Wrangle Your WordPress Sites: Zvažte ManageWP

Stejně jako mnoho lidí, než jsem se zavázal ke službám nebo měsíční poplatky, se na nabídku podrobně podívám, abych se ujistil, že to bude hodná investice. Takže v dnešním příspěvku jsem si myslel, že vám dávám upřímnou, až po zemskou recenzi stránky ManageWP.com. Pokud uvažujete o přečtení!


Co to je

ManageWP.com je služba, která spojuje údržbu více stránek WordPress do jednoho elegantního nástroje. Jakmile nastavíte účet, přidáte své stránky (více o tomto níže), pak v jednom rozhraní uvidíte dostupné aktualizace, spravujete zálohy a získáte přímý přístup k dashboardu WordPress.

Zaregistrujte se a zkuste spravovat WP ZDARMA po dobu 14 dní

Pro koho to je?

No, mohli byste argumentovat, že někdo s více než několika weby WordPress by měl z ManageWP užitek, ale řeknu vám o mé situaci a možná budete empatizovat. Kromě budování webů WordPress pro klienty se také staráme o hosting a průběžnou údržbu nastavení WordPress. Když to bylo tucet stránek, žádný problém, asi dvacet – dobře v pořádku … po příjezdu na asi 40 stránek jsem potřeboval najít jiné řešení.

Když se nad tím zamyslím, myslím, že jsem čekal příliš dlouho, abych něco udělal. Přihlašuji se na mnoho webů a každý měsíc upgradujeme spoustu doplňků, kontrolujeme zálohy, udržujeme databázi atd. Nevím, jak jsem to dělal tak dlouho! Ale tady přichází ManageWP.

Získejte vaše stránky importovány

Až budete s účtem v provozu, musíte přidat své stránky na server ManageWP.com, zahrnuje to dvě věci:

  1. Zadání podrobností do nástroje ManageWP
  2. Instalace „pracovního pluginu“ na každý z webů

Existuje možnost importu CSV pro výpis všech webů do systému, vlastně jsem se rozhodl udělat je jeden po druhém. Byl jsem na tom trochu nový, ale také jsem chtěl věnovat čas kategorizaci stránek do skupin. Například všechny stránky postavené na Genesis v jedné skupině, všichni, kteří používají práci Thesis v jiné a všechny náhodné, dobře skupinu pro ty také.

jeden po druhém rozhraní je na obrázku níže.

Import webu

Import webu

Aktualizace … Všechno!

Dobře, takže tohle je super. Jakmile uděláte vše, co potřebujete pro nastavení vašich stránek, je odměna. Vraťte se na hlavní palubní desku a prezentujte s řadou nástrojů. Ten, který používám nejvíce, je na obrázku níže.

Získejte aktualizaci!

Získejte aktualizaci!

Nyní můžete prostě jít divoce a kliknout Všechno v různých sekcích a jsem si jist, že to bude fungovat. Mám sklon být o něco více vybíravý, takže chci vědět, který plugin je aktualizován, co je nového v něm a co je nejdůležitější – způsobí to problém pro web XYZ.

Tyto možnosti můžete otevřít a zobrazit další podrobnosti o tom, které pluginy mají aktualizace.

Více podrobností o aktualizacích

Více podrobností o aktualizacích

managewp-changelogTímto způsobem si můžete přečíst changelog (klikněte na číslo verze, abyste si jej mohli prohlédnout), až budete rádi, že víte, co se děje, klikněte na tlačítko Aktualizovat vše vedle konkrétního pluginu a tím se plugin rozšíří na všechny weby, které ji mají.

Když to uděláte poprvé, přináší to skutečné uspokojení!

Přímý přístup k panelu WordPress

managewp-admin

To je určitě funkce číslo 2, které miluji.

Z nabídky na postranním panelu máte možnost „Otevřít zde administrátora“, přesně tak.

Na ovládacím panelu ManageWP se vám zobrazuje ovládací panel WordPress na konkrétním webu, zkontrolujte nastavení, upravte příspěvek, co potřebujete.

Určitě poráží ruční přihlášení do každého jednotlivého webu.

Tým a já to milujeme, když děláme podporu klientů, přečtěte si lístkový skok přímo na řídicí panel webu v otázkách, vyřešte problém.

Chcete více správně?

No, je toho ještě mnohem víc, dovolte mi, abych vám dal vícero dalších funkcí, které pravidelně používám.

Správa uživatelů je skvělá. Máte nového člena týmu a chtěli byste jim vytvořit účet na _these_ 11 webech nebo na všech webech ve _that_ group, žádný problém. Totéž platí, když řečený člen týmu odejde, zruší přístup nebo změní roli (např. Z editoru na předplatitele) na několika webech najednou.

Komentáře jsou také něco, co pravidelně opravuji, vše najednou. Namísto přihlášení do každého webu k spamu nebo schvalování komentářů je můžete vidět všechny uvnitř ManageWP a jednat podle potřeby.

Existuje možnost vytvořit příspěvek a stránky přímo z ovládacího panelu, pokud provozujete skupinu svých vlastních webů, viděl bych, že by to byla pěkná funkce, která vám umožní vytvářet obsah v celé síti webů z jednoho místa. Většina webů, které spravuji níže, klientům, takže něco, co často používám.

Zálohy jsou určitě klíčovou funkcí ManageWP, ale budu upřímný a říkám, že jsem tam ještě nešel. V současné době používající směs BackupBuddy a Vaultpress bylo přesunutí záloh do ManageWP vloženo do mého košíku „Když dostanu nějaký volný čas“. Dostanu se tam, až budu rád vidět, jak to funguje.

manage-wp-tools-linksRozhraní pro každý web také poskytuje rychlé odkazy na spoustu služeb, které poznáte. Jistě, můžete si je nechat označit záložkou, ale to dělá věci rychleji, aby mohli jednoduše přejít přímo ke službě, s již definovaným názvem domény..

Vyzkoušejte to pomocí zkušební verze zdarma

Jako vždy je dobré mít možnost získat bezplatnou zkušební verzi s nástrojem jako je tento. ManageWP.com nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, z paměti si během zkoušky můžete načíst až 5 webů, ale je tu spousta hraní, zatímco testujete věci.

Hodně štěstí při správě vašich stránek WordPress! Pokud máte konkrétní dotaz ohledně mé zkušenosti se službou, nebo pokud chcete přidat vlastní myšlenky, napište zde komentář.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map