Zálohujte svůj web WordPress pomocí BackupBuddy

Zálohujte svůj web WordPress pomocí BackupBuddy

Jsme již ve druhém prosincovém týdnu – páni, tento měsíc letí! Nenechte se však rušit prázdninami, aby vás odvrátili od osvědčených postupů údržby a zabezpečení WordPress. Ujistěte se, že je zálohování vašich webových stránek zabezpečeno proti selhání pomocí BackupBuddy – nejjednoduššího způsobu zálohování webu WordPress! A nyní můžete své zálohy připravit na prázdninové období, protože iThemes nabízí uživatelům WPExplorer exkluzivní nabídku a slevu na celém webu, kterou byste si opravdu neměli nechat ujít.!


Důležitost zálohování stránek WordPress

Pokud máte více než několik příspěvků, vlastní téma nebo jste prostě strávili spoustu času nebo námahy tím, že se váš web WordPress bude chovat tak, jak chcete, bylo by to nesmírně neoblomné, kdyby se něco stalo? Jo, mysleli jsme si to. Z tohoto důvodu byste si měli nechat zálohovat své webové stránky.

Databáze vs Plné zálohy

Mnoho dobrých hostingových společností nabízí denní zálohy jako rys svých hostingových balíčků. To je skvělá funkce, kromě toho, že berou pouze zálohy databáze, což znamená, že všechno ostatní v instalaci WordPress (vaše obrázky, motivy, pluginy a nastavení) budou ztraceny, pokud se na vašem webu něco stane. V naší mediální knihovně máme ve WPExplorer více než 8 000 položek a neexistuje způsob, jak bychom je mohli znovu přidat ručně, takže vždy denně zálohujeme celou webovou zálohu.

Plugin BackupBuddy WordPress

Nejjednodušší způsob, jak zálohovat své webové stránky? Použijte a dobře známý a spolehlivý plugin jako BackupBuddy. BackupBuddy přichází s možnostmi spuštění kompletní zálohování webových stránek pro větší bezpečnost, stejně jako zálohy databáze které byste mohli chtít pravidelně používat při práci na vašem webu (často zálohujeme naši databázi před aktualizací témat nebo pluginů, abychom byli na bezpečné straně).

Manuální vs Automatické zálohy

Při vytváření úplné zálohy webu WordPress můžete provést zálohu sami nebo použít plugin. Pro ruční zálohování se budete muset přihlásit ke svému webu pomocí FTP a stáhnout kopie všeho ve složkách wp-admin, wp-include a wp-content, stejně jako použít jiný nástroj k vytvoření kopie vaší databáze (cpanel, phpmyadmin atd.) ke stažení. Pokud nejste obeznámeni s vnitřním fungováním WordPressu a serverů, může to být skličující úkol. Kromě toho je třeba tento proces pravidelně opakovat, aby vaše záložní kopie zůstaly relevantní.

Plánované zálohy BackupBuddy

Nikdy nezmeškejte zálohování s plánováním BackupBuddy

Nebo můžete svůj život výrazně usnadnit a nastavit automatické zálohování pomocí BackupBuddy. BackupBuddy má vestavěné možnosti nastavení vlastního plány zálohování (denně, týdně nebo měsíčně), takže se můžete soustředit na všechny další úkoly spojené s provozováním webové stránky. Ještě lepší je možnost uložení záloh BackupBuddy Stash (s nákupem BuddyPress obdržíte 1 GB úložiště zdarma), Amazon S3, Dropbox nebo můžete přijímat zálohy prostřednictvím e-mailu. Toto je skvělé bezpečnostní opatření, protože nikdy nechcete zálohovat na stejném místě, na kterém žijete!

Manuální vs. navrácené navrácení stránek

Pokud se na vašem webu něco stane pomocí záložních souborů, je to jako když je vezmete – můžete se pokusit obnovit svůj web ručně nebo pomocí pluginu. Pokud se rozhodnete to udělat sami, budete muset nahrát svou databázi (což může v některých případech také vyžadovat vytvoření nové) a znovu přidat všechny vaše skutečné soubory webu přes FTP. Pokud nejste spokojeni s vývojem WordPress nebo pomocí vývojářských nástrojů, jako jsou Transmit nebo cPanel, může to být děsivý proces.

ImportBuddy pro BackupBuddy

Postupujte společně s ImportBuddy pro BackupBuddy pro obnovení vašeho webu

Nejjednodušší způsob, jak obnovit svůj web, je začít pomocí záložního pluginu. Pokud jste si to ještě nepomysleli, iThemes BackupBuddy je z našeho důvodu náš oblíbený záložní plugin WordPress. Umožňuje pořizovat, spravovat a implementovat zálohy snadný. Chcete-li použít zálohu, stačí se přihlásit do svého webu WordPress, klikněte na položku nabídky BackupBuddy na hlavním panelu a poté klikněte na možnost Obnovit / migrovat. Poté vyberte zálohu, kterou chcete použít, a vyberte možnost „migrovat na vzdálený server“, která importuje váš záložní skript a skript ImportBuddy BackupBuddy. Poté vyberte cíl zálohy a spusťte migraci zálohy. ImportBuddy vás provede procesem obnovy vašeho webu – to je vše!

Další důvody, proč je BackupBuddy lepší při zálohování než vy

S BackupBuddy můžete udělat víc, než jen zálohovat svůj web. Pro běžného uživatele WordPress nebo fandy BackupBuddy je správa záloh a zabezpečení WordPress o něco jednodušší.

Kromě úplných obnovení webových stránek můžete také obnovit jednotlivé soubory. To je skvělé, pokud jste se rozhodli vyzkoušet změny v šabloně stylů nebo pokud jste omylem změnili téma na něco hrozného. Pomocí možností BackupBuddy Restore / Migrate můžete vybrat a vybrat, které soubory chcete nahradit, takže nemusíte všechno měnit, pokud nechcete.

Můžete také použít BackupBuddy pro migrace stránek – obrovský přínos, pokud jste vývojář. Pomocí možnosti Obnovit / Migrovat můžete svůj web přesunout do nové domény nebo hostitele (nejen pro restaurování). Navíc s BackupBuddy můžete přesouvat vše – témata, pluginy a dokonce i widgety, aby váš migrační proces byl bezproblémový. A existují i ​​další funkce pro Nahrazení adresy URL (pokud přecházíte do nové domény) a pro doménu push / pull nasazení pokud přesunete web z místa zastávky.

A můžete použít BackupBuddy pro klonování webu. Toto je skvělá výhoda, pokud chcete pro testování duplikovat svůj web do místní nebo pracovní oblasti. Nebo pokud nastavujete síť podobných webů, můžete použít BackupBuddy k importu svého webu do několika domén (skvělé pro affiliate obchodníky s mnoha podobnými vstupními stránkami).

BackupBuddy má také spoustu skvělých funkcí pro snadnou správu zálohování (všimněte si snadný trend s tímto pluginem?). Existují možnosti integrace iThemes Sync (které můžete použít pro zálohování romote, sledování změn souborů, aktivní plány zálohování, správu BackupBuddy Stash a další), dokončení zálohování e-mailová oznámení, automatický skenování a oprava databáze aby váš problém s webem zůstal bezplatný, serverové nástroje k řešení problémů s hostováním, které by mohly bránit zálohování, zdarma skenování malwaru a více. A to je jen několik z mnoha důvodů, proč máte rádi BackupBuddy (a můžete se dozvědět více o dalších funkcích a vývojové výhody na jejich webu).

BackupBuddy, 5hvězdičkový zálohovací plugin

Milujeme BackupBuddy a dáváme jim 5 hvězdiček za skvělé funkce a snadno použitelné možnosti. Kdokoli může provádět zálohy a zabezpečit své webové stránky pomocí BackupBuddy. Pokud si tedy chcete vyzkoušet, klikněte na tlačítko níže a uložte jej na BackupBuddy od iThemes. A pokud se zaregistrujete, iThemes má věrnostní program pro zákazníky, takže můžete ušetřit 25% na budoucích nákupech a obnovách (yay)!

Další informace o BackupBuddy

A poté, co jste dostali nastavení BackupBuddy, udělejte si chvilku, abyste byli nadšení pro zítřejší dovolenou! Máme od našich přátel na CSS Hero něco neuvěřitelně úžasného, ​​které vám nebude chybět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map