Nejlepší WordPress SEO nástroje pro rok 2020

Nejlepší WordPress SEO nástroje

Většina majitelů stránek se snaží zvýšit svůj organický provoz – tj. Návštěvníci, kteří přicházejí prostřednictvím neplatených výsledků vyhledávání prostřednictvím webů, jako jsou Google a Bing. Avšak s tolika webovými stránkami, které soutěží o vyhledávané spoty na stránkách s výsledky vyhledávání vyhledávače (SERP), může být velmi obtížné zvýšit hodnocení.


Celý cíl WordPress SEO (optimalizace pro vyhledávače) je zdokonalit vaše webové stránky tak, aby se umístily na vyšších pozicích v SERP. Naštěstí existuje spousta nástrojů, které vám pomohou při provádění vaší strategie SEO, a v důsledku toho zvýšíte hodnocení svých vyhledávačů.

V tomto článku se podíváme na některé z nejlepších nástrojů a pluginů WordPress, které vám pomohou optimalizovat vaše webové stránky v roce 2019. Začněme!

1. Váš SEO

Váš SEO plugin

Díky milionům stažení je váš SEO jedním z nejpopulárnějších pluginů WordPress. Je dodáván s snadno použitelnými funkcemi, které vám pomohou s vašimi SEO strategiemi. Je to dobře známé analýza stránky funkce, která vám pomůže zlepšit využití klíčových slov, délku obsahu, čitelnost a další. K dalším užitečným možnostem patří vytváření a mapa XML souborů Sitemap, strouhanka a integrace sociálních médií. Pokud jste začátečník v oblasti SEO, je tento plugin skvělým místem pro začátek.

2. SEOPress

SEOPress pro WordPress

Další skvělou možností, jak optimalizovat své stránky WordPress, je aplikace SEOPress. Tento plugin SEO nabízí vše, co potřebujete ke zlepšení hodnocení, jako jsou soubory XML a HTML, analýzy klíčových slov v obsahu, nastavení otevřeného grafu, data Google Local Business, přesměrování a další. Plus SEOPress je vybaven bílou koncovkou a vestavěným užitečným skenerem s přerušeným spojem. (i ve verzi zdarma).

Zatímco tam je bezplatná verze na WordPress.org, což je skvělý způsob, jak vyzkoušet plugin, SEOPress Pro nabízí více nákladu. Když upgradujete na plán Pro, získáte ještě výkonnější funkce, jako je podpora strouhanky, pokročilé soubory Sitemap pro Zprávy Google nebo Video XML, značení strukturovaných datových typů, snadné nástroje pro úpravy souborů robots.txt a htaccess, integrace WooCommerce a další. Za pouhých 39 $ (které můžete použít na neomezeném počtu stránek) stojí za to investovat do SEO vašeho webu.

3. Vše v jednom balíčku SEO

Vše v jednom SEO Plugin

Vše v jednom SEO Pack je další velmi populární bezplatný plugin WordPress s více než 30 miliony stažení. Často je zavěšena jako alternativa k SEO, i když při analýze na stránce nenabízí stejnou hloubku. Má však mnoho dalších podobných funkcí, jako jsou metaznačky, soubory XML a integrace sociálních médií. Jedinečnou vlastností balíčku Vše v jednom je to, že je to jediný bezplatný plugin, který zajišťuje integraci SEO pro weby elektronického obchodování – včetně těch, které používají WooCommerce..

4. Nástroje BAVOKO SEO

Doplněk BAVOKO WordPress zdarma

SEO nástroje BAVOKO jsou skvělou alternativou ke 2 dříve zmíněným pluginům. Kromě užitečného sledování výkonu SEO (klíčová slova, zpětné odkazy a analýza konkurenta) a nástroje pro generování zpráv se BAVOKO od sebe liší tím, že nabízí standardní funkce pro SEO na stránce (soubory XML, meta tituly, popisy, délku obsahu, optimalizaci klíčových slov atd.) A užitečný nástroj pro sledování výkonu SEO (klíčová slova, zpětné odkazy a analýza konkurenta). Je to jako získat více služeb SEO plus plugin za nízkou cenu. Si můžete vyzkoušet Nástroje BAVOKO SEO zdarma, ale abyste získali všechny funkce, které potřebujete upgradovat na prémii (od 19,99 $ měsíčně).

5. Rank Math

Hodnocení Math SEO WordPress Plugin

Rank Math je další skvělá možnost pluginu pro správu SEO WordPress. Plugin poskytuje snadné možnosti, které vám pomohou vylepšit váš obsah, jako jsou tipy pro klíčová slova zaměřená na fokus, monitor délky obsahu, vyhodnocení permalinku a další. Rank Math je také integrován do Google Webmasters, takže můžete sledovat statistiky stránek a výkon přímo z vašeho dashboardu WordPress. Mezi další funkce pluginu patří sledování chyb procházení Google, kontextové nápovědy, automatizované možnosti SEO obrázků, generátor souborů Sitemap XML, bohaté úryvky (včetně vlastních typů příspěvků) a spoustu dalších.

6. Prémiový balíček SEO

Snímek obrazovky dashboardu Premium SEO Pack

Info & DownloadView The Demo

Prémiový balíček SEO je kompletní plugin WordPress SEO, který pomůže vašemu webu lépe se umístit ve vyhledávačích. Tento prémiový plugin kombinuje to nejlepší z SEO i sociální optimalizace, aby se omezila potřeba více pluginů. Prémiový balíček SEO zahrnuje sociální statistiky, analýzy stránek, ověření stránek a další. SEO je důležité – když lidé hledají téma, o kterém píšete, chcete, aby se váš web zobrazil jako první. Takto můžete generovat velké množství provozu (a dokonce i prodeje) a rozšířit své publikum.

Jedinečnou vlastností tohoto pluginu je možnost SEO Mass Optimization. Díky tomu můžete pomocí několika kliknutí optimalizovat každou stránku, příspěvek a vlastní typ příspěvku na svém webu. Modul vám dává možnost optimalizovat název metadat, optimalizovat popis metadat a také automaticky detekovat a optimalizovat klíčové slovo pro váš obsah. To znamená, že během několika sekund můžete potenciálně vylepšit SEO (a hodnocení).

Další skvělou funkcí pluginu je integrovaná podpora Google Analytics a sociální statistiky. Tímto způsobem můžete snadno vidět a sledovat své výsledky z vyladění SEO na vašem webu. Vlastní displej Google Analytics Premium SEO Pack usnadňuje prohlížení a porozumění statistikám vyhledávání, zatímco modul Statistiky sociálních sítí zobrazuje dosah vaší sítě. Se všemi informacemi o vašem webu jsou skvělé, existuje také užitečný modul SERP Tracking, který vám ukáže, jak se váš web hromadí v konkurenci – skvělé informace o tom, kde stojíte.

7. SEOPresor

Domovská stránka SEOPressor

Info & DownloadView The Demo

SEOPressor je prémiový plugin WordPress navržený tak, aby vám poskytoval maximální kontrolu nad SEO vašeho webu ve snadno použitelném rozhraní. Vývojáři tvrdí, že pokročilý algoritmus pluginu emuluje algoritmus společnosti Google, takže získáte přesné návrhy na optimalizaci svých stránek. SEOPressor shromažďuje všechna nezbytná SEO data pro váš web a prezentuje je na jednom místě – upozorní vás na jakékoli problémy.

Plugin také zahrnuje sémantickou analýzu a související související standardy značkování. Nabízí úplnou kontrolu nad tím, jak vyhledávače procházejí váš web, a také optimalizuje profil vašeho odkazu. S 9 USD měsíčně za plné využití nástroje se SEOPressor jeví jako docela hodně.

8. Moz Pro

Domovská stránka Moz Pro

Moz Pro nabízí řadu nástrojů a funkcí, které vám pomohou spravovat strategii SEO vašich webových stránek. Sleduje týdenní hodnocení vašich stránek a vašich konkurentů a pomocí klíčových slov objevuje a upřednostňuje klíčová slova Nástroj pro vyhledávání klíčových slov. To také používá Spusťte Průzkumníka stránek a pomozte tak s vytvářením odkazů a procházením webu prohledejte všechny relevantní problémy.

Pokud potřebujete další přesvědčování, Moz Pro také nabízí funkce, které vám pomohou s online SEO, a nabízí sadu možností reportingu a analytiky. Od 79 USD měsíčně (za roční předplatné) je cena ve srovnání s ostatními rozhodně strmá. Pokud si však myslíte, že využijete všechny své nabídky, může to stát za to.

9. ahrefs SEO nástroje a zdroje

ahrefs SEO Tools & Resources Premium Subscription

Pokud hledáte způsob, jak sledovat výkonnost SEO na vašich stránkách, je skvělá volba. Tato prémiová služba zahrnuje nástroje pro analýzu konkurentů, výzkum klíčových slov, monitorování zpětných odkazů, mezery v obsahu, sledování pozice a další. Nejlepší ze všeho je, že můžete nastavit automatická upozornění a přehledy tak, aby vám byly zasílány e-mailem v pravidelných intervalech (například jednou týdně), abyste mohli sledovat konkrétní faktory SEO, na které se zaměřujete.

10. Rankie

Záhlaví domovské stránky Rankie

Info & DownloadView The Demo

Rankie je prémiový plugin WordPress, který byl navržen speciálně proto, aby vám pomohl sledovat vaše hodnocení Google na vaší webové stránce. Místo ruční kontroly klíčových slov použijte Rankie k průzkumu, sledování a vykazování požadovaných klíčových slov, abyste viděli, jak se vášmu SEO daří.

SEO je velmi důležité pro každý web – zejména pro hodnocení klíčových slov. Pokud ve svém oboru vyhledáváte úžasný vyhledávací dotaz, můžete získat hodně provozu, který může převést na prodej, reklamu nebo jinou konverzi. Rankie je skvělý nástroj, který můžete použít k výběru a sledování požadovaných klíčových slov. Po instalaci můžete pomocí Rankie hledat svá klíčová slova – zásuvný modul dokonce navrhne další výrazy, které byste mohli chtít zařadit podle toho, co hledáte.

Pokud jde o sledování, Rankie obsahuje 4 možnosti, jak sledovat svá klíčová slova pomocí: Google, Google Ajax api, whatsmyserp.com nebo ezmlm.org. Stejně jako integrovaný nástroj, který navrhuje seznam klíčových slov, na která byste mohli cílit. Plugin také poskytuje denní přehledy sestavené s grafy klíčových slov, takže můžete zjistit, zda vaše metody vylepšování SEO fungují. Navíc si můžete nechat zaslat přehledy e-mailem, takže je nikdy nezapomenete zkontrolovat.

11. Google SEO Plánovač klíčových slov zdarma

Domovská stránka Plánovače klíčových slov Google

Plánovač klíčových slov Google je nástroj pro AdWords odběratelé, kteří navrhují klíčová slova, aby se pokusili o hodnocení. Můžete zadat informace o vašem produktu a webu a cílit vyhledávání pomocí různých parametrů. U každého navrhovaného klíčového slova můžete zobrazit historické údaje včetně průměrných měsíčních vyhledávání, úrovně konkurence a navrhované nabídky AdWords.

I když je tento nástroj nesmírně cenný, má poněkud méně než intuitivní rozhraní, takže stojí za to vyzkoušet dobrý návod před uvíznutím.

12. Plánovač klíčových slov zdarma

Domovská stránka Nástroje pro návrh klíčových slov zobrazující vyhledávací lištu

Nástroj pro návrh klíčových slov je zavěšen jako alternativa k Plánovači klíčových slov Google. Má jednoduché rozhraní a pomocí funkce automatického doplňování Google generuje stovky návrhů klíčových slov s dlouhým ocasem pro každý zadaný hledaný výraz. Na rozdíl od Plánovače klíčových slov Google však bezplatná verze Nástroje pro návrh klíčových slov uvádí pouze klíčová slova a nikoli doprovodná data, jako je objem vyhledávání, cena za kliknutí a konkurence. Tyto informace lze odemknout, pokud se rozhodnete platit za internet prémiové verze vyšší úrovně.

13. LinkPatrol Premium Service

Domovská stránka LinkPatrol

LinkPatrol je prémiový plugin WordPress, který je zaměřen na pomoc při čištění vašeho profilu odchozích odkazů. Prohledání odkazů na celém webu trvá jen několik sekund a poskytne vám seznam všech autorů, domén a textů, které jsou s nimi spojeny. Pokud si to všimnete špatné odkazy, je to rychlé a jednoduché přidat nofollow označit nebo odstranit odkaz na adresu URL. Ceny začínají na 50 USD ročně.

14. GTmetrix Free Site Speed ​​Analyzer

Domovská stránka GTmetrix

GTmetrix je nástroj navržený tak, aby pomáhal s rychlostí webu, což je faktor vyhledávače zvážit v hodnotících algoritmech. Nabízí vám přehled o tom, jak rychle se váš web načítá, a poté vám pomůže zlepšit jeho výkon. Analyzuje vaše stránky pomocí Rychlost stránky Google a Yahoo YSlow sady pravidel a poskytuje výsledky včetně doby načítání stránky a celkové velikosti stránky. Můžete také vidět, jak se váš web hromadí proti jiným webům sledovaným GTmetrix.

Tento nástroj také umožňuje sledovat výkon, analyzovat rychlost webu prostřednictvím mobilního zařízení a testovat vaši stránku ve více oblastech. Konečně můžete nahrávat také načtení stránek a přehrát výsledky zpět, abyste přesně určili problémy s výkonem.

Závěrečné myšlenky

SEO je složité téma a na první pohled se může zdát skličující. S tolika komponentami, o kterých můžete přemýšlet, se může stát obrovským úkolem optimalizovat vaše webové stránky tak, aby lépe hrály SERP.

V této části jsme vám poskytli více než 10 nástrojů a doplňky WordPress, které vám pomohou vymyslet a implementovat vaši strategii SEO pro rok 2019. Funguje některý z těchto nástrojů ve vašem každodenním pracovním postupu SEO? Máte nějaké další SEO tipy pro nový rok? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map