Téma Recenze WordPress Téma

Před zahájením přezkumu chci objasnit několik věcí. Nejprve jsem pracoval s Thesis mnohokrát na klientských webech a Zadruhé, wpexplorer.com je přidruženou prací k Thesis, což znamená, že udělám provizi z jakéhokoli prodeje Thesis vytvořeného prostřednictvím mého affiliate odkazu. To znamená, že jsem vám chtěl sdělit, že to není vaše průměrná bs recenze, která zní spíše jako reklama. Spíše jsem chtěl vytvořit informativní přehled práce, abyste mohli lépe porozumět všemu tématu.


Mohl bych tu sedět hodiny a psát o tom, jak úžasná práce je, ale pravděpodobně si spíše přečtete o faktických vstupech a výstupech tohoto tématu.

O této práci si můžete přečíst hodně … Proto jsem poskytl tyto pěkné velké záhlaví, takže můžete přeskočit na cokoli zajímavého. Užívat si!

Navštivte závěrečnou práci

Co je tematický rámec WordPress Thesis?

Diplomová práce je Premium WordPress Theme Framework vyvinutý Chrisem Pearsonem a stal se jedním z nejpopulárnějších a stažených / zakoupených prémiových témat tam. Ve skutečnosti nemohu jít jediný den, aniž bych procházel web a viděl web běžící na práci. Je to neuvěřitelné.

Pravděpodobně jste se setkali s mnoha blogy nebo weby, které používají tezi a možná rozpoznaly jejich podobný vzhled. Zároveň jste možná také viděli mnoho webů, které tento rámec používaly, a neměl jste ani ponětí. Důvodem je to, že práce je úžasné téma přímo „out-of-the-box“, ale může být také upraveno opravdu snadno příliš vypadat jako „cokoli“.

Co je to vlastně práce? Myslím, že byste mohli nazvat Thesis tématem WordPress, je to však mnohem víc. Jedná se o rámec pro tvorbu kódu a designu postavený na WordPressu, který poskytuje skvělý webový kód SEO a flexibilitu designu, která nevyžaduje úpravy HTML nebo CSS pro přizpůsobení designu vašich webových stránek..

Ovládací panel pro správu práce

Správce práce je podle mého názoru tato platforma skutečně vyniknout. Určitě mnoho témat tam vám umožní přizpůsobit si Twitter účet nebo nahrát logo pro záhlaví, ale práce je jiná. Tato výkonná platforma vám umožní provést spoustu úprav od zahrnutí stránek na navigační liště až po výběr vlastního stylu CSS. Budete mít možnost zcela přizpůsobit svůj web přímo v administrační oblasti WordPress.

Panel admin usnadňuje bloggerům, kteří se nechtějí zbavit rukou žádným kódem, ale přesto chtějí provést základní úpravy svého designu webových stránek a přizpůsobit své optimalizaci pro vyhledávače na stránce..

Screenshot panelu administrátora

Zde je krátký snímek obrazovky jedné ze stránek pro nastavení administrátora, takže můžete vidět víceméně to, jak vypadají. Ovládací panel je opravdu čistý a využívá rozbalovací kontejnery, takže vše je pěkně uspořádané a najdete to, co potřebujete, aniž byste museli navždy posunout dolů.

Téma práce

Přizpůsobení vzhledu závěrečné práce a závěrečné práce

Jak již bylo zmíněno dříve, jednou z nejlepších věcí na téma DYI Thesis Theme je schopnost přizpůsobit vzhled a funkci vašeho webu pomocí ovládacího panelu motivu, který se snadno používá a je velmi intuitivní. Vzhled webu však můžete přizpůsobit také pomocí tzv. Podřízených témat, což jsou témata navržená pro práci s Thesis Framework a lze je nahrát prostřednictvím panelu motivů a na váš web automaticky přidají nový styl / design. . Existuje mnoho míst, kde najdete skiny Thesis a jsou k dispozici zdarma i na nákup. Díky této schopnosti je Thesis skvělá pro blogery, kteří nechtějí trávit kdykoli úpravou svých stránek nebo potřebují další funkce, které jsou k dispozici prostřednictvím jiných vzhledů. A je to také skvělé pro webové designéry, kteří hledají použití Thesis Framework pro všechny své klienty.

Je práce opravdu úžasná pro SEO?

I když lze pro optimalizaci vyhledávacích strojů upravit libovolné téma nebo web, mnoho z nich není optimalizováno, aby začalo. To může být skutečným problémem pro amatérské / prostřední zprostředkovatele blogů, a proto byl rámec Thesis Framework navržen tak, aby byl přátelský pro vyhledávače hned po vybalení z krabice. Ve skutečnosti většina lidí stahuje externí pluginy, například „Vše v jednom SEO“. Ale co kdybyste mohli nechat svůj SEO integrovat do svého tématu? Díky čistšímu kódu by vše proběhlo hladce a bylo by pro vás mnohem snazší provést na webu celkovou změnu SEO. Navíc, práce je již velmi SEO-Friendly hned po vybalení z krabice, takže ji můžete nainstalovat a cítit se dobře, že váš web bude indexován.

Některé z klíčových součástí, které činí tento rámec dobrým pro účely SEO, jsou:

 • Značky nadpisů a pole Popis metadat na stránkách / příspěvcích
 • Možnosti noindexingu pro stránky a psoty
 • Alt text pro obrázky
 • Čistý a jednoduchý kód typu back-end
 • Jednoduchý design – rychlejší načítání (google přidal rychlost jako měřítko hodnocení vyhledávače)

Musíte si pamatovat, že jednoduše instalací Thesis na svůj web nebudete automaticky hodnoceni číslo 1 na Googlu, ale rámec poskytuje velmi dobrou základnu a čistý kód, který vám usnadní snahu o SEO a snadnější a úspěšnější..

Cílová reklama s prací a prací pro přidružené společnosti

Tady je opravdu pěkná funkce o práci, kterou si zamilujete: „Multimediální box“. Jedná se o reklamní blok o velikosti 300 x 250 pixelů (velikost lze změnit), která je ve výchozím nastavení na horní straně postranního panelu a umožní vám střídat mezi různými médii (obrázky, video, reklamy).

No a co? Rotační mediální box. Určitě je to pravda, ale díky čemuž je multimediální box Thesis tak jedinečný, že můžete upravovat to, co se v této oblasti objeví pro každou stránku. To znamená, že můžete poskytovat lépe cílenou reklamu na základě obsahu své stránky. Tak například na a Přehled práce příspěvek můžete mít přidružený banner pro DIY Témata a na příspěvek o WordPress SEO možná budete chtít mít amazonský odkaz na odpovídající knihu SEO. U příspěvků, na které nemáte žádné přidružené odkazy, můžete zvážit použití tohoto místa pro AdSense.

V konečném důsledku s mediální krabicí budete moci poskytnout relevantní reklamu svým návštěvníkům a pomoci zvýšit váš affiliate prodej.

S nejnovější verzí Thesis (1.7) existuje nová funkce, kterou budou affiliate obchodníci milovat, a je to schopnost snadno vytvořit 301 přesměrovacích odkazů z vašich přidružených odkazů. To znamená, že můžete všechny své ošklivé přidružené odkazy přeměnit na ty, které vypadají, jako by byly na vašem webu as pěknými slimáky. Tímto způsobem lidé nebudou odrazovat, aby na ně klikli, a vy můžete pomoci zvýšit míru prokliku.

Jak jedinečná je práce?

Jedinečnost je velmi důležitá pro vytvoření věrnosti návštěvníků a pro podporu komunity na vašem webu. Problém je v tom, že mnoho lidí používá stejná témata WordPress jako všichni ostatní, takže při procházení webu najdete weby, které vypadají stejně jako všechny ostatní. Alespoň pro mě je to skutečný obrat.

V současné době používají práci tisíce lidí a mnoho lidí používá práci s aplikovaným základním nastavením a bez přizpůsobení. Krása spočívá v tom, že tento rámec je tak snadno přizpůsobitelný, že můžete udělat svůj web vypadat 100% jedinečný během několika minut. Nakonec záleží na vás … Můžete jít na prostý a základní design, nebo ho můžete trochu upravit a nikdo nebude vědět, že používáte Framework.

To je to, co dělá práci Thesis tak skvělou. Na rozdíl od mnoha jiných témat tam budete muset udělat spoustu CSS a XHTML editace, aby váš web vypadal jedinečně, ale pomocí práce se můžete přihlásit do svého administrátorského panelu, jakmile jej aktivujete, a provést nějaké změny opravdu rychle a snadno. Nebo můžete nahrát reklamu pomocí vlastního vlastního seznamu stylů.

Je práce perfektní téma?

Žádné téma není „dokonalé“, protože jakékoli téma lze virtuálně vylepšit tak či onak, existuje však pravděpodobně mnoho uživatelů, kteří by tvrdili, že práce je velmi blízko tomu, aby byla dokonalým tématem. Níže upozorňuji na některé výhody a nevýhody práce, abyste viděli, jaké věci jsou úžasné a co by se dalo zlepšit.

Výhody tématu WordPress Téma

 • Čistý kód a minimalistický design
 • Vyhledávač přátelský a optimalizovaný
 • Proveďte snadné úpravy motivů, aniž byste se dotkli jakéhokoli kódu
 • Usnadňuje vlastní podřízená témata
 • Relativně levná vývojářská licence

Diplomová práce WordPress Téma Nevýhody

 • Náklady
 • Prostý a jednoduchý výchozí design
 • Rozložení služby Blogger – nemusí být pro firmy bez podřízeného tématu tak dobré
 • Znalost CSS se stále velmi doporučuje, abyste mohli na svém webu provádět změny designu

Kolik to stojí a je to dobrý obchod?

Existují 2 možnosti stanovení ceny pro práci, možnost pro vývojáře a možnost pro osobní. Vývojářská licence stojí 164 USD, zatímco osobní cena je pouze 87 USD. A i když se to může zdát drahé, zejména ve srovnání s cenou jiných témat, je to ve skutečnosti velmi dobrá částka za to, co získáváte. Dalo by se utratit více než 500 dolarů za někoho, kdo zaplatí za web navržený na míru, nebo si můžete toto téma koupit za 87 USD a sami si ho upravit. Pokud chcete, aby váš web vypadal a fungoval skvěle a stejně tak, jako by se umístil ve vyhledávačích, pak to může stát za to.

Níže vidíte, co každý z různých plánů přichází. Jak vidíte, pokud plánujete použití tohoto tématu na více webech, je možnost pro vývojáře stále levnější než zakoupení 2 osobních opčních licencí!

Možnost pro vývojáře 164 $

 • Neomezené použití práce na webech, které vlastníte1
 • Přístup ke všem novým beta verzím Thesis před konečným vydáním! 2
 • Přístup k možnostem klientských webů, které vám umožňují nasadit práci na webech pro klienty3
 • Přístup k odpovědím a fórům pouze pro členy
 • Upgrady celoživotní práce
 • 30denní záruka vrácení peněz

Osobní volba 87 $

 • Použití práce na jednom živém webu a jednom lokalizovaném vývojovém serveru
 • Přístup k upgradu možností vývojáře za pouhých 774 $
 • Přístup k odpovědím a fórům pouze pro členy
 • Upgrady celoživotní práce
 • 30denní záruka vrácení peněz

Platba za téma WordPress

Vzpomínám si, když jsem poprvé začal s WordPress, byl jsem velmi skeptický a neochotný koupit jakoukoli šablonu a jsou tam tisíce lidí, kteří v současné době nemají rádi myšlenku platit za téma, když tam jsou tisíce, ne-li miliony volných témat . Nicméně, změnil jsem se a doufám, že jsem vás trochu přesvědčil i jiné moudré.

Když přemýšlíte o tunách dalších funkcí, získáte trochu, ale za prémiovou šablonu. Přemýšlejte o tom … Pokud zakoupíte prémiové téma, pomůže vašemu žebříčku vyhledávačů a zvýší dokonce jen několik konverzí z reklam nebo produktů na vašem webu, než kolik to stálo za to.

A co je nejlepší, u prémiových témat si nemusíte dělat starosti s nutností udržovat žádné odkazy na zápatí, spam, který by mohl být přidán do bezplatného tématu, a co je nejdůležitější, budete moci svůj web upravovat mnohem snadněji, abyste se vyhnuli tun útrap při pokusu o přizpůsobení vašeho webu.

Mám koupit práci?

Samozřejmě, protože se zde snažím uskutečnit nějaké přidružené prodeje, řekl bych ANO, klikněte na níže uvedený odkaz a zakupte si toto bezbožné téma. Místo toho vám však chci poskytnout seznam některých věcí, o kterých můžete přemýšlet, a případně si zapsat své odpovědi, abyste viděli, zda to opravdu stojí za to. A pokud uvažujete o nákupu tohoto tématu, můžete tak učinit prostřednictvím mých odkazů a dostanu svou příslušnou provizi. dík!

Věci, na které byste měli myslet před nákupem

 • 87 dolarů za téma, které si můžete snadno přizpůsobit a vypadat jako cokoli, je to hodně?
 • Pokud jste vývojář, Thesis vám usnadní život tím, že vám poskytne rychlejší způsob vytváření klientských webů?
 • Práce má některé skvělé SEO funkce a přichází s pěkným čistým kódem. Je SEO pro vás starostí?
 • Byla by úprava jednoho tématu znovu a znovu efektivnější než nákup nebo nalezení nového bezplatného tématu pro každý nový web nebo kdykoli chcete změnit vzhled jednoho.
 • Usnadní vám vaše práce život? (má mnoho)
 • „22 100 savy webmasteři spoléhají na tento rámec“, chtěli byste se připojit?
 • Pokud si ji koupíte a nebylo to tak cool, jak jste si mysleli, že to bude, stálo to za $ 80? (existuje 30denní záruka vrácení peněz)

Práce nyní s rozdělenou licencí

Pro ty z vás, kteří se zajímají o licenci GPL na WordPress, DYI Thesis před pár týdny oznámila, že do svého tématu přidali split licenci, takže vše, co souvisí s WordPress GPL a veškerým kódem Thesis Framework, je majetkem DYI Themes.

Navštivte diplomovou práci, kde se dozvíte více a koupíte ještě dnes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map