o každého zákazníka opravdu zajímáte, poskytněte mu několik možností platebních metod. Lidé si tak mohou vybrat možnost, která je pro ně nejběžnější. Čím více způsobů platby poskytnete, tím důvěryhodnější a spolehlivější se podíváte do očí webové komunity.
 • Použití široce rozpoznatelných ikon a obrázků na vašem webu také posílí důvěru klientů. Všichni víme, jak vypadají VISA, MasterCARD, PayPal, AMEX a další ikony. Když tedy webový projekt dosáhne stránky s obrázky platebních metod, které uživatel zná, automaticky vytvoří spolehlivější a důvěryhodnější prezentaci a upoutá pozornost návštěvníků, kteří poprvé navštívili web.

Věnujte pozornost dostupnosti / podpoře takových prvků na téma WordPress, které si vyberete pro své podnikání. Dělejte, aby se ve vás cítil každý klient. Nechte je být jisti, že se svými více. To vám přinese více klientů a výrazné zvýšení výnosů.

McAfee Secure Free WordPress Plugin

Líbí se nám McAfee BEZPEČNÝ bezplatný plugin WordPress přidat na své stránky obchodu značku důvěryhodnosti, ale pro zpřísnění zabezpečení v obchodě můžete udělat spoustu dalších věcí. Nezapomeňte použít naše tipy pro zabezpečení obchodu WooCommerce a vytvoření bezpečného nakupování online pro své zákazníky.

8. Certifikát a indikátor SSL

Certifikát SSL poskytuje ověřování, takže když váš zákazník odešle informace, vědí, že jde na správný server a ne na podvodníka (což je jeden z nejdůležitějších signálů důvěry).

Je to vyžadováno pro weby elektronického obchodování (kvůli zpracovávaným transakčním datům) a mnoho blogů a komunit (kde občas projdou osobní nebo transakční informace) by to mělo také mít..

Existují dva prvky SSL. Prvním je skutečný certifikát, který chrání informace o zákaznících a obvykle musí být zakoupen od třetí strany mimo WordPress. Druhá část je odznak, který říká návštěvníkům, že váš web je chráněn.

Certifikát SSL lze často získat vyžádáním od hostitelské společnosti. Většinu času musíte platit za soukromé SSL, ale mnohokrát hostitel nabízí bezplatné sdílené SSL certifikáty Pojďme se zašifrovat. Můžete si také nastavit vlastní SSL pomocí Let’s Encrypt nebo Google některé z mnoha dalších bezplatných možností SSL.

Po získání certifikátu SSL je nejlepší nainstalovat Opravdu jednoduchý SSL plugin. Tím se aktivuje funkce SSL na vašem webu a přesměrovávají se všechny příchozí požadavky webu na https místo http. Před adresou URL si také všimnete https: //.

Mnoho zákazníků si všimne této změny v adrese URL, ale dalším způsobem, jak to zjistit, je vložení odznaku zabezpečení SSL do vaší pokladny, postranního panelu nebo zápatí. Čím častěji zobrazujete odznak, tím je pravděpodobnější, že lidé uznají, že jejich osobní údaje jsou bezpečné.

9. Vlastní název domény

Název domény je adresa URL nebo adresa, na kterou vaši zákazníci a návštěvníci webových stránek jdou. Může to například vypadat takto: www.mygreatwebsite.com. Většinou má název vaší společnosti nebo nějaké klíčové slovo, které uživatelé budou hledat.

Když se rozhodnete pro tvůrce webových stránek, můžete skončit s subdoménou pro konkrétní platformu, jako je mywebsite.weebly.com nebo mywebsite.wix.com. Mnoho z nich vše v jednom webu stavitelé poskytují tyto domény zdarma, a některé hostingové společnosti vám umožní mít je na WordPress.

Hlavním problémem s podobnou subdoménou je jedinečnost. V zásadě inzerujete tvůrce webových stránek a prodlužuje tak vaši doménu, než by měla být. To ztěžuje zapamatování a vyhledávače obvykle těmto doménám nedávají tolik pozornosti.

Kromě toho to vypadá neprofesionálně pro vaše návštěvníky. Ve skutečnosti první myšlenka, která mi přijde do hlavy, když nevidím vlastní doménu, je „Na tomto webu nestrávili žádný čas ani peníze.“

Proto je nejlepší koupit si vlastní doménu od vaší hostitelské společnosti nebo od prodejce domény. Vlastní domény jsou tak levné (obvykle kolem 10 $ za rok), že je to nevhodný.

Všechny weby jako GoDaddy, Namecheap a Register.com mají vyhledávací lišty pro nalezení dostupných vlastních domén. Nejprve byste však měli zkontrolovat svou hostitelskou společnost, protože je snazší pracovat se stejnou společností.

10. Důvěryhodná loga a symboly (jako McAfee Secure)

To souvisí s SSL odznaky, o kterých jsme hovořili dříve, ale existuje několik dalších log a symbolů, které byste mohli chtít zvážit, abyste své zákazníky uklidnili..

Mnoho uživatelů například nedůvěřuje webům, pokud neexistuje nějaký druh ochrany před viry a malwarem, například Norton nebo McAfee Secure. Je zřejmé, že uživatel nemůže jít na backend, aby viděl, co jste nainstalovali, takže loga jsou nezbytná.

Většinu času uvidíte loga na konci webových stránek elektronického obchodu. To vše je způsobeno množstvím osobních a transakčních informací plynoucích sem a tam.

Je například známo, že weby elektronického obchodování zobrazují loga „Ověřená“ pro platební brány a procesory. To by bylo pro brány jako PayPal, Authorize.net a Stripe.

Také není špatný nápad odhalit typy plateb, které přijímáte. Ne všechny společnosti umožňují všechny kreditní karty – nebo alternativní způsoby platby, jako jsou Apple Pay, Bitcoin a PayPal. Pokud tedy nabízíte více platebních možností, může to být strategická výhoda.

Tyto odznaky (a kódy pro vložení) obvykle najdete od společností, ze kterých pocházejí. PayPal má stránku pro svá loga. Stejně tak McAfee.

11. Vytvoření obchodního profilu Google

Každý web potřebuje profil firmy Google, zejména pokud provozujete místní obchod. Důvodem je to, že většina místních vyhledávání se nyní provádí prostřednictvím Googlu nebo Yelpu. Proto chcete mít co nejvíc informací uvedených v horní části Google.

Organický výsledek vyhledávání je v pořádku, ale postrádá položky, jako jsou obrázky, hodnocení hvězdičkami, recenze, podrobnosti o firmě, hodiny a další funkce, díky nimž je obchodní profil jedním z našich signálů nejvyšší důvěryhodnosti.

Firemní zápis Google ukazuje zákazníkům, že jste online a máte zájem ukázat lidem tolik informací, kolik potřebují, hned od začátku.

Pokud má vaše firma vysoké hodnocení, je to také skvělý způsob, jak předvést tento sociální důkaz. Nejlepší způsob, jak využít výhod firmy Google Business, je reagovat na recenze uživatelů. Je velmi výkonný, když ostatní zákazníci uvidí, jak komunikujete a reagujete na požadavky a obavy uživatelů.

Musíte se pouze zaregistrovat Moje firma na Googlu, poté si nárokujte svou firmu a vytvořte profil. Existují pole pro nahrávání obrázků, sdílení pracovní doby, mluvení o tom, co prodáváte, a mnoho dalšího.

12. Použití designu stránek bez spamu

Neohrabaný a rychlý design stránek obvykle závisí na tom, zda jste našli téma od spolehlivého prodejce motivů. Máte však plnou kontrolu nad tím, kolik chcete svým návštěvníkům spamovat.

Spam považujte za cokoli, co by mohlo bránit uživateli číst váš obsah nebo posunout vpřed na vašem webu.

Existují dva primární typy spamu, kterým je třeba se vyhnout nebo je omezit: vyskakovací okna a reklamy.

Vyskakovací okna jsou příjemná pro vytvoření seznamu e-mailů, ale nejlepší formuláře pro shromažďování e-mailů vám poskytují nástroje pro blokování těchto vyskakovacích oken, když je uživatel již viděl. Například OptinMonster poskytuje pokročilé cílení a vlastní pravidla zobrazení. To je nezbytné pro odhalení automaticky otevíraných oken, když jsou nejméně otravné.

Pokud jde o reklamy, jsou skvělé pro vydělávání peněz, ale chcete jim zabránit v tom, aby rušili váš skutečný obsah.

Noviny jsou proslulé tím, že porušují toto pravidlo, protože často do článků vkládají reklamy, nebo na stejné stránce uvidíte mnoho duplicitních reklam. Většinou tyto reklamy zpomalují váš web a odškrtávají uživatele.

Zabalení

Tady jsme. Jednalo se o 12 populárních signálů důvěry, které byste měli brát v úvahu při vytváření spolehlivé webové prezentace vaší firmy. Pokud dáváte přednost vytváření vlastního webu, zvažte začlenění těchto prvků do návrhu. Pokud dáváte přednost práci se šablonami WordPress, vyberte hotový design, který obsahuje výše uvedená kritéria. Nikdy nezapomeňte experimentovat. Není nutné, aby hacky, které fungovaly na jednom webu, byly tak populární na jiném.

Vyberte si signály důvěry, které jsou nejvhodnější pro vaše vlastní podnikání, a nechte je růst rozmanitostí vaší klientské základny. Máte co přidat? Nebo nějaké signály důvěry, které hledáte na webu? Podělte se o své myšlenky níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map