WordPress SEO Best Practices pro rok 2020 a dále

Doporučené postupy pro WordPress SEO

SEO krajina budoucnosti je nestabilní místo. A víš proč? Pravomoci, které jsou (aka Google), se snaží, aby pro nás všechny vytvořily lepší, rychlejší a bezpečnější web. Samozřejmě, že mohou těžit desetkrát více, ale koho to zajímá? Měli byste, což je důvod, proč jsou osvědčené postupy WordPress SEO tak důležité.


Alespoň pokud vlastníte web WordPress a přesto se chcete za své podmínky stále vysoko (nebo dobře) hodnotit. Uvidíte, že pokud chcete nabídnout vylepšené vyhledávání (a v budoucnu vydělat miliardy dolarů na ziscích), musí společnost Google neustále aktualizovat své vyhledávací algoritmy, a to do značné míry k zármutku odborníků na SEO (ano, to zahrnuje i vás).

V nedávné minulosti jsem mohl snadno zaznamenat nejvyšší pozice na Googlu (SERPs – Search Engine Result Pages) doslova „pumpováním“ klíčových slov do mého obsahu. Co? To se stalo – takto to odborníci na SEO dělali vlevo, vpravo a uprostřed. Ani jsem se nedotkl budování spojení, ale moje hodnocení stoupalo vysoko jako orlové na steroidy.

Potom Google praskl bičem a dveře se ukázaly nádivkou na klíčová slova. Moje hodnocení se nepochybně propadlo stejně jako Icarus, ale to není smysl. Zrodila se nová éra v SEO: éra relevantního a hodnotného obsahu, alt tagy, atributy titulů a co ne.

Přesto Google stále udržoval příchod aktualizací algoritmů a odmítal SEO a webovým mistrům všechny šťavnaté informace, které by určitě pomohly vaší SEO kampani. V dnešní době stačí vystoupit z řady a Google vás neváhá zavěsit, abyste vyschli.

Stále však existuje naděje na to, že Google vám ukáže přesně to, co musíte udělat, abyste získali nejlepší hodnocení. V tomto příspěvku je nastíněn tento osvědčený postup WordPress SEO, takže se připravte na zábavu a vytvořte impozantní profil SEO, který vydrží další otřes algoritmu. Tady jsme…

Jaké jsou nejlepší postupy pro WordPress SEO?

Než se dostaneme do osvědčených postupů WordPress SEO, dovolte mi zmínit několik věcí, které byste mohli chtít vědět o s, jako dokonalý začátečník.

Zaprvé, SEO zahrnuje dvě strategie, a to optimalizaci na stránce a mimo stránku. Optimalizace na stránce zahrnuje všechny optimalizační činnosti, které provádíte na svém webu (nebo webových stránkách). To zahrnuje vytváření obsahu, přidávání klíčových slov a optimalizaci názvu a metaznaček. Optimalizace mimo stránku je každá další činnost SEO, která zahrnuje webové stránky třetích stran, jako jsou komentáře k blogům, hostující blogování, odesílání adresářů, vytváření odkazů a sociální záložky..

Za druhé, máme bílý a černý klobouk SEO. První z nich je strategie SEO, která dodržuje pravidla SEO stanovená společností Google a dalšími vyhledávači. Na druhou stranu, blackhat SEO zahrnuje herní vyhledávače, které vás přistanou pouze v horké polévce. Měli byste se snažit vytvořit strategii SEO pro bílý klobouk a nikdy nepřemýšlet o manipulaci s vyhledávači pomocí technik černého klobouku. Zjednodušeně řečeno, nezkoušejte jiné špinavé triky, které nejsou obsaženy v, řekněme, této vynalézavé Průvodce SEO společností Google.

Díky tomu se dostaneme k osvědčeným postupům SEO WordPress, které musíte mít na paměti a implementovat v roce 2020 do budoucna.

1. Proveďte výzkum klíčových slov

Vypouštění klíčových slov fungovalo v minulých dnech jako technika SEO, ale dnes se Google na tuto praxi zamračuje. Současně klíčové slovo jako hodnotící faktor není mrtvé. Google a další vyhledávače stále spoléhají na klíčová slova k hodnocení webových stránek, což znamená, že by se vaše strategie SEO měla řídit důkladným výzkumem.

WordPress SEO Best Practices Klíčové slovo výzkumu

Chtěli byste se na Googlu umístit vysoko na frázi „Témata WordPress“ nebo „Doplňky WordPress“? Nástroj jako Plánovač klíčových slov Google AdWords vám může pomoci určit konkurenceschopnost vašich podmínek a také odvodit alternativní klíčová slova, která se použijí ve vašem obsahu. Můžete také používat Google Analytics zkontrolovat klíčová slova, která lidé používají k nalezení vašeho webu. Statistiky vašich stránek WordPress jsou dalším zdrojem nápadů na klíčová slova.

Pro každé klíčové slovo se pokuste odvodit deset (10) alternativ. Pokud například zvolíte klíčové slovo nebo frázi „Témata WordPress“, můžete odvodit alternativy, jako jsou „responzivní témata WordPress“, „víceúčelová témata WordPress“, „prémiová témata WordPress“ atd..

Nástroj pro návrh klíčových slov Ubersuggest

Potřebujete pomoc při rozhodování o klíčových slovech? Snaž se Ubersuggest. Tento bezplatný nástroj od jednoho z předních světových odborníků na SEO pomáhá s nápady na související klíčová slova a poskytuje užitečné informace. Pokud kliknete na ikonu Nápady na klíčová slova odkaz, uvidíte odhadovanou úspěšnost vašeho cílení na klíčová slova a aktuální soutěž o hodnocení. Na obrázku výše vidíte, že hodnocení klíčového slova „WordPress“ je obtížné – zejména proto, že současné top weby pro tento termín mají skvělé skóre domény a solidní sociální přítomnost.

Při výzkumu si promyslete longtail klíčová slova. Roztáhněte svou klíčovou frázi na maximálně čtyři (4) slova a budete mít vyšší šanci na dobré umístění pro vaše jednoslovná klíčová slova. Například „Témata WordPress“ jsou konkurenceschopnější než „responzivní víceúčelová témata WordPress“, což znamená, že bude těžší umístit první místo pro první než na druhou stranu.

Několik těchto klíčových slov posypte do svého obsahu a asi za měsíc byste si měli začít užívat lepších hodnocení. Jo, to je pravda, SEO zabere čas – výsledky se vám nebudou líbit přes noc. Každý SEO expert, který vám slibuje zlatou pozici numero uno na Google za „pár dní“, vás vezme na cestu. SEO je dlouhodobý a nepřetržitý proces, který trvá po celou dobu životnosti vašeho webu.

Zpět k posypávání klíčových slov ve vašem obsahu, budeme mluvit o hustotě klíčových slov jako součást osvědčených postupů WordPress SEO za okamžik, takže se nemusíte potit.

2. Zaměření na obsah – král SEO

Obsah stále existuje. Jedinečný, hodnotný a relevantní obsah, který je. Kromě toho, že je to největší ze všech SEO hodnotících signálů, je vysoce kvalitní obsah především životním prostředím vašeho webu.

Web bez obsahu není dobře web. Stejně tak je web s nekvalitním obsahem jako tupý nůž – může to dělat svou práci, ale musíte vyvinout větší sílu. Webové stránky se zastaralým obsahem jsou mrtvé jak pro vyhledávače, tak pro návštěvníky. Tomu rozumím z první ruky, protože jsem vlastně šel dlouhou dobu, aniž bych zveřejňoval svůj vlastní blog. Výsledky? Nižší zapojení uživatelů a ztracené hodnocení SEO.

Právě jsme zmínili, že váš obsah musí být jedinečný, hodnotný a relevantní. Co to znamená? Za prvé, váš obsah by měl být jedinečný, protože vyhledávače, více tedy Google, nebudou bavit plagiátorství – nebo duplikovat obsah. Váš obsah by měl přinést něco čerstvého na stůl – mělo by být jedinečné, pokud se chcete dobře umístit.

Bezpochyby můžete vytáhnout uvozovky odkudkoli na internetu, ale kopírování celé stránky vás pouze dostane do potíží..

Jinými slovy, vyloučte na svém webu duplicitní obsah včetně adres URL. Google nevidí stránky http://yoursite.com a http://www.yoursite.com jako stejnou entitu, což znamená, že vaše hodnocení je rozděleno mezi dvě adresy URL. Mohli byste dokonce za to být potrestáni.

Jednou jsem čelil této výzvě a vyřešil jsem ji snadno. Pokud znáte cestu kolem serveru a složek WordPress, měl by se do souboru .htaccess přidat následující kód:

PřepsatEngine zapnuto
RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ example.com [nocase, OR] RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www.example.com [nocase] RewriteRule ^ (. *) Http://www.example.com/$1 [last, redirect = 301]

Nahraďte example.com názvem vaší domény. Výše uvedený kód přesměruje všechny vaše požadavky na stránky yoursite.com a www.yoursite.com na adresu http://www.yoursite.com, což znamená, že vyhledávací nástroje nebudou zaměněny. Můžete také použít techniku ​​známou jako Kanonicalization URL jak vysvětlil Matt Cutts.

Jedinečný obsah, který vytvoříte, by měl být cenný, nikoli pouze chmýří nebo výplňový obsah, který by chtěl oklamat pavouky vyhledávačů. Počkej … co pavouci? Google a další vyhledávače používají k vyhledání a indexování vašeho obsahu speciální typ softwaru (skripty) známý jako prolézací moduly nebo pavouci.

Ale jelikož je naším cílem dosáhnout vyšší a vyšší úrovně v Googlu (a Bing a Yahoo!), jak vytváříme jedinečný a hodnotný obsah, který není určen k přilákání nebo „triku“ pavouků vyhledávacích strojů, které jsou nyní chytřejší? Jednoduchá odpověď je, že byste se nikdy neměli zabývat vytvářením obsahu pro vyhledávače. Místo toho vytvořte obsah pro své lidské čtenáře a vyhledávací nástroje budou následovat. Trhrefy se snaží poskytnout cenný obsah, protože…

Vyhledávače rychle rozvíjejí inteligenci, aby rozlišovaly mezi weby, které poskytují hodnotu od webů, které vytvářejí iluzi hodnoty. – James McDonald, Lyons Consulting Group.

Nechápejte mě špatně. Neměli byste vytvářet hodnotný obsah, protože vyhledávací nástroje jsou chytřejší. Vytvořte hodnotný obsah, který pomůže vašim skutečným lidským návštěvníkům. To je to, co skvělé značky dělají.

Když už mluvíme o psaní pro lidské návštěvníky nejprve (a za druhé vyhledávače), váš obsah by měl být relevantní pro vaše cílové publikum. To je jeden z důvodů, proč musíte definovat své cílové publikum hned od začátku. Vytvořte jedinečný a hodnotný webový obsah, který je relevantní pro vaše cílové publikum. Napište jejich jazyk, používejte terminologii, které rozumí, a pokud jste dobře provedli průzkum klíčových slov, neměli byste mít problém s přidáváním klíčových slov do svého obsahu..

Pokud je váš obsah dobře napsaný a hodnotný, budou čtenáři sdílet to samé s rodinou a přáteli a bodování vás na stránkách zmíní o značce, což, pokud vás zajímá, je dalším signálem hodnocení SEO.

Při přidávání klíčových slov do svého obsahu byste to měli dělat přirozeně – nevynucujte klíčová slova do svého obsahu. Proto je důležité mít deset (10) alternativních klíčových slov. Pokud se jedno klíčové slovo nehodí, máte devět (9) dalších alternativ ��

Ale to dělá SEO ztuhlé, když naopak, je velmi flexibilní. Poté, co jsem ztratil své hodnocení díky vycpávce klíčových slov, vymyslel jsem nový přístup, který od té doby nikdy nepřinesl požadované výsledky.

WordPress SEO Best Practices Obsah je král

Začínám výzkumem klíčových slov a odvozuji několik alternativ k mému primárnímu klíčovému slovu. Ale místo toho, abych nejdříve psal obsah a později přidával klíčová slova, dělám oboje současně. Jak? Zavazuji své primární klíčové slovo a několik alternativ k paměti a poté odepsám. Pokud jste prozkoumali svá klíčová slova i svůj obsah, první z nich spadne přímo do druhého. Klíčová slova se hodí přímo do nich. Nemyslím na klíčová slova, ale až budu psát, příspěvek je připravený na SEO. To je samozřejmě moje vlastní osobní technika a nemusí fungovat ve vašem případě. A postupem času jsem tuto techniku ​​zdokonalil, takže neváhejte vymyslet vlastní techniku ​​- jen se ujistěte, že se vaše klíčová slova přirozeně objevují ve vašem obsahu.

Kolikrát byste měli uvést své klíčové slovo v obsahu, aby bylo připraveno pro vyhledávače? 2,5% je standardní hustota klíčových slov, ale můžete si ji kdykoli vzít až na 4%. To znamená, že pokud je váš příspěvek dlouhý 2000 slov, mělo by se vaše primární klíčové slovo (fráze) objevit padesátkrát (50 )krát. Přirozeně.

Kromě toho přidejte své klíčové slovo do titulů na stránce / na stránce, které rychle komunikují vyhledávacím strojům (stejně jako lidským návštěvníkům), o čem vše je. Jako příklad se v názvu tohoto příspěvku zobrazuje výraz „WordPress SEO“, který vám říká, že tento příspěvek souvisí s WordPress a SEO. Pokud váš příspěvek / stránka obsahuje nadpisy a / nebo podnadpisy, přidejte do nich také klíčová slova. Jen mějte věci přirozené a budete v pořádku.

Při vytváření poutavého obsahu, který lze sdílet, nezapomeňte jej smíchat přidáním médií, jako jsou videa, obrázky, prezentace, infografiky, podcasty atd. To desetinásobně zlepšuje zapojení uživatelů a přidává hodnotu vašemu obsahu, což je pro SEO důležité..

Google miluje blogy WordPress – pravidelně aktualizován blogy – proto udržujte svou sekci blogů svěží. Pokuste se aktualizovat statický webový obsah, např. a stránky produktů. Některým webmasterům může trvat, než se vrátí Mesiáš, než aktualizují obsah svých statických stránek, funkce blogu WordPress vám však umožňuje pravidelně doplňovat váš web čerstvým obsahem. Využijte blog!

Zveřejňování příspěvků jednou nebo dvakrát týdně by mělo stačit k získání slušného místa v SERP zhruba za dva měsíce. Můžete také zveřejňovat příspěvky denně, stačí se ujistit, že nesnižujete kvalitu ve jménu kvantity, protože ta se v novém světě SEO tolik nepočítá jako ta první..

Při vytváření příspěvků přidejte značky vhodné pro SEO a podle toho kategorizujte příspěvky. Pokud používáte SEO pluginy jako Váš SEO, získáte pole pro přidání popisu metadat, názvu SEO a klíčového slova zaměřeného na váš příspěvek. Využijte tyto funkce SEO-up váš příspěvek. Při optimalizaci obsahu vám SEO plugin Yoast také pomůže určit SEO skóre vašeho článku dlouho předtím, než stisknete tlačítko Publikovat..

Přidejte meta tituly, klíčová slova a popisy na své další stránky, nejen na příspěvky. Tento druh informací jde do části vašeho webu, kde je snadno vyhledají pavouci vyhledávačů pro indexování.

Poznámka: Klíčová slova, popisy a názvy metadat nesnižují místo a hodnotu přidávání klíčových slov do vašeho obsahu.

Napište jedinečný a hodnotný (sdílený) obsah, který je relevantní pro vaše cílové publikum. Pokud potřebujete další pokyny, podívejte se na tyto příspěvky:

A jako připomenutí nikdy nepište pro vyhledávače; místo toho pište pro své lidské čtenáře – mluvte s nimi prostřednictvím svého obsahu, jako by stáli před vámi. Odhodili byste tedy nepřirozená klíčová slova? pochybuji.

SEO na stránce zahrnuje kreativní i technické znalosti. Jako obchodník musíte pro svůj web vytvořit fantastický obsah, který bude vaše publikum milovat. A chcete zajistit, aby váš web pomohl Googlu (a lidským uživatelům) snadno najít a sdílet tento obsah. – Justin Deaville, generální ředitel společnosti Receptional.

Obrázek a video SEO

Než přejdeme na další sekci, rád bych zmínil několik věcí o obrázcích a videích, která použijete ve svém obsahu k posílení vašeho SEO.

Začněte tím, že přidáte obrázky a videa do svého obsahu, patří mezi osvědčené postupy SEO, které mnozí zřídka implementují. A to je jen smutné, protože optimalizované obrázky vám přinesou skvělý provoz z obrázků Google a podobných. Videa vám mohou zprostředkovat provoz, odkazy, zmínky a další z webů, jako jsou YouTube, Vimeo, Tumblr a další.

O optimalizaci obrázků pro WordPress jsme už mluvili, ale jak optimalizujete obrázky pro vyhledávače? Toto je nejjednodušší část. Nejprve byste měli optimalizovat obrázky pro rychlé načítání. Nepoužívejte těžké obrázky, které zpomalí váš web. Pokud pro další příspěvek potřebujete obrázek s rozměry 650 x 300, nahrajte obrázek o rozměrech 650 x 300 a ne o pixel víc.

Za druhé se ujistěte, že jsou vaše obrázky relevantní pro váš obsah. Kromě získání lepších hodnocení by obrázky měly vylepšit váš obsah – jejich původní účel.

Za třetí, zadejte obrázky odpovídající názvy souborů. Je to obrázek o WordPress SEO? Pojmenujte obrázek jako takový – nenechávejte obrázky vypadat jako IMAGE001_2020.jpg. Proč? Pro uživatele a SEO je to špatné, protože vyhledávače nevidí obrázky, jako to dělají čtenáři. Kromě toho se pokuste stisknout klíčové slovo v názvu souboru obrázku.

Když už mluvíme o vyhledávačích, které „vidí“ vaše obrázky, musíte k obrázkům přidat značku ALT, abyste pavoukům usnadnili. Text ALT představuje alternativní (alternativní) text, text, který se zobrazí, pokud by se obrázek z jakéhokoli důvodu nepodařilo načíst. Značka ALT má jiný účel. Měl pomoci čtenářům obrazovky „vidět“ vaše obrázky. Čtečky obrazovky používají lidé se zrakovým postižením ke konzumaci obsahu na vašem webu. Vyhledávací pavouci používají informace obsažené ve značce ALT také k „zobrazení“ vašich obrázků.

Optimalizace obrázků ve WordPressu je nepatrná práce. Stačí v editoru příspěvků kliknout na „Přidat média“ a na zobrazené obrazovce vyberte obrázek. Po výběru obrázku si všimnete oblastí na pravé straně, které vám umožní přidat název, popisek, alt a popis. Zaměřte se pouze na pole „alt“, ale pokud budete mít čas, můžete vyplnit další podrobnosti.

ALT text je skvělý pro SEO, pomáhá při používání platného HTML a pomáhá čtenářům se zrakovým postižením přizpůsobit váš obsah v celém rozsahu. Jako takový učinte text ALT popisným (a relevantní pro obrázek a příspěvek), ale krátký.

3. Používejte SEO-Ready WordPress Themes and Plugins

Total Premium WordPress Theme Framework

WordPress je dnes tak populární, protože můžete mít webové stránky spuštěny v době, kdy je potřeba horký hrnek kávy. Díky tématům a zásuvným modulům WordPress si může kdokoli (a tím myslím kdokoli) vytvořit profesionální web v žádném okamžiku. Ale to platí pouze v případě, že vyberete perfektní téma a doplňky. Pokud jde o WordPress SEO, témata a pluginy, které vyberete, by měly být SEO-přátelské od začátku.

Je zřejmé, že můžete začít s jakýmkoli tématem a jakoukoli sadou pluginů, ale ty připravené na SEO vám poskytují náskok, který musíte vzít Google bouří. Co je třeba dávat pozor při výběru WordPress a pluginů?

Nejprve by měla být použita vaše volba čistý a platný HTML. Pokud je struktura vašeho tématu všude na místě, budete mít problémy nejen s WordPress SEO, ale také s designem. Hledejte témata, která využívají kanonickou metaznačku URL. Kanonická URL meta co? Toto je pouze ozdobný výraz pro určitý typ metaznačky, která ukládá horní adresu URL vaší stránky. Pokud se jedná o vaši domovskou stránku, bude značka vaší kanonické adresy URL ukládat název vaší domény. Pokud jde o příspěvek, značka uloží adresu URL příspěvku.

Téma by také mělo podporovat správné použití nadpisů (h1, h2, h3 … h6) a názvů titulů. Měli byste také jít za tématy WordPress, které integrují Otevřete metaznačku Graph posílit sdílení sociálních médií.

Jak určujete všechny tyto faktory? Můžete si přečíst propagační materiály vývojáře, kontaktovat je přímo nebo si prohlédnout ukázku. Co hledat? Klikněte pravým tlačítkem na ukázku a vyberte možnost „Zobrazit zdroj stránky“ nebo něco podobného. Musíte se zaměřit na první část kódu – oblast mezi a značky. Nalézt značky, např. nebo.

Nevadí, pokud vaše oblíbené téma nemá tyto oblasti. Značky můžete kdykoli přidat pomocí SEO modulů nebo ručně úpravou kódu. Chtěl bych jít na pluginy každý den. Téma, které nepodporuje názvy a nadpisy stránek, je úplné ne-ne, víte, pokud takový motiv existuje na prvním místě.

4. SEO-Friendly URL

URL známé jako Pretty Permalinks ve WordPressu jsou klíčovou součástí osvědčených postupů WordPress SEO a uživatelského prostředí. Například, která URL je snadnější zapamatovat:

 • https://www.yoursite.com/article300152
 • https://www.yoursite.com/?p=3424
 • https://www.yoursite.com/wordpress-seo

Která ze tří z nich, kterou adresu URL podle vás budou „vzrušovat“ pavouci vyhledávačů? Třetí URL v seznamu je absolutní vítěz. Je skličující vidět webmastery využívající adresy URL, například http://www.example.com/?p=123, když WordPress usnadňuje vytváření adres URL optimalizovaných pro SEO (a tam, kde jsou skvělé pluginy, jako je Hezká vazba které můžete použít k vytvoření snadno zapamatovatelných externích odkazů).

Jen jdi na Nastavení> Trvalé odkazy a vyberte Název příspěvku nebo Měsíc a jméno. Udělejte to dlouho před přidáním obsahu do svého blogu, abyste se vyhnuli přerušeným odkazům. Pokud jste netušili, že nefunkční odkazy jsou pro SEO špatné, a pokud se chcete dozvědět více, Elegantní témata zveřejnila skvělý příspěvek o tom, proč byste měli nikdy nepoužívejte výchozí nastavení permalinků.

5. Mobilní web

Možná mě chyba trochu zasáhla, protože pokaždé, když jsem na skvělém webu, vždy upravím velikost svého prohlížeče a zkontroluji, zda je web citlivý. Stejná chyba musí mít někoho také na Googlu, protože pokud jste si toho nevšimli, zavedli do výsledků vyhledávání štítky vhodné pro mobily..

Co to znamená? Pokud váš web není vhodný pro mobily, bude vám líbit horší hodnocení než weby vhodné pro mobily. Vaši čtenáři také vědí, že váš web není vhodný pro mobily dlouho předtím, než se dostanou na vaši domovskou stránku, což snižuje míru prokliku.

Společnost Google doporučuje přijmout responzivní webový design (RWD) – techniku ​​webového designu, která vývojářům umožňuje vytvářet webové stránky podle přístupu založeného na mobilních zařízeních. Webové stránky postavené na technikách RWD budou vždy vypadat a fungovat skvěle na všech zařízeních.

Pokud RWD nebude fungovat pro váš obchodní model, což je nepravděpodobné, můžete jít o hybridní mobilní řešení. Stačí se ujistit, že mobilní návštěvníci se dostanou na váš mobilní web a že nedochází ke konfliktům v obsahu (nebo URL), které by nakonec skončily ve vašich WordPress SEO. Tento Průvodce Google SEO obsahuje celou část vysvětlující, jak na to.

Jinak stačí vybrat responzivní téma WordPress a pluginy od začátku. Nevíte, kde začít? Téma Total Responsive Multipurpose WordPress je skvělou volbou pro mnoho podnikatelů, jako jste vy.

Tipy pro optimalizaci mobilních zařízení

6. Signály sociálních médií

Růst sociálních médií v posledních letech vytvořil nový a ziskový kanál pro WordPress SEO. I bez bojů můžete vidět velký dopravní potenciál sociálních médií. Také vám dává šanci vybudovat komunitu kolem vaší značky a / nebo produktů.

Vyhledávače používají ke stanovení hodnocení pomocí značky a obsahu. Důvod, který stojí za tímto přístupem, je jednoduchý: Pokud váš obsah má rád více lidí, retweet, pin, zakopnutí atd., Musí to být cenné a naopak..

Buďte však opatrní se sociálními médii. Chcete otevřít obousměrnou komunikaci na rozdíl od mluvení podle vašich vyhlídek. Potřebujete lidi, aby se zapojili do vaší značky, aby „… zlepšili hodnotu pass-along a online ústní projev“.

Pomocí sociálních médií vytvořte své vlastní publikum a usilovně pracujte na konverzaci a zapojení uživatelů. Čím více zmiňuje, tím lépe.

7. Porazte svou konkurenci

Když do Googlu zadáte klíčové slovo, prvních deset (10) webů, které se objeví, jsou vaši nejsilnější konkurenti. Chcete-li prokázat tuto nepolapitelnou první pozici, musíte je všechny porazit.

Vzpomínáte si na to moudré přísloví, které vypadá, jako by vaši přátelé byli blízko a nepřátelé blíž? Udělejte si čas na studium své konkurence. Získejte odpovědi na otázky jako: Proč mě číslo jedna bije? Co dělají jinak? Jsou to implementace bílé techniky SEO klobouk, že bych mohl chybět?

Možná nejsou tak dobré, jak byste si představovali – možná jejich obsah je například zatuchlý. To by mohla být vaše příležitost k získání žebříčku, který si zasloužíte. Studujte soutěž a porazte je ve vlastní hře. Trocha konkurenceschopnosti je úžasná. Navíc, pokud odměnou jsou lepší hodnocení, větší provoz a nakonec lepší konverze, jsem na výzvu každý den. Jsi ty?

8. Zvyšte rychlost načítání stránky

Pokud se váš web načte tisíciletí, ztrácíte vyhlídky vlevo, vpravo a uprostřed. Dále propláchnete SEO body z odtoku a je těžké se jim dostat.

Pomalé stránky vedou k vyšším mírám okamžitého opuštění, ztrátě provozu a důvěře zákazníků, takže již zkracujte dobu načítání stránky. Příspěvek, na který jsem odkazoval v předchozím prohlášení, vám ukáže vše, co musíte udělat pro zvýšení rychlosti vašeho webu WordPress. Pokud chcete na svém webu provést rychlou kontrolu rychlosti, abyste zjistili, jak rychle to je, můžete použít Nástroj Google Page Insights zkontrolovat svůj web a zjistit, jaká doporučení společnost Google pro vás má zvýšit rychlost vašeho webu (je důležité si uvědomit, že informace o stránce se zaměřují na mnoho mikro optimalizací, které někdy pro váš web nedávají příliš smysl nebo nebude to mít vliv na váš web, ale pouze na získání lepšího hostovacího plánu, nejdůležitějším faktorem je skutečná doba načítání, takže byste měli porovnat dobu načítání se svými nejlepšími konkurenty a zajistit, aby váš web byl rychlejší).

9. HTTPS jako hodnotící signál

V úvodu jsme zmínili, že Google dělá vše pro to, aby vytvořil lepší, rychlejší a bezpečnější web pro všechny. Upgradováním vyhledávacích algoritmů vylepšují vyhledávání. Díky jejich všestrannosti Graf znalostí, vyhledávač rostl rychleji. A nyní by chtěli, aby každý webmaster přijal protokol HTTPS ke zlepšení zabezpečení webových vlastností.

Přestože protokol HTTPS není hlavním signálem hodnocení, Google stále provádí testy a v blízké budoucnosti se může rozhodnout jej posílit. Ještě jednoho dne zveřejnili článek o zabezpečení webu pomocí protokolu HTTPS. Příspěvek nastiňuje důležitost zabezpečení webu, doporučené postupy při nastavování HTTPS a jak nastavit HTTPS na vašem HTTP serveru. Měli byste být v dobrých rukou.

10. Místní SEO

Místní SEO je jako obvyklý (organický) SEO. Jediným rozdílem je, že musíte jít o krok dále s místní SEO kampaní. Nezapomeňte například přidat své město / stát do značek titulů, nadpisy, obsahu, adresy URL a alternativního textu. Nezapomeňte také nárokovat Moje firma na Googlu stránka pro vaše oblečení. Je to zdarma, takže nečekejte.

WordPress SEO Best Practices Místní SEO

Další informace o místním SEO naleznete na adrese Moz nebo Vyhledávací modul země.

11. Vložte svůj web do vyhledávačů

Jak jsme již zavedli, pavouci vyhledávačů rozčesávají web a hledají obsah. Poté indexují obsah podle různých Signály hodnocení SEO. Ruční odeslání webu do vyhledávačů zvyšuje vaše šance na lepší hodnocení rychleji. Ruční odesílání vašich stránek také snižuje vaše šance na označení jako spam.

Nejlepší na tom je, že proces je rychlý a snadný. Chcete-li odeslat svůj web společnosti Google, můžete použít Přidat stránku URL nebo Nástroje pro webmastery. Chcete-li odeslat svůj web na Yahoo! a Bing, bez obav použití Stránka pro odeslání stránek společnosti Bing. Nebuď znepokojený, Yahoo! vyhledávání je poháněno vyhledávacím modulem Bing. Znamená to, že se při odeslání vašich stránek společnosti Bing zobrazí ve výsledcích vyhledávání Yahoo.

12. Soubory Sitemap

Soubor Sitemap je doslova mapa vašeho webu – zobrazuje všechny stránky, kategorie a další. Měli byste vytvořit soubor Sitemap pro lidské návštěvníky i vyhledávače. Publikujte soubor Sitemap na svém webu, aby čtenáři mohli najít váš obsah, když se ztratí. Můžete dokonce vytvořit odkaz na svůj soubor Sitemap ze své chybové stránky 404. Můžete si vytvořit svůj soubor Sitemap ručně nebo použít plugin jako Soubory Sitemap Google XML.

Vyhledávací nástroje sice mohou na vašem webu najít soubor Sitemap, ale měli byste jej odeslat prostřednictvím Nástroje pro webmastery Google zlepšit vaše šance. Je to chytrá věc, zejména s novým webem.

Bez ohledu na to, co lidé říkají, vytváření odkazů je důležitou součástí osvědčených postupů WordPress SEO. Takto funguje propojení budov. V procesu sdílení šťávy z odkazů s vámi publikujete vysoce kvalitní obsah a odkazy na stránky. Pokud se jedná o autoritativní web, Google vás označí vyšším profilem odkazu a vaše hodnocení stoupá. Pak, pokud jdete do toho a odkaz na stránky B, sdílíte také odkaz šťávy. Pokud je však web B zcela mimo váš výklenek (spam) nebo obsahuje nekvalitní obsah, poskvrníte pouze vaše hodnocení a pravděpodobně dostanete pokutu.

Přijímejte odkazy pouze z vysoce kvalitních webů ve vašem výklenku nebo z autoritativních webů. Odkazujte pouze na vysoce kvalitní weby (obsah), které přidávají hodnotu vašemu webu.

Budoucnost SEO bude důležitost kvality odkazu. Web, na který odkazy odkazují, musí být společensky aktivní a musí mít použitelnou a interakční uživatelskou základnu. Důležitost odkazu bude hodnota stránky, která připisuje sociální stránce internetu. – Nick Anderson, zakladatel Hostoople.

Naučte se vytvářet odkazy přirozeně. Pokud si koupíte odkazy, Google to zjistí a potrestá. Měli byste se snažit vytvořit úžasný obsah, který přirozeně získá odkazy. Linkové zemědělství (setí mnoho odkazů najednou nebo v krátké době) vás pouze dostane do potíží.

Kromě toho použijte ve svých odkazech text přirozené kotvy. Vyhýbejte se označení „Klikněte sem“ a místo toho použijte text, který poskytuje význam. Potřebujete příklad? Stačí se podívat na vzorec propojení, který jsme použili v celém našem blogu. A konečně, pokud byste chtěli odkazovat na web, ale nechcete sdílet odkazovou šťávu, můžete ve svých odkazech použít atribut rel = “nofollow”..

Příklad: Smysluplný text ukotvení

Nástroje a zdroje WordPress SEO

Nyní, když máme nejlepší postupy WordPress SEO mimo dosah, jaké jsou některé nástroje, které potřebujete, abyste posunuli SEO WordPress dopředu?

Zde je rychlý seznam:

Na konci dne…

… mějte na paměti, že WordPress SEO vyžaduje čas. Po implementaci těchto osvědčených postupů WordPress SEO musíte mít dostatek času, abyste mohli vidět výsledky. Škoda, že zatím nemáme řešení SEO. Kromě toho musíte průběžně aktualizovat svou strategii WordPress SEO podle změn v celém odvětví. Nezapomeňte dodržovat zavedené pokyny SEO, abyste se vyhnuli sankcím. Abychom to shrnuli, vytvořte vysoce kvalitní obsah a propagujte své stránky jako šílený muž.

Doufáme, že jsme vám dali dost krmiva; míč je nyní u vašeho soudu. Vynechali jsme důležité osvědčené postupy WordPress SEO? Které doporučené postupy WordPress SEO používáte? Prosím, podělte se s námi v komentářích. Všechno nejlepší a nechť Bůh žehná práci vašich rukou!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map