10 hlavních důvodů, proč byste měli začít blog s WordPress

10 hlavních důvodů, proč byste měli začít blog s WordPress

Lhal bych mezi zuby, kdybych řekl, že blogování není jedna z nejlepších věcí, které jsem v životě udělal. Chci říct, začnu pracovat s skvělými lidmi z celého světa přímo z pohodlí mého domova, který druh skály, ale tento příspěvek není o mně.


Dnes mluvíme o tom, proč je zahájení blogu jedním z nejlepších rozhodnutí, jaké jste kdy učinili. Ve skutečnosti vám pošleme 10 hlavních důvodů, proč se musíte do této chvíle ponořit do blogů, nebo pokud jste si vzali přestávku, ponořte se zpět přímo do.

Mimochodem, nebojte se, pokud nemáte moc spisovatele, blogování je snadné. Jen počkejte a uvidíte! Připravte počítač, aby šel s tím hrnek kávy. Jsi připraven? Skvělý.

1. Blogování je snadné

Měli byste začít blog jednoduše proto, že je to velmi snadné. Považujte to za nový rok pro sebe. Existuje nějaké lepší rozhodnutí, než je rozhodnutí, které lze velmi snadno implementovat?

Poznámka: Neříkám, že blogování je snadná práce, ale spíš to, že existuje jen velmi málo překážek vstupu. Doslova potřebujete počítač s přístupem na internet a nápad.

Samotná práce může být velmi náročná, stejně jako jakékoli samostatně provozované podnikání, ale odměny (a nejen peněžní) stojí za to. Nejlepší ze všeho, co k zahájení blogu nepotřebujete tituly, webdesignéře ani fantastické školení. Můžete žít za minutu sdílení s celým světem. Vše, co potřebujete, abyste uspěli v blogování, je vzdálené.

2. Protože je to cenově dostupné

Můžete začít blogovat zdarma pomocí WordPress.com blog. To vám dává zcela zdarma místo pro sdílení vašich myšlenek, nahrávání obrázků nebo videí nebo psaní průvodců. Mnoho lidí začíná tímto způsobem každý den.

Ale tady ve WPExplorer opravdu upřednostňujeme WordPress.org s vlastním hostitelem, který vám nabízí průměrnějšímu bloggerovi více síly než WordPress.com (další informace naleznete v příručce WordPress.org vs. WordPress.com). A pokud jste již nějaký blog spustili, je super snadné přesunout váš blog z WordPress.com na WordPress.org.

Chcete-li zahájit blog, který hostujete sami, opravdu potřebujete hosting, protože najdete několik skvělých bezplatných témat a pluginů WordPress, které můžete na svém webu použít pro styling a přidané funkce. Můžete získat dobrý, sdílený hosting za 2,95 $ měsíčně (pro první rok) od Bluehost, který zahrnuje bezplatnou doménu (pro první rok) a více než dostatek zdrojů pro nový blog. Takže asi 35 $ tento rok můžete mít svůj vlastní blog WordPress! To je směšně nízká cena mít své místo na webu – tak proč nezaložit blog?

3. Vylepšete své možnosti psaní

Každý má prospěch z psaní. Je to umění a umění, které stojí za to mít. A protože potřebujete praxe 10 000 hodin, abyste se stali odborníkem na cokoli, co blogování, aby se zlepšily vaše psaní? Stejně jako se sval při posilování posiluje, blogování pravidelně zlepšuje vaše psaní. Naučíte se, jak přeměnit své myšlenky na slova rychleji a také svým vlastním stylem.

Zatímco miluji navrhování svých příspěvků na papíře nejprve pro pocit vlastně psaní na papír, neukládá to spoustu času a WordPress je samozřejmě nejlepším nástrojem pro psaní.

WordPress rozptylování zdarma psaní

Téměř každé téma WordPress bude zahrnovat blog, takže jednoduše začněte psát klepnutím na Příspěvky> Přidat nové. Nezapomeňte to povolit rozptýlení zdarma psaní – klikněte na záložku „Možnosti obrazovky“ v pravém horním rohu obrazovky a zaškrtněte políčko. Nyní byste měli vidět ikonu rozbalení v horní části textového editoru. Kliknutím na toto tlačítko skryjete panel WordPress a nastavení příspěvků (značky, kategorie, doporučený obrázek atd.), Takže bude viditelný pouze textový editor..

Výzvy pro psaní WordPress

Nejste si jisti, co napsat? Denní příspěvek publikuje výzvy k psaní, které vám pomohou začít. Například dnešní výzva je „konverzace“ a začínáme konverzaci o vás Konečně spuštění vlastního blogu. Pokud si stále nejste jisti, jak a kde začít, podívejte se na našeho průvodce, jak porazit otálení a začít pracovat.!

4. Každý den se učte nové informace a dovednosti

Chcete-li psát obsah, který stojí za jeho sůl, musíte do výzkumu investovat čas a zdroje. I když neplánujete psát jediný příspěvek, budete potřebovat nejen něco, o co se zajímáte, ale také spousta výzkum.

Kromě toho, práce zahrnuje psaní o všech druzích věcí uvnitř / ven vaše výklenek (já bych poradit proti fušování do více výklenků / témat, ale kdo je zastavit vás?). Píšete-li o různých věcech každý den, zanechává vám chytřejší osobu a můžete si ji vzít do banky. Když poprvé spustíte náš program, nabídneme vám úkoly týkající se témat, která ještě neznáte – ale nenechte se tím zastavit.

Kurzy Treehouse online

Udělejte si čas na informace o kódovacích jazycích, turistických destinacích, exotické kuchyni, super autech, historických událostech a kulturách z celého světa. Vzdělávejte se a pokračujte v učení. Důrazně doporučujeme weby, jako je Treehouse, Lynda a Udemy začít s novými předměty (nebo WP101, pokud se zajímáte konkrétně o WordPress), ale na YouTube je také spousta úžasných bezplatných kurzů (i když jim to jistě zabere trochu času).

5. Staňte se autoritou

Nevysvětlujte, jak se to děje, ale když na určitou dobu blogujete o tématu, čtenáři vás začnou kontaktovat jako odborníka na dané téma. Kdo ví, jaké skvělé lidi a co vám tento status autority přináší?

Existuje mnoho odborníků, kteří se samostatně vzdělávají na jakékoli téma, které nabízejí různé produkty a služby, a to vše díky tomu, že se etablovali jako autority ve svých oborech. Creme de la creme blogger v každém výklenku je dobře placená a ctěná pozice. Autorita v libovolném oboru otevírá dveře celému světu možností. Blog je nejjednodušší způsob, jak se etablovat jako důvěryhodný orgán v jakékoli oblasti.

Jak se tedy etablováte jako autorita? Nejprve najděte své místo na blogování a poté se pište. Pište na svůj vlastní blog, odesílejte příspěvky hostů a zapojte se do sociálních médií s dalšími odborníky v oblasti, na kterou zacílíte. Bonus – celá tato online aktivita vám pomůže vybudovat publikum, a pokud budete mít následující, je to pro podnik vždy dobré.

6. Seznamte se s novými úžasnými lidmi

Události WordCamp

Jsme sociální zvířata. Vždy chceme formovat kmeny a připojit se k těm, kteří sdílejí naše ambice a ambice. Blogování vás spojí s úžasnými lidmi, kteří jsou stejně nadšeni tématem jako vy.

Seznámíte se s vlivnými, kteří otevřou oči, s motivátory, kteří vás udržují v chodu, se zaměstnavateli, kteří vás najímají, a dokonce is investory, kteří by s vámi chtěli spolupracovat. Setkáte se s tolika lidmi, s lidmi, s kterými byste se bez blogu nesetkali.

Lidé, kteří se mohou stát přáteli ze skutečného života. Lidé ze všech oblastí života. Inspirují vás, kritizují vás a sdílejí je nepředstavitelným způsobem. Stanou se součástí vašeho života a vy budete jejich. Budete milovat blogosféru a pomocí WordPress můžete tato přátelství přenášet do skutečného světa.

Každý rok dochází k významným událostem WordPress a často se vyskytují ve vašem okolí alespoň jedna nebo dvě události. Zde je několik našich oblíbených:

7. Buďte svým vlastním šéfem

Pokud máte 9: 5 a máte rádi to, co je skvělé – držte se ho! Pokud však chcete uniknout každodenní grind a volat výstřely blogů je určitě pro vás. Rozloučte se sezením v provozu, zatuchlou kávou a vypadáním stejných zdí!

Pokud chcete být svým vlastním šéfem, provozovat plodnou firmu a dělat to většinou za svých podmínek, blogování je perfektní práce. Můžete dokonce založit blog jako vedlejší ruch a udržet si svou současnou práci.

Nyní, že váš vlastní šéf má své výhody a nevýhody. Přesto je to něco, co byste měli vyzkoušet alespoň jednou za život. Je to vzrušení z vedení vlastního podnikání odkudkoli na světě. Obzvláště pokud právě využíváte své přirozené nadání. Získané znalosti fungují také, takže se nemusíte stydět.

8. Flexibilní plán a zaměření

Kariéra v blogování je chameleon pro nedostatek lepšího slova. Může proměnit vše, co si přejete, a můžete ho vzít kamkoli. Tento typ flexibility je něco, co nenajdete u žádné jiné práce nebo dokonce u většiny koníčků.

Můžete také snadno přepínat rychlostní stupně a svůj blog proměnit v obchod. Například můžete pomocí blogu nabízet služby, posílat větší provoz na svůj hlavní web, propagovat offline obchod, sdílet své myšlenky a dělat prakticky cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete. Blog je cenným nástrojem online, protože je tak všestranný.

Kromě toho nemusíte psát celou dobu nebo dokonce vůbec. Můžete si vybrat jiné médium, jako je video, obrázek, zvuk, hraní her nebo najmout další lidi, kteří pro vás budou psát, abyste rozšířili své webové stránky a publikum. Vaše možnosti jsou opravdu nekonečné, pokud jde o budování vašeho blogu.

9. Vydělávejte peníze (tolik, kolik chcete)

Vydělávejte peníze pomocí WordPress

Jsem blogger k pronájmu a nejsem jediný. To znamená, že bloguji na živobytí, stejně jako milion bloggerů tam venku. Výhodou (stejně jako být svým vlastním šéfem) je zodpovědnost za váš vlastní příjem. Ovládáte své sazby a svůj rozvrh, takže váš příjem je 100% pod vaší kontrolou.

Někteří lidé zdokonalili formulaci blogů a vydělávají miliony. Za zmínku stojí několik známých blogerů: Scott DeLong (ten, který nám přinesl ViralNova), Pat Flynn (Smart Passive Income), mimo jiné.

Jakmile spustíte blog, vytvoříte dobrý obsah a vygenerujete provoz, můžete zpeněžit svůj web a svou značku. Existuje spousta způsobů, jak vydělat peníze pomocí WordPress prostřednictvím přidružených odkazů, sponzorovaných článků, reklam, AdSense a dalších. Buďte kreativní, proveďte průzkum a nezapomeňte dodržovat pravidla (FTC, daně atd.).

Když uděláte dobře, blogování je jednou z nejlukrativnějších pracovních míst na světě. Navíc vyděláváte peníze tím, že děláte to, co už máte rádi.

10. Vrátit

Nemusíte být Nelson Mandela nebo Wangari Mathaai, abyste bojovali za věc, na které vám záleží. Je velmi snadné dosáhnout změny prostřednictvím vašeho blogu. Řešte problém a blog vám umožňuje komunikovat s podobně smýšlejícími lidmi.

Musíte být Bill Gates nebo Big Sean, abyste založili nebo podpořili charitu? Odpověď je ne. Váš blog je mocný nástroj které můžete použít k podpoře jakékoli příčiny. Napište upřímný článek o něčem, na čem vám opravdu záleží, založte web crowdfunding a získejte dary v žádném okamžiku nebo dokonce věnujte svůj čas a využijte znalosti, které jste získali o blogování, k vytvoření webu pro věc, na které vám záleží.

S blogem můžete také vrátit komunitě. Poskytněte novým blogerům platformu, která jim umožní zveřejnit jejich jméno zveřejněním hostů, propagovat nadcházející události WordPress, sdílet své vlastní tipy na blogování a další. Existuje spousta způsobů, jak přidat hodnotu komunitě WordPress nefinančním způsobem.

Teď ty…

Na co sakra čekáš? Proč nejsi blogy? Co tě drží zpátky? A domnívat se, že náš seznam není vyčerpávající; s blogováním můžete dělat nespočet dalších věcí.

Pokud máte dotaz nebo návrh týkající se tohoto příspěvku nebo blogů obecně, neváhejte prosím níže komentovat. Na zdraví!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map