Sociální Snap Pro WordPress Recenze sociálních pluginů

Součástí úspěšného webu WordPress je interakce na sociálních sítích. Spousta pluginů je určena k poskytování této funkce, ať už jde o sociální sdílení, sociální sledování nebo použití vaší oblíbené sociální sítě pro snadnou integraci přihlašovacího jména. To je zvláště užitečné, když web potřebuje sociální interakci v komentářích nebo rychlé sdílení článků.


Velký problém s bezplatnými sociálními pluginy je v tom, že je to kompromis. Ano, jsou zdarma. Často však mají velmi omezenou funkčnost nebo podobnou prezentaci. To je důvod, proč je výběr prémiového pluginu často nejlepší, zejména pokud jste na svém webu. Sociální Snap Pro je jedna prémiová možnost. Plugin je nabízen jako předplacená služba (placená za rok) a nabízí těsnou integraci všech skvělých služeb do jednoho snadno instalovatelného pluginu.

Social Snap Pro obsahuje sociální sdílení, sociální tlačítka pro sledování, sociální meta tagy, kliknutí na tweet, automatický plakát pro snadné publikování do preferovaných sítí automaticky a sociální přihlášení. Slíbí také velmi zajímavou funkci – vlastní sociální skříňku, která zamkne obsah, dokud jej uživatel nesdílí.

Social Snap Pro přichází ve 3 variantách. Plus je 39 $ ročně, ale bez doplňků a pouze pro 1 web. Pak máme Pro, což je verze, kterou hodláme zkontrolovat. Pro lze použít až na 3 webech a zahrnuje všechny doplňky za 99 $ ročně. Konečně je plán agentury 299 USD, ale nabízí až 15 instalací na místě. Pro vývojáře nebo firmy s mnoha weby je to vaše nejlepší sázka.

Bonus: 10% sleva na sociální Snap Pro

Čtenáři WPExplorer mohou při použití kódu ušetřit 10% slevu WPEXPLORER při pokladně! Díky této úžasné dohodě nemáte důvod investovat do lepšího sociálního sdílení pro svůj web WordPress pomocí Social Snap Pro!

Ušetřete 10% za sociální snímek

Social Snap Pro je velmi užitečný, protože přichází se všemi doplňky. Proto se domnívám, že předplatné Plus je pro sociální ikony příliš vysoké. Verze Plus také zahrnuje analytiku, sociální meta tagy, obnovení počtu sdílení a čítače zobrazení stránek. Ale myslím, že předplatné Pro je to nejlepší hodnota ze všech. Před použitím pluginu se nyní blíže podíváme na doplňky.

Doplňky pro sociální sítě

Pokud používáte verzi Pro, budete mít přístup ke všem Prémiové doplňky pro sociální Snap. Jeden k dispozici je Sociální přihlášení. Tento praktický doplněk vám umožní používat preferovanou sociální síť jako sociální přihlášení k vašemu webu. To znamená, že se vaši čtenáři nebudou muset na vašem webu zaregistrovat, aby mohli zveřejňovat obsah – například komentáře k článkům blogu.

Posílit starý příspěvek doplněk umožňuje aplikaci Social Snap automaticky publikovat staré články do vašich preferovaných sociálních sítí. To může pomoci zvýšit viditelnost a provoz vašeho obsahu. A Auto plakát doplněk je užitečný v případě, že potřebujete přeskočit proces ručního sdílení (něco, co je velmi časově náročné, když máte denně publikováno nebo aktualizováno spoustu článků).

Od dnešního dne, Uzamčení obsahu stále není k dispozici. Rád bych vyzkoušel tento druh doplňku, protože je velmi užitečný, protože to nutí některé vaše klíčové články ke sdílení, aby bylo možné číst správně. Myslím, že tento doplněk sám stojí za to zaplatit, pokud je součástí předplatného Pro.

Funkce a nastavení sociálních sítí

Před testováním pluginu jsme stáhli hlavní soubor a doplňky. Hlavní okno pluginu vypadá takto.

K dispozici je spousta možností. I když mi to připomíná starý plugin Monarch od Elegant Themes, množství obsahu a možností je zde ohromující. A konečná prezentace mnohem lepší než alternativy.

Sociální podíl

Jednou z prvních možností aktivace je sociální sdílení. To se provádí na kartě Sociální sdílení, kde můžete před konfigurací tlačítek sdílení zahrnout své preferované sociální sítě. Plugin umožňuje různá umístění / styly, jako je plovoucí postranní panel, inline tlačítka, uvnitř média, sdílený rozbočovač nebo lepicí lišta.

Konfigurace sítí je velmi rychlá a snadná. Všechno fungovalo dobře a v žádném okamžiku. Další možností, kterou zde můžete povolit, je poskytovatel počtu sdílení pro Twitter.

Social Snap Pro umožňuje všechny sociální sítě, které si dokážete představit, alespoň všechny ty hlavní.

Jakmile jsou vaše sítě nakonfigurovány, můžete se rozhodnout pro několik umístění a druhů zobrazení z předchozí nabídky. Jak vidíte, prezentace je pevná.

Sdílet prostřednictvím typ ikon se velmi snadno přizpůsobí na všech velikostech obrazovky, aniž by je musel vyladit (jako je tomu u některých bezplatných pluginů). Stačí nakonfigurovat typ bloku – ať už je zaoblený, kruhový, obdélníkový nebo šikmý, stejně jako velikost tlačítka. Štítek zprávy můžete také vyladit.

Inline tlačítka na médiu vypadají jednoduše úžasně a lze je snadno vyladit v žádném okamžiku. Kvalita pluginu je snadno vidět na množství možností, funkčnosti a snadno konfigurovatelném nastavení. Jednoduše řečeno, plugin prostě funguje.

Sdílet rozbočovač vám umožní mít jedno spodní tlačítko, které se otevře v „rozbočovači“. Můžete nakonfigurovat jeho umístění na stránkách, zobrazit všechna síťová tlačítka, změnit vzhled, povolit popisky a povolit / zakázat počet zobrazení. To umožňuje velmi přizpůsobené centrum hubů.

Lepkavá lišta je jedním z nejlepších formátů, protože „zapadne“ do vaší aktuální obrazovky a vypadá úžasně. Nyní se podívejme, jak vypadají sociální následky.

Sociální následovat

Sledování v sociálních sítích vám umožňuje představit plovoucí tlačítka, která zobrazují, kolik lidí sleduje váš web. Obvykle je můžete vidět na hlavní nebo domovské stránce webu. Poskytují obecný status sociálního vlivu na všech sociálních sítích, které používají.

Přidání každého odkazu na sociální síť není tak snadné jako u sociálního podílu. Chcete-li sledovat sociální aktivity, musíte zadat uživatelské jméno a heslo pro své obvyklé sítě, aby sociální Snap získal vaše sledující. Není to však komplikovaný proces – trvá to jen minutu.

Social Snap Pro obsahuje také vlastní funkce. Můžete nakonfigurovat množství sloupců, které chcete použít, změnit rozvržení sledovaných sociálních sítí, nebo dokonce zahrnout klepnutí pro tweetování pomocí uživatelského jména pro sledování a správu sociálních metadat.

Pokročilé možnosti

Social Snap má také Analytics Tracking, ke kterému snadno přistupujete prostřednictvím řídicího panelu, jakož i zkrácení odkazů. Dokonce má zabudovaná opatření pro dodržování HDPR.

Na stránce Plugin Data můžeme odstranit Powered by message, skrýt oznámení a aktualizace pluginů a odstranit související data pro detekci pluginů. Díky tomu se sociální Snap stane „prázdným“ pluginem, který nikomu mimo ovládací panel WordPress neprozradí žádné podrobnosti.!

Jakmile máte vše na svém místě, plugin vám umožní exportovat nastavení pro import později nebo na jiné webové stránky. To umožňuje snadné nasazení pluginu na vašich stránkách. Nyní, když jste viděli základní funkce pluginu, podívejme se na doplňky Pro.

Sociální přihlášení

První doplněk, který vám ukážu, je sociální přihlášení. Ačkoli existují bezplatné zásuvné moduly pro sociální přihlašování, na tomto je skvělé, že si zachovává stejnou prezentaci a vnitřní fungování jako hlavní zásuvný modul Social Snap. Díky tomu je celý proces bezproblémový a se správnou estetikou. Pro fanoušky sjednocené estetiky je to nutností. Tady ve WPExplorer jsme také velkými fanoušky instalace jednoho pluginu pro každý účel – takže je nutné mít jediný plugin pro správu všech vašich sociálních potřeb.

Doplněk Sociální přihlášení vyžaduje, abyste nakonfigurovali ID rozhraní API a tajemství. Po nastavení, kdykoli na váš web přijde nový čtenář, zobrazí se sociální Snap snadné Přihlásit se s tlačítko pro každou přidanou síť. To sociální síti umožní získat přihlašovací údaje a předat je na web pro snadnou registraci. Jakmile vytvoříte potřebné aplikace pro sociální sítě (například zde je Průvodce na Facebooku), konfigurace AppID, tajného a přesměrovaného URI je obvykle vše, co je potřeba, aby to správně fungovalo. Nezapomeňte, aby byla aplikace pro vývojáře stále aktivní ve vaší sociální síti.

Tlačítka pro sociální přihlášení fungují tak, jak jsou inzerována, a přidávají na vaši stránku novou vrstvu interakce. Díky nim mohou čtenáři sdílet články a snadno komentovat, aniž by museli vytvářet nový účet.

Sociální auto plakát

Auto Poster je elegantní plugin, který umožňuje automatické sdílení vašich článků. Tento doplněk také vyžaduje přístup k API, takže pro aktivaci této funkce jsou užitečné i předchozí kroky při nastavování sociálního přihlášení. Pro usnadnění procesu můžete ve skutečnosti použít stejný klíč a tajný klíč API.

Automatické zveřejňování funguje, ale jedinou nevýhodou, na kterou jsem narazil, bylo to, že umožňuje pouze automatické zveřejňování příspěvků na Twitteru a Linkedinu. Žádné automatické zveřejňování na Facebooku nemůže být problémem pro některé a plugin by měl prospěch z přidání Facebooku do seznamu.

Sociální statistiky

Jakmile je vše nakonfigurováno a na místě, můžeme sledovat statistiky všech našich příspěvků na stránce Statistiky uchopení.

Doplněk zobrazuje celkový počet sdílených položek, celkový počet kliknutí na tweety a celkový počet kladných hodnocení, jakož i graf pro nejvýkonnější příspěvky. To je zvláště užitečné, pokud chcete vědět, co se lidem nejvíce líbilo z vašeho obsahu. Tyto informace lze použít ke zlepšení vašeho obsahu, lepšímu porozumění čtenářům a optimalizaci vašich marketingových kampaní na sociálních médiích.

Sociální Snap Frontend

Nyní se podívejme, jak vypadá sociální Snap. Za tímto účelem jsem nainstaloval Divi s předdefinovanou šablonou.

Nahoře je příklad toho, jak ikony sociální sítě na levém postranním panelu vypadají na domovské stránce.

A příklad některých pěkných zaoblených tlačítek pro sdílení zobrazených na příspěvku.

Editor zálohování sociálních sítí

Nyní se podívejme, jak vypadá sociální Snap na pozadí. Jak to můžete vy a / nebo vaši autoři vidět.

Social Snap Pro sleduje stejnou prezentaci na kartě konfigurace a zobrazuje možnosti obsahu v dolní části každého příspěvku. Plugin také umožňuje snadné zakázání tlačítek sdílení na základě za příspěvek.

Plus povolení Gutenberg nemá vliv na sociální Snap, což je skvělé vědět! Plugin ve skutečnosti obsahuje hotové bloky Gutenberg, které usnadňují vkládání prvků Click to Tweet, Social Share nebo Social Follow do vašich příspěvků a stránek..

Social Snap Gutenberg Blocks

Při vkládání nového bloku Gutenberg jednoduše vyhledejte „Social Snap“ a vložte sociální možnost podle vašeho výběru. Poté pomocí vestavěných možností stylů přizpůsobte svůj sociální blok.

Závěrečné myšlenky na sociální Snap

Uvidíme, jak se to zabalí. Social Snap Pro má spoustu dobrých věcí. Pro začátečníky poskytuje velmi úhledné a čisté rozhraní, dokonale vypadající tlačítka, spoustu přizpůsobení dostupných pro koncového uživatele a možnost zahrnout doplňky (které mimo jiné zahrnují slavné sociální přihlášení a automatické zveřejňování). Všechno fungovalo tak, jak bylo inzerováno, a plugin má jednu z nejlepších prezentací, která jsem viděl pro tlačítka pro sdílení na sociálních sítích. Doplněk pro sociální přihlášení je podle mého názoru jednou z nejlepších funkcí, kterou plugin nabízí. To v kombinaci se společenským podílem a sledováním sociálních věcí změní sociální Snap v úžasný balíček. Doplněk pro automatické zveřejňování v sociálních sítích by určitě mohl zahrnovat více sítí (protože jak se zdá, je velmi omezený), ale je stále užitečný.

Zahrnutí sociální skříňky by mohlo tento balíček určitě změnit na všestranného vítěze. Ale bez něj nebo jiných dostupných doplňků není pravděpodobně základní balíček pro většinu uživatelů dostatečně atraktivní. Social Snap potřebuje vybudovat více doplňků pro uživatele Pro a buď zahrnout alespoň 1 doplněk nebo snížit cenu předplatného Plus, aby byl konkurenceschopnější s bezplatnými pluginy (i jejich vlastními) bezplatná verze Social Snap). Myslím, že pokud Social Snap vylepšil doplňky, konkrétně auto-plakát, pak by mohl snadno konkurovat SNAP Pro z NextScripts (dlouhodobý top auto-posting plugin).

Podle mého názoru je Social Snap zaměřen na weby, které vyžadují absolutně nejlepší prezentaci, konzistentní služby sociálních sítí, které fungují (bez závislosti na bezplatné integraci nebo zásuvném modulu) a samozřejmě dobré statistiky. Social Snap má všechno. Avšak cena předplatného Pro a potřeba tohoto předplatného za účelem získání přístupu ke všem doplňkům mohou některé odradit. Pokud by Social Snap mohl spustit více doplňků nebo snížit cenu, byl by to absolutní vítěz. Jak je nyní, prezentace a funkčnost sama o sobě, Social Snap nemá žádnou shodu. Pokud jste ochotni a schopni investovat do svého podnikání, jděte a získejte to. Nenajdete žádný jiný plugin pro WordPress se srovnatelnou funkčností a stejným chytrým, čistým a elegantním designem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map