Marketing vašich webových stránek WordPress: The Ultimate Guide

Máte nainstalovanou nejnovější platformu WordPress. Máte nejvhodnější prémiové téma a všechny potřebné doplňky nakonfigurovány. Jste opravdu nadšení, že konečně rozvíjíte svůj dlouhodobý sen o provozování online obchodu. Nebo jen vlastnící osobní web. Máte nastavené poštovní schránky a jste připraveni otevřít obchod.


Jinými slovy, váš web WordPress je plně načten a vy opravdu chcete oslavit párty. Máte však přesně nulové zákazníky. Pokud jste si udělali domácí úkoly, zákazníci jsou v pořádku, ale nenašli jste je ani naopak; nenašli váš web WordPress a vaše nabídky.

Co dělat? Odpověď je v tomto marketingovém příspěvku WordPress. Nejprve se zbavíme některých základních definic:

Marketing – Činnost nebo podnikání v oblasti propagace a prodeje produktů nebo služeb, včetně průzkumu trhu a reklamy.

Webový marketing – používání internetu k poskytování propagačních materiálů spotřebitelům. Zahrnuje e-mailový marketing, marketing vyhledávacích strojů, marketing sociálních médií…

Zdroj: Online Definitions, Wikipedia.

Když říkáme marketing vašeho webu WordPress, myslíme tím skutečně marketing vašich produktů nebo služeb, takže rozlište. Váš web je pouze marketingový nástroj, ale s tolika online podniky, které se objevují každý druhý den, by váš web mohl být obchodním i marketingovým nástrojem. Rozlište také.

Marketingové metody, o nichž budeme dnes hovořit, jsou většinou zdarma (nebo relativně levné) a poměrně snadno implementovatelné, ale musíte být připraven na časovou investici. Budu také doporučovat několik pluginů, jak jdeme, takže buďte na pozoru také. S tím, co se týká, jak můžete prodávat své stránky WordPress s malým tukem na loket a bez rozbití banky?

Vložte svou webovou adresu na všechny dokumenty

přidat svůj e-mail

Začněme staromódní cestou. Pokud publikujete všechny druhy dokumentů: brožury, brožury, tiskové zprávy nebo propagační tisková média obecně, ujistěte se, že na každém z nich je uvedena vaše webová adresa (URL). Je to jednoduché a nevznikají žádné další náklady, tak už to udělejte. Může to být vizitka, faktura, hlavičkový papír, prezentační složky, technické listy, balicí listy nebo marketingový kolaterál, umístěte svou doménu na každý kus papíru, který vychází z vaší kanceláře..

Mezi další dokumenty patří elektronické knihy, návrhy, bílé knihy, obalové materiály: kontejnery, víka, tašky atd., Další propagační předměty a dokonce i prezentace PowerPoint. Každý dokument představující vaši firmu musí mít vaše doménové jméno. Je to tak jednoduché.

Tisková zpráva

Jo, vím, že obvykle nemáte chuť psát, ale tiskové zprávy stále fungují. Jediným pravidlem je, že vaše tisková zpráva musí být zpravodajská a poskytovat informace o vaší firmě.

Nyní není všechno nic nového. Pokud s novou společností spolupracujete s cílem nabídnout novou (nebo lepší) službu, je to v každém případě zajímavé pro zprávy. Na druhou stranu, pokud se účastníte rozhovoru, bude to dobré krmivo pro blogový příspěvek, ale nikoli pro tiskovou zprávu. Získejte rozdíl?

Jakmile bude vaše tisková zpráva připravena, odešlete ji do místních médií, ale pokud chcete výlet přeskočit, můžete své tiskové zprávy odeslat online zdarma. Zde jsou některé z mých doporučení:

Pokud je vaše tisková zpráva hodná novinek a jste v souladu s pokyny, měla by vaše tisková zpráva najít cestu do rukou redaktorů. Výsledkem bude vysoce kvalitní provoz, který vám přijde na cestu. Vyplavte několik tiskových zpráv kolem a ve statistikách provozu získáte přesně to, co chcete. Zaručeno.

Článek Marketing

Bezdrátové ve městě

Tady je další oldie. Článek marketing byl už věky a není zdaleka mrtvý, ani s přísnými aktualizacemi algoritmů. Pokud to uděláte správně (dodržováním pravidel a poskytováním užitečných článků), je tu celý svět. Nepoužívejte procházet temné uličky s marketingem článků, protože dobrému uživateli Google se takové věci nelíbí. Nehrajte triky s marketingem článků!

Kromě následujících pravidel a vytváření článků s vysokou hodnotou se musíte připojit a odeslat pouze do adresářů článků, které dodržují obecné pokyny pro SEO. V opačném případě vás Google a další hlavní vyhledávače označí všemi druhy špatných profilů, což má za následek ztrátu autority značky a provoz. Kromě toho vám článekový marketing pomůže vašemu podnikání využít obrovské množství provozu, které adresáře článků vytáhnou.

Jediné, co musíte udělat, je zahrnout vaše doménové jméno (nebo odkaz na vaše stránky produktů) na konci vašich článků, sedět a sledovat, jak čísla střílí přes střechu. Líbilo by se vám to? Pokud byste chtěli vyzkoušet marketingový článek na propagaci svého webu WordPress, zde je několik doporučených adresářů článků:

 • Ezinearticles.com
 • iSnare.com
 • Articlealley.com
 • Webmasterarticles.net
 • Artipot.com

Neposílejte své články napříč tisíci adresářů článků, protože to je považováno za spamování a pavouci vyhledávačů vás potrestají. Odeslání do pěti adresářů článků by bylo více než dost.

Před připojením nebo odesláním článků nezapomeňte zkontrolovat, zda váš adresář článků podle doporučených pokynů dodržuje doporučené pokyny.

Hostování blogů

Hostující blogování je fantastický marketingový nástroj, který používám osobně. Dal jsem to do článku marketing, protože v podstatě, hostování blogů je jen jiná forma marketingu článků. Na rozdíl od psaní a odesílání tisíc článků do různých adresářů, hostující blogování zahrnuje psaní informačních (a často velmi dlouhých) blogových příspěvků na jiném webu – pokud možno jeden s větším provozem než váš..

Je také důležité zajistit hostující blog na webech, které mají vysokou Google pagerank (nad 5). Pomocí nástrojů, jako je například, můžete zkontrolovat oprávnění domény, pagerank a různé další aspekty libovolného webu Spusťte Průzkumníka stránek nebo Alexa. Hostujte blog na řadě souvisejících webů, vložte svou adresu URL do autorského životopisu a sledujte, jak váš provoz roste. Většina online podnikatelů bere hostující blogování jako hlavní metodu marketingu, takže si nenechte ujít celou zábavu.

Emailový marketing

wordpress-email-comment-upozornění

Slovo na ulicích je toto devadesát osm procent návštěvníků vašeho webu nekupují při první návštěvě. To je smutné, že? Nemůžeme si však dovolit být smutní, takže pojďme k řešení: emailový marketing. E-mailový marketing nabízí přímý kontakt s vašimi potenciálními zákazníky. Se svými zákazníky můžete kdykoli komunikovat. Můžete sdílet novinky z oboru, tipy, lekce nebo cokoli jiného, ​​co zlepší život zákazníků (nebo firmy).

Prostřednictvím e-mailového marketingu můžete propagovat své produkty (nebo přidružené produkty – nikoli přímé odkazy na přidružené společnosti). Můžete komunikovat aktualizace a změny ve své firmě. Pouhými návštěvníky webu můžete převést na loajální a platící zákazníky pomocí několika chytrých e-mailů. Můžete, můžete. S e-mailovou marketingovou špičkou můžete dělat tolik, že budete udržovat zdravý tok provozu zpět na váš web WordPress. To platí zejména, pokud máte obrovský seznam e-mailů. Při každé publikování nového příspěvku je jednoduše pořiďte e-mailem.

E-mailový marketing, ano, můžete �� Jako vždy jsem čichal kolem a našel několik pluginů pro e-mailový marketing, které vám pomohou začít. Zde je seznam:

Pokud byste chtěli hned začít s e-mailovým marketingem, potěší vás následující super kluci.

Tyto společnosti vám pronajmou software pro e-mailový marketing a vše, co potřebujete, za pouhých devatenáct dolarů (19 USD) měsíčně. Byl jsem se všemi třemi a zatímco AWeber je super efektivní, MailChimp může být trochu komplikovaný (ale pouze proto, že má tolik skvělých funkcí) a Mad Mimi je hračka, se kterou můžete pracovat. V současné době používám Mad Mimi a WPExplorer používá MailChimp. Vyberte si ten, který vám vyhovuje!

Word of Mouth aka Viral Marketing

Správně, můžete svůj webový provoz výrazně posílit pouhým vyslovením slova. Plánuje se povzbudit přátele, aby sdíleli vaše doménové jméno (URL) se svými přáteli. Slovo z úst se stává virovým marketingem, když přátelé vašich přátel sdílejí také vaši URL s přáteli. Chvíli na to zůstaň a vaše doménové jméno se dostane k velmi mnoha lidem v žádném okamžiku. Stačí začít sdílet vaši adresu URL ještě dnes a požádat své přátele, aby ji sdíleli se svými přáteli atd.

Poznámka 1: Ujistěte se, že splníte své sliby a poskytujete kvalitní služby, jinak vše porušíte.

Poznámka 2: Nikomu nevyžádejte spam – posílejte e-mail pouze svým přátelům, nikoli svým přátelům.

Můžete také nabídnout pobídky a odměny každému, kdo sdílí vaši adresu URL s nejvíce lidmi, což nás seznamuje s naším dalším bodem.

Partnerský marketing / programy

Vydělávejte peníze s WordPress

Můžete odměnit lidi, aby odkázali ostatní na váš web WordPress. Funguje to jako magie a je skvělým marketingovým nástrojem pro mnoho online obchodů, např. webhostingové weby. Můžete odměnit lidi, kteří odkazují ostatní na váš web, provizí, bezplatným členstvím a slevami.

Nemusíte mít provizní peníze předem, stačí si je vzít z prodeje, který vyděláváte z doporučení. Instalace skriptů pro spouštění přidružených programů může být docela náročná úloha, proto doporučím programy a doplňky, které můžete použít ke správě svých přidružených subjektů. V přidružené doplňky kategorie máme:

A v přidružené programy kategorie máme:

Nezapomeňte také svým partnerům platit včas ��

Offline marketing

olg-fashioned-postcards-letters

Vlastnit web WordPress neznamená ukončení marketingu v reálném světě. Jako malá společnost můžete i nadále nesmírně těžit z reklam na Zlatých stránkách atd. Umístění reklam v časopisech a rozesílání dopisů by se mohlo zdát jako docela zastaralá věc, ale nemějte se mýlit, velká skupina lidí stále čte časopisy a dopisy. Jen se ujistěte, že inzerujete ve správných časopisech.

Malé reklamy v časopisech jsou poměrně levné, což znamená, že nemusíte brát banku, abyste dosáhli lepšího webového provozu. Posíláte někomu občasný dopis, který se poněkud liší od běžných (e-mail, SMS, tweety) a odlišuje vás. Ještě jste neslyšeli konec. Svůj web WordPress můžete prodávat pomocí pohlednic! Jo, pohlednice jsou docela stará škola, ale nezapomeňte na sílu stojící protože přesně to se stane, když svým zákazníkům pošlete pohlednice.

Pohlednice jsou levné a můžete od Amazonu dostat hodně. Můžete si také vytisknout vlastní pomocí vlastní šablony od Creative Market nebo Etsy.

Příspěvky do vyhledávače

Většina lidí spustí své oblíbené vyhledávače, pokud a kdy budou potřebovat informace o daném produktu. To znamená, že lidé, které hledáte, by mohli hledat přesně to, co nabízíte.

Pokud však nejsou uvedeny ve vyhledávačích, nenajdou váš úžasný web nebo produkty WordPress. Odesílání vašich webových stránek do vyhledávačů je jednoduché a zdarma.

Někteří vlastníci webových stránek se domnívají, že jsou uvedeni ve velkých vyhledávačích, protože to říká měsíční předplatné 49,95 $ u firmy se SEO společností, nebo protože někdo slíbil, že je uvede v tisících vyhledávačů, ale na nic z toho nespadají..

Nejlepší způsob, jak uvést své webové stránky, je ručně – vlastní rukou – protože všechny odeslání potřebujete tři hlavní vyhledávače, jmenovitě Google, Bing a Yahoo!

Vložte svůj web na:

Když na to, nezapomeňte také odeslat svůj soubor Sitemap. Další informace o odesílání souborů Sitemap do Googlu tady, na Bing tady, a Yahoo! tady. Jakmile je váš web odeslán, je čas na jeho optimalizaci, abyste mohli plně využít provoz vyhledávače.

Optimalizace pro vyhledávače

seo-chyby

To by mělo být na tomto příspěvku na prvním místě, ale my jsme museli odstartovat staromódní způsob pamatovat? Optimalizace pro vyhledávače (nebo zkráceně SEO) je proces, díky kterému je váš web WordPress neodolatelný pro pavouky vyhledávačů..

Studie ve výzkumu marketingu obsahu ukázaly, že mnoho lidí přichází na web poté, co je našlo ve vyhledávačích. To znamená, že si budete moci užít obrovský skok ve svém provozu, pokud pečlivě optimalizujete své stránky pro vyhledávače. Koneckonců, mnoho lidí nejdou kolem první stránka výsledků vyhledávání Google, takže se musíte objevit na první stránce, nejlépe v prvních pěti výsledcích. Vzhledem k tomu, že jsme se vztahuje WordPress SEO ve velkých délkách v tomto dalším příspěvku zmíním jen několik bodů.

Obsah SEO

 • Snažte se nejprve vytvořit webový obsah pro člověka a druhý pro vyhledávače. Váš obsah musí být užitečný a vaše tituly musí být opravdu lákavé, aby lákaly čtenáře – nespojujte kreativitu. Rozložte svá klíčová slova rovnoměrně – nepřekrývejte se.
 • Proveďte předem výzkum klíčových slov a optimalizujte své stránky produktů podle podmínek, které lidé používají k nalezení vašich produktů. Použijte také blízké alternativy.
 • Neexistuje absolutně žádný důvod k optimalizaci vašeho kontaktu, častých dotazů, zásad ochrany osobních údajů a těch dalších stránek, které přímo neovlivňují váš spodní řádek. Optimalizujte svou domovskou stránku a své produktové (vstupní) stránky.
 • Základní hodnota je hustota klíčových slov 2,5%
 • Zahrňte do nadpisů primární klíčová slova (

  ,

  ,

  …,

  ) a v kotevním textu.

 • Vyvarujte se automatického předení článků, vytvářejte čerstvý a originální obsah nebo přepisujte články ručně

Obrázek SEO

 • Zahrňte klíčové slovo do názvů obrázků
 • Zahrňte klíčové slovo do značky ALT
 • Přidejte ke všem svým obrázkům popisy bohaté na klíčová slova

Přečtěte si více o WordPress SEO v našem další článek. Rozhodně není nutné ručně upravovat šablony WordPress, můžete optimalizovat svůj web WordPress pomocí některého z těchto pluginů:

Další zdroje informací o SEO WordPress a SEO obecně:

Sociální média

wordpress-social-ettiquette

Facebook, Twitter, Pinterest, Reddit, Digg, StumbleUpon a další weby sociálních médií přitahují hity v milionech. Každý den. Žádný z těchto webů vám neúčtuje poplatky za vytvoření účtů a během několika minut můžete svou firmu propagovat do celého světa.

Stačí si založit účty a začít komunikovat s miliony uživatelů. Je to tak jednoduché, ale také musíte mít strategii. Posílejte aktualizace blogů, pípejte nové nabídky služeb, přidávejte zajímavé obrázky, něco redditujte, diggujte něco jiného a jen narazte na lepší webový provoz. Bavte se na to, jsou to sociální média.

Toolbox

Při prodeji webu WordPress budete potřebovat arzenál nástrojů. Zde jsou některé zdroje a doplňky, které budete potřebovat:

Zdroje

WordPress Marketing / Sociální sdílení Pluginy

Závěr

Marketing vašeho webu WordPress se může zpočátku zdát jako výzva, ale ve chvíli, kdy se vám to stane, budou to nejjednodušší věci, jaké jste kdy udělali. Nejlepší přístup je vždy dodržovat pravidla, zejména v současné době aktualizací algoritmů Google. Shun black hat marketingové metody a běh do kopců, když vaše SEO firma nebo internetový marketing navrhne uvedené metody.

Na konci dne, nejde jen o metody, které používáte, ale o schopnost podniknout kroky, které určí váš úspěch. Je to proto, že marketing je nepřetržitý proces a váš úspěch je úměrný vašemu úsilí. Vždy nezapomeňte investovat co nejvíce energie do metod, které pro vás pracují, stejně jako to pravidlo 80-20 Paleo.

Znáte nějaké marketingové metody WordPress, které jsem v tomto příspěvku nezmínil? Nebo máte nějaké skvělé marketingové tipy, které můžete sdílet? Sdílejte s námi v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map