10 způsobů, jak zrychlit váš web WordPress

Slyšeli jste tedy, že Google bude zvažovat rychlost vašeho webu, když jej vezme v úvahu pro nejlepší výsledky vyhledávání, a nyní chcete, aby byl váš web co nejrychlejší, abyste si jej mohli udržet nebo doplnit na místo číslo 1 na Big- G.


Dobré je, že jste tento příspěvek našli, protože vás naučím, jak zmenšit velikost svých stránek / příspěvků a zrychlit váš web než kdykoli předtím. Níže naleznete 10 skvělých tipů, které vám mohou pomoci výrazně urychlit váš blog WordPress. Užijte si a nezapomeňte tento příspěvek komentovat a tweetovat!

Níže je 10 skvělých způsobů, jak můžete zrychlit svůj web WordPress, abyste svým uživatelům mohli nabídnout lepší zážitek a trochu zvýšit hodnocení…

1. Vyrovnávejte své stránky

Témata WordPress fungují tak, že zavoláte do své databáze wp a vrátíte obsah, který se zobrazí na vašem webu. Takže při každém načtení stránky na váš web musí nejprve načíst potřebná data z vaší databáze, která mohou dramaticky zpomalit váš web, zejména pokud na svůj db zadáte mnoho požadavků. Přednostně byste chtěli mít na svém webu verzi (HML) v mezipaměti, takže když se stránky načítají, bylo již požadováno vše. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je použití pluginu pro ukládání do mezipaměti WordPress, nazývá se můj oblíbený Hyper Chache.

2. Snižte velikost obrázku

Každý, kdo dnes miluje používání tun obrázků na svých blogech, proč, protože dělají z vašeho webu zajímavější a úžasnější vzhled. Obrázky však mohou být opravdu velké a načítání může trvat dlouho. Pokud opravdu chcete urychlit WordPress, doporučuji vám udělat 3 věci: odstranit všechny zbytečné obrázky, snížit množství obrázků na jakémkoli daném příspěvku a Smush vaše obrázky. Yahoo poskytuje službu s názvem Smush it, kam můžete nahrát jakýkoli obrázek a zmenší se jeho velikost při zachování původní kvality. Doporučuji začít tím, že rozbijete všechny obrázky v tematických souborech, protože tyto budou na každé stránce vašeho webu. Můžete také přejít zpět do složky wp-uploads a rozbít jakýkoli ze svých nahraných obrázků a udělat to pro budoucí obrázky, které nahrajete.

Další věcí, kterou chcete u obrázků zajistit, je to, že pokud zobrazujete miniatury na příspěvcích, že nenačítáte celý obrázek a pak jej zobrazujete v menší dimenzi pomocí značek width = “” a height = “” . Nemá smysl načítat obrovský obrázek, aby se zobrazoval v polovině jeho velikosti. Můžete použít výchozí převaděč obrázků WordPress nebo skript pro automatickou změnu velikosti obrázků podle svých potřeb.

Snížení velikosti a množství obrázků na vašem webu může mít opravdu znatelný rozdíl v rychlosti načítání.

3. Omezte skripty

Mnoho blogů v těchto dnech přidává spoustu různých skriptů, aby „vylepšilo“ své stránky, tyto však zpomalí váš web jako žádný jiný. Navrhuji, abyste se drželi co nejmenších skriptů. Na WPTopTen používám skript Tweetmeme, ale pokud bych měl přidat tlačítko digg, nedávné tweety, sdílet na facebooku … všechny tyto ostatní skripty, než by se můj web pravděpodobně trvalo navždy načíst. Lidé a zřejmě Google chtějí rychle načítat weby, takže se držte skriptů, které opravdu potřebujete, nebo opravdu něco přidáváte na svůj web. Všechno ostatní, co vypadá dobře, odstraňte.

4. Vyčistěte kód

Vsadím se, že více než 90% všech webových stránek podporujících WordPress (pokud ne více) má ve svých souborech stylů nebo motivových souborů alespoň jeden řádek kódu, který opravdu nepotřebují. Pokud opravdu chcete zrychlit svůj web a zmenšit jeho velikost na poslední možný kilobajt, pak je na čase podívat se na celý tento kód a začít sekat zbytečné.

Nejprve se podívejte na šablonu stylů a ujistěte se, že neexistuje nic, co by v současné době design vašeho webu nevyužívalo, a pak se přesuňte na Kompresor CSS a zbavte se všech těch ošklivých mezer.

Dále budete chtít projít všechny ostatní soubory motivů (single.php, index.php, page.php….) A v zásadě udělat totéž. Ujistěte se, že opravdu chcete veškerý kód, který tam je, a potom ručně odstraňte část prázdného místa. Odstranění prázdného místa nebude mít velký význam, ale pokud chcete, aby se načítání vašeho webu co nejrychleji načetlo, je to ještě jedna věc, kterou můžete udělat.

5. Optimalizace databáze

Již jsem zmínil, že můžete ukládat do mezipaměti své příspěvky a stránky WordPress, takže váš web by při načítání stránky nemusel provádět žádná volání / odkazy do databáze. To je však pravda, aby bylo možné vytvořit mezipaměť, musí být stránka nebo příspěvek načteny jednou. Optimalizací vaší databáze můžete pomoci zvýšit rychlost stránek / příspěvků bez mezipaměti (nebo celého webu, pokud se rozhodnete nepoužívat plugin pro ukládání do mezipaměti).

6. Znovu si promyslete svůj design

Každý, kdo miluje opravdu hezké a obrázky / vektor bohaté webové stránky, však to mohou být ty nejpomalejší načíst. Pokud chcete opravdu rychlý web, budete se chtít co nejvíce držet CSS a pomocí CSS 3 můžete dosáhnout opravdu působivých návrhů bez nutnosti photoshopu (obrázků). Opravdu potřebujete mít tento obří obraz na pozadí nebo můžete použít plnou barvu? Používáte pro navigaci swap obrázků javascript? Zeptejte se sami sebe na tyto typy otázek a projděte design svých webových stránek a jsem si jistý, že najdete způsoby, jak snížit velikost rozvržení.

7. Vystřihujte tyto výňatky

Jste jedním z těch lidí, kteří mají rádi celé vaše příspěvky na domovské stránce a na stránkách kategorií? Pokud ano, měli byste zvážit použití výňatků pro svůj blog nejen pro účely SEO, ale také pro rychlost webu. Množství obsahu na stránce dané kategorie nebo na domovské stránce můžete výrazně snížit pomocí menších výňatků. Chcete-li použít výňatky na vašem webu, vše, co musíte udělat, je použít při vytváření příspěvku zkopírujte a napište malý popis do pole výňatků v administrátorovi WP.

8. Zamyslete se nad obrázky nad obrázky

Obrázek neříká tisíc slov, tisíc slov říká tisíce slov. Toto je sada myšlenek, kterou musíte mít vždy, když jste na blogu. Nejenže je „králem obsahu“, pokud jde o dobré umístění ve vyhledávačích, ale také má mnohem méně místa v paměti, než mít pěkný dlouhý článek, než mít příspěvek jako „100 úžasných témat WordPress“ a ukázat snímek obrazovky každý jeden (ach!). Přestaňte na svůj web přidávat tolik obrázků a začněte psát užitečný obsah. Vaši návštěvníci to ocení, když se váš web načte velmi rychle.

9. Odstraňte nepotřebné doplňky

Dobře, jedná se o řešení s pluginy … Pomalu srazí váš web, takže se ujistěte, že odeberete jakýkoli plugin, který na vašem webu opravdu NEPOTŘEBUJETE. Mnoho modulů plug-in přichází s vlastními soubory CSS a kbelíkovým načtením kódu, který je vložen do značek záhlaví nebo zápatí. Všechny tyto zvláštní kódy a vyhledávání stylů mohou značně zpomalit váš web. Navíc budete muset při používání určitých pluginů do své databáze zadávat ještě více požadavků. Podívejte se tedy na všechny své pluginy a zjistěte, které z nich nepotřebujete, aby vaše stránky fungovaly tak, jak jsou (luxusní pluginy), a smažte je. Poté možná budete chtít zkontrolovat databázi a odstranit z ní zbytky koše.

10. Příkop své levné hostingové služby

Tady je to, kam to všechno jde. Pokud máte drsného hostitele, váš web bude pravděpodobně opravdu pomalý. Zvažte placení trochu navíc za lepší a rychlejší hostingové služby. Vy, vaši návštěvníci a vyhledávače velmi oceníte skutečnost, že již nejste tak lakomí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map