10 nástrojů pro snadnější práci s WordPress

Úžasné nástroje pro usnadnění práce s WordPress

Vsadím se, že souhlasíme, když říkám, že život je už tak tvrdý, jak je. Je to příliš krátké a s omezeným časem dělat vše, co je na vašem seznamu kbelíku WordPress, a být tím, co jste kdy chtěli, mít pár úžasných nástrojů, které vám pomohou s břemenem, je opravdu zachránce.


Těchto 10 úžasných nástrojů vám umožní mnohem šílenější produktivitu a život ve WordPressu. Získáte více práce za kratší dobu. Což znamená, že budete mít ve svém dni více minut na to, abyste strávili s rodinou nebo si užívali věcí, na kterých tak tvrdě pracujete.

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život ve WordPressu

Získejte pero a trochu papíru, jak se chystáme, aby se váš život WordPress 10x usnadnil. Kombinujeme bezplatné a prémiové nástroje, protože občas skvělé věci v životě nejsou zdarma. Prémiové nástroje jsou však relativně levné (a pokud na tomto seznamu nevidíte svůj oblíbený nástroj nebo nemáte dotaz nebo návrh, neváhejte na konci příspěvku komentovat).

1. Váš SEO

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život ve WordPressu

WordPress SEO a SEO obecně není hra pro děti. Jedna chyba a Google vás neváhá zavěsit, abyste vyschli. Přesto je hodnocení vašich klíčových slov na Googlu (ostatní vyhledávače jednoduše následují IMHO) stejně snadné jako koláč, spíše s pluginem, jako je SEO.

Vzhledem k tomu, že jsem před pár lety skočil na rozjetý vůz WordPress, byl váš SEO řešení SEO go-to SEO. Díky tomuto pluginu a tuně pečlivě napsaného obsahu SEO jsme se na Googlu za pár klíčových slov umístili na prvním místě.

Ale co dělá váš SEO vyniknout mezi mnoha dalšími WordPress SEO pluginy? Pro začátek vám váš SEO pomůže vytvořit čitelný obsah, který je odborně optimalizován pro vyhledávače woo přímo z vašeho post editoru.!

Mezi další funkce patří strouhanka, kanonické adresy URL, interní návrhy propojení, statistiky obsahu, správce přesměrování a podpora 24/7. Tento nástroj je dodáván ve dvou variantách: bezplatná verze a prémiová verze, která platí za 89 $.

Další informace o SEO

2. Awesome Screenshot

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život WordPress úžasné úžasné screenshot

Zobrazit snímky obrazovky v tomto příspěvku? No, já je chytit pomocí Awesome Screenshot vše díky Dev Sharma z WPKube, který mi představil tento šikovný nástroj.

Život v blogování WordPress je mnohem jednodušší, protože jsem předtím musel používat prt sc (Print Screen), MS Paint a Photoshop, které zahrnovaly spoustu kroků.

Tento nástroj přichází se spoustou funkcí, díky kterým se procházky v parku procházejí poznámkami, zachycují a upravují snímky obrazovky / místní obrázky. K dispozici je nahrávání jedním kliknutím, díky kterému je sdílení vašeho záznamu hračkou.

Můžete uchopit celou stránku, plochu, viditelnou část okna prohlížeče, výběr stránky, oddálit zachycení a upravit své snímky podle obsahu vašeho srdce. Navíc nabízejí videorekordér, který stojí 19,99 dolarů za rok.

Awesome Screenshot obsahuje rozšíření pro Mozilla Firefox a Chrome a samostatnou aplikaci Chrome, která je zázrakem.

Další informace o Awesome Screenshot

3. FileZilla

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život v wordpress filezilla

Bez správného nástroje způsobí přesun souborů z pevného disku na vzdálený server migrény. V kategorii FTP přináší FileZilla den opravdu vašim, ale to jsem jen já.

Ale můžete mi vinu za milování FTP nástroje, který je neuvěřitelně snadné používat? Pokud máte správné přihlašovací údaje, můžete přistupovat na webový server a přesouvat soubory jako šéf.

Můžete například stahovat soubory / složky z webového serveru jednoduše přetažením. Nemluvě o tom, FileZilla přichází s úžasným nastavením zabezpečení, které vám nabízí zabezpečený přístup k vašemu webu WordPress, a to tak, jak budete.

Na serveru můžete vytvářet soubory přímo z plochy, snadno měnit oprávnění k souborům a dělat tak mnohem více. FileZilla je bezplatný FTP klient s otevřeným zdrojovým kódem, který dohodu sladí.

Další informace o FileZilla

4. RegistrationMagic

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život WordPressu registracemagické

Jako uživatel WordPress budete samozřejmě muset v určitém okamžiku vytvořit formuláře. V tomto ohledu si všimnete, že systém registrace uživatelů WordPress má omezenou funkčnost.

To je přesně důvod, proč potřebujete RegistrationMagic, plugin pro registraci a správu uživatelů na steroidech.

Stručně řečeno, RegistrationMagic vám pomůže „… vytvořit přizpůsobené registrační formuláře uživatelů, přijímat platby, sledovat podání, spravovat uživatele, analyzovat statistiky, přiřazovat uživatelské role a mnohem více!“ Z této jediné nabídky můžete říct, že tento plugin provede nějaké těžké zvedání.

Abychom vám poskytli lepší obrázek, podívejme se na některé věci, které tento zlý chlapec může udělat. Nejprve si můžete vytvořit neomezený počet formulářů registrace uživatelů, každý s různými poli. To znamená, že můžete mimo jiné přijímat přílohy souborů ve formulářích.

RegistrationMagic je dodáván s front-end uživatelskou stránkou, která umožňuje uživatelům registrovat se na vašem webu, přihlašovat se, stahovat příspěvky, kontrolovat transakce a resetovat hesla mimo jiné.

Tento plugin svítí ve správě uživatelů, co s intuitivním řídicím panelem, který vám pomůže sledovat odesílání formulářů, nastavení plateb pro placené uživatele, filtrování formulářů v závislosti na datu / čase a mnohem více.

Na WordPress je k dispozici bezplatná varianta RegistrationMagic, ale ty nejlepší funkce najdete v profesionální verzi dostupné na RegistrationMagic.com..

Další informace o RegistrationMagic

5. Hezké odkazy

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život WordPress snadnější odkazy

Místo použití nepříjemného odkazu, jako je https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, můžete pomocí pluginu Pretty Links vytvořit uživatelsky přívětivější odkaz, například https://yoursite.com/product-name. Tento druhý odkaz je hezčí a snáze se šíří.

Jinými slovy, Pretty Links vám pomůže zkrátit odkazy pomocí vaší vlastní domény namísto spoléhání se na služby zkracování odkazů třetích stran, jako je bit.ly nebo tinyurl.com. Poté můžete přesměrovat jakýkoli odkaz, který vytvoříte, na jakoukoli jinou adresu URL podle vašeho výběru.

Pěkné odkazy navíc přicházejí s nástrojem pro sledování odkazů, který vám ukáže počet kliknutí na vaše odkazy, odkud kliknutí pocházela, hostitel, prohlížeč a operační systém.

Tento nástroj je skvělý pro uživatele WordPress, kteří chtějí sledovat odkazy v e-mailech, vyčistit přidružené odkazy a sdílet odkazy na sociálních médiích, komentářích a fórech..

Další informace o Pretty Links

6. Prosperující potenciální zákazníci

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život v wordpressu, díky

Ať už máte malý nebo velký online obchod, e-mailový marketing je jedním z nejlepších způsobů, jak oslovit cílové publikum a zvýšit míru konverze. Přemýšlejte o tom, že máte přímý kontakt s vašimi vyhlídkami.

Než však začnete posílat marketingové zprávy vašim potenciálním zákazníkům, musíte shromáždit relevantní informace o publiku, jako je křestní jméno, e-mailová adresa a cokoli jiného, ​​co potřebujete. A jaký lepší způsob, jak zachytit tyto informace, než pomocí Thrive Leads?

Tento nástroj pro vytváření seznamů přichází s šikovnými funkcemi, jako je SmartExit, který zaujme návštěvníky dříve, než opustí váš web, testy A / B, přesné cílení, krásné animace, možnosti spouštění, neomezené formuláře pro přihlášení, integrace s několika platformami pro e-mailový marketing a podrobné zprávy mezi ostatní.

Thrive Leads je prémiový nástroj. Licence na jeden web vám vrátí jednorázový poplatek ve výši 67 dolarů. Mezi další plány patří balíček 97 $ pro 5 webů, 15 licenčních balíčků pro stránky, které platí pro 147 $ dolarů a balíček Thrive Membership pro $ 19 / měsíc pro neomezené weby.

Další informace o prospívajících potenciálních zákazníků

7. WAMP

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život ve WordPressu

Čím více se o WordPress dozvíte, tím snáze se váš život dostane do práce s platformou. Nejlepší způsob, jak se dozvědět o WordPress, je ponořit se přímo do a vyzkoušet si věci na vlastní pěst.

Pro spuštění jakékoli instance WordPress však potřebujete webový server. Zároveň by nákup doménového jména a registrace k účtu webhostingu nedávalo smysl, pokud jde o náklady, pokud chcete pouze otestovat vody WordPress..

Co má uživatel WordPress dělat? Jsem rád, že jste se zeptal. WordPress můžete nainstalovat do počítače pomocí nástroje, jako je WAMP. WAMP je zkratka pro Windows Apache MySQL a PHP. V laikovém jazyce nainstaluje WAMP na váš počítač webový server.

S webovým serverem pak můžete nainstalovat tolik instancí WordPress, kolik byste chtěli otestovat. Pokud máte Mac, můžete použít MAMP nebo XAMPP.

Další informace o WAMP

8. Nástroje pro vývojáře Chrome

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život ve WordPressu devtools

Jak to zachránce zachránil. Nástroje pro vývojáře Chrome (DevTools) jsou důležitou součástí prohlížeče Google Chrome, o které většina začátečníků WordPress neví.

Abychom vám ušetřili napětí, vložili vývojářské nástroje Chrome do rukou spoustu nástrojů pro tvorbu a ladění webu.

Díky DevTools můžete mít přímý přístup do vnitřních částí vašeho webu WordPress přímo z okna prohlížeče. Proč je tento přístup důležitý??

Svůj web můžete dočasně upravit, aniž byste ve skutečnosti změnili kód, podívejte se na problémy s rozvržením, sledujte problematický kód, zkontrolujte dobu načítání webu a mimo jiné si pohrajte s JavaScriptem..

Nástroje pro vývojáře prohlížeče Chrome jsou integrovány do prohlížeče Google Chrome, což znamená, že všechny tyto úžasnosti získáte zdarma. Chcete-li získat přístup k DevTools, klepněte pravým tlačítkem myši na libovolný prvek stránky a vyberte Zkontrolujte prvek. Níže se podívejte, jak jsem změnil domovskou stránku WordPress.org:

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život ve WordPressu, devtooluje změny WP

A abych byl spravedlivý, tady je Doplněk webového vývojáře pro Mozilla Firefox.

Další informace o Chrome DevTools

9. NotePad++

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život v programu WordPress Poznámkový blok plus plus

Když pracujete s WordPress, možná budete chtít spadnout a zašpinit a psát kód sami. Možná byste si chtěli vytvořit vlastní podřízené téma, do kódu .htaccess přidejte nějaký kód, upravte wp-config.php nebo přidejte funkce do svého function.php soubor mimo jiné.

A protože se kód může rychle vymknout z rukou, potřebujete skvělý editor kódu, který vám pomůže zůstat na vrcholu věcí, aniž byste museli být šokováni. NotePad ++ umožňuje neuvěřitelně snadné psaní kódu v mnoha programovacích jazycích.

Díky funkcím, jako je zvýrazňování a skládání syntaxe, vyhledávání a nahrazování funkcí, mapa dokumentů, atraktivní GUI, automatické doplňování a mnoho dalšího, psaní kódu nebylo nikdy snazší.

Další informace o programu NotePad++

10. Plánovač klíčových slov Google

10 úžasných nástrojů, které vám usnadní život WordPressu pro plánování klíčových slov google

Obsahový marketing a SEO jde ruku v ruce, pokud jde o generování cíleného provozu. Chcete-li vyhrát, pokud jde o obsahový marketing a SEO, je třeba provést promyšlený průzkum klíčových slov. Jak jinak řeknete, jaká témata zajímají vaše čtenáře??

Možná vám došly tematické nápady. Jak získáváte nové nápady, jak zajistit, aby vaše zařízení pro marketing obsahu fungovalo? Opět potřebujete řádný výzkum klíčových slov, abyste určili témata, která čtenáři chtějí číst.

Víte, vaši čtenáři používají klíčová slova k nalezení témat a produktů. Pokud tato klíčová slova najdete, jste uprostřed dveří. Pokud jste si to už přečetli, budete rádi, když zjistíte, že nalezení klíčových slov je stejně snadné jako práce s Plánovačem klíčových slov Google.

Jedná se o bezplatný nástroj společnosti Google, který vám umožňuje generovat nápady na klíčová slova kolem hlavního tématu.

Další informace o Plánovači klíčových slov Google

Nyní k vám

Které nástroje usnadňují život WordPress? Vynechali jsme vaše oblíbené nástroje WordPress? Podívejte se na další nástroje WordPress pro podnikání na našem blogu nebo je s námi sdílejte v sekci komentářů níže. Nashledanou!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map