SiteGround WordPress Hosting Startup Guide

SiteGround je populární webhostingová společnost, která také nabízí úžasný hosting WordPress. V tomto příspěvku se podíváme na to, co SiteGround může nabídnout, a poskytneme vám maximum v tom, co je pod kapotou jejich nejlepšího zářezového plánu GoGeek Hosting.


Zobrazit plány hostování WordPress

Co hledat v hostiteli WordPress

Milujeme WordPress a víme, že to děláte, takže je důležité najít hosting, který vyhovuje vašim specifickým potřebám WordPress. Ať už jste začátečník nebo profesionál, je třeba zvážit spoustu – uptime, podporu, zálohy a další. Zde je několik klíčových součástí, které je třeba při výběru hostitele WordPress hledat.

Náklady na hosting

Ceny jsou pravděpodobně jedním z největších problémů většiny bloggerů a podniků. Navzdory tomu, co budete chtít, budou vaše možnosti hostingu pravděpodobně omezeny vaším rozpočtem. Naštěstí jsou všechny úžasné webové stránky a hostingové plány programu WordGround velmi dostupné. Navíc, pokud kliknete zde pro zobrazení plánů hostingu SiteGround, můžete získat hosting již od 3,95 $ / měsíc – což je 60% sleva ze standardní ceny.

Instalace jedním kliknutím

Pokud jste nováčkem ve WordPressu nebo jste jen začátkem vytváření webových stránek, je dobré najít hosting, který má snadnou instalaci WordPress jedním kliknutím, takže nemusíte nic dělat ručně. SiteGround má úžasného průvodce nastavením, díky kterému je instalace WordPress tak snadná, že to můžete udělat doslova jen pár minut.

Automatické aktualizace

S vydáním aplikace WordPress 3.7 přicházely automatické aktualizace z důvodu údržby a zabezpečení, nicméně větší aktualizace je stále na vás, abyste si pamatovali instalaci. Pokud však najdete hostitele, který si bude pamatovat, že to udělá za vás, nikdy vám nic neunikne. Funkce SiteGround obsahuje automatické aktualizace WordPress, takže vždy víte, že vaše instalace je aktuální.

Zálohy

Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, je nejlepší najít hostitele, který vám poskytne zálohy nebo body obnovení. SiteGround například zahrnuje bezplatné denní zálohy se všemi jejich hostingovými plány – skvělá alternativa ke službám třetích stran nebo pluginům, jako je například Backup Buddy..

Podpora 24/7

Tohle je velký. Nikdy nevíte, kdy se můžete setkat s problémem s webovým hostingem, takže přístup k podpoře, když ji potřebujete, je klíčový. SiteGround nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu, chatu a lístků, takže i když máte problémy se špatnou bránou ve 2 hodiny ráno, můžete požádat o pomoc. Web SiteGround má navíc speciálně vyškolený personál, který vám může také pomoci s konkrétními problémy WordPress a pluginů, s nimiž se můžete setkat, takže víte, že na všechny vaše otázky dostanete přesné odpovědi..

Záruka dostupnosti

Mnoho hostitelů, včetně SiteGround, má 99,9% záruku dostupnosti. To znamená, že váš web by měl být kratší než 0,1% času (obvykle jde o údržbu serveru), takže vás ani vaše čtenáře nepohodlí..

Návštěvy za měsíc

Při výběru plánu od hostitele se ujistěte, že jste vybrali ten, který vyhovuje vašim potřebám, zejména pokud jde o provoz. SiteGround nabízí tři hlavní plány (StartUp, GrowBig a GoGeek), každý s různou zamýšlenou úrovní provozu (10k, 25k a 100k). Účelem je udržet váš web rychlý, určitě si vyberte plán, který je pro váš provoz vhodný. Pokud máte velký provoz, ale zakoupíte si plán, který nebyl vytvořen, aby se s ním dalo zvládnout, bude váš web pomalý, takže na svém hostování nepřekračujte!

Šířka pásma

Pro nový web je 5 GB místa pro hostování vašeho obsahu. Ale jak váš web roste, budete potřebovat více. Plány SiteGround začínají na 10 GB a odtud stoupají. Opět je důležité se rozhodnout, který plán obsahuje funkce, které potřebujete. Pokud chcete svým uživatelům poskytnout spoustu obsahu ke stažení, budete potřebovat plán s mnohem větším prostorem.

Rychlost

Bez ohledu na to, jaký hostitel nebo plán si vyberete, rychlost je pro každého uživatele WordPress obrovským problémem. Chcete hostitele s rychlými servery. To znamená solidní hardware a úžasné ukládání do mezipaměti. SiteGround je o krok vpřed, a dokonce nabízejí svůj vlastní plugin SuperCacher, který obsahuje 3 úrovně ukládání do mezipaměti. Pokladna jejich článku na dozvědět se více, ale v podstatě uživatelé WordPress (jako vy) měli štěstí, protože mohou plně využít tohoto úžasného pluginu a jeho dynamického ukládání do mezipaměti.

Bezpečnostní

Je důležité, aby byl váš web v bezpečí, a část této bitvy zahrnuje použití bezpečného a zabezpečeného serveru. Mnoho funkcí hostování zvyšuje vaši bezpečnost (jako jsou zálohy, aktualizace softwaru, monitorování a další) – a server SiteGround nabízí spoustu úrovní ochrany všem svým uživatelům. Podívejte se na jejich video a podívejte se na některé způsoby, jak SiteGround poskytuje svým zákazníkům klid v duši.

Existují další funkce, které byste mohli chtít, jako jsou bezplatné převody / migrace, e-mailové účty, přenosy dat, více datových center, bezpečnostní opatření (jako jsou pluginy), ukládání do mezipaměti atd. To vše se stalo, že poskytuje program SiteGround, a všechny vypadají skvěle protože pokud je potřebujete, ale já bych zvažoval tyto bonusové funkce, které nejsou rozhodující pro to, co tvoří dobrého hostitele (ale oni tvoří skvělého hostitele ��). Pokud si chcete přečíst více o tom, co byste měli hledat při zvažování hostitelů, podívejte se na tyto příspěvky od našich autorů:

 • Hosting WordPress: Jak vybrat nejlepší
 • Jak si vybrat správný hosting WordPress
 • Co potřebujete vědět o Managed WordPress Hosting

SiteGround Hosting WordPress

Je zřejmé, že SiteGround je skvělý hostitel. Nabízejí všechny funkce, které jsme pokryli a pak některé. Skutečně skvělou funkcí SiteGround jako hostitelské společnosti je to, že našli sladké místo mezi dostupným (ale omezujícím) tradičním sdíleným hostingem a dražšími, na funkce bohatě spravovaným hostingem WordPress. SiteGround našel způsob, jak svým zákazníkům nabídnout mnoho úžasných funkcí spravovaného hostitele WordPress (automatické aktualizace, ukládání do mezipaměti, zabezpečení atd.) Při zachování cenově příznivých cen.

Pro lepší představu o tom, co je součástí jejich prémiových hostingových plánů, se podívejme na plán GoGeek SiteGround, protože přichází se všemi úžasnými zvonky a píšťalky. Když se poprvé přihlásíte do své uživatelské oblasti, existuje spousta užitečných karet pro všechno a všechno. Pokud potřebujete informace o DNS, IP účtu nebo jiné služby, stačí kliknout na kartu Moje účty. Odtud máte přístup ke všem druhům dalších funkcí z SiteGround.

Na stránce Účet se nachází záložka Instalace WordPress. Zde jsou uvedeny všechny vaše webové stránky spolu s několika užitečnými odkazy. Existuje rychlý odkaz na panel administrace vašeho webu, ale co je důležitější, existuje odkaz na sadu WordPress Toolkit SiteGround. Stačí kliknout na toto tlačítko a dostanete se do svého cPanel X, který je plně nabitý rychlými možnostmi.

Účty SiteGround

SiteGround WordPress Toolkit

Sada Toolkit obsahuje tlačítko rychlého resetování hesla správce WordPress, možnost zabezpečení panelu administrátora WordPress omezením přístupu pouze na konkrétní adresy IP, opravou oprávnění k souborům (rychlý a snadný způsob resetování, pokud se vyskytnou chyby oprávnění) , Změnit doménu webových stránek (nebo subdoménu), pokud chcete svůj web převést, přesunout instalaci do / z nové složky, nakonfigurovat certifikát SSL (pokud máte soukromý certifikát SSL) a odstranit aplikaci, pokud se z nějakého důvodu rozhodnete úplně odebrat tvoje webová stránka. To vše je velmi užitečné v konkrétních situacích, takže je můžete nebo nemusíte používat v závislosti na úrovni vašich vývojářských dovedností.

SiteGround WordPress Toolkit

SiteGround Extra Services

Na kartě Moje účty je také karta Extra služby. Zde si můžete prohlédnout a přistupovat k mnoha prémiovým funkcím dostupným na webu SiteGround.

SiteGround Extra Services

Prémiové zálohy
Při používání SiteGround je obnovení vašeho webu snadné. Denní zálohy jsou součástí všech plánů zdarma, ale GrowBig & GoGeek také obsahuje snadno použitelný nástroj pro obnovení. Jednoduše klikněte na tlačítko Obnovit a odešlete tiket, aby váš web byl obnoven do předchozí zálohy. Oba plány zahrnují 30 uložených záloh vašich webových stránek a plán GoGeek obsahuje také neomezené ruční obnovení týmem podpory SIteGround..

Zálohy SiteGround

Standardní AlphaSSL
Plány GrowBig a GoGeek společnosti SiteGround zahrnují na standardní certifikát SSL jeden rok zdarma. To je skvělé, pokud plánujete přijímat platby kreditní kartou, protože vám umožní vytvořit bezpečné spojení mezi zákazníkem a serverem. Pokud plánujete vytvoření instalace na více serverech s různými subdomény, budete muset použít WildCard SSL – ale SiteGround to také nabízí a upgrade je stejně snadný jako kliknutí na tlačítko.

SiteGround AlphasSSL

HackerAlert Malware
Ve WPExplorer máme velký důraz na bezpečnost a jsme pevně přesvědčeni, že na svůj web nikdy nemůžete přidat dostatek vrstev ochrany. Hacker Alert společnosti SiteGround je prémiovým upgradem, ale stojí za to cenu $ 1 za měsíc. Tato funkce prochází váš web kvůli malwaru a dává vám e-mail, pokud něco najde (a dokonce vám poskytne tipy, jak vyčistit web). Ve spojení s jinými technikami zabezpečení WordPress je HackerAlert skvělou službou, kterou je třeba zvážit.

Vyhrazená IP adresa
Přestože na kartě Extra Services můžete upgradovat na vyhrazenou IP adresu. Ačkoli to není nezbytný krok pro většinu blogů nebo firemních webů, možná byste měli zvážit jejich získání, pokud plánujete použití SSL nebo přístup na váš web přes FTP.

CloudFlare Plus
Téměř všechny plány SiteGround zahrnují CloudFlare zapečený přímo v. To je skvělé, protože CloudFlare může skutečně urychlit váš web WordPress. Používají celosvětová datová centra k poskytování statických souborů (například obrázků nebo jiného obsahu) pomocí datového centra nejblíže každému čtenáři. V některých případech to může urychlit vaše stránky až o 50% a ušetřit až 60% vaší šířky pásma. Upgradováním na CloudFlare Plus získáte také hodinové statistiky, podporu SSL, dvě úrovně komprese obrázků, optimalizovanou změnu velikosti obrazu a další.

Plugin SuperCacher

Pokud se rozhodnete pro hostingový program GoGeek WordGround, můžete mít přístup ke všem 3 úrovním výkonného modulu SuperCacher (statický, memcached a dynamický). Plugin se nainstaluje automaticky, když jako svůj webový software vyberete WordPress. Tento šikovný plugin urychluje váš web ukládáním statického obsahu do mezipaměti, výsledků dotazů na databáze a dynamických kopií vašich webových stránek. Upravte nastavení mezipaměti kliknutím na položku nabídky SuperCacher na hlavním panelu WordPress.

SiteGround SuperCacher

WordPress Staging

SiteGround také nabízí bezplatné stagingové weby svým zákazníkům GoGeek. Je to skvělý nástroj, pokud vyvíjíte webové stránky pro někoho jiného, ​​protože můžete své téma vyladit a přidat obsah před uvedením na trh. Až budete připraveni, stačí kliknout na jedno tlačítko a přesunout vaše představení na váš živý web (a automaticky zálohovat váš živý web v případě, že se chcete vrátit zpět).

Výběr SiteGround plánu hostování WordPress

Takže jste viděli, co funkce SiteGround zahrnuje, ale jak si vyberete plán, který je pro vás ten pravý? SiteGround nabízí tři snadno použitelné hostingové plány – StartUp, GrowBig a GoGeek. A nemějte na to příliš velký důraz. Pokud si vyberete plán a později zjistíte, že potřebujete více energie, SiteGround usnadňuje jako upgradu upgrade účtu pomocí několika kliknutí na tlačítko.

SiteGround Hostingové plány WordPress

StartUp

Pokud jste novým uživatelem WordPressu nebo pokud plánujete hostování osobního blogu (nebo jiného malého webu), může být pro vás program StartUp programu SiteGround tím pravým. Tento plán je navržen pro weby s nižším provozem a umožňuje hostovat jeden web, který získává přibližně 10 000 požadavků měsíčně. Je to ideální pro začátek.

GrowBig

Jak váš web roste, upgradujte na plán GrowBig. Tento plán SiteGround, který je vhodný pro mírný provoz, vám umožní hostit neomezený počet webů, takže můžete hostit svou vlastní síť webů (pokud je provoz jen asi 25 000 za měsíc) nebo jen jeden populární. Navíc, když upgradujete, získáte další funkce včetně WordPress SuperCacher, základní zálohování a výplně, podporu priorit a zdvojnásobení webového prostoru.

GoGeek

Pokud se váš web stále zvětšuje (protože jste v pohodě), nebo pokud hledáte pevný hosting pro své firemní webové stránky, je plán GoGeek skvělou volbou. Díky prvotřídním funkcím, jako je inscenace jedním kliknutím, integrace githubu SG Git, prémiové zálohy, neomezené obnovení profesionálních webových stránek a bezplatný soulad s PCI pro internetové obchody, je tento hostingový plán od společnosti SiteGround jedním z nejlepších plánů, které nabízejí.

Nyní, když jste se podívali na to, co SiteGround může nabídnout, pojďme se podívat, jak skutečně nastavit váš hosting s nimi. Takže přejděte na server SiteGround a vyberte plán hostování WordPress, poté přejděte k našemu průvodci nastavením.

Začínáme s hostingem SiteGround WordPress

Než začnete přemýšlet o svém tématu WordPress nebo o jakémkoli z vašich příspěvků, musíte si zakoupit plán hostování a vybrat název domény. Naštěstí pro vás každý hostingový plán WordPress od společnosti SiteGround obsahuje bezplatné doménové jméno. Ušetří vám to nejen hotovost, ale zrychlí to i nastavení webu, protože nemusíte směřovat název vaší domény z jiného serveru. Vyberte si jeden z plánů, o kterém jsme mluvili výše, a začněme!

Průvodce nastavením SiteGround

Moje rada je využít průvodce nastavením SiteGround – díky tomu bude nastavení vašeho webu WordPress velmi snadné a bez bolesti hlavy. Nejprve se musíte přihlásit do své uživatelské oblasti SiteGround, měla by se zobrazit výzva podobná té níže. Stačí vybrat možnost, která se vztahuje na vaši situaci; v tomto výukovém programu vás provedeme nastavením nového webu.

Průvodce nastavením SiteGround

POZNÁMKA: Pokud byste raději šli touto cestou, existuje možnost ruční instalace, ale protože je to složitější, nebudeme se zde zabývat.

Dále si vyberete typ webových stránek, které vytváříte, jakož i software, který chcete použít. Samozřejmě jste si vybrali WordPress pro ten druhý, protože je to nakonec nejlepší CMS.

Předvolby webových stránek SiteGround

A na základě toho, co jste si vybrali v předchozím kroku, budete vyzváni k vytvoření vašich přihlašovacích údajů. Vybrali jsme WordPress (duh) a přidali naše informace. Máte také možnost vybrat téma zdarma poskytované serverem SiteGround. To je volitelné. Pokud nevidíte ten, který se vám líbí, nebo pokud jste jinde našli prémiové téma WordPress, nemusíte si vybrat jeden.

Instalace softwaru SiteGround

To je vše – váš účet je připraven k použití! Hurá! Sekce „Co bude dál“ je skvělé místo, kde začít, pokud vás zajímají vnitřní fungování vašeho hostingu. Možná se budete chtít podívat na prohlídku své zákaznické oblasti, abyste se seznámili s vaším účtem ve službě SiteGround a odkaz na vytvoření e-mailové adresy, pokud je budete používat..

Nastavení SiteGround bylo dokončeno

Nastavení webu WordPress

Je čas se ponořit do vytváření vašich webových stránek a přidávání obsahu! Pokud jste během průvodce nastavením vybrali motiv, všimnete si, že je již nainstalován a aktivní. Pokud však chcete nahrát své vlastní téma, je skvělý čas to udělat.

Přejděte na adresu your-website.com/wp-admin a přihlaste se pomocí dříve vytvořených údajů. Tah-dah! Váš web je již nastaven a připraven k provozu. Pokud jste se rozhodli použít jedno z bezplatných motivů z programu SiteGround, jste připraveni začít přidávat obsah, ale pokud chcete nyní nahrát své vlastní téma, je skvělý čas to udělat. Jednoduše přejděte na Vzhled> Motivy> Přidat nový. Odtud můžete buď vyhledat bezplatné téma z WordPress.org. Nebo klikněte na Nahrát motiv a postupujte podle pokynů k přidání vlastního motivu WordPress. Máme také průvodce videem o změně motivu WordPress, který můžete sledovat společně.

Nainstalujte a aktivujte své nové téma WordPress

Po instalaci a aktivaci motivu WordPress se může zobrazit upozornění na instalaci dalších funkcí. Například téma Total WordPress doporučuje nainstalovat zahrnuté prémiové pluginy (Layer Slider, Slider Revolution, Visual Composer) a bezplatné pluginy (Contact Form 7, WooCommerce), aby bylo možné využít všechny výkonné možnosti motivu. Stačí kliknout a nainstalovat doplňky nebo zrušit oznámení.

Celkem téma oznámení

Nyní jste připraveni přidat svůj obsah. Většina prémiových témat WordPress zahrnuje ukázková data, která můžete nainstalovat, aby se nastavení vašeho webu urychlilo. Chcete-li nahrát ukázkový datový soubor, přejděte na Nástroje> Importovat a klikněte na možnost WordPress. To vás požádá o instalaci WordPress Importer. Klepnutím jej nainstalujte a poté kliknutím na odkaz aktivujte a spusťte dovozce. Vyhledejte ukázkový datový soubor (měl by to být soubor .xml), kliknutím jej nahrajte a poté přiřaďte ukázkové příspěvky jednomu z vašich uživatelů.

Dalším krokem by bylo změnit nastavení permalinku, přidat / uložit nabídky, změnit widgety a provést další vylepšení na vašem webu pomocí všech možností administrátora Total WordPress Theme‘s před sdílením vašeho webu s ostatními.

Závěr

Pokud jste na trhu kvalitního hostování WordPress s velkou podporou, spoustou funkcí a snadným nastavením, pak pro vás může být SiteGround tím pravým. Podívejte se na některé z jejich plánů – stačí použít náš odkaz a ušetřit 50% + na hostování WordPress na webu. Nabízejí skvělé plány, které skvěle fungují pro jakoukoli úroveň uživatelů, a díky průvodci nastavením dokonce i kdokoli, kdo nikdy nepoužil WordPress, může mít web spuštěný a spuštěný v žádném okamžiku..

Už jste použili hosting SiteGround? Dejte nám vědět, co si myslíte v komentářích níže. Rádi bychom se dozvěděli, co je vaše zkušenost používá jako hostitele WordPress nebo obecného webového hostitele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map