UpdateraftPlus Recenze – Nejlepší zdarma WordPress Backup Plugin?

UpdateraftPlus Recenze - Nejlepší zdarma WordPress Backup Plugin?

UpdraftPlus je jedním z nejpopulárnějších bezplatných záložních pluginů WordPress na současném trhu s více než milionem aktivních instalací. V tomto článku se podíváme na plugin UpdraftPlus.


Naučíme se, jak používat UpdraftPlus k:

 • Proveďte zálohu WordPress do vzdáleného cloudového umístění a
 • Obnovte zálohu v čisté instalaci WordPress

Co dělá UpdraftPlus zvláštním?

Tady je věc – pokud jde o zálohování WordPress, jednou z věcí, kterou máme tendenci přehlížet, je obnovení proces. Instalace, konfigurace a zálohování vašeho webu WordPress je docela snadné – pomocí libovolného záložního pluginu. Kolikrát jsme se pokusili obnovit zálohu?

Při dalším zkoumání zjistíme, že téměř všechny freemiové záložní pluginy blokují funkci obnovy zálohy za placeným plánem. Nechápejte mě špatně – plně podporuji jejich rozhodnutí. Koneckonců musí plugin generovat příjmy, aby podpořil jeho další vývoj!

S programem UpdraftPlus se však tato hra změnila. V době psaní tohoto příspěvku je UpdateraftPlus jediným záložním pluginem pro bezplatný WordPress na trhu, který umožňuje zálohování a restaurování ve volném plánu, spolu s několika dalšími skvělými funkcemi.

Pojďme na to!

Jak nakonfigurovat zálohu WordPress pomocí UpdraftPlus

Konfigurace zálohy WordPress pomocí UpdraftPlus je docela jednoduchý proces. Ve snaze učinit věci trochu praktičtějšími však nebudeme zálohovat nový / vanilkový web WordPress..

Místo toho si chystáme nainstalovat víceúčelové téma a importovat jeho ukázkový obsah. Vytvoříme tak spoustu nových příspěvků, stránek, komentářů, obrázků a dalších doplňků, které budou součástí zálohy. Tím se přiblíží skutečná situace zálohy WordPress.

V našem tutoriálu nainstalujeme téma Total WordPress a importujeme Ukázka rozložení blogu Mason.

Zde je přehled toho, co uděláme:

 1. Vytvořte ukázkový web: Vytvoříme novou instalaci WordPress pro náš testovací web a naimportujeme ukázkový obsah tématu Total Multipurpose WordPress.
 2. Zálohujte demonstrační web: Nainstalujeme zálohovací plugin UpdraftPlus z úložiště WordPress a nakonfigurujeme jej tak, aby zálohování WordPress používal v cloudovém úložném řešení, jako je Dropbox..
 3. Obnovte ukázkový web: Webový formát WordPress naformátujeme a obnovíme jej ze zálohy UpdraftPlus.
 4. Také se podíváme na prémiovou verzi pluginu a některé doplňky.
 5. Bonus: Dozvieme se také něco o UpdraftCentral – cloudovém řídícím panelu WordPress od týmu Updraft.

1. Vytvořte ukázkový web WordPress

Importovat ukázku motivu Total WP Theme

Ukázka ukázkového webu WordPress, který se chystáme zálohovat a obnovit

Tato část je poměrně jednoduchá. Začneme demo webem WordPress a nainstalujeme téma Total. Dále naimportujeme ukázku rozložení blogu Mason. Import ukázky motivu bude záviset na vývojáři motivu.

 1. Pro obecný případ použití bychom mohli použít dovozce WordPress, který je k dispozici pod Panel WordPress → Nástroje → Import.
 2. Vyberte soubor XML a spusťte proces importu.
 3. Ručně ověřte importovaná data.

Všimněte si, že soubor XML je ve skutečnosti výstupem WordPress Exporter ze serveru hostujícího původní obsah.

Importovat ukázku motivu Total WP Theme

Import ukázkového rozvržení v motivu WordPress Total 4.0

Pokud jde o Total, proces je mnohem jednodušší.

 • Jen zamířte k Panel WordPress → Panel motivů → Ukázkový importér vybrat a importovat demo rozvržení podle vašeho výběru.
 • Po dokončení importu byste měli dostat zprávu podobnou zprávě uvedené výše.

Nyní jsme připraveni zálohovat WordPress.

2. Zálohujte WordPress pomocí pluginu UpdateraftPlus

Nainstalujte zásuvný modul UpdraftPlus WordPress

Instalace UpdraftPlus do WordPress

2.1 Instalace pluginu UpdateraftPlus

Jako každý jiný plugin WordPress, přejděte do Panel WordPress → Pluginy → Přidat nový a hledat UpdraftPlus. Nainstalujte a aktivujte plugin. Na několika dalších snímcích obrazovky vás provedeme počátečním nastavením.

Demo aktualizace 1

Aktivace zálohovacího pluginu WordPress UpdraftPlus

Krok 1 – Po aktivaci pluginu se dostaneme na palubní tok (známý také jako produktová prohlídka). Vybrat „Začněte zde stisknutím“ zahájit proces.

Zálohovací plugin UpdraftPlus WordPress – první kroky

Krok 2 – Zde můžete provést první zálohu. Odolejte své vnitřní touze „Nyní zálohujte“A místo toho vyberte tlačítko Další a dokončete zbytek prohlídky.

2.2 Konfigurace plánu zálohování

Konfigurace plánu zálohování pomocí UpdraftPlus

Plán zálohování závisí na množství obsahu generovaného na vašem webu.

 • Pokud například publikujete 2-3 blogy týdně, stačí denní záloha WordPress. Pokud však máte více editorů, kteří denně publikují 1-2 blogové příspěvky, je lepší volbou hodinové zálohy.
 • Na druhou stranu, pokud na svém webu aktivně blogujete a nepoužíváte jej jako portfolio, stačí týdenní záloha.

Sečteno podtrženo je jednoduché – pořizování záloh WordPress je proces náročný na CPU. Příliš mnoho záloh během dne – zejména na sdíleném hostitelském serveru – může způsobit nepřiměřené zatížení serveru, což může způsobit pomalost nebo nepoužitelnost pro ostatní. V okrajových případech to může dokonce vést k pozastavení vašeho sdíleného hostovacího účtu.

2.3 Konfigurace časových limitů zálohování

Jak vidíte na předchozí obrazovce, nakonfiguroval jsem týdenní zálohu souborů WordPress i databáze. Také jsem nastavil zálohu na 5, což znamená, že mám zálohu 1,25 měsíce v daném okamžiku. V závislosti na úložném prostoru dostupném v umístění zálohy WordPress si můžete vybrat, zda chcete zachovat více než 5 naplánovaných záloh.

2.4 Konfigurace vzdáleného úložiště

To je další důležitá oblast, na kterou se chci dotknout. Umístění zálohy by nemělo být na stejném serveru, na kterém je umístěn váš web. Vím, že to pro některé může znít hloupě, ale viděl jsem, jak mnoho lidí dělalo tuto chybu – zejména pro ty nové, které WordPress.

Protože je tento tutoriál zaměřen na získání zálohy WordPress pomocí pouze volně dostupných možností, máme pro naše umístění vzdálené zálohy možnost volby Disk Google, Microsoft OneDrive a Dropbox..
Vybral jsem Dropbox pro tento tutoriál, protože mám účet Dropbox a používám jej k zálohování mých dalších webů WordPress. Můžete si vybrat kterékoli z nich jako své místo vzdálené zálohy.

Zde je návod, jak můžeme nakonfigurovat a propojit Dropbox s UpdraftPlus:

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropboxu

Přihlašovací stránka Dropboxu

Krok 1: Nejprve se ujistěte, že jste přihlášeni do Dropboxu ve stejném prohlížeči. Budeme to potřebovat, abychom navázali spojení mezi Dropboxem a UpdraftPlus.

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropbox 0.1

Zálohujte umístění úložiště z UpdraftPlus

Krok 2: V UpdraftPlus vyberte Dropbox jako místo vzdáleného úložiště

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropbox 0.2

Připojení Dropboxu k UpdraftPlus

Krok 3: Přejděte dolů a klikněte na „Uložit změny“.

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropbox 0.3

Ověřování UpdraftPlus k použití účtu Dropbox

Krok 4: Poté plugin zobrazí dialogové okno obsahující odkaz pro ověření Dropboxu s aktualizací.

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropbox 0.4

Ověření pomocí Dropbox & UpdraftPlus: poslední krok

Krok 5: Protože jste přihlášeni do Dropboxu, budete požádáni o udělení povolení. Klikněte na „Povolit“. To umožní UpdraftPlus vzdáleně ukládat (nebo mazat) soubory ve vaší složce Dropbox.

Nebojte se, UpdraftPlus nebude mít přístup ke všem souborům a složkám v Dropboxu. Bude mít přístup pouze k internetu Dropbox → Aplikace → UpdraftPlus.Com složku. Může číst, zapisovat a mazat zálohy (tj. Soubory) pouze v této složce.

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropbox 0.5

Ověření Dropbox a UpdraftPlus bylo úspěšné

Krok 6: Dále se zobrazí obrazovka s konečnými fázemi ověřování. Klepnutím na tlačítko „Complete Setup“ dokončete transakci a vraťte se na hlavní panel WordPress.

UpdraftPlus Demo 4 - Připojení Dropbox 5

Krok 7: Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí zpráva o úspěchu podobná zprávě uvedené výše.

2.5 Zálohování WordPress pomocí UpdraftPlus

Nyní, když je Dropbox propojen, je čas vzít si první zálohu WordPress pomocí pluginu UpdraftPlus.

UpdraftPlus Demo 5 - 1 Spusťte zálohování

Vytvoření zálohy WordPress do Dropboxu pomocí UpdraftPlus

Krok 1: Klepnutím na velké modré tlačítko „Backup Now“ zahájíte zálohování. UpdraftPlus zobrazí indikátor průběhu spolu s protokoly zpráv. (Omlouvám se, v tuto chvíli jsem nemohl získat snímek obrazovky).

Demonstrace aktualizace 5 - 2 UpdraftPlus dokončena

Prohlížení existujících záloh WordPress v UpdraftPlus

Krok 2: Po dokončení zálohování se zobrazí položka „Existující zálohy“. Můžete se také rozhodnout obnovit, odstranit nebo stáhnout jednotlivé soubory z každé položky zálohy.

UpdraftPlus Demo 5 - 3 VIew or Download Log for Debugging

Zálohovací protokol úlohy WordPress v UpdateraftPlus

Poznámka: V případě, že záloha selže, budete muset zjistit, kde se něco pokazilo. Zálohovací protokol je nejlepším místem k vyhledání těchto informací. Stisknutím tlačítka Zobrazit protokol získáte přístup k protokolu, stáhnete kopii souboru protokolu a zahájíte ladění.

Demonstrace UpdraftPlus Demo 5 - 4 Kompletní důkaz na Dropboxu

Záloha WordPress uložená ve složce Dropbox> UpdraftPlus.Com

Krok 3: Pokud máte na svém počítači nainstalovaný Dropbox, měla by se v Dropbox → Aplikace zobrazit složka s názvem UpdraftPlus.Com. To bude obsahovat všechny vaše zálohy.

3. Jak obnovit zálohu WordPress pomocí UpdraftPlus

To je část, kde se děje veškerý rozdíl. UpdraftPlus je jediný bezplatný záložní plugin WordPress na trhu, který vám umožní obnovit zálohu WordPress pomocí bezplatné verze pluginu. Pojďme popraskat!

3.1 Resetování webu WordPress

UpdraftPlus Demo 6.1 - 1 Vytvoření nového testovacího webu

Panel WordPress po čistém resetu (nebo čisté instalaci)

Abychom se ujistili, že se jedná o bezproblémový proces obnovy, chystáme se formátovat (nebo resetovat) náš web WordPress pomocí Advanced WordPress Reset zapojit. Představte si, že když naformátujete svůj telefon a vrátíte jej do stavu z výroby. Je to skoro stejný případ.

Resetování WordPress vymaže veškeré téma, plugin, příspěvek, stránku, komentář, vlastní příspěvek a nastavení – prakticky všechno. Zbývá vám váš zcela nový web WordPress s existujícím uživatelským jménem, ​​heslem a e-mailovými informacemi.

3.2 Nainstalujte a nakonfigurujte modul Plug-in aktualizace

Jakmile resetujete svůj web WordPress, je třeba nainstalovat plugin UpdraftPlus a nakonfigurovat jej stejným způsobem, jaký jsme provedli v části 2. Opakováním kroků 2.1 až 2.4 v části 2 je nutné připojit UpdraftPlus ke stejnému účtu Dropbox..

UpdraftPlus Demo 6.1 - 3 Připojte Dropbox znovu

Ověřování Dropbox a UpdraftPlus bylo úspěšné na formátovaném webu WordPress

Tuto obrazovku byste měli dorazit těsně před dokončením procesu. Klepnutím na „Dokončit nastavení“ se vraťte na hlavní panel WordPress.

3.3 Obnovení zálohy WordPress pomocí UpdraftPlus

Aktualizace Demo 6.1 - 4 Scan Dropbox pro zálohování

Skenování existujících záloh WordPress v Dropboxu pomocí UpdraftPlus

Jakmile nakonfigurujete plugin UpdraftPlus pomocí svého účtu Dropbox, měla by se zobrazit položka protokolu podobná položce na obrázku výše. (Viz bod č. 1 na snímku obrazovky)

Dále je třeba sdělit zásuvnému modulu UpdraftPlus rescan vzdálené úložiště (tj. vaše složka Dropbox), které hledá archivy k obnovení. Klikněte na “Znovu vyhledejte vzdálené úložiště“, Jak je uvedeno v bodě # 2.

UpdraftPlus prohledá Dropbox Všechno dostupné zálohy a umístit je pod Existující zálohy, jak je ukázáno na obrázku níže:

Demonstrace aktualizace 6.1 - 5 pro obnovení zálohy

Zobrazit existující zálohy WordPress pomocí UpdraftPlus

Vyberte verzi zálohy, kterou chcete obnovit, a kliknutím na „Obnovit“ spusťte proces obnovy.

UpdraftPlus Demo 7 - 1 Obnovení zálohování stránek

Obnovení zálohy WordPress v UpdraftPlus

Po výběru možnosti Obnovit se otevře dialogové okno podobné výše uvedenému. Vyberte položky, které chcete obnovit – například motivy, pluginy, nahrané soubory (tj. Vaše mediální knihovna) a databázi.

V našem tutoriálu, protože jsme provedli úplnou zálohu a úplně resetovali web WordPress, jsme se rozhodli obnovit vše ze zálohy.

UpdraftPlus Demo 7 - 3 Obnovení zpracování stránek

Proces obnovy zálohy WordPress v UpdraftPlus

Proces obnovy UpdraftPlus může nějakou dobu trvat, než se prohledají všechny soubory. Až budete připraveni, budete muset znovu kliknout na tlačítko Obnovit a chvíli počkat. V závislosti na velikosti a složitosti zálohy to může trvat 2 až 10 minut. V našem případě trvalo obnovení demo obsahu asi 2 minuty. Nezapomeňte, že se jednalo o sdílený hostingový server.

Obnovení úspěchu aktualizace UpdraftPlus 7 - 4

Záloha UpdraftPlus WordPress obnoví úspěšnou zprávu a protokol

Pokud se podíváte na bod č. 1 na výše uvedeném snímku obrazovky, všimnete si, že zásuvný modul prohledá každý archiv a porovná jeho velikost a platnost. Dělá to pro všechny komponenty, které jsme vybrali během procesu zálohování, včetně složek motivů, pluginů, databáze, nahraných souborů a dalších složek..

Po dokončení procesu obnovy zobrazí UpdraftPlus podrobný souhrn protokolu obsahující položky, které byly obnoveny, a zobrazuje varování, chyby nebo neúplné procesy, pokud existují.

UpdraftPlus Demo 7 - 5 Vyčištění po obnovení

Výzva k vyčištění po aktualizaci z aplikace UpdateraftPlus

Z obrazovky v předchozí části jsem vybral „Vraťte se do konfigurace UpdraftPlus“Možnost. Dialogové okno mi řeklo, že existují některé staré adresáře, které se plugin přesunul do složky s názvem „~ old“.

Dále provedeme test rozumnosti webu kontrolou všech příspěvků, stránek, komentářů a permalinků na obnoveném demonstračním webu. V našem případě všechno fungovalo perfektně. Poté pokračujeme v mazání starých adresářů.

Aktualizace aktualizace stavu aktualizace 7 - 6 po obnovení

Odstranění starých adresářů po obnovení zálohy WordPress v UpdraftPlus

Toto je stavová zpráva potvrzující, že staré adresáře byly úspěšně odstraněny.

A máte to – kompletní výukový program o zálohování webu WordPress na vzdáleném místě, jeho resetování a obnovení zálohy, aby se web vrátil do funkčního stavu.

Kudos týmu UpdraftPlus za vytvoření tohoto úžasného pluginu!

4. UpdraftPlus zdarma vs Premium

Záložní plugin UpdraftPlus má také prémiovou verzi, která přichází s tunou pokročilých funkcí, jako například:

 • Klonování: UpdraftPlus ’ funkce klonování umožňuje vytvořit dočasný zrcadlový obraz vašeho webu na serverech UpdraftPlus během několika sekund. To je užitečné pro účely rychlých testů, ukázek a ladění.
 • Migrace: Migrace funkce (populárně známý jako UpdraftMigrator) umožňuje rychle a efektivně přesunout váš web WordPress na nový název hostitele nebo domény. Je to v podstatě pokročilá technika obnovy, kdy se adresy URL stránek změní na nový název hostitele. Užitečné pro migraci testovacích webů ze stagingu do produkčních prostředí
 • Schopnost automaticky zálohovat vaše stránky před zahájením aktualizace jakéhokoli motivu, pluginu nebo jádra WordPress.
 • Doplněk pro dovozce: Schopnost obnovit ze zálohy provedené jinými populárními záložními pluginy WordPress.
 • Zálohování souborů a databází jiných než WordPress, šifrování databáze.
 • Podpora pro WP-CLI a WordPress Multisite.
 • Oblast pluginu chráněná heslem, která zabraňuje všem uživatelům v přístupu k úplným zálohám webu.

Účelem tohoto tutoriálu bylo ukázat vám, jak nakonfigurovat a provést úplnou zálohu a obnovu WordPress – pouze pomocí bezplatné verze pluginu. Prémiové funkce nabízené tímto pluginem jsou však skvělé, což z něj činí hodnotnou alternativu k prémiovým záložním pluginům WordPress, jako jsou VaultPress, BackupBuddy a BackWPUp..

V další části se podíváme na některé doplňky, které nabízí UpdraftPlus.

Pozoruhodné aktualizace doplňků UpdraftPlus

UpdraftPlus převzal iniciativu k vytvoření několika levných doplňků, které odemknou další funkce v zásuvném modulu na základě platby za použití. Například je zde doplněk, který umožňuje nahrát zálohy na Google Cloud nebo AWS. Můžete procházet jejich stránku doplňků a procházet celý seznam dostupných doplňků. Nezapomeňte, že prémiová verze přichází se všemi doplňky nabízenými společností UpdraftPlus.

Následuje několik doplňků, o kterých si myslíme, že stojí za zmínku:

Podsložky Dropbox (10 $)

UpdraftPlus Add-On 1 Dropbox Subfolders

Add-on Dropbox Sub-Folder z UpdraftPlus

Představte si, že máte dva nebo více webů, které jsou zálohovány programem UpdraftPlus. Bezplatná verze pluginu ukládá všechny zálohy všech webů na jednom místě – tj. Složku UpdraftPlus.Com v Dropboxu. Je stále obtížnější zjistit, která záloha patří do které stránky – a lze ji odhalit pouze prozkoumáním protokolů zálohy.

Podsložky Dropbox doplněk řeší tento problém vytvořením samostatné složky pro každou zálohu.

Dovozce (25 $)

Dovozce doplňků UpdateraftPlus 2

Doplněk pro dovozce od UpdraftPlus

Dovozce add-on je další skvělé rozšíření, které vám umožní obnovit zálohy vytvořené jinými záložními pluginy WordPress z následujícího seznamu:

 • BackWPup
 • BackupWordPress
 • Jednoduché zálohy
 • Zálohování WordPress do Dropboxu
 • InfiniteWP
 • Zálohování Dropboxu pomocí WPAdm
 • Obecné zálohy databáze .sql (s kompresí gzip a bzip2 nebo bez ní)

Pokud však importujete zálohu vytvořenou z webu s jinou adresou URL, budete také potřebovat doplněk Migrator začínající na 30 USD.

Prémiová aktualizace UpdraftPlus

UpdraftPlus se řídí konkurenční cenovou strategií počínaje 70 USD za dva weby, která přichází s roční podporou a aktualizacemi.

Všechny doplňky jsou zahrnuty v prémiové verzi pluginu. Přichází také bezplatné úložiště záloh nazvané UpdraftVault s 1 GB místa, platné po dobu jednoho roku.

V následující tabulce jsou zaokrouhleny ceny, které společnost UpdraftPlus nabídla v září 2018.

Typ licenceAktivní webyCena (USD) *
Osobní270 $
Podnikání1095 dolarů
Agentura35145 dolarů
PodnikNeomezený195 $

Aktualizace prémiových plánů k 20. září 2018

Poznámka: Plány zahrnující jeden rok podpory a aktualizací, přístup ke všem současným a budoucím doplňkům (vydaným do jednoho roku od zakoupení) a bezplatný přístup k zálohovacímu úložnému prostoru 1 GB UpdraftVault (na jeden rok od data nákupu).

Bonus: UpdraftCentral Remote WordPress Management

Když jsem vytvářel tento tutoriál, narazil jsem na stránku UpdateraftCentral Cloud ze stránky Nastavení pluginu aktualizaceraftraft.

UpdraftCentral Cloud je cloudové hostované řešení pro správu WordPress, kde můžete zdarma připojit a spravovat až 5 webů WordPress. S aktualizací Cloudraft je možné vše od vzdálených záloh, správy motivů, aktualizací pluginů a jádra, správy uživatelů a dalších..

Pokrytí UpdraftCentral Cloud zaručuje vyhrazený příspěvek, takže se budeme omezovat na připojení webů WordPress a zálohování prostřednictvím vzdáleného ovládacího centra UpdraftCentral Cloud.

V této bonusové sekci uděláme následující:

 • Připojte náš web WordPress k serveru UpdateraftCentral Cloud.
 • Připojte k webu UpdraftCentral Cloud další web WordPress.
 • Vytvořte zálohu jednoho z webů WordPress ze vzdáleného ovládacího střediska UpdraftCentral Cloud.

UpdraftCentral Cloud

Propojení webu WordPress s aktualizací Cloud Cloud

Krok 1: Chcete-li začít s cloudem UpdraftCentral, přejděte na Řídicí panel WordPress → Nastavení → Nastavení UpdateraftPlus → karta Nastavení. Chcete-li získat tuto možnost, přejděte dolů na konec stránky. Vyberte „Připojte tento web k serveru UpdateraftCentral Cloud“.

UpdateraftCentral Cloud - 1 Registrace

Registrace aktualizace Cloud Cloudu

Krok 2: Po výběru této možnosti se zobrazí podobné dialogové okno. Neexistuje žádný samostatný registrační proces. Zadejte kombinaci e-mailu a hesla – pokud je e-mail zaregistrován v systému, můžete se přihlásit, jinak bude pro vás vytvořen nový účet.

Doporučení - to může být složitá situace, protože neexistuje způsob, jak resetovat heslo. Pokud jste jako já a stále se mícháte mezi 2-3 e-mailovými adresami, může to být problém. Musíte si skutečně zapamatovat e-mail, který jste zde použili - jinak ztratíte přístup do centra dálkového ovládání Cloud Cloud Updateraft.

PS: Při tvorbě tohoto tutoriálu jsem téměř ztratil přístup k témuž. Výše uvedený snímek obrazovky byl výsledkem štěstí!

UpdraftCentral Cloud - 2 Site Preview

Aktualizační panel Cloud Cloud

Krok 3: Nyní můžete vidět připojené weby WordPress na ovládacím panelu Cloud Cloud. Kromě demo stránek WordPress použitých v tomto tutoriálu jsem přidal také svůj osobní blog. Netřeba dodávat, že to fungovalo jako kouzlo.

Vytváření zálohy pomocí řídicího panelu UpdraftCentral Cloud

Krok 4: Můžete také spustit ruční zálohy na svůj web WordPress z ovládacího panelu Cloud Cloud. Před zahájením zálohování můžete také nakonfigurovat možnosti zálohování WordPress.

UpdraftCentral Cloud - 4 Zobrazit zálohy stránek

Zobrazení zálohy webu v panelu nástrojů UpdateraftCentral Cloud

Nakonec si budete moci prohlédnout všechny dostupné zálohy pro všechny webové stránky WordPress, které jsou připojeny k vašemu přístrojovému panelu UpdraftCentral Cloud.

Plugin UpdraftCentral WordPress

Plugin UpdraftCentral WordPress

Je třeba zmínit, že server UpdraftCentral je také k dispozici jako samostatný plugin které lze nainstalovat a hostovat na libovolném webu WordPress. Bohužel to nespadá do rozsahu tohoto tutoriálu. Je to však skvělá iniciativa týmu Updraft a byl by velkým experimentem pro všechny vaše nadšence WordPress.!

Závěr

Zálohování webu WordPress je jednou z nejdůležitějších věcí, které musí udělat každý vlastník webu. Toto je však jedna z nejvíce přehlížených věcí pro lidi, kteří začínají WordPress. Stejně jako byste měli začít vytvářet seznam e-mailů od 1. dne, měli byste nakonfigurovat automatickou zálohu vašeho webu WordPress.

UpdraftPlus je jedním z nejpopulárnějších bezplatných záložních pluginů WordPress na současném trhu s více než milionem aktivních instalací. Vzhledem k rostoucí popularitě a přijetí internetu Rodina aktualizačních modulů, tým je investován do zjednodušení správy stránek WordPress z centralizovaného cloudového dashboardu.

Balíček produktů Updraft zahrnuje WP-Optimize, Dashboard UpdraftCentral, UpdraftVault, Migrator, UpdraftClone a v neposlední řadě UpdraftCentral Premium. Pro všechny vaše nadšence WordPress tam – já bych dohlížel na tuto společnost, kdybych byl ty! ��

Jak se vám líbil recenze a kurz? Něco mi chybělo? Chtěli byste, abych podrobněji popsal funkci nebo funkci? Těšíme se na vaše myšlenky v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map