Vylepšete SEO pomocí zpětných odkazů, rychlosti webu a dalších

 1. 1. Průvodce pro začátečníky k SEO pro WordPress: Úvod, Prep a žargon
 2. 2. WordPress Výzkum klíčových slov a použití pro SEO
 3. 3. Aktuálně čte: Vylepšete SEO pomocí zpětných odkazů, rychlosti webu a dalších

V této kapitole se zabýváme zpětnými odkazy, jak je získat, jak zvýšit rychlost načítání stránky, publikování hostů a jak optimalizovat pro sociální sdílení. Takže bez dalšího adieu se pojďme věnovat ještě více informací o SEO WordPress.


Získejte více organických zpětných odkazů

Zpětné odkazy jsou trochu kontroverzní otázkou. Ne, zda zlepšují vaše hodnocení, ale jak byste měli postupovat při jejich získávání. Zde se budu zabývat hlavně organickými zpětnými odkazy, což znamená, když lidé odkazují na váš obsah z vlastní svobodné vůle. Jistým způsobem, jak získat více organických odkazů zpět na vaše stránky, je kultivovat publikum. V žádném případě to není krátkodobé řešení. Když lidé komentují nebo odesílají dotazy poštou, ujistěte se, že jste si udělali čas a zanechali promyšlené odpovědi. (A zkuste to udělat nejen pro zpětné odkazy / sdílení.)

Něco, co by mohlo být pro některé překvapivé, i když by to nemělo být, je to, že rozdávání skutečných výkřiků a odkazování na články, které jste považovali za zvláště užitečné nebo zajímavé, může být ve skutečnosti způsob, jak získat zpětné odkazy. “Dej, obdržíš.” Obvykle to funguje lépe u vlivných osob, které nemají tak velké publikum, že jsou vždy zaplaveny žádostmi o laskavosti a výkřiky a pozvání k pohovoru a podobně..

A konečně, kultivace vztahů s lidmi, kteří také píšou o podobném tématu (ale obvykle to nejsou vaši přímí konkurenti), může být skvělým způsobem, jak získat nejen zpětné odkazy. Kultivováním vztahů nemyslím vybrat nikoho, kdo má web s dostatečným počtem zobrazení stránek, který splní vaše kritéria, a spamovat jej e-maily a tweety. Chci říct někoho, kdo jede na koni, o kterém vlastně vykopáváte, jehož názory vás baví dozvědět se více, a najít jedinečný způsob, jak jim můžete pomoci. Pošlete jim doporučení knihy, pokud vidíte, že zmiňují konkrétní knihu. (Nebo byste jim dokonce mohli poslat knihu.)

Napište delší obsah

Další věc, která může pomoci, když dojde na vyšší hodnocení, je vytvoření delšího obsahu. Google má nejen novou funkci, která nabízí obsah s dlouhým tvarem pro některá vyhledávání, ale obsah s dlouhým tvarem má obecně obecně lepší hodnocení. (Průměrná délka obsahu pro 10 nejlepších výsledků v Google je přes 2000 slov.)

I když je internet notoricky známý krátkým časem pozornosti a jeho pobouřením kočičími gify, ukázalo se, že delší příspěvky získávají výrazně více zpětných odkazů. Nemyslete si však, že je to volný průchod k psaní 2500 slov výplně. To znamená, že byste možná měli experimentovat s kombinací nápadů a vytvořit tak delší části obsahu. Nebo se vypořádejte s tématem, kterého se obáváte, že nemůžete hloupě spadnout do článku rychlého občerstvení. V zásadě se nebojte jít hlouběji na předmět.

Zvyšte rychlost svého webu

w3-total-cache-wordpress-plugin-wpexplorer

Rychlost načítání pozitivně ovlivní nejen vaše hodnocení, ale také sníží vaši míru okamžitého opuštění a pomůže vám udržet více návštěvníků, což může vést k většímu zapojení uživatelů, sdílení a dokonce zpětným odkazům v průběhu času..

Chcete-li rychle a snadno zvýšit rychlost načítání stránky, nainstalujte si plugin pro mezipaměť a nakonfigurujte jej správným způsobem. Chcete také optimalizovat své obrázky. Možná budete chtít získat plugin pro optimalizaci obrázků. Nejdůležitějším krokem je však to, že před nahráním ručně zkomprimujete své obrazové soubory a učiníte z nich vhodnou velikost pro váš web..

V případě snímků obrazovky je výchozím nastavením často soubor PNG, který je velmi datový a který lze snadno komprimovat do mnohem lépe spravovatelného souboru JPEG pomocí libovolného editoru obrázků. Dokonce i MS Paint. Přestože doporučená velikost vašich obrázků závisí na rychlosti vašeho hostitele a na tom, zda používáte nebo nepoužíváte síť pro doručování obsahu, obvykle je dobrý nápad pokusit se udržet obrazové soubory na několika stovkách kilobajtů nebo méně. A zkuste použít pouze pluginy, které skutečně vylepšují vaši spodní hranici.

Vysílání hostů: kvalita nad kvantitou

Zveřejnění příspěvku jednoduše znamená, že váš článek nebo příspěvek bude publikován na blogu nebo webových stránkách někoho jiného. Zatímco Matt Cutts šel tak daleko, že prohlásil hostování za zpětné odkazy jako mrtvé začátkem tohoto roku, existuje spousta příkladů blogů, které hostující příspěvek často, které nebyly penalizovány v sebemenším. Webové stránky, které udržují vysoké hodnocení pro mnoho konkurenčních klíčových slov. Jedním příkladem je buffer.

Budu chodit na končetinu a navrhuji, aby zveřejnění příspěvku za účelem zvýšení množství zpětných odkazů na váš web bylo to, co bylo a je penalizováno. Při psaní několika kvalitních příspěvků hosta na související webové stránky nebo blogy pravděpodobně nebude mít na váš web žádné nepříznivé účinky. Pokud však chcete hrát bezpečně, můžete vždy požádat, aby jakékoli odkazy na váš web nebyly sledovány.

Nebo pokud chcete hrát úplně, 10000%, můžete si zvolit, že nebudete hostovat příspěvky vůbec, ale pravděpodobně to bude na vlastní náklady. Vysílání hostů může být velmi rychlý způsob, jak si vytvořit publikum, a mít aktivní publikum je opravdu dobrý způsob, jak získat více sdílení, zpětných odkazů a samozřejmě lepší hodnocení. Pravděpodobně byste také chtěli zůstat daleko od mnoha komunit blogů hostujících online, protože někteří členové hlásili, že byli penalizováni ve žebříčku vyhledávání podle asociace. Pokud jste v konceptu úplně nový, přečtěte si toto průvodce hostováním blogů.

Použijte Google Authorship

Nejenže to způsobí, že se vaše jméno a jméno zobrazí vedle vašich výsledků vyhledávání na Googlu, budou vaše výsledky také upřednostněny, pokud je vyhledávaná osoba součástí vaší sítě G +. Tento proces je poměrně jednoduchý. Pojmenujete se jako přispěvatel na určitém webu na své stránce G + a poté přidáte odkaz na svou stránku G + z obsahu, abyste kruh dokončili. Přečtěte si více o jak nastavit autorství Google ve WordPress.

Optimalizace pro sociální podíly

wordpress-social-ettiquette

Sociální podíly hrají větší a větší roli, pokud jde o hodnocení v žebříčku, takže se chcete ujistit, že jich je tolik, kolik můžete. Pokud jej ještě nemáte, získejte plugin. Nepřehánějte to. Na jedné stránce nepotřebujete tři sady sociálních tlačítek. Díky tomu bude sdílení vypadat méně lákavě, protože návštěvník bude mít pocit, že se snažíte problém vynutit. Jako byste se snažili trochu příliš tvrdě.

Znovu, Zdá se, že delší obsah se sdílí více. Možná je tu pocit zvláštního úsilí, nebo možná je to, že delší obsah je prostě v průměru hoden sdílení než kratší obsah. Jednoduše proto, že lidé, kteří píší hodnotný obsah, mají v průměru psány delší příspěvky. Kdo ví.

Ale to neznamená, že déle je vždy lepší. Vše záleží na vašem tématu a na publiku. Seth Godin například získává obrovské podíly na svých příspěvcích moudrosti a inspirace o velikosti nuggetů. Ale pokud se zabýváte technickými tématy, zdlouhaví průvodci by mohli být mnohem vhodnější.

Pokud nás upworthy naučili něčemu jinému (kromě toho, že „mezera zvědavosti“ přináší spoustu kliknutí), měli bychom testovat naše titulky, abychom zjistili, co funguje lépe. Naštěstí můžete snadno rozdělit titulky pomocí Název Experimenty bezplatný plugin. A opět je kultivace spojení s ovlivňovateli jistým způsobem, jak zvýšit svůj sociální dosah. Nakonec vás jeden tweet může vystavit stovkám, ne-li tisícům potenciálních čtenářů, kteří zase mohou sdílet váš obsah.

I když mnoho lidí je spokojeno s povzbuzováním lidí ke sdílení na konci svých příspěvků přímým způsobem, někteří zkušenější bloggové doporučují, abyste využívali silné emoce, abyste lidi motivovali k jednání na konci vašich příspěvků. Motivací lidí k tomu, aby jednali s informacemi, které jste jim poskytli, můžete je nepřímo ovlivnit, aby podnikli akci, kterou chcete nejvíce, a sdílet svůj obsah.

Pokud jste to zvládli tak daleko, rád bych vám poblahopřál za to, že jste se dostali na samý konec jednoho mamuta poštovní série (4100 slov a počítání). Čtení této příručky však nestačí. Musíte skutečně projít. Krok za krokem, řádek po řádku, slovo za slovem. Svět SEO byl pro mnohé z nás příliš komplikovaný na to, aby se jim vůbec snílo o tom, že se před tím, než přijde WordPress, sní. A stále to může být dlouhá cesta, než budete mít pocit, že přesně víte, co dělat. Ale s tímto průvodcem byste měli mít dostatek informací o věcech, abyste byli schopni dešifrovat a implementovat rady skutečných odborníků na SEO a také se učit sami za sebe.

Pokud máte ochotu se učit a trpělivost a vytrvalost zůstávají konzistentní, můžete ovládnout zvíře, které je SEO, a sklízet odměny, které přicházejí s tímto úspěchem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map