Zvyšte provoz na svém webu WordPress v 6 jednoduchých krocích

Tipy pro zvýšení provozu na vašich webových stránkách WordPress

Pokud jste jako já, jste na neustálé cestě ke zvýšení návštěvnosti svých stránek. Čím větší provoz získá váš web, tím více peněz vyděláte a čím blíže jste, že jste touží Čtyřhodinový pracovní týden životní styl.


Ale dostat provoz není snadné. Lidé jsou tam venku, ale najít je a následně je dostat na váš web, je další věc. Trvá hodně pokusů a omylů, než dopadne na vítězný vzorec.

No, narazil jsem na několik výherních receptů ve své době a rád bych se o ně podělil v tomto příspěvku. Každý z následujících tipů je vyzkoušen, testován a prakticky zaručen, aby se zvýšila návštěvnost vašich webových stránek WordPress. Užívat si!

1. Optimalizujte své příspěvky v SERP

Většina blogerů je posedlá hodnocením na Googlu, ale mnozí si neuvědomují, že váš příspěvek je zobrazí se na stránkách s výsledky vyhledávání vyhledávače (SERP) v Google může také udělat velký rozdíl.

Optimalizujte své příspěvky v SERP pro zvýšení provozu

Obecně lze říci, že byste se měli zabývat dvěma věcmi:

  1. Název: můžete to změnit tak, aby pro vyhledávání informací bylo vhodnější pro uživatele používající Google.
  2. Popis: Vždy byste měli psát meta popis vašich příspěvků, abyste lidem poskytli jasnou představu o tom, co mohou očekávat, když kliknou.

Přizpůsobení názvu a popisu je hračka s doplňkem Yoast SEO. Prostě proveďte změny pomocí meta boxu na obrazovce Post:

Vaše nastavení SEO Snippet

To vše je k dispozici – Google tyto informace vyzvedne a použije je ve svých SERPech a doufejme, že atraktivnější a kliknutější úryvek pomůže zvýšit návštěvnost vašich stránek.

2. Přidejte strouhanku

Navigace drobečkem je skvělá pro použitelnost – dává návštěvníkům vašeho webu okamžitou představu o tom, kde jsou ve vztahu ke struktuře vašeho webu, a umožňuje jim snadnou navigaci na vašem webu.

Druhou výhodou však je strouhanka: přidávají další dimenzi vzhledu vašeho webu v SERP.

Chcete-li zvýšit provoz, přidejte strouhanku

Drobečková navigace na webu…

Drobečková pečiva v Google SERP

… Vede ke strouhankám v Google.

Jak vidíte, strouhanka na vašem webu se zobrazuje také v rámci SERP. Vyhledávačům tak získáte více informací o vašem webu dříve, než se na něm objeví, což nemůže být špatná věc.

Povolení strouhanky na vašem webu je poměrně jednoduchá záležitost a znovu používá plugin WordPress SEO od Yoast. Pomocí tohoto tutoriálu se můžete naučit, jak přidat strouhanku na web WordPress.

3. Rozdělte test svých titulků pro zvýšení provozu

Pokud jste blogovali po dlouhou dobu, pak budete vědět vše o důležitosti titulků. Stejný příspěvek může být kompletní flop nebo jít virový na sílu jeho titulku sám.

S ohledem na to je jednou z nejúčinnějších věcí, které můžete zvýšit návštěvnost svého webu, rozdělit vaše titulky. To lze snadno provést pomocí Název Rozdělení testování pro WordPress zapojit. To vám umožní vytvořit dva nebo více nadpisů pro každý příspěvek nebo stránku, kterou píšete, poté je náhodně prezentuje návštěvníkům a měří míru prokliku.

Po několika kliknutích budete moci rozhodnout, který nadpis je nejúspěšnější, a uzavřít test rozdělení. Výhody jsou okamžité, ale ještě lepší, pokud si všimnete trendů (tj. Jaké druhy titulků fungují nejlépe), můžete pro své čtenáře v budoucnu vytvořit lepší titulky..

4. Propojte své stránky

Podle mého názoru je pro posílení interakce na blogu důležitější několik věcí než propojení mezi vašimi příspěvky (tj. Propojení). Mnoho návštěvníků vašeho webu bude zpočátku slepí vůči vaší navigaci a zjistíte, že jediný způsob, jak je přimět k prozkoumání vašeho webu, je zahrnout odkazy na související příspěvky přímo do vašeho obsahu..

Doporučujeme proto při vytváření blogových příspěvků zahrnout do svého blogu co nejvíce relevantních odkazů na související příspěvky. Výchozí funkce vyhledávání WordPress však není vždy tak snadná (což ponechává mnoho přání).

Proto přísahám Lepší interní vyhledávání odkazů zapojit. Zatímco výchozí funkce vyhledávání WordPress bude hledat zvolené klíčové slovo doslova kdekoli na všech vašich příspěvcích a stránkách a vrací výsledky v chronologickém pořadí, lepší interní vyhledávání odkazů bude brát v úvahu pouze názvy příspěvků a stránek..

Výchozí vyhledávání interních odkazů WordPress

Tento…

Lepší vyhledávání interních odkazů WordPress

… Stává se to.

Vzhledem k tomu, že si pravděpodobně budete pamatovat alespoň jedno nebo dvě slova z názvu příspěvku, na který odkazujete, proces propojení se s tímto pluginem mnohem jednodušší.

5. Zahrnout související příspěvky

Pravděpodobně jste obeznámeni s konceptem zahrnutí souvisejících příspěvků do dolní části článku. Pokud již Jetpack používáte, můžete do blogu přidat související příspěvky jednoduše povolením funkce. Měli by vypadat asi takto:

Modul souvisejících příspěvků Jetpack

Zahrnuté související příspěvky jsou osvědčeným způsobem, jak zvýšit interakci tím, že návštěvníkům poskytují jasnou příležitost pokračovat ve čtení obsahu na vašem webu. Můžete se však (docela rozumně) ptát, jaké související příspěvky mají co do činění s vyšším provozem vašeho webu.

Zde přichází plugin pro související příspěvky. Většina z nejlepších souvisejících pluginů vám umožňuje určit, jak mají být vaše související příspěvky generovány – prostřednictvím kategorií, značek, posledních příspěvků, autorů atd. Navíc existují obvykle možnosti pro to, co / jak chcete. informace o vašich souvisejících položkách se zobrazí v příspěvcích (miniatura, název, výňatek a další).

6. Znovu tweetujte archivované příspěvky

jsem obrovský fanoušek Twitteru – myslím, že jde o zdaleka nejdostupnější sociální síť, pokud jde o schopnost budovat následující a zvýšit provoz (dokonce jsem napsal příspěvek jen o zvýšení provozu na vaše stránky pomocí Twitteru). Nejen to, že můžete automatizovat tok provozu z Twitteru (stejně jako Facebook, LinkedIn, Tumbler a Xing) na váš web pomocí pluginu Revive Old Post..

Tento postup je jednoduchý: propojíte plugin s účtem Twitter a re-tweets archivuje příspěvky na svém blogu na základě stanovených kritérií (jako jsou konkrétní typy příspěvků, jak často mají být tweety publikovány a v jakých časech).

Obnovit nastavení starého příspěvku

Archivované příspěvky jsou pravidelně zveřejňovány na vašem profilu Twitter a vaši sledovatelé Twitter na ně kliknou, čímž odhalí starý obsah a znovu je zapojí do vašeho blogu. Kromě toho mohou vaše příspěvky znovu tweetovat, což vede k jejich objevu lidmi, kteří o vás dosud neslyšeli.

Jaké tipy dělají Vy Musí zvýšit provoz?

Šest výše uvedených tipů patří mezi mé oblíbené, zejména proto, že jsou tak akční – můžete je implementovat za několik okamžiků a okamžitě začít zvyšovat provoz. A to je to, co všichni chceme na konci dne: akční tipy, které můžeme uvést do praxe.

Opravdu jsem však poškrábal povrch výše, pokud jde o využití WordPress ke zvýšení provozu na vašich stránkách. Proto nyní chci vaši pomoc. Co dělat vy udělat pro zvýšení provozu na vašich stránkách WordPress? Máte nějaké tipy na sdílení? Prosím, dejte nám vědět v sekci komentáře níže!

Alternativně, pokud máte nějaké dotazy ohledně výše uvedených tipů ke zvýšení provozu (nebo o budování provozu obecně), neváhejte se zeptat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map