Upravte si svůj web WordPress ještě dnes pomocí CSS Hero

CSS Hero

Přizpůsobte vzhled a dojem svého webu pouhými několika kliknutími! CSS Hero je snadný nástroj, který může kdokoli přidat k vašim příspěvkům a stránkám vlastní písma, barvy, ohraničení, okraje a další. Jak by se mohlo něco tak úžasného vylepšit?


Jak přizpůsobit své stránky WordPress

Až dosud jste si pravděpodobně mysleli, že musíte být vývojářem, abyste mohli na webu WordPress provádět vlastní změny. Už ne! CSS Hero je živý upravitelný motivový přizpůsobovač, který vám dává sílu vytvořit web WordPress, který vyhovuje vám nebo vaší firmě. Ukážeme vám, jak snadné je přizpůsobit váš web pomocí CSS Hero (stejně snadné jako 1, 2, 3), a podělíme se o některé z mnoha důvodů, proč je pro vás skvělá volba.

1. Získejte CSS Hero

Toto je nejdůležitější část – musíte si vzít kopii CSS Hero! Vyberte si plán, který je pro vás ten pravý. Bez ohledu na to, jaký plán si vyberete, máte rok na aktivaci CSS Hero na svém webu (nebo na webových stránkách, pokud jste si vybrali osobní nebo profesionální plán), ale pak můžete na svém webu navždy provést vlastní změny!

2. Ujistěte se, že jste hrdina

Než začnete provádět změny, musíte si být jisti, že používáte motiv připravený na hrdinu. Můžete vidět seznam Hrdina otestovaná témata na stránkách CSS Hero – a naše vlastní téma Total bude ohlášeno také jako hrdina připravený!

Pokud nevidíte téma, které chcete použít, nebuďte smutní – stále můžete používat CSS Hero s jakýmkoli motivem! Nejprve zkuste použít Raketový režim s vaším tématem. Díky tomu umožňuje CSS Hero nejlepší definovat prvky CSS ve vašem motivu, abyste mohli začít přizpůsobovat. Pokud to však u vašeho tématu nefunguje, můžete použít Nástroj pro rychlou konfiguraci namapovat naše prvky CSS (to zabere trochu déle než ostatní možnosti).

3. Zaměřte, klikněte a přizpůsobte

css-hero-editace

Nyní zábavná část – přizpůsobení! Jakmile na svém webu aktivujete CSS Hero, můžete přizpůsobit tuny různých funkcí. Jednoduše umístěte kurzor na prvky stránky a uvidíte, co lze upravit (CSS Hero zvýrazní prvky modrým rámečkem, když umístíte kurzor myši) a kliknutím zahájíte úpravy.

css-hero-customizing

Když kliknete na prvek, CSS Hero vám ukáže seznam možností (například Text, Pozadí, Ohraničení, Výplň, Margin, Velikost atd.). Až budete hotovi, nezapomeňte je uložit. A pokud chcete vrátit zpět provedené změny, stačí použít vestavěné možnosti resetování sekcí pro návrat zpět k původnímu nastavení prvků.

Další funkce, díky nimž je CSS Hero Awesome úžasný

Existuje spousta důvodů, proč zamilovat CSS Hero, protože to opravdu usnadňuje novým uživatelům a zkušeným vývojářům ladění témat. V CSS Hero je také spousta možností, které můžete použít pro profesionální změny vašeho tématu. Podpora CSS Hero moderní CSS vlastnosti jako přechody a stínové pole inteligentní výběr barev takže si můžete vybrat barvy z aplikací (Photoshop, Fireworks atd.) nebo souborů na ploše a 600+ písem a glyfů (plus přidaná podpora pro písma Typekit a písma třetích stran).

K dispozici jsou také vestavěné možnosti pro úpravy a přizpůsobení citlivé displeje. Při úpravách stačí vybrat jednu z možností zobrazení a otestovat, jak bude vaše vylepšené téma reagovat, a v případě potřeby provést další změny. Je to skvělý způsob, jak zajistit, aby návštěvníci mohli číst vaše příspěvky a stránky na jakémkoli zařízení.

A pokud na jaře přijdete na plán PRO, dostanete také Inspektor hrdiny CSS což vám dává možnost používat CSS Hero, jako byste měli nástroj pro inspekci prohlížeče. Je to skvělý nástroj pro vývojáře, protože vám poskytuje známé nastavení pro kopírování, vkládání a úpravy vašeho CSS za chodu.

Jo, a nemusíte se vůbec obávat, že CSS Hero zpomaluje váš web. Na instalaci WordPressu to vůbec neovlivní. Plugin používá zdroje, pouze pokud používáte live editor, takže váš administrátor a live web budou běžet stejně hladce jako obvykle.

CSS Hero, pětihvězdičkový přizpůsobitel

Prověřili jsme spoustu stavitelů, ale CSS Hero je přizpůsobitel. Namísto přidání stejných prvků stránky jako všichni ostatní, kteří používají stejné téma jako vy, vám CSS Hero dává sílu vylepšit vás, aniž byste se o víkendech museli učit CSS.

Získejte CSS Hero

Doufejme, že vyzkoušíte CSS Hero! Funguje skvěle s mnoha oblíbenými tématy a pluginy, včetně těch z WPMU Dev (nápověda pro zítra). Opravdu jsme si to vyzkoušeli a víme, že to uděláte!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map