10 prémiových doplňků WordPress, které musíte mít

Témata WordPress vám poskytují velké množství možností přizpůsobení a pluginy přidávají zábavu (ction) k funfairu. Potom doplňky WordPress vstoupí a okoření věci tím, že vám nabídnou ještě více funkcí, sílu a schopnost dodat docela ránu, když na tom záleží.


Dnešní příspěvek je sbírka deseti (10) úžasných doplňků WordPress, které pro vás znamenají velké investice. Pokud jste to nevěděli, doplňky jsou pouze doplňky, které jsou rozšířeními pro další pluginy. Podívejte se, jak byste do svého automobilu přidali turbodmychadlo nebo dusíkaté balení? Bez těchto doplňků je vozidlo v pořádku, ale při jejich oživení nelze ignorovat kop turbodmychadla nebo dusíkatých agregátů! Doplňky.

UberMenu – rychlé rozšíření nabídky

UberMenu-Sticky-Menu-Extension-WPExplorer

Tento doplněk je rozšíření pro UberMenu – WordPress Mega Menu Plugin. Hraje jednu roli a hraje to velmi dobře. To vám dává možnost, aby vaše menu lepkavé. Svůj UberMenu můžete přilepit na konkrétní místo a ponechat jej v nabídce (i v nabídce), i když uživatel posouvá až na konec stránky. Vaši návštěvníci webu budou mít rádi vaši vynalézavost, protože mají přístup k nabídce (a navigaci na vašem webu) odkudkoli. Toto krásné rozšíření má více než 2 900 nákupů, působivé hodnocení kupujících 4,65 / 5,00 a stojí pouhých 4 dolary.

Získejte UberMenu – lepkavé rozšíření nabídky

Doplněk pro skenování kódu pro zabezpečení Ninja

CoreScanner-wordpress-addon-wpexplorer

Používáte a milujete plugin Security Ninja WordPress? Pokud ano, budete milovat doplněk Core Scanner. Stejně jako název napovídá, tento doplněk vám pomůže skenovat základní soubory WordPress jediným kliknutím. Budete mít možnost: vyhledat vadné soubory, obnovit poškozený soubor, opravit zneužití a „nehody“, jako jsou neúmyslné odstranění nebo úpravy, opravit automatické aktualizace WordPress a zobrazit zdrojový kód vašich souborů.

Doplněk je dodáván s přátelským uživatelským rozhraním, které se snadno používá, a podrobnými pokyny, které vás provedou. Core Scanner má hodnocení kupujícího 4,39 / 5,00, více než 730 nákupů a maloobchodů za pouhých 5 USD. S doplňkem Core Scanner udržujte zabezpečení WordPress těsné.

Získejte doplněk Core Scanner pro zabezpečení Ninja

Sada motivů pro vyskakovací okna Ninja

themes-pack-for-ninja-pack-wpexplorer

Pokud používáte vyskakovací okna Ninja pro zvýšení (zapojení) uživatelů na vašem webu WordPress, zamilujete si další vyskakovací témata, která jsou součástí této sady témat. Balíček je dodáván s pěti novými tématy, které přicházejí v různých barvách. Mezi další klíčové funkce patří: plně citlivý a přátelský k mobilu, velmi snadná konfigurace a přizpůsobení, bezplatné aktualizace, překlady připravené, jQuery, specializovaný podpůrný personál a další. Toto tematické balení je přesně to, co potřebujete k posílení vašich vyskakovacích oken Ninja a ke zvýšení zapojení do vašeho webu. Tento doplněk WordPress má hodnocení kupujícího 4,50 / 5,00 a platí pouze pro 5 $.

Získejte sadu témat pro vyskakovací okna Ninja

ŽÍT! Pro MyMail

mymail-live-wordpress-addon-wpexplorer

Pro milovníky zásuvných modulů MyMail Newsletter nyní můžete vidět „… kdo otevře vaše zpravodajské kampaně v reálném čase!“. Nemusíte čekat na e-mailová oznámení, zachytíte všechny akce naživo! Tento doplněk funguje nejlépe s modulem MyMail Newsletter Plugin verze 1.5.3 nebo novějším. Chcete-li zobrazit umístění svých odběratelů, musíte povolit Geo tracking na stránce nastavení. Žít! pro MyMail je kompatibilní s WordPress 3.8.1. Doplněk má hodnocení kupujícího 4,64 / 5,00 a prodává se pouze za 10 USD.

Žít! pro MyMail

Doplněk WordPress Social Polling

WordPress-Social-Polling-Plugin-wordpress-addon-wpexplorer

Nenechte tento poslední kousek v titulku zahodit, tento malý miláček je opravdu doplněk WordPress. Doplněk WordPress Social Polling byl vytvořen pro populární zásuvný modul WordPress Easy Polling, bez kterého náš malý miláček nebude fungovat. Ale jakmile to bude fungovat, budete moci přilákat tisíce (1000s) nových uživatelů, získat 10x více lajků, názorů a sdílení a sbírat názory od své cílové skupiny. Plugin platí pouze za 6 $ dolarů, tak proč to nezískat?

Získejte zásuvný modul pro sociální dotazování WordPress

Templatera – správce šablon pro vizuální skladatele

templatera-template-manager-for-visual-skladatel-wordpress-addon-wpexplorer

Visual Composer je # 1 nejprodávanější frontend a backend Drag & Drop stránkovač pro WordPress. S více než 19 000 nákupy a hodnocením kupujících 4,57 / 5,00 je Visual Composer oblíbeným tvůrcem stránek pro mnoho vývojářů webu. V době psaní tohoto pluginu má tento plugin více než padesát tisíc (50 000) webových stránek. Templatera vám umožňuje spravovat vaše šablony v aplikaci Visual Composer. V závislosti na typech příspěvků na stránkách a uživatelských rolích můžete „… vytvořit, spravovat a nastavit řídicí přístup ke svým šablonám…“. Můžete také importovat nebo exportovat na nebo z jiných webů během několika minut. Templatera obsahuje mnoho dalších funkcí, jako je automatická migrace, 15 vlastních motivů CSS (Bonus feature!), Prvek obsahu „Templatera“ pro aktualizaci obsahu na všech stránkách najednou, emplate řízení přístupu buď podle typu obsahu nebo uživatelských rolí atd. Templatera má hodnocení kupujícího 4,60 / 5,00 a jde o 10 $. Rozšířená licence stojí 50 $ a stojí za investici.

Získejte Templatera: Správce šablon pro Visual Composer

Uživatelské záložky WordPress pro UserPro

WordPress-user-bookmarks-for-userpro

Tento doplněk, který je rozšířením populárního modulu plug-in UserPro Profiles, umožňuje uživatelům přidávat do záložek, co chtějí, od příspěvků po vlastní příspěvky a témata fóra. Doplněk navíc umožňuje uživatelům spravovat tyto záložky efektivně. Záložky uživatelů WordPress pro UserPro se snadno integrují do jakéhokoli tématu WordPress. Co víc? Před zakoupením si můžete vyzkoušet vody pomocí demo účtu �� Mezi další funkce patří kompatibilita se všemi typy obsahu, navržená s AJAX, widget (pro postranní panel), funkce krátkého kódu a API pro technicky zdatné uživatele. Doplněk má hodnocení kupujícího 4,38 / 5,00 a prodává se za 10 USD.

Získejte uživatelské záložky WordPress pro UserPro

Business Pack pro vrstvená vyskakovací okna

business-pack-for-vrstvené-popups-wordpress-addon-wpexplorer

Pokud vlastníte firemní web, musíte mít vše v pořádku. To znamená, že musíte také správně otevírat vyskakovací okna. Nyní, pokud jste milovníkem vrstveného vyskakovacího modulu WordPress Plugin (a vrstveného vyskakovacího skriptu), bude váš firemní web z tohoto doplňku Business Pack velmi těžit. S deseti (10) vícevrstvými vyskakovacími okny, které se snadno používají a přizpůsobují, by vaší kreativitě nemělo nic stát. Tento doplněk WordPress má hodnocení kupujícího 4,80 / 5,00 a stojí pouze 2 dolary. Dvě babky aby vaše webové stránky firmy poskytly profesionální facelift ve vyskakovacím oddělení.

Získejte Business Pack pro vrstvená vyskakovací okna

Ultimate Add-Ons for Visual Composer

ultimate-addons-for-visual-skladatel-wordpress-addon-wpexplorer

Tento jediný doplněk WordPress přidá do Visual Visual Composeru několik funkcí. Protože tolik milujeme čísla, toto rozšíření přidává do vašeho vizuálního skladatele až šest (6) dalších prvků, které – pokud vás zajímá – budou pro váš web nesmírně prospěšné. Autoři tohoto skvělého pluginu (ve skutečném tajném dopise) slíbili, že k tomuto rozšíření přidají ještě další prvky :). Vzbudil jsem váš zájem? OK dobře. Tento doplněk WordPress přidá do Tvůrce stránek Visual Composer prvky pro ikony, informační pole, seznamy, flip boxy, pulty a interaktivní bannery. Tento doplněk je plně přizpůsobitelný, má editor front-end a šetří čas v reálném čase. Má hodnocení kupujícího 4,97 / 5,00 a prodává se jako horké koláče za 12 USD.

Získejte konečné doplňky pro Visual Composer

POZNÁMKA: Pokud hledáte dokonce více úžasné doplňky Visual Composer, nezapomeňte se podívat na naše prémiové víceúčelové téma WordPress Celkem. Vytvořili jsme vlastní vlastní rozšíření WPExplorer Visual Composer Extension pro vlastní ikonové rámečky, posuvníky, karusely, osvědčení a mnoho dalšího.

Plánovaný doplněk skeneru pro zabezpečení Ninja

naplánovaný skener-addon-for-security-ninja-wordpress-addon-wpexplorer

Bereme zabezpečení WordPressu vážně, takže jsem si myslel, že bych přidal bezpečnostní doplněk, který vás udrží na nohou, pokud jde o bezpečnost vašeho webu WordPress. �� Naplánovaný doplněk skeneru dělá přesně to, co si myslíte. Umožňuje naplánovat automatické prověřování zabezpečení. Tyto kontroly přicházejí s e-mailovými zprávami a okamžitými oznámeními v případě, že se do vašeho domova online dostane nějaký ošklivý hacker. Tento doplněk hraje dobře s doplňkem Security Ninja, doplňkem Core Scanner a dalšími pluginy. Snadno se instaluje a je dodáván s přátelským uživatelským rozhraním. Má atraktivní kupující hodnocení 4,39 / 5,00 a nastaví vám zpět jen 5 $ dolarů.

Získejte plánovaný doplněk skeneru pro zabezpečení Ninja

Bonus: Snadné balíčky rozšíření pro digitální stahování

snadno digitální rozšíření ke stažení

Jedním z posledních doplňků by byly různé doplňky a rozšíření pluginů pro Easy Digital Downloads E-Commerce WordPress Plugin. K tomuto výkonnému zásuvnému modulu pro elektronický obchod můžete přidat spoustu dalších funkcí. Jednou z možností je zakoupení balíčku mega Core Extensions, který vám poskytne flexibilitu provizí, omezený obsah, podmíněná přesměrování, upsells, fakturaci PDF, recenze, přepravu, widgety a mnoho dalšího. Další skvělou možností je balíček Marketplace, který usnadňuje vytvoření vlastního internetového obchodu s více prodejci jako koláč. Nebo si můžete kdykoli vybrat a vybrat, která rozšíření chcete, a přidat další, jak je potřebujete.

Získejte rozšíření o snadné digitální stahování

Závěr

Doplňky WordPress vám poskytují další funkce a to je pravda, ale nemohou fungovat samy. Musíte nainstalovat „nadřazené“ doplňky, které rozšiřují. To znamená, že doplňky vám poskytují celou řadu funkcí, které budou skvělé pro váš web. Získejte pluginy, které vyhovují vašim potřebám, a pokračujte dál!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map