Zálohujte, obnovujte a přenášejte stránky WordPress pomocí WPvivid

Zálohujte, obnovujte a přenášejte stránky WordPress pomocí WPvivid

Pokud jste někdy porušili své stránky WordPress (a kdo ne alespoň jednou?), Určitě znáte význam plánu zvukového zálohování. Solidní strategie zálohování je nezbytnou preventivní součástí jakékoli dobré bezpečnostní strategie WordPress. Obzvláště když se domníváte, že na WordPress za minutu existuje více než 90 000 útoků hackerů.


Včasné kliknutí na tlačítko Obnovit vám může ušetřit zbytečný stres a ztrátu reputace a příjmů značky, což vše je součástí offline nebo nepoužitelné webové stránky. Ale možná to není důvod, proč jsi tady; možná jen hledáte plugin pro přenos WordPress pro migraci svého webu.

Pokud hledáte impozantní záložní nebo migrační plugin, rádi vás nasměrujeme WPvivid, předmět tohoto přezkumu. V několika řádcích upozorňujeme na to, proč je WPvivid úžasný plugin pro zálohování a přenos WordPress. Nainstalujeme také plugin, který vám poskytne jasnější představu o tom, co můžete očekávat.

Pokud to zní dobře, začněme s naším pohledem na WPvivid a funkcemi, díky nimž se plugin odlišuje od davu. Poté otestujeme plugin, abyste mohli zasáhnout zemi. Užijte si a vyslechněte si své myšlenky v sekci komentářů na konci.

Co je WPvivid?

WPvivid

WPvivid je bezplatný a na funkce bohatý plugin pro zálohování a migraci pro WordPress, aniž by ho obtěžoval kolem Bush. Mezi významné konkurenty WPvivid patří mimo jiné pluginy / řešení, jako jsou například Duplicator, BackupBuddy, VaultPress a blogVault..

Plugin je vyvíjen a udržován společností WPvivid, která se specializuje na vytváření úžasných pluginů WordPress. V době psaní má plugin pouze bezplatnou verzi dostupnou na WordPress.org. WPvivid vám pomůže zálohovat váš web, v případě potřeby obnovit zálohu a přenášet soubory na vašem webu do az různých prostředí.

Plugin se snadno nastavuje a používá, měli byste být v provozu za méně než 10 minut. Nyní se podívejme na funkce, díky nimž je WPvivid výborným společníkem pro zálohování a migraci pro všechny uživatele WordPress.

Funkce WPvivid

Funkce záložního pluginu wpvivid

Rozhodně nechcete, aby se vaše oblíbené řešení zálohování na vás nezdařilo, zvláště když to opravdu potřebujete. Jako takový si zasloužíte plně vybavený a univerzální plugin WordPress, například WPvivid.

Plugin je dodáván s funkcemi, jako jsou:

Snadná migrace stránek

Plugin vám umožňuje přenést váš web WordPress jediným kliknutím. Podporuje více typů migrací, včetně prostředí dev na nový server, prostředí dev do nové domény nebo živého serveru do jiné.

Kromě toho můžete svůj web migrovat do podadresáře, z a.com na b.com, z a.com na a.com/directory a z a.com na b.com/directory. Plugin umožňuje přenášet pouze celý web, soubory nebo databázi. Celý migrační proces je stejně snadný jako A, B, C.

Snadné zálohování a One-Click Restore

Vytváření záloh pomocí WPvivid je hračka. Zálohy si můžete stáhnout ručně. Zálohy můžete dále nahrávat mimo jiné na servery se vzdáleným úložištěm, jako jsou Dropbox, Microsoft OneDrive, SFTP, FTP a Disk Google. Pokud nemáte čas vytvořit zálohy ručně, můžete snadno nastavit automatické zálohy, které se budou pravidelně spouštět.

V době potřeby můžete snadno obnovit web WordPress ze zálohy jediným kliknutím. Mezi další funkce patří možnost přizpůsobení obsahu zálohy, schopnost filtrovat velké soubory, soubory protokolu, podpora velkých databázových souborů, responzivní design, rozdělení záloh a zámek zálohování, aby se zálohy mimo jiné automaticky mazaly..

Jak nainstalovat WPvivid

Nyní, když znáte funkce, které lze očekávat, nainstalujte si bezplatný plugin a podívejte se, co nabízí.

Přihlaste se ke svému administrátorskému panelu WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový. Na další obrazovce zadejte do vyhledávacího pole pro klíčová slova „WPvivid“ a jakmile najdete plugin, stiskněte Nainstalovat nyní jak zvýrazňujeme níže.

instalace zásuvného modulu wpvivid do řídicího panelu WordPress

Poté, co zasáhla aktivovat tlačítko k tomu, aby se míč valil. Viz obrázek níže, pokud jste dokonalý začátečník a nevíte, jak aktivovat plugin.

aktivaci záložního pluginu wpvivid

Po aktivaci pluginu budete přesměrováni na řídicí panel WPvivid zobrazený na následujícím snímku obrazovky.

Ovládací panel WPvivid Admin

řídicí panel wpvivid

Na výše uvedené obrazovce můžete snadno vytvořit ruční zálohy výběrem možností zálohování a zasažením Nyní zálohujte knoflík. Zálohy se ukládají do wp-content / wpvividbackups ve výchozím nastavení. Plán aktivace zálohování můžete zobrazit také v případě, že plán zálohování používáte. Kromě toho můžete nahrávat vytvořené zálohy pomocí pluginu WPvivid Backup.

Dále si můžete prohlédnout návody, které vám pomohou vytvořit manuální zálohy a také obnovit a migrovat váš web. Nyní se pusťte na další kartu nastavení.

Plánování záloh WPvivid

Jednou z nejúčinnějších funkcí WPvivid jsou automatické zálohy, které vám ušetří spoustu času. Chcete-li vytvořit plán zálohování, klikněte na ikonu Plán kartu, jak jsme podrobně na obrázku níže.

plán zálohování wpvivid

Na výše uvedené obrazovce můžete povolit plán zálohování jediným kliknutím zaškrtnutím Povolit plán zálohování Zaškrtávací políčko. Kromě toho si můžete zvolit frekvenci zálohování, tj. 12 hodin, denně, týdně atd. Dále si můžete vybrat, co chcete automaticky zálohovat, tj. Celý web (databáze + soubory), soubory nebo pouze databáze . Dále si můžete vybrat, zda chcete automatické zálohování uložit na server nebo poslat soubory na vzdálené úložiště.

WPvivid Auto-Migration

Funkce automatické migrace vám pomůže migrovat váš web WordPress do nové domény. Je to perfektní nástroj pro přesun webu WordPress z prostředí dev na živé server nebo ze starého na nový. Pro přístup k této funkci stiskněte Automatická migrace viz níže.

wpvivid funkce automatické migrace

Poznámka: Chcete-li migrovat svůj web WordPress, musíte nejprve nainstalovat záložní plugin WPvivid na obě domény (weby). Poté navštivte cílový web a vytvořte migrační klíč kliknutím na generovat tlačítko v Klíč karta níže.

generování klíče migrace zásuvného modulu wpvivid

Klíč použijete v Automatická migrace karta původního webu. Tento postup je velmi jednoduchý, neočekáváme, že se setkáte s problémy. Navíc jsou zde jasné pokyny, které vám přesně ukazují, co máte dělat, takže se nemusíte bát.

Vzdálené úložiště WPvivid

Pokud máte na svém webovém serveru omezené místo a / nebo byste chtěli ukládat své zálohy na servery se vzdáleným úložištěm, určitě se vám bude líbit funkce vzdáleného úložiště WPvivid. Chcete-li využít této funkce, klikněte na ikonu Vzdálené úložiště kartu, jak zdůrazňujeme níže.

karta vzdáleného úložiště wpvivid

V době psaní podporuje záložní plugin WPvivid FTP, SFTP, Disk Google, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3 a DigitalOcean Spaces. Integrace každé možnosti vzdáleného úložiště je otázkou a klikněte. Jako výchozí vzdálené úložiště můžete dokonce nastavit kteroukoli z výše uvedených možností.

Nastavení WPvivid

Dále máme na obrázku níže kartu Nastavení WPvivid.

wpvivid nastavení

Na výše uvedené kartě je spousta možností pro ovládání záloh. Obsahuje nastavení, jako například:

 • Rozdělení zálohy podle velikosti, což se hodí, pokud váš hostitel omezí velké soubory ZIP
 • Možnost vyloučit soubory, které jsou větší než zadaný limit
 • Možnost nastavit časový limit spuštění skriptu PHP, aby nedošlo k chybám vypršení zálohování
 • Přejmenování záložní složky, což je wpvividbackups ve výchozím stavu
 • Zálohování archivace
 • Odstranění zastaralých záloh
 • E-mailové zprávy
 • Export / Import nastavení konfigurace WPvivid, takže si můžete plugin rychle nastavit na jiném webu
 • Funkce pro čištění nevyžádané pošty, jako jsou záložní mezipaměť, protokoly a dočasné soubory

Informace o webových stránkách WPvivid

Pokud se při zálohování, obnově nebo migraci vašeho webu setkáte s chybami, kluci z WPvivid potřebují informace o vašem webu, aby mohli snadno zjistit, co se stalo. Tyto informace můžete shromáždit nebo je přímo odeslat pomocí Informace o webových stránkách WPvivid karta níže.

wpvivid informace o webových stránkách pro účely ladění

Na výše uvedené kartě není co dělat, pokud jde o nastavení. Stránka jednoduše obsahuje informace o ladění, které jsou užitečné pro odstraňování chyb.

Protokoly WPvivid

wpvivid logy

A konečně máme Protokoly WPvivid výše uvedená karta. Na kartě jsou zobrazeny všechny vaše soubory protokolu, které se hodí při odstraňování chyb.

Podpora WPvivid

Poskytuje WPvivid podporu, když je plugin v tuto chvíli bezplatný? Rozhodně ano! Můžete získat podporu od fórum podpory pluginů na WordPress.org, Cvrlikání nebo prostřednictvím e-mailem. Pokud potřebujete více informací, můžete navštívit začněte stránku. Získáte všechny budoucí aktualizace zdarma a v dílech je prémiová verze.

Uživatelé WPvivid říkají…

Backup WordPress Site by WPvivid je vynikající bezplatný záložní plugin. Snadno se používá a konfiguruje. Je také perfektní mít možnost vybrat si tolik cloudových úložišť, jako je například Disk Google, Dropbox, Amazon S3 a mnoho dalších. Nainstalujte si zálohu WordPress Site pomocí WPvivid, nakonfigurujte a váš web je automaticky bezpečně zálohován. Velkým plusem je, že existuje funkce Obnovit (jediným kliknutím), pokud se na vašem webu něco pokazí. Osobně doporučuji tento záložní plugin, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho webu. – Peter Nilsson

…a…

Toto je zjevně nejlepší, nejefektivnější, ale nejtenčí řešení zálohování! Funguje jako kouzlo s MainWP a je zdarma. Můžete hromadně odesílat svá nastavení a dokonce i hromadné připojení k Onedrive z MainWP. Úžasný. – Falangy

… A 5hvězdičkové recenze neustále přicházejí ��

Závěr

Zásuvný plugin WPvivid je bezpochyby jedním z nejlepších zálohovacích pluginů pro WordPress. Je dodáván se všemi funkcemi, které potřebujete k zálohování, obnově a migraci webů WordPress jako profesionál. Kromě toho přichází s příjemným uživatelským rozhraním, díky kterému je použití pluginu hračkou. Jo, a můžete si ho zdarma vzít z WordPress.org.

Získejte WPVivid

Už jste použili WPvivid dříve? Pokud ano, jaké jsou vaše názory? Pokud ne, což je váš oblíbený záložní plugin a myslíte si, že může konkurovat WPvivid?

Sdělte nám své myšlenky a komentáře níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map