Uncanny Automator WordPress Plugin Review: Automatizujte své pracovní postupy jako profesionál

Uncanny Automator WordPress Plugin Review: Automatizujte své pracovní postupy jako profesionál

Kolik času trávíte na úkolech správce webu? Vsadím se hodně. Nebo více hodin, než byste chtěli připustit. Máte však štěstí, protože s pluginem Uncanny Automator WordPress vám ukážeme, jak automatizovat úkoly, šetřit čas a zvyšovat efektivitu.


Plugin umožňuje automatizovat procesy mezi vašimi pluginy. Například můžete nastavit plugin tak, aby přidával uživatele do určité skupiny BuddyPress (nebo kurzu LearnPress) poté, co si zakoupili produkt prostřednictvím WooCommerce. Doplněk můžete dokonce nastavit tak, aby spustil WordPress, aby uživateli odeslal e-mail, kdykoli dokončí konkrétní krok.

Možnosti jsou neomezené a funkce jsou bohaté. Nastavení zásuvného modulu Uncanny Automator WordPress je věcí čtvrtých srovnávačů. Vytváření automatizovaných procesů (nebo receptů, jak se nazývají v zásuvném modulu), je dále stejně snadné jako A, B, C. Nepotřebujete vůbec žádné znalosti kódování, takže jste vítáni ��

Bez dalšího povzbuzení nám dejte kopat. Neváhejte se podělit o své myšlenky v sekci komentářů na konci.

Co je zásuvný modul WordPress Uncanny Automator

Znáte náhodou službu automatizace úloh Zapier? Plugin Uncanny Automator WordPress je stejně jako Zapier, ale pro vaše pluginy WordPress. Umožňuje vám propojit procesy mezi vašimi zásuvnými moduly, což vám umožní automatizovat úkoly a ušetřit spoustu času.

Nebo jak to říká web Uncanny Automator…

Plugin Uncanny Automator WordPress umožňuje automaticky spravovat všechny pracovní toky a uživatelské zážitky, ke kterým dochází na vašem webu WordPress. – Co je to Uncanny Automator?

Pro ilustraci předpokládejme, že byste chtěli prodávat kurzy prostřednictvím WooCommerce (jako produkty) a zároveň se registrovat studenty prostřednictvím LearnPress, LearnDash nebo jakéhokoli jiného systému správy učení WordPress (LMS). V aplikaci Uncanny Automator si můžete vytvořit recepty, které se spustí, když uživatelé zakoupí kurz. Uncanny Automator poté přidá uživatele do příslušných kurzů ve vašem LMS.

Například pokud používáte Kalendář moderních kmenových událostí Chcete-li spravovat své události, můžete pomocí Uncannny Automator poděkovat novým účastníkům události. Jednoduše vytvořte recept, který po zaregistrování události zachytí jméno uživatele a popisovač Twitteru (trigger), a poté přidejte akci tweeting uživatele zprávu jako „děkuji za registraci!“ A to je jen příklad, plugin je dodáván s tunou spouště a akcí. Spouštěče nechte recept běžet, akce je to, čeho chcete dosáhnout, abyste viděli více spouště a akce na jejich webu).

To znamená, že plugin dá pokyn WordPress akce B (např. přidat uživatele do skupiny, odeslat e-mail, zaregistrovat uživatele do kurzu atd.), když je uživatel spouští A (např. nákup, předplatné atd.). Pomůže vám to něco jako plugin tento když to uživatel udělá že. Automaticky. Uncanny Automator je plugin pro automatizaci úloh na steroidech.

Díky tomu je provoz vašeho webu hračkou, protože většina časově náročných úkolů je eliminována bez ohrožení funkčnosti a uživatelského dojmu. Dává vám to všechno smysl? Dobře, 10 sekundová přestávka ve formě…

Slovo od vývojáře:

[Plugin Uncanny Automator WordPress spojuje] „… tucet pluginů společně, sledujících„ spouštěče “z jednoho nebo více pluginů a jakmile jsou splněny podmínky, automaticky spustí„ akce “nebo nové aktivity na webu.

On přidává…

Tyto automatizované recepty mohou každý rok ušetřit majitelům stránek WordPress stovky hodin času automatizací prodejních, marketingových, administrativních, výukových a jiných procesů. Spojuje pluginy, které by jinak nebylo možné připojit. “ –Co je to Uncanny Automator?

10 sekund přestávka. Takže opět, co je to plugin Uncanny Automator WordPress? Výkonný plugin pro automatizaci úloh pro vaše pluginy WordPress.

Musím říct víc?

Funkce Zvýraznění

Uncanny Automator je přímý modul pro automatizaci úloh pro WordPress. Není nafouknutý zbytečnými funkcemi, které vám brání. Ne, je to štíhlé a udržuje vás soustředit se na úkol po ruce. Co jiného byste očekávali od pluginu pro automatizaci úloh?

Mezi pozoruhodné funkce Uncanny Automator patří:

 • Intuitivní a uživatelsky přívětivé administrátorské uživatelské rozhraní. Je zábavné vytvářet recepty (číst, automatizovat úkoly)
 • Bezproblémová integrace s populárními pluginy, jako jsou BuddyPress, bbPress, Gravity Forms, Ninja Forms, Kontaktní formulář 7, LearnDash, LearnPress, H5P a Zapier (znamená to, že se můžete připojit k více než 1 000 aplikacím!) mezi ostatními
 • Více než 70 spouštěčů a akcí, což znamená, že stačí poukázat na automatizovaný WordPress a kliknout na něj
 • Neomezená kombinace receptů na dosah ruky. Vytvořte mnoho různých spouštěcí akce scénáře.
 • Funkce pro přesměrování uživatele na konkrétní adresu URL po dokončení receptu (Tuto funkci však používejte opatrně a střídmě)
 • Úžasná podpora, která zajistí, že všechny vaše integrace budou hrát spolu dobře. Pokud jste netušili, to znamená, že nemusíte kontaktovat mnoho vývojářů, pokud budete někdy potřebovat podporu. Tým podpory Uncanny Automator má záda. Přemýšlejte o tom, že máte jeden tým podpory pro všechny vaše pluginy WordPress. Jak skutečně pohodlné?

Jak nastavit zásuvný automat WordPress Plugin

Nyní, když víte, co je Uncanny Automator, vytvořte plugin a vytvořte recept. Budete překvapeni, jak snadné je automatizovat úkoly, které byste jinak vykonávali ručně. Nyní stačí přijít na to, jak strávíte celou dobu, kterou ušetříte!

Uncanny Automator je prémiový plugin, což znamená, že jej nelze nainstalovat přímo z úložiště pluginů WordPress. Nakupte si kopii Uncanny Automatoru na oficiálním webu.

Stranou: Pokud jste zvědaví, nabízejí čtyři balíčky:

 • Uncanny Automator Lite – Náklady na 49 dolarů ročně za jednu webovou licenci. To vám umožní vytvořit jeden spouštěcí, ale neomezený počet akcí na recept.
 • Pro – Tento balíček stojí jen 149 $ ročně za jednu webovou licenci. Můžete vytvořit neomezený počet spouštěčů a akcí podle receptu. Vývojáři vám nabízejí další licenci pro inscenování.
 • Agentura – Cena 249 $ ročně je tento plán ideální pro 5 webových stránek. Kromě toho plán přichází s podporou více stránek a pro své recepty můžete vytvářet neomezené množství spouštěčů a akcí.
 • Velký plán – Nastaví vám zpět 499 dolarů ročně, má všechny funkce v plánu agentury, ale licence zahrnuje 25 stránek.

* Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz.

Stručně řečeno, Uncanny Automator vám pomůže umístit váš web WordPress na autopilota a snížit náklady na správu a náklady na plugin. Už příliš mnoho mluvit, pustíme se do práce s nastavením pluginu.

Instalace zásuvného modulu WordPress Uncanny Automator

Po zakoupení a stažení pluginu Uncanny Automator WordPress se přihlaste do své nabídky pro správu WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový nahrát, nainstalovat a aktivovat zip pluginu. Musíte také zaregistrovat svůj licenční klíč pod Uncanny Automator> Activation License (které najdete ve vašem Uncanny Automator account).

Pokračujte kliknutím na ikonu Uncanny Automator položka nabídky ve WordPressu vás přivede na Recepty na obrazovce, ale jak jste očekávali, je prázdná, protože ještě musíme vytvořit náš první automatizovaný úkol.

Na Recepty obrazovku, stiskněte Přidat nový tlačítko, jak jsme detail níže.

vytváření nových receptů v záhadném automatu wordpress plugin

Vytváření receptů v zásuvném automatu WordPress Plugin

Před instalací pluginu Uncanny Automator WordPress jsem nainstaloval BuddyPress, bbPress, LearnPress, WooCommerce, Snadné digitální stahování a kontaktní formulář 7. Instalace těchto pluginů při vyzkoušení Uncanny Automator vám pomůže tento výukový program více.

Také se jedná o pluginy, které vidíte pod Spouštěče sekce na obrázku níže.

záhadný automat WordPress plugin

Mimochodem, počet integrací, které vidíte na obrazovce výše, závisí na zásuvných modulech na vašem webu.

Kromě toho jsem vytvořil produkt WooCommerce (Test WordPress Course)…

… A ukázkový kurz (díky LearnPress) pro ilustrační účely. Tento kurz se také jmenuje Test WordPress Course. Tady je také obrázek pro vaše potěšení ze sledování ��

vytvoření kurzu v pluginu wordpress wordpress

Kurzy stranou. Vraťte se do Upravit recept obrazovka.

V našem příkladu prodám produkt WooCommerce (kurz Test WordPress) a přidám každého uživatele, který produkt zakoupí, do vzorku kurzu LearnPress. Pamatujte, že toto je pouze příklad; můžete vytvořit kombinaci miliard receptů.

Cílem je simulovat, jak recepty fungují. Nastavíme jeden trigger (nákup WooCommerce) pro aktivaci akce (přidání uživatele do vzorového kurzu LearnPress). Díky profesionální verzi Uncanny Automatoru můžete přidávat více spouštěčů a akcí.

Pusťme se do práce.

Přidejte název

Je samozřejmé, že první věcí, kterou do svého receptu přidáte, je název. Jak tedy pojmenujete svůj recept? Vývojář doporučuje zahrnout trigger a akci do názvu receptu. Například. Kurz WooCommerce-to-LearnPress.

Název receptu by měl mít smysl pouze pro vás, takže si dejte polní den.

Ve vašem Upravit recept Na obrazovce přidejte název Titul pole zobrazené níže.

Uncanny Automator nastartuje, automaticky uloží titul a budete se cítit dobře ��

Nastavit spouštěč a akci

Pokud jde o tuto část, ráda bych vás odkázala na toto pěkné video od vývojářů. Video skutečně popisuje, jak vytvořit recept.

Docela pěkný, co? Pokud jste se neobtěžovali dívat na video, dostaneme nějaké praktické zkušenosti.

Nastavení spouštěče

Po přidání názvu receptu pokračujeme v našem příkladu WooCommerce na LearnPress. Pod Výběr a integrace klikněte na WooCommerce jak ukazuje obrázek níže.

vytvoření spouště v záhadném automatu wordpress plugin

V rozevírací nabídce, která se objeví, zvolte Uživatel zakoupí produkt spusťte tak, jak je znázorněno na následujícím obrázku.

Tím se dá pluginu, aby zachytil všechny nákupy, a nasměruje pracovní postup na určitou akci, jak zjistíme v nadcházející části.

Ale předtím musíme vybrat konkrétní produkt (v našem případě testovat WordPress Course). Chcete-li to provést, klikněte na „produkt”, Jak je znázorněno na obrázku níže.

Zobrazí se rozevírací nabídka, která vám umožní vybrat konkrétní produkt, který spustí tento konkrétní recept. Pro náš příklad jsem si vybral Testujte kurz WordPress jak zdůrazňujeme na níže uvedeném snímku obrazovky.

Po tom, hit Uložit spouštěč tlačítko, jak ukazuje spodní šipka na obrázku výše.

Ze stejného obrázku si všimněte Přidat další spouštěč tlačítko, které vám pomůže přidat více triggerů do jednoho receptu. To může znamenat pouze skvělé věci pro vaše potřeby automatizace.

Při aktivaci spouště je čas vytvořit akci.

Přidání akce

Těsně pod místem, kde jste nastavili spoušť, je druhá sekce; Akce. Zde definujete akce, které chcete provést, kdykoli uživatel recept spustí.

Cílem tohoto tutoriálu je zaregistrovat uživatele do kurzu LearnPress s názvem Testujte kurz WordPress pokaždé, když uživatel zakoupí kurz prostřednictvím WooCommerce.

Na Upravit recept klepněte na ikonu Přidat akci tlačítko, jak je znázorněno na obrázku níže.

přidání akce do záhadného automatu wordpress plugin

Dále vyberte svou integraci. Protože náš kurz běží na LearnPress, šel jsem s LearnPress, jak je ukázáno níže. Všimněte si samozřejmě dalších dostupných integrací s číslem v závislosti na zásuvných modulech na vašem webu.

Učíš se dnes něco tady?? Doufám, že ano, pojďme dál. Vybrat Zapsat uživatele do kurzu z rozbalovací nabídky, která se zobrazí. Viz obrázek níže.

To není vše. Dále klikněte na „kurz“Vyberte konkrétní obrazovku kurzu, jak je uvedeno níže.

Pro náš případ jsem si vybral Testujte kurz WordPress jak zdůrazňujeme níže.

Klikněte na ikonu Uložit akci tlačítko, ale ještě neprobíhejte bublající; váš recept je stále v režimu konceptu. Z výše uvedeného obrázku si také můžete všimnout, že do receptu můžete přidat více akcí.

Chcete-li aktivovat svůj recept, přepněte jej Návrh tlačítka na obrázku níže Žít. Nikdy nezapomeňte pomocí zobrazených tlačítek přepínat spouštěče, akce a samotný recept.

Na konci toho všeho by měl základní živý recept vypadat asi takto.

recept v záhadném automatu wordpress plugin

Znovu, nezapomeňte přepínat Žít vaše spouštěče, akce a samotný recept. Tři velmi důležité přepínače, jak je znázorněno na obrázku výše. Nyní je váš recept aktivní a používá se na vašem webu. Každý, kdo si koupí Testujte kurz WordPress přes WooCommerce bude zapsán do Testujte kurz WordPress na LearnPress.

Jak sladké a relativně snadno konfigurovatelné. Podobným způsobem můžete přidat jakýkoli jiný recept.

Nezapomeňte, Uncanny Automator se integruje s Zapierem a Zapier se integruje s více než 1 000 aplikacemi. Kromě toho můžete do akcí receptury zahrnout až 5 proměnných (nebo „tokenů“), jako jsou e-maily nebo poznámky. Zachytené proměnné lze poté použít k vytvoření médií specifických pro uživatele (jako je osobní e-mail) nebo je lze předat společnosti Zapier pro další použití v síti Salesforce Zap, kterou jste založili. Příležitosti jsou nekonečné! Díky této skutečnosti a vestavěným funkcím Uncanny Automator můžete automatizovat celý svůj online obchod, nejen váš web WordPress..

Podávání zpráv

K zavedení systému Uncanny Automator přichází s centrem přehledů, kde můžete vidět, jak fungují vaše recepty, spouštěče a akce. To vám pomůže identifikovat recepty, spouštěče a akce, které fungují, a ty, které by mohly použít trochu racionalizace.

Závěrečná slova

Jste na trhu zásuvného modulu pro automatizaci úloh pro WordPress? Pokud ano, nehledejte dále než Uncanny Automator. Nastavení a používání pluginu je velmi snadné. Na co čekáš? Uncanny Automator vám pomůže propojit vaše pluginy způsobem, který dříve nebyl vidět.

Plugin je již kompatibilní s mnoha populárními pluginy WordPress, což znamená, že budete v provozu během několika minut. Už jste dříve automatizovali své WordPress úkoly? Máte nějaké tipy na sdílení? Možná máte pálivou otázku. Podělte se s námi o komentáře níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map