Zjednodušte svou online přítomnost pomocí WordPress: Branding a Marketing

 1. 1. Zjednodušte svou online přítomnost pomocí WordPress: Hosting
 2. 2. Zjednodušte svou online přítomnost pomocí WordPress: Motivy, pluginy, produkty a služby
 3. 3. Zjednodušte svou online přítomnost pomocí WordPress: Založení firmy
 4. 4. Aktuálně čte: Zjednodušte svou online přítomnost pomocí WordPress: Branding a Marketing

Každé podnikání potřebuje hodně péče a energie, aby dosáhlo pozitivních finančních a profesionálních výsledků. Než začnete používat barvy a štětce, zjistěte, za co stojíte a co zastupujete, co je vaším úkolem a jak uděláte svět lepším. To budou vlákna, která tvoří strukturu vašeho podnikání. Proces seberealizace nikdy nekončí, vaše webové stránky WordPress porostou, získáte větší trakci, více čtenářů a vaše úsilí o budování značky a marketingu se změní.


Befriend svou značku

Než svět necháte vidět své barvy, možná budete chtít vyzkoušet svou značku a firmu a nechat si vyzkoušet. Během tohoto období byste se měli zeptat sami sebe: „Za co chci stát?“ Také se poraďte se svými přáteli a rodinou o funkcích vaší značky, loga a obchodního plánu.

Všechno je marketing; váš produkt, obsah, obchodní manifest, vaše značka, kvalita práce, zákaznická podpora, kterou poskytujete …

Z takové smíšené skupiny testerů budete moci vyvodit závěry o budoucím kurzu, který byste měli vzít v procesu dalšího vizuálního brandingu. Jakmile analyzujete komentáře, budete mít více nástrojů pro práci s nimi. Zobrazit komentáře jako zpětnou vazbu dostanete za vše, co vytvoříte, a být vděčný za to, že pokyny ke zlepšení.

Online přítomnost prostřednictvím značky

Branding je také vaše obchodní kultura a váš nápad přispívat do světa. Slogan, který si zvolíte, je něco, co bude po celou vaši kariéru vždy sledovat váš produkt a vaši značku. Mělo by to být stručné a chytlavé. Pokud píšete blog a měli byste, měl by slogan označit hlavní výhodu jeho čtení.

Navrhnout originální značku znamená zahájit důsledný a kreativní design, který bude sloužit jako lobby před tím, než vaše cílové publikum vstoupí do světa vaší tvůrčí práce. Když vám instinkt ve vašich střevech řekne, že máte správnou věc, pak se s vaší značkou spřátelíte a budete připraveni na další fáze posílení svého podnikání ve WordPressu..

Oslovení publika prostřednictvím sociálních kanálů

WordPress je skvělá platforma pro spouštění vašich produktů nebo služeb. Chcete-li vyslat svou práci, musíte investovat do komunikace. Pokud jsou vaše produkty určeny pro internetový trh, určitě budete komunikovat většinou online, ale i když tomu tak není, mít vše zdokumentované online je svátek pro vyhledávače a lidi, kteří chtějí vědět více o tom, o čem jste a jak mohou těžit z obchodování s vámi.

Sociální média je něco, co by si každý podnik měl vyzkoušet. Jedná se o strategii na střední úrovni, která přitahuje návštěvníky vašeho webu, ale obvykle funguje, pokud jste odhodláni. Navrhuji, abyste se zaměřili na Facebook, Twitter, Google Plus a Instagram a zjistili, který z nich vám dává největší provoz, a sledujete jej.

Online publikum se stalo velmi různorodým a měli byste vědět, na jaký typ lidí se mají obrátit. Stačilo by se soustředit pouze na jeden z hlavních sociálních sociálních kanálů. Pokud například spouštíte nový módní web pro elektronický obchod, pravděpodobně se budete chtít zaměřit na snímky pro vaše sociální média, takže pomocí Instagramové nástroje optimalizace a plánování vašich příspěvků může při vaší online přítomnosti skutečně pomoci.

Umožněte vyhledávačům, aby o vás věděli

Online přítomnost prostřednictvím SEO

Když stojíte na přechod pro chodce, věnujete pozornost některým kvalitním nebo atraktivním automobilům, které projíždějí kolem, a někteří jiní vaši pozornost vůbec nepřitahují. Stejný proces se děje ve webovém provozu. Některé weby existují v naprosté temnotě a nikdo o nich neví, zatímco jiné weby a blogy přitahují mnoho návštěvníků, kteří se často stávají předplatiteli nebo pravidelnými sledovateli.

Blogy a weby jsou pod neustálým dohledem vyhledávačů. Chcete-li, aby si vaši firmu WordPress všimli, musíte dodržovat některá pravidla.

 • Stránky vašeho webu musí být viditelné pro vyhledávače, aby váš obsah existoval v jejich indexech
 • Vyhledávače zkoumají vaše stránky pomocí mnoha různých algoritmů, dělají si poznámky o tom, o čem jsou tyto stránky, a hodnotí je, takže se musíte zaměřit na vysoce kvalitní obsah

Jakmile je váš web indexován, obsah je k dispozici vyhledáním pomocí vyhledávacích nástrojů. Proto potřebujete textový obsah. Obrázek pro nás, lidi, stojí za tisíc slov, ale ne pro vyhledávače.

Chcete-li, aby byl váš web více přátelský k SEO, musíte přizpůsobit svoji titulkovou značku vyhledávačům. Značka názvu je velmi důležitým prvkem, protože se objeví na stránkách s výsledky, a tak buď přiláká, nebo vytlačí potenciální návštěvníky.

Pokud na svůj web zveřejníte nějaké obrázky, musíte je také popsat pomocí značek alt. Tato značka poskytuje krátké vysvětlení každé fotografie. Tímto způsobem budou fotografie indexovány a rozpoznány vyhledávači. Kromě toho budou mít lidé se sluchovým postižením také možnost slyšet, co je na těchto fotkách, pomocí čteček na obrazovce.

Popis Meta vašeho webu nebo blogu je velmi důležitá funkce, která je viditelná na stránkách s výsledky a je přímo zapojena do vaší míry prokliku. Pokud existují klíčová slova relevantní pro vyhledávací dotazy, přiláká lidi k vaší práci a povede k vyšší míře konverze.

Existuje několik běžných chyb SEO, kterým byste se měli snažit vyhnout, proto jim věnujte pár minut navíc a ujistěte se, že váš web je správně indexován..

Klíčová slova pro SEO

Online přítomnost pomocí klíčových slov

Pokud chcete získat informace o klíčových slovech, která lidé nejčastěji zadávají do vyhledávačů, aby se dostali k vašemu obsahu, bylo by dobrým řešením použití metrik Google Analytics. Nejste si jisti, jak začít, a pak si zaplaťte zdarma Google Analytics pro WordPress plugin od Yoast

Poté můžete vidět klíčové fráze, čas strávený na konkrétních stránkách, kliknutí, vracející se návštěvníky a vše ostatní, co ukazuje, které části vašeho webu fungují a které nikoli. Můžete také vytvořit strategii marketingu obsahu na základě obsahu, který je nejlepší.

To vám také umožní procházet veškerý obsah vašich webových stránek a zaznamenávat nejdůležitější fráze a slova, která by mohla být užitečná pro vaše publikum a budoucí vytváření obsahu..

Kromě toho můžete použít Nástroj pro návrh klíčových slov Google AdWords abyste určili, která klíčová slova jsou pro váš obsah nejvhodnější a kdo jej hledá. Tento nástroj provede důkladné vyhledávání a přijde s nejlepšími možnostmi klíčových slov. Tady, na WPExplorer, máme skvělého průvodce pro výzkum klíčových slov, takže se prosím podívejte na to.

Kontext SEO se neustále mění, ale neměli byste trávit příliš mnoho času nebo úsilí sledováním těchto změn, abyste zůstali na trati s trendy.

Nejlepší marketingové postupy

Existují dva typy úsilí SEO:

 • Na stránce – děje se přímo ve vaší doméně tím, že vytvoříte a optimalizujete svůj obsah
 • Mimo stránku – externě mimo vaši doménu prostřednictvím vytváření odkazů a blogů pro hosty

Online přítomnost prostřednictvím osvědčených marketingových postupů

Marketingové osvědčené postupy jsou to, co se v dlouhodobém horizontu vyplatí, takže je důležité dělat vše hned od začátku. Na svém webu nechcete trávit čas opravováním efektů algoritmů Google. Vždy postupujte podle osvědčených postupů WordPress SEO.

Existuje jedna obecná pravda o SEO – nic nemůže nahradit nedostatek obsahu.

Pokud chcete, aby byla vaše online práce a přítomnost oceněna a sledována, investujte do obsahu všechny své znalosti a dovednosti. SEO přichází pouze jako pomoc obsahu vynikající kvality při hledání cesty ke čtenářům, následovníkům, potenciálním zákazníkům a nakonec platícím zákazníkům .

Použitelnost webu a SEO

Váš web je prohledáván motory, ale je vytvořen pro lidi. Když se rozhodnete provést změnu, vždy přemýšlejte o lidech.

Váš web WordPress by měl:

 • být snadno ovladatelný (implementace lepivé hlavičky je dobrá funkce)
 • mají příspěvky a stránky optimalizované pro jedno klíčové slovo / téma
 • mít nejméně 400 slov a více než 600 slov s jedinečným a vysoce kvalitním obsahem (obrázky, videa a další vizuální obsah)

Pokud jsou vyhledávače schopné procházet vaše webové stránky bez problémů, pak to budou i lidé. Udělejte svou informační architekturu co nejplošší, bez zbytečných podadresářů a kategorií. Čím méně nepořádku máte, tím lépe. Snadná navigace a příjemný zážitek ze čtení je to, co dává tento radostný zážitek z prohlížení, nemluvě o návratu návštěvníků a zákazníků.

Zabalit

Značky a marketing čerpají jejich sílu z vašich nápadů. Vaše nápady dávají materiál pro kvalitní obsah a produkty. WordPress je používán jednotlivci, společnostmi, známými bloggery a také dává šanci mnoha ambiciózním a dobře informovaným lidem představit své nápady a získat ocenění a finanční spokojenost s jejich prací..

Nespoléhejte se pouze na logo, název, marketing a SEO, ale rozvíjet sebe a svou značku prostřednictvím předvádění a sdílení vašich odborných znalostí, vášně a nápadů prostřednictvím úžasného obsahu, produktů a služeb. Pokud si myslíte, že nám něco uniklo, zanechte nám své tipy níže. Rádi bychom od vás slyšeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map