Související příspěvky pro WordPress od Bibblio Plugin Review

Související příspěvky pro WordPress od Bibblio Plugin Review

Jako vlastník webových stránek byste měli opravdu udělat vše, co můžete, aby návštěvníci na vašem webu zůstali déle. Může to trvat dlouhou cestu při zlepšování SEO a generování výnosů. Jedním ze způsobů, jak zabránit návštěvníkům v stisknutí tlačítka Zpět v prohlížeči, je nasměrovat je na obsah, který úzce souvisí s tím, co již čtou na vašem webu. Ještě lépe však můžete použít to, co víte o jejich zvyklostech při prohlížení, k vypracování obsahu, který se jim bude líbit. To funguje pro Netflix, kde doporučení přinášejí 80% času zapojení. Neexistuje žádný důvod, proč by to pro vás nemělo fungovat. Právě tam mohou pomoci Související příspěvky pro WordPress od Bibblio.


Související příspěvky pro WordPress od Bibblio používá umělou inteligenci k vyhledání a zobrazení souvisejících příspěvků na základě vašeho obsahu a uživatelských dat. A protože používá strojové učení k neustálému zlepšování svých návrhů, je plugin schopen obsloužit vysoce optimalizovaný obsah. Algoritmy se neustále doplňují, učí se chování publika a zlepšují se, jak přidáváte další obsah. Než to víte, máte lepší záběr na loajální čtenářské základně.

Co to všechno znamená v podmínkách SEO? Postupem času to může znamenat vyšší zapojení, nižší míru okamžitého opuštění a lepší SERP. Nemusíte za to brát moje slovo. Místo toho můžete vyzkoušet zdarma Bibblio plugin na vašem webu. Nainstalovat plugin a pracovat s ním je hračka, ale i tak vás o pár kroků později provedu.

Jak funguje související příspěvky pro WordPress od Bibblio

Když plugin aktivujete, automaticky indexuje všechny vaše příspěvky a začne je ihned analyzovat. Poté čtenářům poskytuje relevantní obsah na základě algoritmu strojového učení. V důsledku toho jsou doporučení velmi důležitá pro čtenáře a vybízejí je, aby na vašem webu zůstali déle.

BibblioL Jak to funguje

Modul doporučení se může zobrazit ve widgetu v postranním panelu, zápatí nebo inline (s krátkým kódem), kdekoli je chcete. Displej lze přizpůsobit pomocí CSS, aby šel s designem vašeho webu, a vaše doporučené obrázky se zobrazí na doporučení.

Veškeré zpracování probíhá na konci serveru pluginů, takže nedochází k poklesu rychlosti webových stránek. V závislosti na objemu obsahu může být doporučení zpočátku zpožděno. U menších blogů se doba latence může lišit od několika minut u webových stránek s vysokým obsahem.

Tam, kde Bibblio opravdu svítí, je způsob, jakým zachází s každou návštěvou jako s příležitostí učit se a vylepšovat doporučení.

Co to stojí

Než budeme pokračovat, dostaneme náklady z cesty. Bez zaplacení jediného centu můžete měsíčně přijímat až 25 000 doporučení. Každá sada doporučení se počítá jako jeden hovor.

Registrace zdarma

Zdarma Související příspěvky pro WordPress od Bibblio Starter plán je skvělá volba pro nové bloggery, nebo pokud si chcete službu vyzkoušet před ponořením do prémiového plánu.

Související příspěvky pro WordPress od cenových plánů Bibblio

Odtud budete mít možnost se zaregistrovat k prémiovému účtu s vlastním doručením nebo s účtem Enterprise. Plány samoobsluhy používají zvýšenou cenu na základě počtu doporučení, která použijete, počínaje 1900 USD za 50000 doporučení. U velkých webů můžete kontaktovat tým Bibblio a vytvořit vlastní plán Enterprise, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Klíčové vlastnosti

Další funkce, které zvyšují přitažlivost Bibblio:

Klíčové funkce Bibblio

 • Je lehký a rychlý a všechny předběžné zpracování, ukládání do mezipaměti a zvedání pomocí serveru plug-in. Bez dalšího zatížení vašeho serveru zůstane váš web rychlý
 • Pro předem vyrobené moduly existuje více než 150 kombinací designu držet doporučení, která mohou být vynechána v widgetu
 • Moduly jsou přizpůsobitelné a reagují
 • Více možností zobrazení – na postranním panelu, zápatí nebo inline kdekoli v příspěvku
 • Podporuje miniatury tím, že automaticky vytáhne váš doporučený obrázek
 • Algoritmy strojového učení, které nabízejí vysoce relevantní doporučení
 • Máte kontrolu nad tím, jak budou zásuvné moduly zpracovávány vaše předchozí nebo budoucí příspěvky. Kromě toho můžete vynechat příspěvky, které nechcete zobrazovat
 • Protože technologie společnosti Bibblio rozumí vašemu obsahu, nemusíte již značně označovat své příspěvky
 • Automaticky vyřadí váš web z obsahu a rychle poskytne doporučení
 • Umožňuje přidat měřicí kód, abyste viděli, na co uživatelé klikají
 • Sleduje účinnost vašich modulů pomocí údajů o metrikách, jako je počet vydaných doporučení a míra prokliku
 • Podpora více než tuctu jazyků
 • Spolehlivá infrastruktura s uložením vašich dat pomocí Amazon Web Services
 • Spolehlivá podpora zákazníků zajišťující dobu odezvy do 24 hodin

Jak zobrazit související příspěvky na vašem webu s Bibblio

Nyní, když víme hodně o Bibblio, podívejme se, jak se hraje v akci. Chcete-li to provést, budu instalovat plugin na testovací web, který má nějaký obsah související s cestováním a dobrodružstvím.

Vytvoření modulu

Při instalaci doplněk přidá Bibblio na ovládací panel, odkud máte přístup ke všem funkcím pluginu.

První věc, kterou musíte udělat po instalaci, je vytvoření účtu Bibblio. Obdržíte klíče API a jakmile je zadáte do příslušného pole, jste připraveni začít konfigurovat plugin.

Vytvořit účet

Můžete povolit Související příspěvky pro WordPress od Bibblio pro přístup ke všem vašim stávajícím příspěvkům a také automaticky přidávat budoucí příspěvky. Pokud máte vlastní typy příspěvků, zobrazí se to také zde.

Včetně příspěvků

Nyní můžete pokračovat v tvorbě modulu a jeho úpravě. Modul je widget obsahující související příspěvky, které mohou sedět na kterékoli části vašeho příspěvku nebo stránek. K dispozici jsou čtyři rozvržení – mřížka, vitrína, sloupec a řádek. Je možné přes 150 připravených kombinací rozvržení.

Návrh modulu

Můžete upravit poměr dlaždic a přidat speciální efekty, jako například Odhalit více na vznášení, Svítit na vznášející se, Zobrazit text samostatně pod obrázkem nebo jako překryv a další. Vybraný obrázek vašeho příspěvku se automaticky objeví na pozadí. Pokud pro svůj příspěvek nemáte doporučený obrázek, dlaždice ve výchozím nastavení zobrazují u každé dlaždice vodoznak v odstínech šedé. To je také místo, kde můžete do svého modulu přidat měřicí kód, abyste mohli sledovat jeho výkon.

Moduly můžete také upravit ručně přepsáním s vlastním CSS. Až budete s výběrem spokojeni, dejte svému modulu jedinečné jméno a Uložit to.

Přidat modul

Pokud budete chtít modul jakýmkoli způsobem změnit, můžete to udělat také tak, že navštívíte Bibblio> Moduly provádění úprav a aktualizace změn.

Další moduly

Nejen to, pokud existuje nějaký konkrétní příspěvek, který nechcete zobrazovat v souvisejících příspěvcích, můžete jej vyloučit zrušením zaškrtnutí políčka v editoru.

Vyloučit příspěvky

Zobrazení modulu

Po vytvoření modulu je nejjednodušší způsob, jak jej zobrazit, pomocí zabudovaného nastavení Bibblio k automatickému zavedení modulu po příspěvcích. Toto nastavení najdete jako hlavní Bibblio> Moduly stránka. Jednoduše vyberte modul, který chcete ve výchozím nastavení používat, přidejte název a uložte jej. A je to! Nyní budou všechny vaše příspěvky zobrazovat tento modul, pokud nezadáte jiný.

Bibblio Automatické Doporučené moduly

Na svém webu však můžete mít také zobrazen modul na několika dalších místech. Pokud si přejete, můžete modul zobrazit v těle svého příspěvku. Chcete-li to provést, zatímco v aplikaci Visual Editor, držte kurzor na místě v příspěvku, kde chcete, aby se modul zobrazil. Poté klikněte na ikonu Vložit krátký kód na panelu nástrojů.

Související příspěvky pro WordPress od Bibblio Shortcodes

V zobrazeném vyskakovacím okně vyberte modul, který se má v příspěvku objevit, a klikněte na ok.

Chcete-li, aby se widget objevil na postranním panelu nebo zápatí, přejděte na Vzhled> Widgety a přidat podle potřeby. Jednoduše klikněte pro přidání, nebo přetáhněte widget na požadované místo.

Možnosti widgetu

Rozbalte oblast widgetu a vyplňte všechny podrobnosti a uložte položky.

Související příspěvky pro WordPress od Bibblio Widget

Podobným způsobem můžete vytvořit libovolný počet modulů a přidat je kamkoli budete chtít.

Bibblio může začít zobrazovat doporučení a být živá během několika minut pro malé blogy. U velmi velkých katalogů však úplné indexování může trvat několik hodin. V mém případě jsem viděl Bibblio v akci za méně než pět minut. Takto se zobrazuje na mém testovacím webu.

Náhled

Analytics

Bibblio to nastaví tak, abyste si mohli udržovat počet uložených příspěvků a počet doporučení vydaných přímo z ovládacího panelu. Chcete-li se však ponořit hlouběji do kliků na moduly a míry prokliku, musíte navštívit panel Bibblio.

Související příspěvky pro WordPress od Bibblio Analytics Dashboard

Zde budete mít přístup k podrobnější analýze jak metadat generovaných jednotlivými příspěvky, tak způsobu, jakým se jednotlivým doporučením daří. Snadná analýza CTR vám pomůže zjistit, jak se vaše doporučení vedou.

Co dělá Bibblio standoutem

O souvisejících příspěvcích pro WordPress od Bibblio je mnoho věcí, které by se vám mohly líbit, ale pro mě je to standout:

 • Absolutní jednoduchost, s jakou jsem byl schopen nastavit a dostat to, aby doporučení během několika minut
 • Doporučení vychází z umělé inteligence, která je přizpůsobena preferencím čtenáře a neustále se od nich učí navrhovat doporučení na místě
 • Veškerý obsah je uložen na serverech pluginu, zpracování probíhá tam a také ukládání do mezipaměti. Výsledkem je, že dostanete doporučení nejvyšší třídy bez jakéhokoli snížení rychlosti webu nebo námahy na prostředky serveru
 • Vybrané obrázky jsou automaticky použity jako miniatury – pokud se stane, že příspěvek nemá žádný doporučený obrázek, pak dlaždice zobrazí vodoznaky
 • Krátké kódy a widgety pro zobrazení dlaždic kdekoli
 • Jasná analýza, která zahrnuje CTR
 • Šetří vám značně značkování vašich příspěvků

Závěrečná slova o souvisejících příspěvcích pro WordPress od Bibblio

Není pochyb o tom, že přístup ke strojovému učení je vysoce účinný při hledání a poskytování vysoce relevantních doporučení návštěvníkům. A není pochyb o tom, že Související příspěvky pro WordPress od Bibblio plugin to odvádí skvělou práci. K lepšímu zapojení uživatelů na vašem webu potřebujete všechny zbraně v brnění. Nepochybuji o tom, že je to jeden z nejlepších souvisejících pluginů pro WordPress a že Bibblio může být skvělým doplňkem vašeho webu..

Stáhněte si Bibblio pro WordPress   Další informace o Bibblio

Máte dotaz týkající se souvisejících příspěvků pro WordPress od Bibblio, které jsme v našem průvodci nezajistili? Zeptejte se níže. Nebo jste již nainstalovali Bibblio na svůj vlastní web? Zanechte poznámku – rádi bychom věděli, jak se vám to podařilo v sekci komentářů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map